Oficiální stránky DJ Barthezz
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Oficiální stránky DJ Barthezz

DJ Barthezz oficiální stránky
Foto zdroj: mdt-agency.pl

Jméno: DJ Barthezz

Oficiální stránky má DJ Barthezz zde: www.thedjlist.com/djs/BARTHEZZ

DJ Barthezz má svůj fanclub na této stránce:www.djsportal.com/en/deejays/index.php?id=barthez..

Diskuse o osobnosti zde: Místní diskuse

Kdo je DJ Barthezz?

DJ Barthezz (narozen jako Bart Claessen 22. ledna 1980 v Astenu v Holandsku) je holandský disc jockey. Je známý díky svým tanečním hitům jako "On the Move" a "Infected", které se umístily na 18. a 25. příčce žebříčku UK Singles Chart. Barthezz také vydal jiné hity pod pseudonymem Stereoshaker. Po těchto písních si získal své místo na taneční scéně. Vyprodukoval své písně "Playmo" a "When Morning Comes", které se na tanečním parketu setkaly s obrovským úspěchem a poté remixoval song Chocolage Puma "Always and Forever", ze kterého se stal světový hit. Nedávno sremixoval"Junk" od Ferryho Corstena a "I Feel Love" od Public Domain! DJ Barthezz v poslední době vystupoval v řadě klubů po celé Evropě.
Propustka Do Pekel (Divokej Bill) Limitless (Piano Guys) Oppidum (Filipova Lenka) Down The Road Wherever / Dlx (Knopfler Mark) Mamma Mia! Here We Go Again (UHD+BD) (Ultra HD 4k filmy)

DJ Barthezz diskuse

Jak na vás DJ Barthezz působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

  
zatím žádné komentáře - buďte první
Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Alizée oficiální stránky Pat Conroy oficiální stránky Tim Allen oficiální stránky Robert Patrick oficiální stránky Arthur Doyle oficiální stránky John Grisham oficiální stránky Bertrice Small

Další celebrity | Alizée | Pat Conroy | Tim Allen | Robert Patrick | Arthur Doyle | John Grisham | Bertrice Small |
Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti