Oficiální stránky Daniela Drtinová
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Oficiální stránky Daniela Drtinová

Daniela  Drtinová oficiální stránky
Foto zdroj: facebook.com

Jméno: Daniela Drtinová

Oficiální stránky má Daniela Drtinová zde: https://www.facebook.com/Drtinova.Daniela

FacebookDaniela Drtinová zde: www.facebook.com/Drtinova.Daniela/

Videostránku má Daniela Drtinová zde: video.aktualne.cz/dvtv/

Daniela Drtinová má na sebe kontakt zde: https://www.facebook.com/Drtinova.Daniela/a..

Diskuse o osobnosti zde: Místní diskuse

Kdo je Daniela Drtinová?

Daniela Drtinová (* 1. července 1970 Olomouc) je česká televizní moderátorka, novinářka a vystudovaná právnička. V letech 1989–1993 vystudovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze (JUDr.). V roce 1997 ukončila postgraduální studium právní vědy (Ph.D.). Profesní kariéru začínala v Tiskové agentuře Arteria. Od roku 1993 působila v České televizi v Redakci zpravodajství, kde moderovala a spoluvytvářela několik pořadů Zprávy, Debata nebo „21“, osm let byla také parlamentní zpravodajkou. Do srpna 2013 uváděla Interview ČT24 a také večerní zpravodajský pořad Události, komentáře. V srpnu 2013 vyvolalo mediální odezvu její odvolání z pořadu Události, komentáře. Po odchodu z tohoto pořadu přijala nabídku moderovat od 12. srpna téhož roku vlastní podvečerní pořad Interview Daniely Drtinové a v prohlášení uvedla: „… byla [jsem] ujištěna, že mám důvěru vedení a že půjde o pořad zaměřený na kritickou analýzu, pořad politicky zacílený.“ V březnu 2014 své působení v České televizi ukončila. V květnu 2014 spolu s moderátorem Martinem Veselovským a editorem Janem Rozkošným založila projekt DVtv, který dodává videoobsah pro vydavatelství Economia pro jeho online deník Aktuálně.cz. Za svou novinářskou práci získala Cenu Karla Havlíčka Borovského (2001). Ke sklonku roku 2013 usvědčila v Interview ČT 24 Michala Haška, hejtmana Jihomoravského kraje a poslance za ČSSD, z veřejné politické lži. Má dceru Natálii (narozena 2002), s jejímž otcem se rozešla, když bylo dceři 3,5 roku.

Soucast (Callta, Pavel) Tereza Mašková (vítěz Superstar 2018) (Mašková, Tereza) Effet Miroir (limited) (Zaz) Oppidum (Filipova Lenka) Origins (Imagine Dragons)

Daniela Drtinová diskuse

Jak na vás Daniela Drtinová působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Adela 94136  31 let 02.11. 19:27
Můžete v noci spát? To by jeden nevěřil, co vyplodíte za otázky.Děláte to pro peníze? Jinak mne to děsí.

Karel007 16095  54 let 18.10. 11:25
Paní Drtinová, sleduji občas vaše diskuse s hosty na DVTV, výjimečně i jinde. A mám z vaší práce velmi dobré pocity. Vnímám vás jako profesionálku a navíc jste i moc pěkná žena. Ať se vám daří pracovně i v osobním životě.

Oliver 15820  62 let 10.10. 23:12
No hrozne to sú otázky študovanej novinárky buď je to provokácia z jej strany tejto osoby alebo je naozaj dobré platená neoliberálmi kam sa odsťahuje keď tu bude najhoršie? to sa jej budúce generácie moc poďakujú
dobre nech to zabalí

PetrČamlík 10950  71 let 20.09. 18:19
dobrý den, dost málo níže je těchto článků a ještě nuda, proč? Drtinová Veselovský Emma Smetana, to je třída a nereaguje, to majoritu nebaví! A Emma bodovala, stojí to za to vyjít z kritické analýzy souvislostí s přetavováním vědomostí vůči jejím slovům prý ve smyslu jejího komplexního světonázoru, pravdy a lásky, jako její maminka (? ). Při pohledu na rozdělenou českou společnost posiluje její vědomí francouzský pas a občanka a prý jakési zhýralé postkomunistické školství, proti prý její francouzské super škole. Proslavila se rozhovorem, který vedla se světoznámým srbským režisérem Emirem Kusturicou v době, kdy pobýval pracovně v Praze. Snažila se mu ve svých otázkách vnucovat jisté politické představy a názory, Kusturica se jí však vysmál a dokonce ji poslal do pxdele.Píše se to v reakcích ..
Já to Emmě jen slušněji vysvětlím a nechám výraz na nahoru: "České školství humanity se již zmítá také v totalitě lží světonázoru a souvislostí, ale to francouzské je podle textů TOTALITA SAMA. Totiž vědomosti včetně logiky, etiky a empatie přes její pracovitost a jistě nadání Emmy, zůstaly temnotou zastíněny. Pro nápovědu chci jen říci, že komplexní proces znamená vzít v potaz také další prvky množiny, jednotlivce, stranu, strany, nikoliv jen politické A ještě k tomu dál. Definici totality vymysleli ti, co ji přesně svým konáním ( výjevy, přístupy, postupy, postoji atd. ) ji vysoce naplňují: Totalita je, když stále opakujeme, že jen toto jedno je správné nejde tak o pravdu, jde o lež ( i Havla .. ).

Ladislav 77710  40 let 08.09. 12:00
rozhovor se starostou Ostrova - opravdu na úrovni klobouk dolů!
představte si že by to takhle dívčina provedla v Singapuru..
co by se stalo pak? víte? Proč je tam taková čistota?

VJosefík 78108  66 let 07.09. 09:29
Paní Drtinová, začínate už být ve vašich rozhovorech více než trapná! (viz poslední "ždímání" starosty Ostrova n. O.)

PetrČamlík 10950  71 let 21.08. 14:36
Paní Drtinové, Radkovi, opakuji, že jsem místo výjevů nastolil i jiným témata. Dvě se dočkala reakci k vyváženosti. Tři jsou k možnému upřesnění. Další dvě témata jsem vzal z vědy, kde není pochyb o mé nestrannosti a stupidnosti, protože je řekli či napsali skvělý vědci a lidé, například v kontextu o hledání smysluplnosti Vesmíru. Reakcí se pisatel usvědčil sám o své stupidnosti a nemám problém dát pokoj. Jen pokud odpověď od něj bude suprová, tak já rád s respektem uznám, že je borec a ještě mu zde poděkuji. Petr Čamlík, 1947 P. S. Střílet do větru o stupidnostech není problém, jde to za pár vteřin, avšak být schopen kritického myšlení s hodnotovými analýzami a vztahy v čase a prostoru, to chce dost až moc dřiny i obětí v časech ..

Radek 10920 21.08. 08:09
Ten pan Čamlík nedá pokoj a nedá pokoj. Stupidita jeho textů roste exponenciálně.

PetrČamlík 10950  71 let 19.08. 12:51
Dobrý den paní Drtinová, a Radku a Admiro, zvolil jsem několik témat proto, abych vyvolal diskuzi k procesní pravdě, ke kvalitě Q. K Ukrajině - Krymu tábor Lety se to podařilo, místo GIGA jednosměrné propagandy je věc popsána coby dup. Severské země a jejich přístup k žití Brexit ala Churchil a Halík rozhovor ( útok stíhačky ) paní Drtinové na Okamuru, to popsáno od jiných ještě nebylo. Takže vidíte, jaký prostor a šanci máte pro svoji vzdělanost místo výjevů? Zasílám ještě témata: "Operovat mozek, to je v nadsazeném příměru jako řídit trolejbus, říká vyhlášený chirurg Pavko. Prostě všechny pohyby a reakce musí být přesně pořád stejně seřízeny. Nic jiného nejde v jízdě dělat a podobně stejně nejde dělat nic jiného při operaci mozku. Vše je obsaženo v exaktnosti, v logice. A neví se, tak se dál operovat nesmí!!
Operace psychiatrem je takto neřešitelná, naprosto se liší od řešení trolejbusu a operace mozku. Všechno je mimo exaktnost i logiku, nevíme, nelze řídit, obvykle se čeká - s medikamenty.. . A k tomu z jiné nádoby: Pohyb částic atomu mrtvé hmoty pohyb částic živé hmoty pohyb částic - genů a mozku člověka pohyb částic, které neznáme s alternativou duše vnímání, to jsou úžasné interakce, ne ? . Vesmír je úžasný, nekonečný, =96% nevíme, to vyžaduje pokoru a povídat si v klidu a MÍRU světa, ve víře Víře, eticky PRAVDU.., Petr Čamlík, 1947

Radek 46172 16.08. 18:33
Paní Drtinová, jsem Váš fanda a rád poslouchám rozhovory Vaše a pana Veselovského. Vždy jste dobře na hosta připravena a nenecháte se opít rohlíkem. Trochu mě však zklamal rozhovor s panem Matějem Stropnickým. Nejsem jeho příznivec ani volič, ale myslím, že Vám několikrát celkem jasně vysvětlil své pohnutky, které jej vedly ke koupi "zámku". Vy jste se však stále snažila útočit na jeho osobnostní integritu. To bylo zbytečné. Jednak si nepořídil majetek v pravém slova smyslu, ale břemeno, které jej bude stát hodně námahy a odvahy k prosazení svého záměru. Místo, abyste jej v tomto spíše podpořila, snažila jste se vytvořit dojem, že se snad dopustil něčeho nemorálního, co popírá celý jeho dosavadní život. Nestal se přece otrokem hypotéky a nekompromisní banky, ale dlužníkem své matky. To je přece něco zcela jiného. Pokud se mu náhodou jeho plány nepodaří naplnit, matka mu jistě "zámek" nevezme a neprodá jej v dražbě, ale nějak se rozumně dohodnou. Takže já mu držím palce a všichni ostatní - hlavně závistivci - nechť si trhnou nohou.

Radek 46172 16.08. 18:25
Ten zdejší aktivní přispěvatel, pan Čamlík je urputný jako plevel. Doporučil bych mu, aby své stáří trávil jinými aktivitami než neustálým sepisováním pitomostí na těchto stránkách. Pokud je někdo otravný, nevzdělaný a agresívní, tak je to pan Čamlík a ne paní Drtinová.

MPeterková 94196  70 let 15.08. 11:11
DOBRÝ DEN PANÍ DRTINOVÁ,
DOVOLTE MI, ABYCH VYJÁDŘILA SVŮJ NÁZOR NA ROZHOVORY VÁMI VEDENÉ. JSEM RÁDA, ŽE SE SNAŽÍTE ZVÁT ZAJÍMAVÉ A AKTUÁLNÍ HOSTY. VŽDY NÁM MAJÍ, CO ŘÍCI, I KDYBY TO BYLA PRO NÁS JEN NESOUHLASNÁ REAKCE - NEBO NAOPAK VELKÉ SOUZNĚNÍ..
RÁDA BYCH VÁS UPOZORNILA, ŽE SI NEDÁVÁTE DOSTI POZOR NA SVOJI ŘEČ A ZAČÍNÁTE RYCHLE AŽ NESROZUMITELNĚ DRMOLIT, VE SNAZE ŘÍCI DOTAZ RYCHLE. DÁLE SE VÍCE SOUSTŘEDÍTE NA TO, "KAM CHCETE SVÉHO HOSTA DOTLAČIT", NEŽ NA TO, ABYSTE HO POSLOUCHALA A NECHALA HO DOKONČIT MYŠLENKU. MNOHDY BY VAŠE UPŘESŇUJÍCÍ DOTAZY NEBYLY TŘEBA, KDYBYSTE NECHALA PROTISTRANU DOMLUVIT. A NAVÍC PŮSOBÍTE, JAKO BY K VÁM CHODILI HOSTÉ NA "KOBEREČEK".
JE TO Z VAŠEHO PROJEVU I MIMOSLOVNĚ ZNÁT.
JSEM TOHO NÁZORU, ŽE POKUD MÁ HOST PROBLEMATICKÉ NÁZORY, JE DALEKO LEPŠÍ, KDYŽ JE OBECENSTVO POZNÁ A PŘEČTE Z JEHO VLASTNÍCH FORMULACÍ, NEŽ KDYŽ HO K NĚJAKÉMU PROBLEMATICKÉMU VYJÁDŘENÍ "UHONÍTE" SVÝM SKÁKÁNÍM DO ŘEČI NEBO OTÁZKAMI.
V TOMTO SMYSLU BYCH VÁM DOPORUČOVALA POSLECH ROZHOVORŮ PÍ. JANY KLUSÁKOVÉ, KDY ONA HOSTA NEJEN POSLOUCHÁ, ALE I PŘEMÝŠLÍ NAD JÍM VYŘČENÝM. A VĚŘTE MI, ŽE I ODMLKY A PAUZY PANÍ KLUSÁKOVÉ DOKÁŽOU "PROMLUVIT AŽ VYKŘIKNOUT"!
Závěrem mi promiňte moje kritická slova, píši Vám je proto, že vím a věřím, že se nad nimi v dobrém zamyslíte a že třeba něco použijete k tomu, aby Vaše rozhovory byly ještě sledovanější.
M.P. seniorka z Brna

Kikina 85128  40 let 14.08. 09:20
Je to odporna baba

Admiro 90232  50 let 13.08. 21:26
S nadšením opravdu značným čtu různé PetrČamlíky a podobné jedince.
Pokud se týká rozhovoru s oním Davidem z Bohnic - ten měl a jistě má z vás radost, tolik potencionálních klientů možná ani nečekal, můžete spolu meditovat přímo v Bohnicích. Gratuluji a jen doufám, že paní Drtinová si z vašich přátelských příspěvků nic nedělá, snad jen pro zasmání ..

Miloš 89247  67 let 11.08. 18:46
Jeden příklad vašeho nehorázného způsobu moderování.Paní Drtinová, vy jste přesvědčená, že v roce 2014 Rusko agresivně napadlo Krym, anektovalo ho a nyní ho okupuje? Tyhle nehorázné lži jste převzala od kud? Z Bruselu nebo nějakých protiruských plátků? Proč si nezjistíte fakta než vypustíte takové dezinformace? Zkuste si do vašeho pořadu pozvat bývalého diplomata pana Novotného, který by vám přesně popsal, jak to s tou údajnou anexí Krymu opravdu bylo. Pro vaši informaci, Krym byl sice součástí Ukrajiny, ale jako autonomní republika, se svou vlastní vládou, parlamentem a také prezidentem a i podle ukrajinské ústavy měl nárok na sebeurčení. Když v Kyjevě proběhl zcela neústavní puč tzv. Majdan,podporovaný Západem a zejména USA, jehož výsledkem bylo svržení legitimně zvoleného prezidenta, Krym vyhlásil márodní REFERENDUM o odtržení od Ukrajiny a navrácení se k Ruské federaci. Pro se vyslovilo přes 97% obyvatel. Krym následně POŽÁDAL RF o připojení. Tomuto aktu říká Brusel a USA ( a také vy ) AGRESIVNÍ NAPADENÍ A OKUPACE? Tomuto říkáte NÁSILNÝ ZÁBOR? Vždyť tam nepadl jediný výstřel. V průběhu přechodu k RF na Krymu samozřejmě už působili ruští vojáci, ale ne jako okupanti, ale vojáci zajišťující bezpečný převod. Tohle jsou fakta paní Drtinová. Dnes už i právníci z Bruselu uznávají, že tento převod byl legitimní a v souladu s mezinárodním právem a v souladu s článkem OSN o sebeurčení.

Miloš 89247  67 let 11.08. 15:48
Paní Drtinová. Když se občas podívám na DVTV a sleduji jak arogantně se chováte ke svým hostům, kteří mají opačný názor než máte vy, tak se mi dělá blivno. Nechápu, jak můžete s tak naprostou neznalostí problematiky komunikovat s mnohem inteligentnějšími a věci znalými hosty, oponovat jim, vnucovat jim svůj přihlouplý a ničím nepodložený názor, neustále jim skákat do řeči a snažit se je přesvědčovat o své pravdě atd. Absolutně nedodržujete etický kodex a překračujete práh slušnosti moderátora. Asi i proto vás vás vyrazily z ČT. Moderátor by měl být především nezaujatý, politicky korektní, slušný a obeznámený s problematikou, kterou moderuje. U vás je naprosto zjevné, za koho "kopete" a kdo vás honoruje. To se ani nestydíte to přiznávat a chlubit se tím? Divím se, že k vám vůbec chodí do té vaší TV politici, kteří jsou na druhém břehu a musí poslouchat trapné otázky a agresivní chování moderátorky pořadu. vy se potřebujete akorát zviditelnit před vaším "sponzorem" a také obdivovateli z "pražské kavárny" a podobných zkrachovanců z řad politiků a umělců. Ti vám samozřejmě tleskají, ale věřte, že obyčejní lidé vám totálně nevěří a opovrhují vámi. Zkuste se zamyslet nad skutečným posláním redaktorky, který by měl vystupovat objektivně a korektně a ne hájit názory a zájmy svého zaměstnavatele a úzké "elity národa".

DrJLegostov 85192  84 let 11.08. 10:27
nekorektní ,neslušná, nevěrohodná ,protivná svou povrchností a způsobem agresivní ,přidrzlé komunikace s hostem,který svou kritičností trčí nad ní jako věž a jehož by ráda utloukla svou žvanivostí a mediální povchností a nepřipouštěním k řeči

PetrČamlík 10950  71 let 10.08. 14:07
pravda je cesta ke zdokonalování. prý to nejde, prý je to idealismus? Kdo to říká v době bleskové informatiky? Jak daleko je do severských zemí Evropy? Tolik lenosti zde existuje na Univerzitách, aby nepředkládali lidem i odtud to nové? Aby lidi a občany krmili jen hrůzou a strachem z Putina, z agresivní země na východě a z agresivních lidí tam, když tam mohou být ( a jsou! ) daleko přívětivější lidé, než jsou obludné objekty této destrukční usazené doktríny EURAC, mající s tou lidskou dimenzí společného jen to, že se umí obléci, děsně řvou
Rozhodující je přijat takový model k uslutečnění v realitu. Referendum o přímé demokraci je základ toho, když bude politikum postaveno mimo populismus, k pravdě možností, k učení se, k dennímu výkonu, proti agresi, zlu, válce

PetrČamlík 10950  71 let 10.08. 11:26
Dobrý den Vám i děkuji. Předposlední příspěvek "Milan" ukazuje, jak jednoduše může být pravda v době bleskové informatiky nahoře, kdy k táboru v Letech je možná správné doplnit, že oplocení tábora začalo v době, kdy vypukl tyfus a někteří z tábora utíkali, jinými slovy plot byl postaven, aby se tyfus nešířil. Jde o sporné dny, tak jděme dál. VEZMĚME VŠAK TU INFORMATIKU! Dovedeme si představit vůbec, že několik vět pana Milana ho stojí trochu času a je to skoro přesné, v pravdě a ZADARMO! §? Vedle toho Drtinová rozpoutala doslova válku pomocí pár sloganů ZA TĚŽKÉ PENÍZE = ZA NAŠE NÁKLADY, ale to není vše. Šíří ještě ty hrůzy a nenávist stále dál a dál do světa, prosím do EU, do centra tam jako bič na Okamuru a dál do světa, do Bílého domu a CNN? §§ Dovedeme si představit ty GIGA a GIGA a znovu GIGA takto se vyvíjejících v mocninách psaní a šíření té nepravdy? A dokonce by potom paní MiladaVotrub za to Davida zabila a srdce jí buší! ? § To je zdraví NÁRODA co, jenž předvádí děsně psychiatr Hóschel, i Honzák?! § A zkusme si dál představit, že se tak děje po půlhodině v České televizi a denně i v JINÝCH PŘÍPADECH "BORCI" OPISUJÍ PLAGIÁTY, ANO PLAGIÁTY JSOU TO VŠECHNO!! Vše opsané, žádná OSOBNÍ myšlenka VÝŠ .. Všechny diplomy pryč .. Celou Zeměkouli byste tím oblepili několikrát a přitom to jde popsat do několika vět, stran či desítek stran respektive vyjádřit za písmeny celé abecedy. V posledním příspěvku pan Tomáš jde dál. Je to vtipné odlehčení, i to je umění. Přál bych mu, aby se toho dožil, avšak bez války, spíše s noblesou, že USA - Rusko - Čína zastavili zbrojení, protože je to nesmysl jít výš na =4% HDP na zbrojení. Smyslné je, aby dali =1% HDP na základní vojenské pořádkové jednotky a aby doslova dali těm nejchudším za to denně napít a najíst .. CO NA TO VY, VÁŽENÁ PANÍ DRTINOVÁ, NEVRÁTÍTE DIPLOMY O PROTI PŘÍSAZE ZA ŠÍŘENÍ NESMYSLNOSTÍ A AGRESE, po těch několika článcích níže ?? Přesto vše zlé by Vám měli dát napít a najíst .. Petr Čamlík, 1947

Tomaš 88260  29 let 09.08. 09:26
Jen na chvilku trochu fantazie:
Rok 2035, Amerika v troskách (ekonomické). O dolarech nikdo ani ne vzpomíná. Světem vládnou (ekonomické) Čína a Rusko.
Další rozhovor s českým politikem, a paní Drtinova už prosazuji a vychvaluji politiku Číny a Ruska.
Je to marioneta.

Milan 19422  75 let 09.08. 09:25
Vážená nevzdělaná Drtinová. Pokud chcete někoho napomínat, že si něco nezjistil, tak se sama musíte dovzdělat: Vznik tábora
Původně to byl kárný pracovní tábor, který vznikl na základě nařízení protektorátní vlády z 15. července 1940. To se opíralo o jiné nařízení z března 1939, tedy před definitivním obsazením republiky.
Kárný pracovní tábor
Do konce roku 1941 prošlo táborem celkem 770 osob, jen u 45 byl evidován romský původ. Vězni obvykle pracovali na dopravních stavbách, lesích či polích, přicházeli sem z výkonu trestu.
Cikánský tábor
Až od 2. srpna 1942 se status tábora změnil a stal se z něj cikánský tábor. Před tím už protektorátní vláda nařídila provést soupis Cikánů a jejich deportaci právě do tábora v Letech (a také v Hodoníně u Kunštátu). Seznam se opíral i o soupis potulných cikánů z konce dvacátých let.
Deportace a vyhlazování
V prosinci 1942 postavil Berlín Cikány na roveň Židům. Tím začala deportace z Let do Osvětimi, kam se z Let dostalo 540 lidí, a jejich vyhlazování - tábor v Letech vyhlazovací nebyl. Cikánským táborem prošlo podle evidence 1309 osob, přežilo zhruba 300. V samotném táboře zemřelo nejméně 326 osob, podstatná část podlehla tyfové epidemii.
Podmínky v táboře
V táboře panovaly neúnosné hygienické podmínky. Na konci roku 1942 v táboře udeřil tyfus. Protektorátní vláda následně odvolala velitele tábora Josefa Janovského kvůli neudržitelnému stavu zařízení. Areál byl obehnán vysokým dřevěným plotem s ostnatým drátem. Tábor hlídaly ozbrojené stráže. TAKŽE ŽÁDNÝ KONCENTRAČNÍ TÁBOR TO NEBYL A OKAMURA MÁ PRAVDU.
Uzavření tábora
Tábor Lety byl uzavřen v srpnu 1943, asi na dvě stovky zbylých osob byly buď propuštěny, nebo přemístěny jinam. Trestní řízení po válce vedla k potrestání nejsurovějšího dozorce Josefa Lunáčka důtkou.
A je to venku, proč ta spravedlivá TOPka tak bojovala proti vepřínu v Letech! Lesy a pozemky v okolí prasečáku patří Schwarzenbergům a tyto lukrativní pozemky, se snaží majitelé prodat zahraniční společnosti, která ale odmítá mít ve své blízkosti prasečák. Tato snaha trvá již od roku 1995, no a nyní se to povedlo. Kdepak soucit s Romy - sprostý kšeft jako vždy pod pláštíkem humanity a zase náhodou jak na potvoru je u toho Kalouskova strana a blbý lid jim opět naletěl. Upřesnění pro zvědavé parcelní číslo 369|3,,obec - Lety - 549568,,katastrální území Šerkov

PetrČamlík 10950  71 let 09.08. 08:12
Paní Drtinová vedla rozhovor s panem Halíkem. Vzdělanec, ne učenec s moudrostí, s mnoha tituly a s krédem apoštola Boha na Zemi, to znamená s titulem teologa a kněze. Jeden z nejagresivnějších a nejprolhanějších lidí, co v tomto prostoru existují. Ti , co odrazují od křesťanství a od církve a svádí to ještě na komunismus. Zase pro Slunce, ne pro totalitu, pro pravdu sděluji. Po Brexitu veřejně písemně i slovně urážel hrubě ty
( prý bez rozumu apod. ), co volili Brexit, dokonce těm hlupákům dole
( snad lůze ) chtěl odebrat volební právo! ? § Tak k tomu jen něco, co řekl geniální Churchill: "Pokud Británie musí volit mezi Evropou a otevřeným mořem, musí vždy volit otevřené moře" .. a to Britové udělali .. Halíkovi nelze věřit v kontextu ani slovo. Petr Čamlík, 1947

PetrČamlík 10950  71 let 09.08. 07:52
Paní Drtinová, pan David Vám řekl na závěr rozhovoru, že jste splnila jeho očekávání. Myslel tím, jak otřesně, až "barbarsky" jste stupňovala svoji agresi na něj a nenechala jej mluvit, opakovala jste stále dokola otázky na to, co již zodpověděl, například i o Okamurovi a táboru v Letech. Rozhovor s Okamurou, doslova nálet na něj a špinění ho jsem viděl po zvolení prezidenta Zemana, odháněl Vás v horečce jako ztřeštěnou vosu, což jsem nikdy a nikde neviděl a nakonec jste jej dehonestovala za to, co ani neřekl! § Proč nevysíláte o Letech přesně to, jak to bylo den po dni? Tím nechci nic měnit na dějinách! §! David řekl o Krymu přesně to, co je třeba říci z druhé strany, říká se tomu dokončení pravdy a empatie. Neuvěřitelné jsou útoky na Rusko všeho kalibru a klídek a ticho kolem tohoto příběhu Krymu, který má i opačné, tajené a cenzurované stránky, než šíříte do světa. Vy šíříte v DVTV jen jednostrannost a tím lež a agresi. Jeden žvanil, druhá by Davida zabila, třetí by dal Davida do Bohunic pacientem .. To je jen výkvět propagandy a úroveň intelektu a říká se tomu obecně zatmění slunce a totalita. Super fyzik a nakonec i skvělý člověk Dawking řekl: "Lidstvo zničí jeho agrese" .. a DVTV není ničím jiným, není pěkným, ale je jen hrubým AGRESOREM k rozdmýchávání klidu a smíru naší společnosti a světa .. Co Vás učili ve škole, co Váš hrozný výklad jako právničky, paní Drtinová?! § To je na Bohunice. Proč nepíšete, že Polsko nechce ústy svých nejvyšších představitelů Ukrajinu v EU, protože tam řádí fašisté? A tím bychom se v klidu dostali postupně i k objektivnímu výkladu Ukrajiny a Krymu .. Nechci pro Rusy žádné výhody, jsem pro sumu faktů k HODNOTOVÉ ANALÝZE, nikoliv kecy pro super výdělečnou činnost a byznys Drtinové a Veselovského. Víte čitatelé, co takoví sežerou peněz a dobra i chudým a co násobných NÁKLADŮ A ZLA nám způsobí? A oni si ještě napíší drze o něco pěkného .. Neuvěřitelné. Tečka. Petr Čamlík, Břeclav, 1947

Tomaš 88260  29 let 09.08. 07:46
Tato žena je ostuda pro cely český národ. Mela by naučit se poslouchat a mluvit. Jak muže moderátor, který nemá vlastní názory na podstatný věcí, prosazovat politiku, která smrdí rusofobie. Lež a jenom lež ve správách, v televize, v kultuře, ve sportu. Přestaňte lhát lidem. Vy jste myslíte, že jeslí mate možnost veřejného vyštipování, to můžete prosazovat jenom svoje názory. Škoda že tito lide mají přistup k medii.

PetrČamlík 10950  71 let 09.08. 07:42
Paní Drtinová, pan David Vám řekl na závěr rozhovoru, že jste splnila jeho očekávání. Myslel tím, jak otřesně, až "barbarsky" jste stupňovala svoji agresi na něj a nenechala jej mluvit, opakovala jste stále dokola otázky na to, co již zodpověděl, například i o Okamurovi a táboru v Letech. Rozhovor s Okamurou, doslova nálet na něj a špinění ho jsem viděl po zvolení prezidenta Zemana, odháněl Vás v horečce jako ztřeštěnou vosu, což jsem nikdy a nikde neviděl a nakonec jste jej dehonestovala za to, co ani neřekl! § Proč nevysíláte o Letech přesně to, jak to bylo den po dni? Tím nechci nic měnit na dějinách! §! David řekl o Krymu přesně to, co je třeba říci z druhé strany, říká se tomu dokončení pravdy a empatie. Neuvěřitelné jsou útoky na Rusko všeho kalibru a klídek a ticho kolem tohoto příběhu Krymu, který má i opačné, tajené a cenzurované stránky, než šíříte do světa. Vy šíříte v DVTV jen jednostrannost a tím lež a agresi. Jeden žvanil, druhá by Davida zabila, třetí by dal Davida do Bohunic pacientem .. To je jen výkvět propagandy a úroveň intelektu a říká se tomu obecně zatmění slunce a totalita. Super fyzik a nakonec i skvělý člověk Dawking řekl: "Lidstvo zničí jeho agrese" .. a DVTV není ničím jiným, není pěkným, ale je jen hrubým AGRESOREM k rozdmýchávání klidu a smíru naší společnosti a světa .. Co Vás učili ve škole, co Váš hrozný výklad jako právničky, paní Drtinová?! § To je na Bohunice. Proč nepíšete, že Polsko nechce ústy svých nejvyšších představitelů Ukrajinu v EU, protože tam řádí fašisté? A tím bychom se v klidu dostali postupně i k objektivnímu výkladu Ukrajiny a Krymu .. Nechci pro Rusy žádné výhody, jsem pro sumu faktů k HODNOTOVÉ ANALÝZE, nikoliv kecy pro super výdělečnou činnost a byznys Drtinové a Veselovského. Víte čitatelé, co takoví sežerou peněz a dobra i chudým a co násobných NÁKLADŮ A ZLA nám způsobí? A oni si ještě napíší drze o něco pěkného .. Neuvěřitelné. Tečka. Petr Čamlík, Břeclav, 1947

Admiro 90232  50 let 08.08. 19:16
Paní Drtinová, dnes jsem shlédl Váš DVTV rozhovor s jakýmsi ivan david. Obdivuji Vaši trpělivost a nadhled, které jste si udržela po celou dobu tohoto těžko zapomenutelného vysílání. Zůstat v klidu při rozhovoru s takovou existencí, jakou tento david je, dalo jistě velikou a těžkou práci. Jak jsem na netu viděl, je zaměstnán v Bohnicích, destinace pro něj určitě správná. Pouze ta role tam - měl by být pacientem, nikoliv zdravotnickým personálem. Tam asi došlo k nějaké mýlce..Zdravím a pevné nervy i nadále při rozhovorech s takovými exoty. PS s komentářem níže - identita MiladaVotrub lze jen a jen souhlasit..

MiladaVotrub 37968  68 let 08.08. 14:24
Mila pani Drtinova,moc rada sleduji vase rozhovory a casto se nestacim divit,kde v sobe berete ten klid,kdyz mluvite s nekterymi vasimi hosty. Pred chvili jsem videla porad s kandidatem na senatora Davidem, a jeste mi busi srdce. Jak to muzete vydrzet,ja bych ho asi zabila! Mejte se krasne,vy i vasi kolegove. Dekuji!

Milan 37124  82 let 08.08. 10:24
Paní Danielo, velice vám fandím a vašemu pořadu přeji aby dlouho vydržel!! To co dnes předvel pan David je více než otřesné a tací lidé mají být v senátu? to snad ani ze srandy. Zvete k vám hlavně lidi vzdělané ať se pozná co tito mají za vize ve svých hlavách. Žvanilů tu bylo v minulosti již dosti! Ať vám vydrží váš osobitý styl komunikace, je to asi hodně na nervy ale držím vám palce. Přeji hezký den - Milan Novotný Pardubice

Karel 16095  53 let 03.08. 09:37
Paní Danielo, rád poslouchám vaše rozhovory nyní na DVTV. Líbíte se mi jako žena i jako člověk. Jen bych vám, pokud dovolíte, doporučil se trochu více usmívat. Úsměv vám, byť je jen občasný, velmi sluší. Karel Zaplatílek, Brno

Honza 89127  73 let 05.07. 16:03
Vážená paní doktorko,
velice se omlouvám , že asi zahltím Vaši stránku, ale mám k dispozici prezentaci, kterou přednáším na vědeckých sympoziích |kromě samozřejmě odborných sdělení z mého oboru| a která se i nepřímo dotýká pitného režimu. Týká se PET lahví a jejich škodlivého působení na zdraví člověka.
Každou minutu se prodá ve světě 8 milionů PET lahví, z nichž pouze 7% se recykluje a ostatní jdou do moře. Podle vědeckých sdělení v roce 2050 bude v moři více těchto lahví než ryb. V současné době jsou plastové částice přítomny i v rybách, které konzumujeme. Při průzkumu v americkém kongresu se zjistila přítomnost plastových částic v 93% kohoutkové vody, v Evropě byl průměr znečištění vody hodnocen nejlépe u Anglie, Francie a Německa a to v 74%.Nanočástice z plastů pronikají do orgánů lidského těla a mohou podporovat i vznik rakoviny, kromě jiných zdravotních problémů. Ale existují i další velmi varovné signály, které nejsou vůbec optimistické. A samozřejmě tomu přispívá nemálo i snaha lidí o dodržování tolik diskutovaného pitného režimu!

Honza 89127  73 let 05.07. 15:36
Vážená paní doktorko,
protože si Vás velice vážím a to nejen z našeho osobního setkání a nemám jinou možnost vyjádřit se k pořadu o pitném režimu, který moderovala paní Emma Smetana, dovoluji si touto cestou sdělit své trochu smíšené dojmy. A současně doplnit alespoň část toho nejdůležitějšího, co nemohlo být z pro mě nepochopitelných důvodů v pořadu vysloveno. Měla to být obhajoba zdravého rozumu a také jakési memento k ochraně našeho zdraví. Osobně nemám nic proti normálnímu příjmu tekutin. Z vědeckých průzkumů vyplývá, že při běžném denním režimu člověk ztrácí svými exkrementy, dýcháním a pocením přibližně 2-2,5 litrů vody. Z ovoce, zeleniny a metabolickými pochody z tuků, cukrů a bílkovin získává kolem 1 litru vody, takže na doplnění její ztráty potřebuje přibližně 1-1,5 litru. Samozřejmě při sportu, namáhavé práci či horečce je potřeba příjmu tekutin přiměřeně vyšší. Existují také některá onemocnění či syndromy, které vyžadují větší příjem vody, ale těch je poskrovnu.
V současné době je široké veřejnosti vnucován názor o nutnosti vypít daleko přes dva litry tekutin denně s tím, že to působí velmi blahodárně na náš organizmus. Nebylo žádnou mně dostupnou vědeckou studií prokázáno, že extrémní příjem tekutin nás zbavuje toxinů či zlepšuje naší pleť. Naopak se ve své klinické praxi setkávám s příznaky psychogenní závislosti na pitném režimu, neboli tzv. psychogenní polydipsií. Ta se projevuje nutností stále pít pro sucho v ústech, pocitem velké žízně a samozřejmě častým močením |10-15x za den, v noci 5-7x| a to na základě selhání regulačních mechanizmů řízených hypothalamem v mozku. Navíc, zdravotní důsledky nadměrného a nesmyslného příjmu tekutin jsou velké otoky víček, obličeje a končetin, v extrémních případech otoky mozku, hyponatrémie, úmrtí. Dalším charakteristickým znakem polydipsie, u některých mých pacientů, je pocit na omdlení, pokud se po hodině nenapijí nebo dokonce se v noci bez napití udusí! Téměř neřešitelným problémem je, že této psychogenní závislosti na pitném režimu je téměř nemožné se zbavit. Je tristní, že se týká nejen dospělých, ale i dětí.
Tak to byl ten hlavní důvod, proč jsem přijal pozvání do vaší televize. Abych upozornil na tento "moderní" nešvar. Bohužel jsem neměl možnost, pro absolutně neprofesionální a současně i arogantní vedení rozhovoru paní moderátorkou, objektivně vyjádřit vše, co by bylo pro diváky žádoucí. Za 45 let své medicínské praxe jsem se dosud s tak ostudnými přístupem k hostovi nesetkal. Připadal jsem si jako žák základní školy či všemi neoblíbený politik. Velice mně mrzí, že jsem zmíněné paní nepoložil základní otázku, proč mají zdraví lidé tolik pít. Jsem přesvědčen, že by nebyla schopna mně na ni jakkoli rozumně odpovědět.
Jan Měšťák

Standa 78150  71 let 07.06. 14:49
protikuřácký zákon prosazuje te lidský podvodník JUDR Benda. Chápu,že pposl.anci mají vše nutné vyřízeno a proto mají čast se zdržovat toutzo blbostéí. Ano at se kouří,ale v jednacím sále PS, tam by se mohlo i chlastat, stejně nic nevyřeší. Vždy jsem volil ODS, ale při posledních volbách, kdy byl na kandidáítce opět úpolitický povaleč Benda, slepá Němcová,která si nikdy nevšimla podvodů v PS Tlustý Nomura,Gross, aktivity Topolánka ,Dalíkové,Sobotkové MUS, parašutista Trvale Odporný Politik TOP Kalousek- , flanDáci, moraváci komun unisti a podobná verbež. Žádná revoluce není sametová národe český.Dnes nemáme ani blanické rytíře. Ti úpatří církvy. Chce to revoluci.

Standa 78150  71 let 07.06. 14:38
Omlouvám se je mě 71

Standa 78150  7 let 07.06. 14:36
Je prostě božskáí, jako žena úžasná, neoddolatelná. Škoda,že jsem starý.

Tom 89126  40 let 27.05. 21:25
Paní Drtinová, prosím, věnujte se co nejvíce Istanbulské úmluvě!!

Zuzana 78012  59 let 05.05. 14:20
Dobrý den, pani Drtinová, jsem každodenním sledovatelem dvtv. Obdivuji vás všechny.
Doufám, že Vás neurazím, když navrhnu námět na rozhovor. V Lidicích se koná již 46.ročník výtvarné výstavy, kterou obesílají školy z celého světa.
V letošním roce se změnil kurátor výstavy a myslím, že se tím změní mnohé. Nový kurátor je mladý, je to pan Ondřej Mottl.
Změna nastala i ve funkci ředitele památníku jako takového, i v tomto směru myslí, že nastaly pozitivní změny.
Vernisáž výstavy MDVV bude 31.5.
Chápu, že podobných námětů máte mnoho.
Přeji, ať se vše daří a moc děkuji za to, že si mohu každý den poslechnout něco zajímavého.

Daniela 83138  73 let 03.05. 23:04
Dobrý večer přeji,paní doktorko.--Já bych Vaši televizi jako 1. ráda informovala o konání 1.venkovní česko-slovenské akci Millions Missing na podporu nemocných ME tj. neurolog.nemoc dg dle MNK G93.3,dosud používaný zavádějící název chronická únava a má dg.F.48! Akce se koná 12.5.2018-což je mezinárodní den-doposud i ten utajovaný"-v Praze,Karlovo nám,park od 10h do 14h.Myslím,že po30 letém tichu,by velmi pomohlo Osvětě a nemocným,kteří byli celé roky diskriminování |já 30 let|kdyby Váš reportér tuto 1.akci zaznamenal a byla vysílána.Já v minulosti inform.čt,aby ve zprávách se alespoň 1 větou o nás zmínili-ale žádná tv o nás "nezavadila".Dokonce reportér,ktrý měl zájem se mnou udělat rozhovor-"nemohl".Je mi 73 let,za komunistů bez práva na vzdělání,v demokracii bez práva na léčbu,dkybych nebyla věřící,dávno bych to zabalila,jsen sama bez pomoci,ráda bych alespoň důstojně zemřela-ne jako vyvrhel společnosti.Rodiče bydleli do "vítězného února" v Praze. S poděkováním Daniela Švandová

Honza 84124 31.03. 17:03
Paní Drtinová, právě jsem shlédl rozhovor s vrahem Mašínem a opět jste mě zklamala. Copak si neuvědomujete, že způsob sugestivního kladení otázek, je tak průhledný, až je to trapné. Samozřejmě, že ten nesvéprávný gauner vám odpovídal tak jak jste si přála! Neměla jste náhodou ve sluchátku nápovědu podobného gaunera, Bakaly?

BřízaJan 8935  60 let 21.03. 16:49
Dobry den, bohuzel jsem nenasel kontakt na DVTV, tak se obracim na Vas, abyste muj vzkaz predala na DVTV. Poslechl jsem si rozhovor Emma Smetana s p. Janem Sverakem. Tak stupidni otazky a poznamky pani Smetana, jeji chaoticnost, posouva DVTV o radu let zpet a do uplnyho bahna. Prosim, vyhodte ji na hodinu, nic jineho si nezaslouzi. Specialne Vas si velmi vazim, ale takovou kolegyni si nezaslouzite. Honza

PetrBokotej 8535 16.03. 14:48
Vážená paní Drtinová,
nyní jsem na youtube shlédl Váš rozhovor s panem Babišem o EET.
Z Vaší strany se jednalo o TOTÁLNÍ NEPROFESIONALISMUS. Pět minut jste veřejnost strašila, že díky EET skončí 15-30% hospod a restaurací. Totálně jste byla mim. JE evidentní, že jste chtěla strašit a rozhovorem vést antikampaň na EET. Vůbec vás nezajímaly positivní věci EET.
Proto se Vás ptám - Jakou odpovědnost vyvodíte z Vašich nesprávných tvrzeních? Děkuji za Vaši odpověď.

MarieJohnová 19518  59 let 14.03. 15:50
Dobrý den, paní redaktorko,
sledudi společenské i politické debaty. Již delší dobu mi leží na mysli otázka, proč se pořád ve veřejných debatách neobjevuje jeden prvek, který - dle mého - velmi neblaze zasahuje do svobody jedince, a který se tady začíná prosazovat. A to je - dívčí obřízka. O tomto fenoménu jsem si bláhově myslela, že je to projev indentifikace se společností v nějaké rpimitivní africké oblasti.. Až nyní - zejména z knihy Deborah Meroff, ale i z jiných zdrojů jsem se dozvěděla, že k tomuto zákroku jsou přinuceny statisíce dívek a to v oblastech, kde jsem to netušila. Původně jsem myslela, že je to pozůstatek nějakých animistických ritů, ale velké procento se objevuje právě v oblastech s muslimskou populací - a to v Africe i v Asii. Například jsem vůbec netušila, jak velké procento dívek je tímto zákrokem doživotně poznamenáno - v Egyptě.. Tato poměrně vyspělá země, s evropskými prvky - a 90 % dívek je takovým způsobem zmrzačeno.. Přitom je jasné, že tento zákrok vůbec nemá žádné zdravotní opodstatnění, ale jedná se o degradaci ženy - aby žena rezignovala na to, že má svoje prožitky, ale degraduje ji na pouhý nástroj mužovy svévole a chtíče a na stroj na plození rození dalších dětí.. Proč se tomuto šílenému "folklóru" a multikulturnímu prvku nevěnují palcové titulky a velké demonstrace? Proč se k tomu pořád mlčí? - N e c h á p u vás - novináře.. Honíte se za senzacemi a tady je institucionální mrzačení, děje se to i v Evropě, i když je to zakázáno, ale jaksi se to přehlíží jako jiné nelegálnosti, , snad abychom si na to pomalu zvykali, nebo co?

Tomáš 78106  47 let 07.03. 22:05
Dobrý večer, proč neuveřejníte můj komentář, který jsem podal před hodinou? Čím jsem urazil, že ho nezveřejníte? Byl jsem snad sprostý, nebo jsem psal nepravdu o členství paní Drtinové v Open Society? Jste opravdu nestranní! Bojíte se i komentářů, blahopřeji!

PB 17810 07.03. 09:12
Dobrý den, paní Drtinová, bohužel jsem velmi zklamaná Vašim přístupem v rozhovoru na téma veganství. přední světoví lékaři dnes dávno vědí, že veganství je cestou ke zdraví a že živočišné produkty tělo překyselují a zanášejí. Každý, kdo má riziko nějaké vážné nemoci nebo rakoviny, je upozorňován, že by měl jíst více čerstvé zeleniny a ovoce omezit maso a mléčné výrobky. Myslím, že je velmi nezodpovědné vést rozhovorem cíleně směrem, že systém zabíjení a využívání zvířat je dobře a to, co nám přirozeně dává příroda - špatně. Navíc současné studie alarmují, že živočišná výroba je v první řade odpovědná za ekologické problémy a že je nevyhnutelné snížit spotřebu masa, pokud má tento ekosystém zůstat zachován. A konečně, co by jste řekla na desetitisíce budhistů a hinduisatů, kteří existují bez masa či mléčných výrobků a narozdíl od západoevropské a americké civiliázaci netrpí rakovinou tlustého střeva, diabetem a rakovinou. Měla jsem za to, že média by měla být objektivní, ale vidím, že cíleně jdete na ruku systému, protože živočišný průmysl podobně jako ten farmaceutický těží právě z lidské nevědomosti. Dr. Benettová

Josef 19326  74 let 03.03. 17:36
Dobrý den. Paní Drtinová - měla jste se Kača zeptat, kam si v USA chodí pro dávky. Kolik vystudoval tříd , že tak špatně mluví. To, že zabrnká na piáno nic neznamená. Brali jej asi jako kurozitu. A že v česku cikáni jsou opovrhování tak ať se nediví. V Americe by asi dávky nedostali.

Pavel 89155  63 let 22.02. 15:15
Paní Drtinová, kdysi jsem si vás vážil. K čemu se ale nyní snižujete tak k tomu vám mohu vyslovit pouze VELIKĚ FUJ!!
Počkejte, až jednou - nedej bože- vaší dceři migranti natrhnou kosočtverec. To bude doma bolesti. A dost možná vám ten hnus, co nyní děláte, ani potom nedojde.
Doporučuji rovněž studijní dovolenou pro vaši celou rodinu, v některé z NoGo zón, třeba v Paříži. Ať víte, do čeho jdete.

AEnglerová 88240  75 let 20.02. 09:48
Vážená paní Drtinová, měla bych několik připomínek k protikuřáckému zákonu. Když jsem v roce 1966 nastupovala do práce, mohlo se kouřit úplně všude, ovšem když jsem odcházela do důchodu, nekouřil skoro nikdo a to bez jakého koliv zákazu. Sama nekouřím už víc jak třicet let a bylo to moje rozhodnutí. Pokud mě někdo nutil abych přestala, mělo to spíš opačný účinek. Muselo jít o moje vlastní rozhodnutí bez nátlaku. Proto si myslím, že striktní zákazy jsou kontraproduktivní a v žádném případě nás neučiní lepšími, navíc jak známo z fyziky, každá akce vyvolává odpovídající reakci. Lidé jsou velmi vynalézaví a vždy si nějakou skulinku najdou a zákon obejdou a nezastaví je ani odporné obrázky na krabičkách cigaret. Přeji hezký den

Beneš 17610 14.02. 21:53
Veselovsky a Drtinová chtěji VYŠETŘOVAT NEPRAVOSTI jinych a sami jsou pomazani a moralka je jim CIZÍ! Když tento vylizly BULVAR financuji podvodnici a zloději, BAKAKA a polomrtvola Soros!!

Milan 18524  63 let 02.02. 16:38
Bohužel pravý opak je pravdou. Paní Drtinová si soustavně na něco hraje. Tunelář Bakala odklonil miliardy z těžké dřiny ostravských a karvinských horníků a nacpal si je do vlastních kapes. Paní Drtinová, kromě dalších jí podobných z Hospodářských novin apod, se nechává těmito nemravnými penězi bezostyšně platit a hraje si na to, že o tom nic neví. Když v příslušném rozhovoru s panem Okamurou prohlásí, že Bakala ještě nebyl odsouzen, tak si zase hraje na to, že se jí to vůbec netýká, že jí to nevadí a že je to úplně v pořádku. Takže ze strany paní Drtinové se jedná o pokrytectví a cynismus nejhrubšího zrna. Ale na tyto vlastnosti už si zase paní Drtinová nehraje. To je z její strany krutá realita.
Milan Hrabovský

Kamila 77223  37 let 01.02. 23:13
Mám velkou radost, že jste a velmi si vážím Vaší práce. Umíte jasně ukázat, kde je pravda a kde je lež, na nic si nehrajete, jste lidská, autentická. Jen tak dál..

Beneš 17610  67 let 01.02. 16:37
Drtino ODPOVĚZ panu Milanovi OSTATNIM OOBAM, kteři chtěji věděr zda Drtiš stale ty vocasy, ty VYLIZLA NAVAŽKO proflakla, jen se NESTYĎ PARAZITE, netdaty, všeho SCHOPNY!! Připadaš mě jako pobouchna zoufalka, měli by tě VYRAZIT z tohoto BULVARNIHO Bakaloveho ZLODĚJSKEHO HNOJE ty nosata HNUSAČKO!!

 starší>> 

1

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Václav  Moravec oficiální stránky Hynek Čermák oficiální stránky Olga Šípková oficiální stránky Šárka Marková oficiální stránky Láďa Hruška oficiální stránky Lukáš Pavlásek oficiální stránky Tomáš Ortel

Další osobnosti | Václav Moravec | Hynek Čermák | Olga Šípková | Šárka Marková | Láďa Hruška | Lukáš Pavlásek | Tomáš Ortel |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti