Oficiální stránky Daniela Drtinová
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Oficiální stránky Daniela Drtinová

Daniela  Drtinová oficiální stránky
Foto zdroj: facebook.com

Jméno: Daniela Drtinová

Oficiální stránky má Daniela Drtinová zde: https://www.facebook.com/Drtinova.Daniela

FacebookDaniela Drtinová zde: www.facebook.com/Drtinova.Daniela/

Videostránku má Daniela Drtinová zde: video.aktualne.cz/dvtv/

Daniela Drtinová má na sebe kontakt zde: https://www.facebook.com/Drtinova.Daniela/a..

Diskuse o osobnosti zde: Místní diskuse

Kdo je Daniela Drtinová?

Daniela Drtinová (* 1. července 1970 Olomouc) je česká televizní moderátorka, novinářka a vystudovaná právnička. V letech 1989–1993 vystudovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze (JUDr.). V roce 1997 ukončila postgraduální studium právní vědy (Ph.D.). Profesní kariéru začínala v Tiskové agentuře Arteria. Od roku 1993 působila v České televizi v Redakci zpravodajství, kde moderovala a spoluvytvářela několik pořadů Zprávy, Debata nebo „21“, osm let byla také parlamentní zpravodajkou. Do srpna 2013 uváděla Interview ČT24 a také večerní zpravodajský pořad Události, komentáře. V srpnu 2013 vyvolalo mediální odezvu její odvolání z pořadu Události, komentáře. Po odchodu z tohoto pořadu přijala nabídku moderovat od 12. srpna téhož roku vlastní podvečerní pořad Interview Daniely Drtinové a v prohlášení uvedla: „… byla [jsem] ujištěna, že mám důvěru vedení a že půjde o pořad zaměřený na kritickou analýzu, pořad politicky zacílený.“ V březnu 2014 své působení v České televizi ukončila. V květnu 2014 spolu s moderátorem Martinem Veselovským a editorem Janem Rozkošným založila projekt DVtv, který dodává videoobsah pro vydavatelství Economia pro jeho online deník Aktuálně.cz. Za svou novinářskou práci získala Cenu Karla Havlíčka Borovského (2001). Ke sklonku roku 2013 usvědčila v Interview ČT 24 Michala Haška, hejtmana Jihomoravského kraje a poslance za ČSSD, z veřejné politické lži. Má dceru Natálii (narozena 2002), s jejímž otcem se rozešla, když bylo dceři 3,5 roku.

Eskalace Dobra (J.a.r.) We´re All In This Together / Many Guests:bonamassa/haynes/winter A.o. (Trout, Walter) Shine / Coloured (Frida) Somethings Going.. / Colour (Frida) Lust For Life (Lana Del Rey)

Daniela Drtinová diskuse

Jak na vás Daniela Drtinová působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Verča 89194  49 let 14.08. 23:08
No nevím..ve škole nás učili,že skákat do řeči je neslušné..navíc ten arogantní úsměv Drtinové..takže se vlastně nedozvíme vůbec nic.

Milan 21313  43 let 14.08. 22:13
Hezký večer, naprosto neprofesionální a nestranný postoj moderátorky při rozhovoru s panem Sládkem, manipulativní rozhovor, jedním slovem katastrofa. Přesně tak jak zde píšou, nikdy jsem ho nemusel ale dnes jsem mu normálně fandil.

Anna 91246  70 let 14.08. 16:15
Takže nevážení, je vidět že u vás cenzura funguje. Takže komentář vložíme pokud podle nás budete jenom chválit a žádne kritické názory přes nás neprojdou.
Vy bezpáteřní kašpaři!!

AEnglerová 88240  74 let 14.08. 14:08
Vážená paní Drtinová, dnešní rozhovor s panem Sládkem byl neuvěřitelný. Jako redaktorka jste naprosto zklamala. Vůbec Vám nešlo o získání informací, ale o naprosté znevážení diskutujícího. O nějaké nestrannosti nemohla být ani řeč. Podotýkám, že nejsem žádná fanynka pana Sládka, ale Váš způsob vedení diskuse byl víc než šokující

Richard 89271  65 let 14.08. 10:47
Dobrý den, dnes jsem si pustil Váš rozhovor s panem Sládkem. V plné míře se opět potvrdilo, že jste útočná, arogantní a bezbřeze povýšená. Z Vašich štiplavých výpadů i ironie v očích se mi udělalo natolik zle, že jsem Váš "rozhovor", spíše připomínající výslech na STB, musel záhy vypnout. Působíte dojmem člověka s těžce postiženou osobností. Myslím, že byste této práce měla zanechat. Jste ztělesněním totalitního jednání a arogance moci, kterou si nad "vyslýchaným" usurpujete. Chudák pan Sládek |a mnozí jiní|. Já bych vůči Vám tak dlouho a tak slušný být nedokázal.

JanSchneider 78251  49 let 14.08. 07:58
Dobrý den,
myslím si, že paní Drtinová rozhovor s Miroslavem Sládkem absolutně nezvládla, skála mu stále do řeči a pod. Bylo to chvílemi až odporné.Více prostoru má mít host a ne moderátor!!

Isabel 21350  46 let 27.06. 09:32
Dobrý den, reaguji na rozhovor DVTV s Bárou Štěpánovou. Ta tvrdila, že spolek za demokracii, kterého je tváří, je financovaný naprosto transparentně od drobných dárců. Našla jsem si jejich účet u FIO a je tam jedna neidentifikovaná platba 500 tis. příjem a neidentifikovaný výdaj cca 350 tis. Z obou plateb vůbec nelze poznat, kdo přispěl a komu spolek za co platil. Moc transparentní financování mi to nepřipadá - naopak..

Ludmila 91925  69 let 18.05. 21:48
Rozhovor s nastávajícím ministrem financí panem Pilným mě opět utvrdil v tom, že Váš přístup k hostům, paní Drtinová, není v žádném případě nestranný, čímž zásadním způsobem ničíte dobré jméno DVTV. Zase se mi potvrdilo, že kopete za Bakalu a spol. Pan Pilný byl bohužel k Vašim agresivním a arogantním způsobům nadmíru shovívavý.

MachKarel 4696  60 let 15.05. 19:34
Paní Drtinová, stále mne udivuje Váš osobní (nikoliv profesní) přístup ve kterém vedete své rozhovory. Pokud se Vám nepodaří vložit do úst pozvaného větu kterou se snažíte, tak jste notně otrávená a neprospíváte tomuto pořadu tak jako Vaši kolegové. Možná by jste si mohla najít práci jako vyšetřovatel u policie ČR a následně si záznam výslechu upravit podle toho jak se Vám to hodí. Pak budete spokojena? U Vámi vedených debat mám tento pocit často. Ostatním dost fandím - jsou to profesionálové na svém místě. Nemám facebook ani jiné (prostředky narušující soukromí)abych se s Vámi mohl touto cestou spojit - pouze mail a ten neví jak Vám ho soukromě sděli pro případné další vyjádření. .Mach Karel z Ostravy.

Karel 77530  60 let 09.05. 19:29
Paní Drtinova pokud budete mít možnost zeptejte se pana Babice ,jak věděl dva měsíce před pádem Načase, ze budou nové volby. Již v květnu oblepil republiku plakáty, že oni makají. Šlachta musel Babise informovat. Zásah proběhl v červnu.

Vlastimil 19442  65 let 06.05. 19:39
Vážená paní Drtinová - přestal jsem si Vás vážit po Vašem rozhovoru s panem Babišem. Jste arogantní a neslušná. P. Babiš není můj politik , ale Vaše vedení diskuse je vrchol neslušnosti!


filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Václav  Moravec oficiální stránky Hynek Čermák oficiální stránky Olga Šípková oficiální stránky Šárka Marková oficiální stránky Láďa Hruška oficiální stránky Lukáš Pavlásek oficiální stránky Tomáš Ortel

Další osobnosti | Václav Moravec | Hynek Čermák | Olga Šípková | Šárka Marková | Láďa Hruška | Lukáš Pavlásek | Tomáš Ortel |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti