Oficiální stránky Bertrice Small
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Oficiální stránky Bertrice Small

Bertrice Small oficiální stránky
Foto zdroj: romantictimes.com

Jméno: Bertrice Small

Oficiální stránky má Bertrice Small zde: www.bertricesmall.net

Bertrice Small má svůj fanclub na této stránce:www.bertricesmall.net

Diskuse o osobnosti zde: Místní diskuse

Kdo je Bertrice Small?

Bertrice Small (narozena 9. prosince 1937 na Manhattanu v New Yorku) je americká autorka historických a erotických milostných románů. Podle New York Times je vůbec nejprodávanější autorkou. Bertrice žije na Long Islandu v New Yorku se svým manželem George Small. Je členkou společností The Authors Guild, Romance Writers of America, PAN a PASIC. Bertrice je také nejvýchodněji žijící členkou RWA´s Long Island chapter známé jako L. I. R. W.
Limitless (Piano Guys) Oppidum (Filipova Lenka) Down The Road Wherever / Dlx (Knopfler Mark) Mamma Mia! Here We Go Again (UHD+BD) (Ultra HD 4k filmy) Růže (Vondráčková Lucie)

Bertrice Small diskuse

Jak na vás Bertrice Small působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Soňa 37175  35 let 03.07.2015 17:52
Každý její román přečtu jedním dechem. Je to obrovský dar od boha ještě jednou děkuji a těším se na další a další romány.


filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Arthur C. Clarke oficiální stránky Barbara Cartland oficiální stránky Elizabeth Chadwick oficiální stránky Jeffery Deaver oficiální stránky Osho oficiální stránky Danielle Steel oficiální stránky Gillian Anderson

Další celebrity | Arthur C. Clarke | Barbara Cartland | Elizabeth Chadwick | Jeffery Deaver | Osho | Danielle Steel | Gillian Anderson |
Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti