Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill) Limitless (Piano Guys) Oppidum (Filipova Lenka) Down The Road Wherever / Dlx (Knopfler Mark)

Andrej Babiš diskuse strana 79700

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 89138 13.09.2017 13:54
Babiš ten Česko nezachrání.To chce dostat revolucí k moci pořádně krutou ruku mladé generace.Ta pak bude muset tak tvrdě lumpům co tuto zemi rozkradli znárodňovat ,že by se mohli i komunisté padesátých roků učit jak má pořádné znárodňování vypadat.

Anonym 5822 13.09.2017 11:24
Fifa není emigrovaný Čech, je to hlupáček z domova důchodců z Ostravy, kde bohužel starcům umožňují internet. Bývalý estébák, milicionář tady kvílí.

Anonym 5822 13.09.2017 11:22
Id..ote Fifo z Horní Dolní. Já mám důchod o kterém se ti ani nesnilo. Píši anonymně zrovna tak jako ty, nebo ti bude vyhovovat jméno Kunhuta, ty bl..čku ze zapadlé vesničky, kde lišky dávají dobrou noc. Napiš celé jméno, adresu, popř. telefon a potom možná nebudeš anonymní, kriplíku. Ale to nenapíšeš, protože se bojíš, že dostaneš přes hubu :-)). Pa a užívej si tady, nikdo tě nebere vážně, ale ty máš diskusní stařecký orgasmus, že?

Fero 37240 13.09.2017 08:54
Fifa je emigrovaný Čech a teď rozdává moudra.My jsme volili levici ,pravici a obojí stálo za h..

Fifa74 37229 13.09.2017 08:25
Anonym 5822 není hrdá Češka ale typická Češka jelikož se pod svuj výplod ani nepodepíše.Prostě typicky české anonymní schovaná v davu už jen proto jste nedokázali za 28 let od revoluce mit platy jako v civilizované zemy.Stači u Vás v ČR základní co potřebuji každý den a to silnice.Až tam u Vas budou kulturní silnice bude u Vás i kulturní vláda.

Anonym 5822 13.09.2017 06:11
Já jsem hrdá Češka a nějaký pomatenec - Kj a další id..t Fifa mne nemohou urazit. Pane Bože, co se na těchto stránkách usadilo nevzdělaných lidí s psychickými problémy. Pane Babiši, už abyste byl premiérem. No, nebude to dlouho trvat :-))

Kj 10924 13.09.2017 05:10
O čem sním když náhodou spím. Problém je v tom, že Babiš si myslí, že spí a ve skutečnosti je v rauši. To by mě zajímalo co bere za matroš když má takové divoké fantazie.
Rychlovlaky? To je totální nesmysl v našich podmínkách.
Vždyď nebyl schpen postavit za čtyři roky ani kilometr nové dálnice. Tak co to mele o vlaku? A také o 280 kilometrech obchvarů vesnic. Bez fetu by to nemohl nikdy vyslovit a soudný člověk se může jen zasmát. Jen výkup pozemků by trval déle než jeho život.

Kj 10924 13.09.2017 04:54
Pro Fifa74.
Konečně někdo, kdo s nadhledem říká pravdu. Ale lůze je to asi jedno. Hlavně když jí někdo slibuje blahobyt, který stejně nikdy nebude.

Kj 10924 13.09.2017 04:52
Miroslav Ludvík v úterý přiznal, že jeho ministerstvo bude muset uspořit 738 milionů korun v rozpočtu na příští rok, aby mohlo dojít k slibovanému růstu platů. Podle ministra to de facto znamená, že nezbudou peníze na investice. "Nyní tedy stojíme před volbou, zda zajistit leteckou záchrannou službu pouze na půl roku, ukončit program specializačního vzdělávání zdravotnických pracovníků, zakonzervovat veškeré investiční akce nebo na polovinu snížit výdaje na výzkum, vývoj a inovace," poslal současnou situaci Ludvík.

Fifa74 37229 12.09.2017 21:06
Musím říct,Češi je mě Vás moc,moc líto.Jste ve světě k smichu a vubec netušíte,že se ženete do totalitniho režimu ANO.Jak můžete kolaborovat a volit Slováka

Kj 10924 12.09.2017 17:25
A vůbec: Bude líp!
Jenže jak pro koho a dokdy.
Polepší si nejen zaměstnanci veřejného sektoru, ale třeba i členové vlády a parlamentu, což v debatě kolem výše platů obvykle zaniká. Důvod je nasnadě: Platy ministrů, poslanců a senátorů jsou odvozeny od průměrných platů státních zaměstnanců policistů, učitelů, soudců, úředníků, vojáků.. Vypočítají se jako jejich násobky.
Pokaždé, když vláda zvyšuje platy státním zaměstnancům, zvyšuje je (jak jinak než nezištně) i skupině placených politiků.

Rovnice "vyšší platy státních zaměstnanců = lepší služby státu" však neplatí. Obdobně neplatí ani rovnice "víc státních zaměstnanců = lepší služby".

Anonym 90186 12.09.2017 16:50
Mysleli jste si, že už tu bylo vše? Ne. Chyběl Andrej jako šička. Dokonáno

Anonym 89138 12.09.2017 14:36
Pro 90186.Komunisté svým vládnutím sice způsobili sedlákům a jejim dětem mnoho krušných chvil.Přesto vybudovali zemědělství co důstojně uživilo národ.Lumpové co se po komunistech prolhali k koci toto dobře fungující zemědělstí zbídačili tak,že bude nejrozumnějšío vše co se po komunistech prolhalo k moci co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 89138 12.09.2017 14:25
Pro 90186.Když ti lumpové co se po komunistech prolhali k moci neuměli vládnout lépe než komunisté ,tak se neměli do vládnutrí cpát.Když se přesto cpali tak potřebují co nejkrutěji odporazit na katovských mučírnách a znárodnit veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.Chce to revolucí dostat k moci pořádně krutou ruku mladé generace co začne dělat krutý pořádek ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.Než se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku udělá pořádek tak to se chudáci kati pořádně zapotí.To aby makali v trojsměnném provozu a ještě dělali přesčasy.

Anonym 90186 11.09.2017 20:20
Sobotkova vláda se pokusila povolit majiteli televizních stanic skupiny Prima a spojenci Andreje Babiše Ivanu Zachovi vývoz nebezpečného materiálu pro jaderný program diktátorského Íránu.

Anonym 90186 11.09.2017 19:59
Vláda se dnes poprvé věnuje návrhu státního rozpočtu na rok 2018. Dojde jistě k řadě změn, ale negativní trendy se nezmění, spíše se zhorší. Ty trendy jsou jednoznačné. Celkové výdaje státu raketově rostou, výdaje na investice klesají. Rozpočtová politika vlády je politika rozežraného a neefektivního státu, který nemyslí na zítřek.

Anonym 90186 11.09.2017 16:06
Poslanec Komárek o kriticích svého šéfa: Jsou to sv.ně a haj.lové

Anonym 90186 11.09.2017 15:55
Peníze, o které by mohly přijít velké zemědělské podniky kvůli krácení přímých plateb po roce 2020, by měly zůstat k využití českému státu. Česká republika tzv. zastropování plateb odmítá, považuje je za diskriminační, a to i kvůli tomu, že jsou v ČR v průměru největší zemědělské podniky. Vyplývá to z informace pro vládu o východiscích budoucí podoby Společné zemědělské politiky po roce 2020. Vláda dnes materiál schválila, informovalo ministerstvo zemědělství.

Anonym 90186 11.09.2017 15:52
Dodejme ale, že bez znalosti vyšetřovacího spisu nevíme, zda byl spolu s Babišovými dětmi majitelem v době žádosti o úvěr (popř. na začátku jeho čerpání) už Babišův nynější švagr, nebo ještě Babišova přítelkyně Monika. Dokonce ani ona přitom tehdy ještě nebyla Babišovým oficiálním příbuzným. Navíc nevíme, jakou měl kdo z nich sílu ve formě hlasovacích práv. Možná že si Babiš vše pojistil tak, aby Farma nemohla být během čerpání a během prvních pěti let (což je dotační časový test) využívání dotace právně považována za jeho spřízněnou firmu.
Jak jsme vás již informovali, v každém případě se jednalo přinejmenším o tzv. repo obchod. Farma se tak nikdy neměla dostat z účetnictví Babišových firem. Z toho by vyplývalo, že žádost o dotaci a její čerpání byl dotační (a možná i daňový) podvod. To však HSBC nemohla tušit, tedy pokud se ve volném čase nezajímala o Farmu ještě více, než musela.
HSBC ale v každém případě může být klíčovým svědkem. Možná už jím dokonce dávno je. Nebo alespoň její tehdejší zaměstnanci. Jestli si snad Babišovi blízcí mysleli, že ztráta dokumentů i jejich kopií znemožní vyšetření případu, na banku úplně zapomněli. Lze tak očekávat svědecké výpovědi, kdo byl tehdy majitelem Farmy, dále kdo za ni jednal a podobně.

Anonym 90186 11.09.2017 15:50
Každá banka totiž musí pod hrozbou přísných pokut a v krajním případě i odebrání licence prověřit rizika (ekonomická, ale i právní a další) související s každým klientem. Významných klientů se to týká obzvláště.
Nyní jsme odkázaní na tvrzení Andreje Babiše, kdo Farmu v inkriminované době vlastnil. Ten přitom několikrát změnil svou mediální výpověď. Začal s tím, že netuší, komu akcie prodal, od koho je koupil, kdo na jeho pozemcích stavěl centrum a komu jeho firma ručila za uvedený stamilionový úvěr. Později se nechal slyšet, že už se nějak dozvěděl, kdo tehdy byli majitelé. Nechtěl však jejich jména prozradit. Teprve pod tlakem na mimořádné schůzi dolní komory parlamentu k tomuto tématu přiznal, že vlastníky byli dvě jeho dospělé děti a bratr jeho přítelkyně (nyní švagr). Přesné poměry jejich hlasovacích práv ve Farmě se liší v Babišově tvrzení a v policejní žádosti o jeho vydání spravedlnosti.
Nakonec se však ukázalo, že část akcií neprodal svému budoucímu švagrovi, nýbrž své budoucí manželce Monice. Proč? Zřejmě jí více věřil a chtěl tedy nejprve nechat schválit dotaci z EU (na kterou sám neměl nárok, protože jakožto miliardář není malým či středním podnikatelem) pro projekt na jeho pozemcích. Teprve poté Monika Babišová prodala akcie svému bratrovi, čímž podle zmíněné policejní žádosti vlastnictví záměrně více znepřehlednila.
Problém je, že se všechny dokumenty z inkriminované doby včetně každoročních zápisů z valných hromad ztratily, takže je obtížné zjistit, jestli Babiš nelže a nebyl vlastníkem Farmy třeba on sám.
Máme však přece jen nějaké svědky. Klíčovým svědkem by mohla být právě HSBC. Server MotejlekSkocdopole jde ještě dál. Banka si podle serveru měla uvědomit, že do dotace určené pro malé a střední podniky, pomocí níž bylo Čapí hnízdo spolufinancováno, nesmí být zainteresován Andrej Babiš a jeho podnikové impérium.
Pak už jen záleží na tom, jaké informace banka o majitelích Čapího hnízda obdržela. Pokud si o žádné informace nezažádala, má velký problém. Jestliže byl majitelem přímo (de iure) Babiš (což ale popírá policejní spis k jeho vydání), měla podle serveru nahlásit příslušným orgánům pokus o dotační podvod (nebo přímo podvod), jinak má rovněž problém. Konečně, jestli byli majiteli Babišovi blízcí, mohlo se také jednat o podvod.

Anonym 89138 11.09.2017 15:49
To,že si Babiš svoji krásnou kočku tolik let nebral za ženu a nyní byl fofr se svadbou bude mít pravděpodobně následky při soudním procesu s Babišem,Možná,že pak jako jeho žena odmítne vypovídat a Babikš ohledně svoji ženy také.

Anonym 90186 11.09.2017 15:49
Jedna z největších bank světa, britská HSBC Bank přestala financovat koncern Agrofert, jak upozornil server MotejlekSkocdopole. Má totiž problém s důvěryhodností tohoto svého klienta. Zároveň kvůli financování investičního projektu Čapí hnízdo může mít problém i ona sama. Ještě donedávna přitom patřila k významným věřitelům Agrofertu.
Farma Čapí hnízdo měla ze svých zdrojů pouze asi dva miliony korun. Chtěla přitom vybudovat nákladné konferenční centrum, hotel, restauraci i malou zoologickou zahradu. Pokusila se proto získat dalších 50 milionů z fondů Evropské unie určených pro malé a střední podniky, což se jí podařilo.
Potřebovala však ještě mnohem více peněz. V úvahu v tomto případě přicházel zejména bankovní úvěr. Tak vysoký úvěr přitom neměla šanci získat, zvlášť ne za rozumnou úrokovou míru. Na štěstí se objevil Agrofert, který byl ochotný se za úvěr ve výši 350 milionů zaručit. Na pozemcích další Babišovy firmy přitom bylo Čapí hnízdo stavěno, jak už jsme vás informovali.
Server MotejlekSkocdopole správně upozornil, že banka HSBC musela vědět, kdo byl v době, která nyní zajímá české i evropské orgány činné v trestním řízení, majitelem anonymních akcií Farmy. Zároveň musela prověřit i celkové financování (a tedy udržitelnost) projektu Čapí hnízdo a rovněž finanční situaci i výkonnost Agrofertu, protože ten měl za Farmu převzít veškeré dluhy vůči HSBC, kdyby se extrémně zadluženému Čapímu hnízdu následně nedařilo splácet dluhy, což se nakonec také stalo.

Kj 10924 11.09.2017 13:56
Ministr financí Ivan Pilný (ANO) zvýšil v novém návrhu rozpočtu příjmy o 21 miliard korun proti červnovému návrhu. Ministerstvo totiž zvýšilo odhad růstu ekonomiky v roce 2018 z 2,9 procenta na 3,1 procenta. Stále ale kvůli platům chybí zhruba osm miliard korun, uvedl Pilný.

Již v pátek ovšem Pilný řekl, že ministerstva mu odpověděla, že nemohou poskytnout žádné peníze ze svých výdajů na růst platů učitelů a dalších pracovníků veřejné sféry. Úřady podle něj naopak zažádaly ministerstvo financí v souhrnu o dalších 33 miliard korun, což by dohromady s požadavkem na růst platů zvýšilo schodek rozpočtu až ke 100 miliardám korun.

Anonym 5822 11.09.2017 10:58
RadekHájek 21324 45 let 15.03.2016 19:26
Dobrý den,
nevzdávejte to prosím.
S pozdravem Radek Hájek Brozany 67 St. Hradiště 533 52 tel. 775110421

VěraŠťastná 18816 58 let 15.03.2016 11:39
Vážený pane Babiši, moc si vážím Vaší práce. Myslím,že EET je nutná věc, vidím ve svém okolí, jak podnikatelé šidí stát. Nikomu nezávidím, ale tyto peníze chybí např. ve zdravotnictví.Také se mi nelíbí, že lékaři vystudovaní u nás nemají povinnost nějakou dobu tady pracovat. V opačném případě ať jdou studovat do zahraničí a za své. Nedejte se odradit od lidí, kteří kromě politiky nikdy nic jiného nedělali a když odejdou, nebo jsou odejiti, jsou schopni dělat jen jakési " poradce". Moc úspěchů ve Vaší práci.

B 78176 60 let 14.03.2016 19:51
Jednoduchá úvaha o odměňování zdravotníků
Dobrý den,
Mojí matce, lékařce v důchodu, je 91 let a nyní je nucena zaměstnávat uklizečku 1x týdně. Myslím, že našla relativně levnou a slušnou paní. Platí jí 200Kč za hodinu.
Tato uklizečka když pracuje 8 hodin denně tak vydělá 1600Kč denně, což je 32 00Kč měsícně. Takový plat moje matka nikdy neměla a nemá ho dnes ani většina lékařů. Myslím tím základní plat na základě hodinové sazby. Prosím nepočítejte všechny noční služby a presčasy. Je samozřejmé, že jak lékař, tak uklizečka mohou pracovat v noci či o weekendech. A zatímco uklízečka nemusí, zdravotníci musí. Uklizečka by za práci v noci a mimo regulérní pracovní dobu jistě chtěla vyšší plat, zdravotníci ve službách myslím nemají ani tu svou základní hodinovou sazbu. Každopádně zdravotníci prací přes čas přichází o obrovskou část svého osobního volna, což není zanedbatelné a kdo to nedělal, tak si to může zkusit, zda by to za mrzkou mzdu vůbec dělal.
V tomto hodinovém srovnání mzdy je tedy lékař, o sestrách ani nemluvě, ohodnocen hůře než uklizečka. Nebudu srovnávat náročnost obou zaměstnání a další rozdíly, včetně neustálého rizika infekcí, nepříjemností práce s nemocnými lidmi atp., to je snad každému jasné.
Vláda a různí odborníci se tedy mohou dohadovat jak dlouho chtějí jak zlepšit stav ve zdravotnictví, ale dokud nepochopí tuto jednoduchou úvahu a nenapraví tento nespravedlivý systém ohodnocování zdravotníků a nejen zdravotníků, tak budou zdravotníci odcházet do zahraničí, kde jsou zaplaceni 5x lépe než v ČR a noví už studovat pro toto mizerné ohodnocení již nebudou. Při tom životní náklady, jídlo, oblečení, energie jsou ve stejné výši jako v zahraničí.
Srovnání zdravotnictví s jinými profesemi v ČR přináší jestě úděsnější obrázek. I úřednice zdravotních pojišťoven a je jich nejméně 9x více, nežli je zapotřebí mají vyšší hodinové ohodnocení nežli sestry a k tomu různé bonusy a zdravotní dovolené, o kterých si sestry, na rozdíl od úřednic vystavené nemocným pacientům, mohou jen nechat zdát. A budovy zdravotních pojišťoven jsou v mnohem lepším stavu, než nemocnic -proč? . Hodinové sazby nejrůznějších řemeslníků jsou ještě vyšší. Pro příklad uvedu střihání psa, které stoji cca 400Kč na hodinu. Nebo hodinová sazba automecha... (zkráceno)<|i>

Kj 10924 11.09.2017 10:55
Tak nám narostl byrokratický aparát na 445 tisíc darmošlapů. Jen za Babišovy trapné funkce byl nárůst o 25 tisíc zbytečných byrokratů. Jen dávky pro socky narostly o 37,7 miliardy Kč.
A teď hledáme peníze pro učitele. Asi snížíme investice a necháme opět budoucnost projíst.

Viktor 85954  60 let 10.09.2017 23:27
Viktor ještě telefon 722363006 neproděláš!!

Viktor 85954  60 let 10.09.2017 23:24
Vím,že nejsem sám,ale mohu tě s toho dostat-Dej mi pár minut prachy a alespoň na 5 minut -- je mi 60 a znal jsem otce-ničím ti nemophu ublížit-pokud mě přesvědčíš dáš všem mat!!

Anonym 5822 10.09.2017 20:15
Občan 21310 12.03.2016 00:54
Dobrý den,
chtěl jsem se jen vyjádřit, že vám věřím pane Andreji Babiši, je to hnus co na vás někteří vrhají, ale to z businessu určitě znáte až moc dobře, problém je v tom, že lidi neví jak je to těžká práce, vidí jen ty peníze, ale ty už jsou pak jen a pouze symbolické, všichni by se měli nad sebou zamyslet a být vděční, že zde máme člověka, muže činu, jako jste vy. Celý den jen stres a řešit problémy, které ani nemusíte, protože vy opravdu nemusíte, klaním se před vaší velikou zodpovědností a ochotou dát do pořádku tento zhýralý a zloději těžce poškozený stát. Nevzdávejte to a bojujte až do konce, do posledního dechu, lidé jsou slepí, ale já vidím až moc dobře co se děje a vím, že je to na správné cestě. Přeji mnoho pracovních úspěchů ve jménu dobra našeho státu!!
(strategii bych zaměřil na prosperitu - navazování obchodních smluv s okolními státy (např. Švýcarsko, Německo) podporovat firmy, upravit zákony, práce povinná pro každého až na seniory, zavést povinné středoškolské vzdělání, více podporovat vojenský průmysl, policii, doktory na prvním místě, zemědělství posunout na vyšší úroveň, prověřit společnosti nedodržující emisní zákony, tvrdé postihy proti kriminalitě, zrychlení soudních procesů a mnoho dalších..)
S pozdravem
Občan ČR

František 79103 61 let 09.03.2016 14:53
Dobrý den pane Inženýre.Vláda si naříká že čtvrtina vystudovaných lékařů odchází okamžitě po dostudování do zahraničí. Za nás byla pravidla nastavena tak, že za to že se člověk vyučil musel se upsat že v oboru bude pracovat 3 roky jinak rodiče by zaplatili vyučení.Proč tedy se nenastaví stejný mechanismus? Ano nechali jsme tě zdarma vystudovat medicínu a tvoje studium stálo společnost XY,- kč .A vyčíslit náklady na studium.A dát studentovy vybrat.Za to že jsi vystudoval odpracuješ v Českém zdravotnictví 5 roků a vše je v pořádku nebo máš potřebu jít za vyšším výdělkem do zahraničí zaplatíš společnosti studie a můžeš jít.Děkuji.


Anonym 17842 08.03.2016 18:38
je mmoc hodnni co pro nas della

VlastŠulc 89142 53 let 03.03.2016 07:45
Anonym 46053 21.02. 22:56
Já nejsem ráda že tady vládne já ho nevolila a volit nebudu mě je nesympatickej.
--
Vážená paní, zde se přece nejedná o to, kdo je komu sympatický. Jde o mnohem více - o budoucnost i Vašich dětí. Proto je třeba volit schopné lidi, kteří něco pro nás dělají. V Česku je tolik korupce i mezi politickými stranami a není opravdu jednoduché pro pana Babiše šlápnout do tohoto vosího hnízda. Proto se ho snaží všelijak odstranit. Sledujte více médií, porovnávejte debaty v TV pana Babiše s jeho oponenty a dělejte si z toho sama závěry. Vyjde Vám, že má opravdu zájem tady hodně věcí změnit k lepšímu.

Milen 94150 48 let 02.03.2016 08:31
Pane Inženýre,vážím si vaší práce, moc Vám fandím a děkuji za Vaši dobrou práci.Nenechte se prosím odradit takovými lidmi,kteří skáčou ze strany do strany,urážejí schopné lidi jako jste vy a sami neukázali zatím nic jen se vždy přisáli na někoho schopnějš... (zkráceno)<|i>

Kj 37557 10.09.2017 19:53
Jak Babišův Agrofert kupoval firmu na dovoz a zpracování masa? A proč se její původní majitel nakonec zastřelil??
Babiš se skryl za firmu se sídlem na Kypru.
Firmu U Rytířů koupila firma Romneya se sídlem na Kypru. Ve Sládečkově firmě U Rytířů ale všichni věděli, že novým majitelem je Babiš a jeho Agrofert".

Anonym 90186 10.09.2017 17:48
Další zajímavé video na Youtube nese název:
Co má Andrej Babiš společného s drogovými kartely?

Fanda 46426  71 let 10.09.2017 15:21
Pomalu všichni všechno kritizujete , otázka zní , co jste udělali proto
aby bylo lépe Vy . A co e týká vyjadřování pana Zemana tak proti Vám se
musí ještě hodně učit . Přeji hezký den .

Jaroslav 17825  64 let 10.09.2017 13:52
Návod, jak být v Česku "úspěšným podnikatelem":
1) Přes poslance tradičních stran (ODS, ČSSD, KDU-ČSL, KSČM, Zelení) si prolobbujete novelu zákona s povinným přimícháváním biopaliv do benzínu a do nafty.
2) Začnete dodávat pesticidy a hnojiva potřebná k pěstování řepky, ze které se vyrábí biopaliva.
3) Vyrábíte biopaliva a státní podnik Čepro skoro polovinu svých dodávek nakupuje od vás.
4) Proti straně Svobodných, která jako jediná chce povinné přimíchávání biopaliv zrušit, postupujete tak, že urážíte jejího předsedu a posíláte mu posměšné SMSky.
5) Dostanete se do vlády díky kampani o tom, že tradiční strany jsou zkorumpované.
6) Stanete se ministrem financí a 2 měsíce poté vydá váš úřad zajišťovací příkazy na vašeho konkurenta kvůli smyšleným daňovým únikům, čímž ho zlikvidujete.
7) Čepro od vás nyní bere už 87 % dodávek biopaliv.
8) Soud označí postup se zajišťovacími příkazy za nezákonný, ale vy stejně vyhrajete další volby a celý ten byznys si pohlídáte.

Eda 78323  50 let 10.09.2017 13:35
5822 nenadávej krásné paní Gine, protože kdyby jsi nebral prášky a nedostával 3x denně el.šoky tak tě vozí na dvojkoláku, modrý ptáků! Tak si připrav bambus, přijde ti kámoš. a 128549; a 128549;

Eda 78323  50 let 10.09.2017 13:29
ANO zatím podle posledního průzkumu,něco kolem 30% a to ještě nebyl na Severní Moravě.
To bude nářez u voleb,kolohnáti modří!! a 128526; a 128526; a 128526; a 128526; a 128526;

Eda 78323  50 let 10.09.2017 13:27
5822 ty 4% máš manželku??
Nedělej ze sebe ještě většího Pitomia než jsi ty a ten tvůj manžel! Krásnou manželku, panebože ,kde by jsi na ni vzal uhrovitý soudruhu?
Ty tvé placené kydy agente 5822 zas tak moc nevynáši.Musíš se více snažit svazáku!!

Eda 78323  50 let 10.09.2017 13:22
Ty nemáš žádný rozum.
ANO jistý vítěz voleb!!

Anonym 90186 10.09.2017 13:13
Česká televize se bojí Babiše. Proto neuvidíme film Selský rozum
Naštěstí existuje kanál Youtube, kde je již tento film k dispozici.

Anonym 5822 10.09.2017 12:23
Tak zase zítra, tupci. Pááčko :-))

Anonym 5822 10.09.2017 12:22
Ab a MZ opravdu čekají na tvoje psaní, ty jsi ještě blbější, než bych předpokládala Gino, hlavně nepij už Gin, dělá z tebe trosku. Pa a zajdi k psychiatrovi, možná ti pomůže, doporučuji sanatorium za ostnatým drátem.

Anonym 5822 10.09.2017 12:19
Tak tohle mne rozesmálo ještě víc, prý AB cenzuruje tyto stránky, kdyby opravdu tomu tak bylo, tak si zde někteří hlupáci ani nevrznou, např. 89138, Eda, Fred a bláznivá vysloužilá prostitutka Gina :-))

Anonym 5822 10.09.2017 12:13
For Gina, trpíš schizofrenií a maniodepresemi. To se může stát každému , ale nevnucuj nikomu svoje názory. Jak jsi vůbec ty, stará ubožačka, přišla na nápad, že jsem muž? To mne rozesmálo, až jsem se zakuckala. Nemáš v diskuzi navrch, jelikož jsi méně inteligentní, neustále vyhrožuješ, že končíš, a stejně, jak lze předpokládat, se periodicky vracíš a píšeš jako zfetovaná kravka. Nikým nejsem placena, bohužel:-)), nepotřebuji to, mám vše, co chci mít. Ale co mi vadí, že taková .. kope jakoby za AB a vlastně mu ubližuje, nejsi ty právě někým placena, abys otrávila voliče AB. Flundro tupá, pa a už nechlastej, nefetuj, škodí ti to a my daňoví plátci musíme hradit tvoje četné hospitalizace v nemocnicích. :-))

Anonym 89138 10.09.2017 12:06
Na těchto stránkách Babiš tvrdě cenzuruje.Pořád nezapoměl jak se to dělalo když ještě čestprácoval.Patří v současné době mezi největší oblbovatele národa Čechů.

Gina 37135 10.09.2017 11:54
Na těchto stránkách působí parta lidí, kteří maji rozdělené role,jedni napadají diskutující hned, aby je odradili od dalšího psaní pokud píší ve prospěch AB a 5822 dostal roli toho,kdo jakoby souhlasí s AB,ale aby vyštval diskutujíci zase způsobem, že je bude urážet, dělat si z nich legraci a tím pádem, že tito lidé přestanou psát také. Nejdřív jsem tomu také věřila, že je to žena, pak ale začal čím dál častěji vypadávat z role,byl si tak sebevědomý při tom,jak se bavil,že zapominal ,že rozdíl se pozná jednoduše. A teď vim, že se tu jedná jen o špinavou hru za špinavé peníze. Kdyby jim už nikdo neodpovídal, byly by tyto stránky prázdné.A já se už nebudu té jejich špinavé hry zúčastňovat. Byla bych si škoda i když vim,že právě na tohle čekali a možná jim jejich šéf dá mimořádnou odměnu.Je mi z nich na zvracení. Loučim se s panem Edou,s panem Ferem a pokud jsem zapomněla na někoho slušného, tak se omlouvám. Pokud budu chtít AB či Zemanovi napsat,existuje pošta.

Anonym 5822 10.09.2017 10:46
89138 Na to mám vidláčku manžela a milence. Nikoliv starou trosku, která přes pupek nevidí na přirození. pa :-)) Zase příště, teď hybaj uvařit ať ti stará nedá přes hubu.

Anonym 5822 10.09.2017 10:43
Asi to je tou pražskou kavárnou? :-)) hlupáčku roztomilý.

Anonym 5822 10.09.2017 10:42
Edánku blbánku, tentokrát výjimečně souhlasím s tvým příspěvkem. Tvá demence je opravdu na pochodu, a nediv se primitive, že tvoje příspěvky a také té staré ožralé Giny, jsou cenzurovány :-)) Moje ne, čím to asi je? Blbánku.

Anonym 90186 10.09.2017 10:18
Nová píseň dvojice Miloš Pokorný a Roman Ondráček, známé jako Těžkej Pokondr, překvapuje politickými tématy. Klip ke skladbě Kxetén tak rozhodně nepotěší třeba Andreje Babiše, Miloše Zemana nebo Jiřího Ovčáčka. Všichni jsou zde totiž znázorněni ve svých typických rolích.
Ve videu, připomínajícím dnes populární soutěž Tvoje tvář má známý hlas, se kromě Pokondrů objevuje i moderátor show Ondřej Sokol, který si kromě hraní sebe sama střihnul i hradního mluvčího Ovčáčka. Zemanovo mávání holí zase dobře zvládl klasický prezidentský imitátor Petr Jablonský.
Mezi dalšími se objevili i Lukáš Pavlásek, Richard Genzer, Martin Dejdar, Martin Zounar, Bob Klepl, Michal Kavalčík, Oto Klempíř nebo Adéla Gondíková.

Anonym 90186 10.09.2017 10:07
Podle NKÚ byl vloni podíl běžných (tedy řekněme čistě provozních) výdajů na celkových vládních výdajích nejvyšší za posledních 14 let. Byly tedy překonány dokonce i některé dávné roky vlády levice.
Naproti tomu čerpání peněz na investice bylo nejnižší za posledních deset let. Navzdory tomu, že jsme se od té doby dostali na ekonomicky mnohem vyšší úroveň. Že bychom na tom podle vlády byli už tak dobře, že ani není nutné investovat do oprav a výstavby silnic, dálnic či železnic a není už potřeba lít peníze do rekonstrukcí či výstavby nemocnic či státem ovládaných elektráren? Ani nemluvě o vědě, chodnících, hasičích, čističkách vod či plavčících.
Dále NKÚ kritizuje také projedení rozpočtových rezerv, které by měly být vládami ponechávány na horší časy, tedy zejména na dobu, kdy se výrazně zvýší úroky. Je sice oprávněné výši rezerv poněkud korigovat, pokud by se vládě zdály příliš vysoké, ale je velmi riskantní a není tedy oprávněné se rozpočtových rezerv úplně zbavit. Zkrátka je zlikvidovat. Přesně to se stalo, jak už to tak bývá, když přijde vláda spíše levicová po vládě spíše pravicové. Vláda Petra Nečase po sobě zanechala navzdory tehdy probíhající světové hospodářské krizi vysoké rezervy v řádu desítek miliard. Ke konci roku 2016 však zbyly už jen tři miliardy.
Otázkou však je, zda lze vládním výkazům o hospodaření vůbec věřit. Jak zjistil NKÚ už dříve při namátkové kontrole výkazů za rok 2015, ministerstvo financí mělo v účetnictví chyby za více než 240 miliard korun. Některé z nich se zdají být záměrné a nelze vyloučit, že v nich ministerstvo již nepokračuje (zvlášť když se na ně přišlo), ale jiné spočívaly v zřejmě nezáměrných chybných postupech při účtování.

Gina 37135 10.09.2017 09:51
Máte pravdu Edo, také jsem teď odpověděla a ani můj příspěvek nebyl schválen i když byl také slušný.

Eda 78323  50 let 10.09.2017 09:50
5822,demence je na vrcholu.

 <<nové   starší>> 

1
50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550 1600 1650 1700 1750 1800 1850 1900 1950 2000 2050 2100 2150 2200 2250 2300 2350 2400 2450 2500 2550 2600 2650 2700 2750 2800 2850 2900 2950 3000 3050 3100 3150 3200 3250 3300 3350 3400 3450 3500 3550 3600 3650 3700 3750 3800 3850 3900 3950 4000 4050 4100 4150 4200 4250 4300 4350 4400 4450 4500 4550 4600 4650 4700 4750 4800 4850 4900 4950 5000 5050 5100 5150 5200 5250 5300 5350 5400 5450 5500 5550 5600 5650 5700 5750 5800 5850 5900 5950 6000 6050 6100 6150 6200 6250 6300 6350 6400 6450 6500 6550 6600 6650 6700 6750 6800 6850 6900 6950 7000 7050 7100 7150 7200 7250 7300 7350 7400 7450 7500 7550 7600 7650 7700 7750 7800 7850 7900 7950 8000 8050 8100 8150 8200 8250 8300 8350 8400 8450 8500 8550 8600 8650 8700 8750 8800 8850 8900 8950 9000 9050 9100 9150 9200 9250 9300 9350 9400 9450 9500 9550 9600 9650 9700 9750 9800 9850 9900 9950 10000 10050 10100 10150 10200 10250 10300 10350 10400 10450 10500 10550 10600 10650 10700 10750 10800 10850 10900 10950 11000 11050 11100 11150 11200 11250 11300 11350 11400 11450 11500 11550 11600 11650 11700 11750 11800 11850 11900 11950 12000 12050 12100 12150 12200 12250 12300 12350 12400 12450 12500 12550 12600 12650 12700 12750 12800 12850 12900 12950 13000 13050 13100 13150 13200 13250 13300 13350 13400 13450 13500 13550 13600 13650 13700 13750 13800 13850 13900 13950 14000 14050 14100 14150 14200 14250 14300 14350 14400 14450 14500 14550 14600 14650 14700 14750 14800 14850 14900 14950 15000 15050 15100 15150 15200 15250 15300 15350 15400 15450 15500 15550 15600 15650 15700 15750 15800 15850 15900 15950 16000 16050 16100 16150 16200 16250 16300 16350 16400 16450 16500 16550 16600 16650 16700 16750 16800 16850 16900 16950 17000 17050 17100 17150 17200 17250 17300 17350 17400 17450 17500 17550 17600 17650 17700 17750 17800 17850 17900 17950 18000 18050 18100 18150 18200 18250 18300 18350 18400 18450 18500 18550 18600 18650 18700 18750 18800 18850 18900 18950 19000 19050 19100 19150 19200 19250 19300 19350 19400 19450 19500 19550 19600 19650 19700 19750 19800 19850 19900 19950 20000 20050 20100 20150 20200 20250 20300 20350 20400 20450 20500 20550 20600 20650 20700 20750 20800 20850 20900 20950 21000 21050 21100 21150 21200 21250 21300 21350 21400 21450 21500 21550 21600 21650 21700 21750 21800 21850 21900 21950 22000 22050 22100 22150 22200 22250 22300 22350 22400 22450 22500 22550 22600 22650 22700 22750 22800 22850 22900 22950 23000 23050 23100 23150 23200 23250 23300 23350 23400 23450 23500 23550 23600 23650 23700 23750 23800 23850 23900 23950 24000 24050 24100 24150 24200 24250 24300 24350 24400 24450 24500 24550 24600 24650 24700 24750 24800 24850 24900 24950 25000 25050 25100 25150 25200 25250 25300 25350 25400 25450 25500 25550 25600 25650 25700 25750 25800 25850 25900 25950 26000 26050 26100 26150 26200 26250 26300 26350 26400 26450 26500 26550 26600 26650 26700 26750 26800 26850 26900 26950 27000 27050 27100 27150 27200 27250 27300 27350 27400 27450 27500 27550 27600 27650 27700 27750 27800 27850 27900 27950 28000 28050 28100 28150 28200 28250 28300 28350 28400 28450 28500 28550 28600 28650 28700 28750 28800 28850 28900 28950 29000 29050 29100 29150 29200 29250 29300 29350 29400 29450 29500 29550 29600 29650 29700 29750 29800 29850 29900 29950 30000 30050 30100 30150 30200 30250 30300 30350 30400 30450 30500 30550 30600 30650 30700 30750 30800 30850 30900 30950 31000 31050 31100 31150 31200 31250 31300 31350 31400 31450 31500 31550 31600 31650 31700 31750 31800 31850 31900 31950 32000 32050 32100 32150 32200 32250 32300 32350 32400 32450 32500 32550 32600 32650 32700 32750 32800 32850 32900 32950 33000 33050 33100 33150 33200 33250 33300 33350 33400 33450 33500 33550 33600 33650 33700 33750 33800 33850 33900 33950 34000 34050 34100 34150 34200 34250 34300 34350 34400 34450 34500 34550 34600 34650 34700 34750 34800 34850 34900 34950 35000 35050 35100 35150 35200 35250 35300 35350 35400 35450 35500 35550 35600 35650 35700 35750 35800 35850 35900 35950 36000 36050 36100 36150 36200 36250 36300 36350 36400 36450 36500 36550 36600 36650 36700 36750 36800 36850 36900 36950 37000 37050 37100 37150 37200 37250 37300 37350 37400 37450 37500 37550 37600 37650 37700 37750 37800 37850 37900 37950 38000 38050 38100 38150 38200 38250 38300 38350 38400 38450 38500 38550 38600 38650 38700 38750 38800 38850 38900 38950 39000 39050 39100 39150 39200 39250 39300 39350 39400 39450 39500 39550 39600 39650 39700 39750 39800 39850 39900 39950 40000 40050 40100 40150 40200 40250 40300 40350 40400 40450 40500 40550 40600 40650 40700 40750 40800 40850 40900 40950 41000 41050 41100 41150 41200 41250 41300 41350 41400 41450 41500 41550 41600 41650 41700 41750 41800 41850 41900 41950 42000 42050 42100 42150 42200 42250 42300 42350 42400 42450 42500 42550 42600 42650 42700 42750 42800 42850 42900 42950 43000 43050 43100 43150 43200 43250 43300 43350 43400 43450 43500 43550 43600 43650 43700 43750 43800 43850 43900 43950 44000 44050 44100 44150 44200 44250 44300 44350 44400 44450 44500 44550 44600 44650 44700 44750 44800 44850 44900 44950 45000 45050 45100 45150 45200 45250 45300 45350 45400 45450 45500 45550 45600 45650 45700 45750 45800 45850 45900 45950 46000 46050 46100 46150 46200 46250 46300 46350 46400 46450 46500 46550 46600 46650 46700 46750 46800 46850 46900 46950 47000 47050 47100 47150 47200 47250 47300 47350 47400 47450 47500 47550 47600 47650 47700 47750 47800 47850 47900 47950 48000 48050 48100 48150 48200 48250 48300 48350 48400 48450 48500 48550 48600 48650 48700 48750 48800 48850 48900 48950 49000 49050 49100 49150 49200 49250 49300 49350 49400 49450 49500 49550 49600 49650 49700 49750 49800 49850 49900 49950 50000 50050 50100 50150 50200 50250 50300 50350 50400 50450 50500 50550 50600 50650 50700 50750 50800 50850 50900 50950 51000 51050 51100 51150 51200 51250 51300 51350 51400 51450 51500 51550 51600 51650 51700 51750 51800 51850 51900 51950 52000 52050 52100 52150 52200 52250 52300 52350 52400 52450 52500 52550 52600 52650 52700 52750 52800 52850 52900 52950 53000 53050 53100 53150 53200 53250 53300 53350 53400 53450 53500 53550 53600 53650 53700 53750 53800 53850 53900 53950 54000 54050 54100 54150 54200 54250 54300 54350 54400 54450 54500 54550 54600 54650 54700 54750 54800 54850 54900 54950 55000 55050 55100 55150 55200 55250 55300 55350 55400 55450 55500 55550 55600 55650 55700 55750 55800 55850 55900 55950 56000 56050 56100 56150 56200 56250 56300 56350 56400 56450 56500 56550 56600 56650 56700 56750 56800 56850 56900 56950 57000 57050 57100 57150 57200 57250 57300 57350 57400 57450 57500 57550 57600 57650 57700 57750 57800 57850 57900 57950 58000 58050 58100 58150 58200 58250 58300 58350 58400 58450 58500 58550 58600 58650 58700 58750 58800 58850 58900 58950 59000 59050 59100 59150 59200 59250 59300 59350 59400 59450 59500 59550 59600 59650 59700 59750 59800 59850 59900 59950 60000 60050 60100 60150 60200 60250 60300 60350 60400 60450 60500 60550 60600 60650 60700 60750 60800 60850 60900 60950 61000 61050 61100 61150 61200 61250 61300 61350 61400 61450 61500 61550 61600 61650 61700 61750 61800 61850 61900 61950 62000 62050 62100 62150 62200 62250 62300 62350 62400 62450 62500 62550 62600 62650 62700 62750 62800 62850 62900 62950 63000 63050 63100 63150 63200 63250 63300 63350 63400 63450 63500 63550 63600 63650 63700 63750 63800 63850 63900 63950 64000 64050 64100 64150 64200 64250 64300 64350 64400 64450 64500 64550 64600 64650 64700 64750 64800 64850 64900 64950 65000 65050 65100 65150 65200 65250 65300 65350 65400 65450 65500 65550 65600 65650 65700 65750 65800 65850 65900 65950 66000 66050 66100 66150 66200 66250 66300 66350 66400 66450 66500 66550 66600 66650 66700 66750 66800 66850 66900 66950 67000 67050 67100 67150 67200 67250 67300 67350 67400 67450 67500 67550 67600 67650 67700 67750 67800 67850 67900 67950 68000 68050 68100 68150 68200 68250 68300 68350 68400 68450 68500 68550 68600 68650 68700 68750 68800 68850 68900 68950 69000 69050 69100 69150 69200 69250 69300 69350 69400 69450 69500 69550 69600 69650 69700 69750 69800 69850 69900 69950 70000 70050 70100 70150 70200 70250 70300 70350 70400 70450 70500 70550 70600 70650 70700 70750 70800 70850 70900 70950 71000 71050 71100 71150 71200 71250 71300 71350 71400 71450 71500 71550 71600 71650 71700 71750 71800 71850 71900 71950 72000 72050 72100 72150 72200 72250 72300 72350 72400 72450 72500 72550 72600 72650 72700 72750 72800 72850 72900 72950 73000 73050 73100 73150 73200 73250 73300 73350 73400 73450 73500 73550 73600 73650 73700 73750 73800 73850 73900 73950 74000 74050 74100 74150 74200 74250 74300 74350 74400 74450 74500 74550 74600 74650 74700 74750 74800 74850 74900 74950 75000 75050 75100 75150 75200 75250 75300 75350 75400 75450 75500 75550 75600 75650 75700 75750 75800 75850 75900 75950 76000 76050 76100 76150 76200 76250 76300 76350 76400 76450 76500 76550 76600 76650 76700 76750 76800 76850 76900 76950 77000 77050 77100 77150 77200 77250 77300 77350 77400 77450 77500 77550 77600 77650 77700 77750 77800 77850 77900 77950 78000 78050 78100 78150 78200 78250 78300 78350 78400 78450 78500 78550 78600 78650 78700 78750 78800 78850 78900 78950 79000 79050 79100 79150 79200 79250 79300 79350 79400 79450 79500 79550 79600 79650 79700 79750 79800 79850 79900 79950 80000 80050 80100 80150 80200 80250 80300 80350 80400 80450 80500 80550 80600 80650 80700 80750 80800 80850 80900 80950 81000 81050 81100 81150 81200 81250 81300 81350 81400 81450 81500 81550 81600 81650 81700 81750 81800 81850 81900 81950 82000 82050 82100 82150 82200 82250 82300 82350 82400 82450 82500 82550 82600 82650 82700 82750 82800 82850 82900 82950 83000 83050 83100 83150 83200 83250 83300 83350 83400 83450 83500 83550 83600 83650 83700 83750 83800 83890

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti