Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Tereza Mašková (vítěz Superstar 2018) (Mašková, Tereza) Love (deluxe) (Buble, Michael) Soucast (Callta, Pavel) Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox)

Andrej Babiš diskuse strana 53750

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Fanda 46426  72 let 22.09.2018 14:05
Vážený pane Růžička 10918 plně ale opravdu plně souhlasím do posledního písmene Vašeho komentáře , srozumitelněji to nejde napsat , za Vaše slova dík .

Anonym 81166 22.09.2018 13:50
Podle údajů organizace International Rescue Committee z dubna 2018 je jen v Řecku na pevnině i přilehlých ostrovech celkem 3050 nedoprovázených dětí, tedy nezletilých migrantů bez doprovodu dospělé osoby. V Libanonu jich bude ještě mnohem více.
I zde platí, kde je vůle, je i cesta. Dobrou vůli aby ale v tuzemské politice, kde se i před komunálními volbami straší fiktivními uprchlíky, člověk pohledal.

Ras 89154 22.09.2018 13:41
Největším problémem současného světa je to,že se lidé moc přemnožili.Lidí je víc než stačí současný svět dobře uživit.Proto mnozí trpí a trpět budou hladem.Zatahování migrantů do EU je i zatahováním bídy do těchto zemí.Proto je třeba z EU rychle zdrhat a ty co nás tam zatahli co nejkrutěji odporážet na katovských mučírnách a znárodovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.Znovu se po revoluci vžebrtávat pod ochranná křídla surovinově bohastého Ruska s jeho rozsáhlými trhy.Svět potřebuje rychle snižovat porodnost v zemích co svůj národ neumí uživit a ne přemnožené lidi cpát do EU s tím,že je povinnost EU tyto lidi živit.Prostě svět se dostal do fáze ,že větší moc mají prolhaní blbové než rozumní lidé.

DrRůžička 10918  72 let 22.09.2018 13:32
Tak přemýšlím, v jaké úrovni se pohybuje moje myšlení, pokud posuzuji kauzu SIROTCI. Jsem přesvědčen, že o nějaký počet 50-ti, natož alespoň v jakém věku jsou ti jejich neurčití sirotci, vůbec přece ŠOJDROVÉ ani TELIČKOVI a dalším, kteří využili toto téma propíraných sirotků pro svoje zviditelnění, vůbec nejde. Místo sirotků zase propírají Babiše, protože už nemají žádná témata ani události, kterými by mohli Babišovi ublížit. Šojdrová se potácí ve své nemohoucnosti a nedokáže vůbec vysvětlit co chce, další její přicmrndovači tupě vykřikují, jako např. Martin ROZUMEK, že Babiš mluví pokaždé jinak, novináři (nazvaní Milošem Zemanem - pitomci), si našli zástupné téma nějaké neznámé ředitelky Hozákové nebo jak se jmenuje, ale jak to vlastně ve skutečnosti bude s těmi sirotky řekl pouze a jen předseda vlády. A 80 % národa, a světe div se, i poslanců to
chápe. Jsem také přesvědčen, že se blíží i den, kdy se dozvíme, že tak jako
u pana Faltýnka, bude trestní stíhání Andreje B. zastaveno. Je zajímavé, jak rychle bylo zastaveno u exministra MPSV Drábka. U Babiše průtahy odůvodňují slavné orgány činné v trestním řízení, že průtahy způsobili rodinní příslušníci. No jaká to je blbost, aby tomu někdo uvěřil. Celá rodina, která je policajty napadena, přece může podání vysvětlení nebo i svědeckou výpověď, jak to umožňuje zákon u osob blízkých, odmítnout a to bych jim i poradil. A pak, i přes toto výše uvedené otravování prefernce ANO rostou, jsme na 34 % a ono sakra proti tomu Babišovi nic nepomáhá. No jistě, protože to dělá dobře a hlavně pro lidi. Kdo si tak srdečně plácal a plácá s představiteli jiných zemí s politiky EU po zádech, držel se kolem boků, nebo jinak vyjadřoval přízeň předsedovi vlády A.B. Nikdo. Andrej hájí od jiných i národní hrdost, to nikdo nevidí? Pak je mi Vás
líto. I přesto Vás zvu do Znojma na burčák, je výborný a hlavně levný.

Yx 37432 22.09.2018 13:26
Makro ať se stará o své. BYL Jsem ve Francii před 10 lety a letos, nedá se srovnat. Je tam nebezpečnou. Samý migranty povalují se všude.

Anonym 5822 22.09.2018 13:19
Mirku alias Mirko, ty máš v každém komentáři tisíc chyb, proč bazíruješ na malém nebo velkém P, blbee? Bazíruješ protože nemáš žádnou svoji myšlenku, prostě blbínek na entou . Mám už velké výhrady k 81166, vážně si myslíš, že ty dlouhé kydy někdo čte. To je nějaká internetová onanie z tvý strany. Marcelo pozvu vás do našeho penzionu na Kampě, zabijačkové hody, co říkáte?

Anonym 94236 22.09.2018 13:09
Jinak bych preferoval péči o české sirotky. Tyto naše děti by měly dostat péči minimálně jako v průměrné rodině. Vrátit jim "Klokánky", dětské vesničky a pocit domova, ze kterého dítě nemůže být vyhozeno a může se k náhradní mámě vracet i v dospělosti.

Anonym 94236 22.09.2018 13:00
Domnívám se, že by bylo vhodné přijmout zákon o odpovědnosti. Mimo pracovníků státní sféry za hloupé přehmaty by měl řešit i zodpovědnost občanů. Prostě vítačům zablokovat majetek a z tohoto majetku odškodnit vraždy, tělesná poškození či jiné újmy českých občanů vzniklé v souvislosti působením teroristů v ČR. A to bez ohledu či je teroristovi 12 let, nebo 17! Či je ještě starší.

Anonym 81166 22.09.2018 12:56
Země, které odmítají rozšíření Frontexu nebo princip vzájemné solidarity, opustí Schengen. Země, které nechtějí silnější Evropu, si už nesáhnou na strukturální fondy, řekl dále Macron.
Macron hovořil se značným znechucením o zemích, které si od Evropské unie pouze berou peníze ze strukturálních fondů a přitom odmítají respektovat veškerá dohodnutá pravidla a hlasitě opakují, že nehodlají přijmout ani jednoho migranta. V Evropě není možné vybrat si z menu jen to, co nám vyhovuje, je to kolektivní projekt, řekl francouzský prezident.
Macronovu kritiku je třeba brát jako velmi vážné varování. Západní evropské státy mají totiž už dost východních politiků, kteří bojkotují každý společný projekt, který by snížil zátěž nárazníkových zemí. Česká republika se přitom proslavila tím, že evropské peníze ze strukturálních fondů čerpá pro své soukromé firmy ve velkém přímo její premiér, který zároveň razí heslo, že Česko nepřijme ani jediného uprchlíka.

Mirka 46710  66 let 22.09.2018 11:24
Marcelo,vpravo na liste je datum a cas vstupu a Prazak se pise s velkym P.Ty uz radeji nepis,zesmesnujes se sama.

Anonym 81166 22.09.2018 11:10
Že není Tomáš Halík a kardinál Dominik Duka úplně na té stejné vlně, to není tajemství. Tentokrát se na svých stránkách ale Halík vyjádřil tak ostře, že někteří lidé, když tu citaci viděli, nejdřív zapochybovali, jestli to není fake. Jenže to tam skutečně je.
Halík pod titulkem Duka a sirotci píše:
Kardinál Duka neví, zda se máme postarat o sirotky ze Sýrie, protože to je třeba vidět především politicky, soudruzi! Počká si na názor mocných, který je pro něj zřejmě směrodatnější než evangelium. Zato má hned jasný názor na divadelní hru, kterou neviděl ani nepochopil, tam je ochoten se angažovat i soudně. V této kauze se chová přesně jako ti, kteří usilují o zpětné zdanění církevních restitucí on i oni vědí, že nakonec nemohou uspět, protože právo není na jejich straně, ale chtějí si populisticky naklonit veřejné mínění. Začínám si klást otázku, zda Dominik Duka (a jeho ovčáček Badal, který nedávno obohatil církev význačným konvertitou) ještě věří v Soud, který nebere ohled na mínění mocných a vůči němuž není odvolání.
Tomáš Halík
Zdá se, že už došlo na lámání chleba. Duka si to ovšem způsobil neuvěřitelným mlžením, když řekl, že se k otázce syrských dětí nemůže vyjádřit a že takové věci má na starosti olomoucký arcibiskup. Já nic, já jen kardinál, arcibiskup pražský, primas český, katolík, křesťan, občan České republiky a člověk, po kterém chce někdo názor. Náročné.

Anonym 81166 22.09.2018 11:08
Ze slušnosti. Tak lze nazvat časový prostor, který věnovala Angela Merkelová Miloši Zemanovi. Sešla se s ním na třicet minut. To je odpovídající čas, který si politik formátu současného prezidenta České republiky zaslouží. Prostor pobavit se o tom, jaká byla cesta, jaké to máme ale počasí, jak se vám u nás líbí a nechtěla byste někdy přijet?
Do hlubších témat se Merkelová se Zemanem evidentně pouštět nechtěla. Není pro ní partnerem. Miloš Zeman je na západ od Aše zapsán jako proruský politik nabourávající EU, pracující ve prospěch Ruska.

Anonym 81166 22.09.2018 11:05
Samozřejmě vím, že v mé zemi jsou přibližně čtyři tisíce německých podniků, v Německu je jen okolo dvou set českých podniků, zmínil Zeman v projevu. Velmi zajímavá investice jedné české společnosti do hnědouhelných dolů v Lausitzu a také pekařská skupina a chemické podniky našeho premiéra, který taktéž není jen politikem, ale také podnikatelem, dodal.

Anonym 81166 22.09.2018 11:05
Zeman v Německu omylem potopil Babiše. Firmy, které premiér údajně neovládá, označil za jeho

Anonym 81166 22.09.2018 11:04
Považuji za nechutné, když někdo do předvolebního boje bere děti, prohlásil Babiš poté, co se na něj snesla další smršť dotazů ohledně 50 sirotků, které nechce přijmout do České republiky a odmítá jim pomoci. Michaelu Šojdrovou vzápětí vyzval, aby polovinu svého platu věnovala těmto dětem, když chce tak hrozně pomáhat.
Předseda vlády je ovšem ten poslední, kdo by měl kázat o tom, že se někdo chová amorálně a zda se mají, nebo nemají používat děti v politickém boji. Je to totiž on, kdo absolutně nebere ohledy na to, co už je za hranicí vkusu a co se ještě může.
Stačí si totiž projít facebookový profil Andreje Babiše a zjistíte, že děti jsou jednou ze základních reklamních priorit hnutí ANO i jeho samotného. S opakujícím se statusem Jasně, že se vyfotíme se Babiš prezentuje s dětmi častěji než třeba se svými ministry.
Dalším důkazem Babišova využívání dětí v kampani může být elektronická evidence tržeb. Vždyť právě dětské pokladničky měly být tahákem, který občany přesvědčí, že EET není šmírovací nástroj, ale přítel drobných živnostníků.
V neposlední řadě se nesmí zapomenout ani na to, že Babiš rád využívá ke zlepšení image i svou rodinu, tedy manželku a děti. Samozřejmě pouze ty, které nepotopil v momentě, kdy se začala vyšetřovat patrně podvodná dotace na Čapí hnízdo.
Někdo může namítat, že se premiér fotografuje s dětmi v jiné chvíli, než když je volební kampaň v plném proudu. Chyba. Andrej Babiš dělá kampaň neustále. Každý jeho příspěvek na sociálních sítích slouží pouze k tomu, aby mu vylepšil pošramocený mediální obraz a navnadil další naivní voliče, aby mu vhodili hlas.
Pokud chce ministerský předseda poučovat Michaelu Šojdrovou o zneužívání dětí v kampani, měl by si na chvíli sednout k počítači a někomu, kdo s ním na rozdíl od něj umí, přikázat, aby mu ukázal jeho profil na Facebooku. Dětí je tam tolik, že by se mu nevešly ani na Čapák.

Anonym 81166 22.09.2018 11:00
Je velice pěkné, jak čeští rasisti zakrývají svůj rasismus tím, že vědí, kde by bylo malým Syřanům nejlépe. Jejich slovníkem co nejdále od jejich gauče, protože při představě, že by si malýho Syřánka vzal třeba jejich soused, tak jsou na mrtvici.
Trauma syrským dětem už zařídili Putin a Asad, tím, že si jejich bombardéry vybíraly za cíl hlavně nemocnice a školy. Trauma mají malý Syřané z toho, že už nemají rodiče a 24 hodin tráví v uprchlických táborech.
Pokud se to porovná s osudem Wintonových dětí, tak ty v žádných táborech nebyli, ale byli vytrženi z úplných rodin a poslány do zcela odlišného prostředí s odlišným jazykem.
A pomáhat syrským dětem v Libanonu nebo v Jordánsku může vymyslet pouze imbecil. Libanon je základnou teroristů z Hizbaláhu, takže sirotci v Libanonu jsou pro ně snadnou kořistí a tím pádem se terorismus jenom posílí. Libanon a Jordánsko jsou spolu s Tureckem nejvíce postiženi uprchlickou vlnou ze Sýrie. Takže nápady soudruha STBáka Babiše pouze těmto zemím přitíží.

Anonym 5822 22.09.2018 10:46
Eda, Edik, Edík, Edouš atd. o víkendu nepíše, nemá doma PC. Rád píše svoje chiméry, že jede tam a tam, že má spoustu přátel, jak chlastají do rána, lehké ženy je oblažují a grilují vlastní manželky :-)). Je mi ho docela líto, jelikož vše jsou jeho představy a přání. Ve skutečnosti jde o dědulu, který se sám 10 let ani nevymočí. Píše pouze ve všední dny, kdy ho rodina odkládá |aby mohla do práce| do denního stacionáře, tam přístup k PC má, ale pouze ve vyhrazené hodiny, aby také ostatní senioři mohli tlouct jako zběsilí do klávesnice. Nechme ho na pokoji, ať píše a píše, lze to snadno přeskočit, nikdy z něho nevypadla jediná kloudná myšlenka, opakuje pouze sprostoty, hloupost a snahu urážet, stejně tak jako Mirek alias Mirka a primitivní Fanda. Všichni jsou z Bruntálu, kámoši. Hezký den Marcelo, dnes politiku nijak nesleduji, jelikož se mi čím dál častěji |při pohledu na ty id..ty, kteří chtějí být zvoleni| otevírá kudla v kapse. Marcelo také je vám až fyzicky nevolno, když občas zahlédnete |při přepínání programu| toho slizkého velmi odpudivého Soukupa? Rozmachuje se kostnatýma rukama, jako kdyby chtěl plavat v žumpě, no vždyť také ano, jeho pořad je neuvěřitelná žumpa. Tak ještě jednou hezký den, hosti přicházejí už na oběd, máme dnes vynikající menu, no nejsou to řízky z potkanů , které rád papá Edíček :-))

Anonym 81166 22.09.2018 10:36
Francie je druhý největší přispěvatel do rozpočtů EU, hned po Německu. Francie dává do rozpočtu 17,6% z celkových peněz. Když se podíváme na státy V4, tak nejvíce dávají Poláci a to 3,23%, ČR 1,22%, Maďaři 0,85% a Slováci 0,58%. Takže V4 přispívá pouhými 5,88%. Když si to přepočteme na obyvatele, tak V4 má pouze o 1 milion obyvatel méně než Francie. Vůbec se nedivím Macronovi, protože V4 si počíná jak klienti sociálky, kteří chtějí diktovat svým chlebodárcům. Ono by bylo velice dobré, kdyby bohaté státy EU přesunuly peníze těm chudším státům, které se snaží v rámci svých možností spolupracovat na rozvoji EU a těm státům, které místo spolupráce hází klacky pod nohy přivřeli kohoutky. Tím by se Češi ve velice krátké době zbavili různých Babišů a Zemanů.

Marcela 9466  60 let 22.09.2018 10:00
Měla jsem včerejší stránky.Pardon.Snad opravdu dnes nebude psát(Eďouš).M.

Marcela 9466  60 let 22.09.2018 09:52
Moc zdravím Lauru.Máme rádi Prahu a pražáky.Naštěstí to máme cca 100km. Francie je celá doleva.
Eďouš zase lhal,že jede pryč a už zase píše.Ach jo.

Marcela 9466  60 let 22.09.2018 09:52
Moc zdravím Lauru.Máme rádi Prahu a pražáky.Naštěstí to máme cca 100km. Francie je celá doleva.
Eďouš zase lhal,že jede pryč a už zase píše.Ach jo.

Lx 37246 22.09.2018 08:51
Uvědomujete se vy vítači jaké trauma by jste způsobyli malému dítěti,které mluví arabsky,roste v nějaké kultuře a najednou nějaká česká tetka na něj mluví česky? Je samo v cizí zemi,mluví na něj cizím jazykem? To vše je komedie p.Šnojdrové.V roce 2019 jsou volby do E:parlamentu.A korunky pěkné.Tak se to hodí.Kdyby se raději postarala o děti které ožebračil její povedený synáček,že?

Anonym 5822 22.09.2018 07:17
Narcis Macron je nějaký nervózní, bude to asi tím, že když přijde domů, čeká tam na něho neukojená babička. Tak to jenom pro ranní rozjezd, abychom se zasmáli. Každopádně by si ten hošík měl dát pusu na zámek. Vypadá, že nám vyrůstá opět kultík osobnosti, který by rád hýbal světem, sebestředný šašek typu Červených trenclí.

Anonym 81166 22.09.2018 00:32
K lidem, kteří si po smrti nepřejí být zpopelněni, ale uloženi do země, se obrací americká designérka Jae Rhim Leeová. Nabízí jim pohřební rubáš obsahující spory hub, jež ekologicky rozloží tělo. Oblek prodává firma Coeio za 1500 dolarů (32 700 korun).

Anonym 81166 22.09.2018 00:19
Česko je za hospodářským vrcholem, na horší časy ale lidé nešetří. Třetina domácností by z úspor nezaplatila ani lednici

Anonym 81166 21.09.2018 23:34
smysl frontexu je chranit hranice Schengenu pred migranty..ponekud me unika proc prave V4 je proti..

Anonym 81166 21.09.2018 23:32
Babiš se chvástal, jak imigraci vyřeší a zatím to vypadá, že ho Macron nakopal do prrdele

Anonym 81166 21.09.2018 23:30
K naší buranské evropské politice se nedá říct nic jiného, než "už by to mohlo stačit"! Potřebujeme řešit vysychající krajinu a lesy, zazelenit města, je na spadnutí další válka v Syrii s tisíci prchajícími civilisty, Rusové manévrují jak před koncem světa, a my budeme rozdělovat Evropu kvůli jakémusi Slovákovi, co je jenom figurkou a nástupcem zločince Fica a jeho ministra vnitra, kvůli Maďarovi, který si cpe do kapes evropské fondy, potlačuje opozici a maskuje to řevem o migrantech a Sorosovi? Naše politika musí být evropská ne maďarská nebo polská a už vůbec né slovenská, o nějakém chudobinci V4 nesmí být ani smykem nadále uvažováno. Naším zájmem má být silná Evropa, nikoli nové rozdělení Východ-Západ. Možná si zkusme konečně jmenovat ministra zahraničí namísto okecávání své neschopnosti vidět dál, než na příští EU rozpočet. Babiš objíždí okolní země a je to jenom přehlídka trapnosti a rozpačitých úsměvů na straně našich partnerů, pokud to tedy nejsou představitelé spolku V4, rádoby trucpodniku pro nedozrálé země bývalé východní Evropy. Ani Jugoši, ani Rumuni a ani zaostalí Bulhaři s tím nechtějí mít nic společného. Bezpečnost a příslušnost české země k Západu i řešení klimatické změny pro naše děti, jsou nad prachama v privátních kapsách, a řeči o migrantech to nezakryjí. Je čas dělat opravdovou zahraniční politiku místo blábolů o koordinaci neslučitelných geopolitických zájmů, které jsou v rozporu s bezpečností naší země.

Anonym 81166 21.09.2018 23:28
V4 kdysi inicioval Václav Havel s tehdejšími středoevriopskými prezidenty, dnes, kdy se k moci dostali pozvracení opičáci typu Ing.Zemana, je to samozřejmě úplný nesmysl. Nejvíc mě překvapuje, jak někdo, kdo chce jenom rozbíjet, rozvracet a nespolupracovat s nikým, se domnívá, že se čtyřmi totálně morálně zdevastovanými zeměmi lze spolupracovat na výhodnější bázi, než se zeměmi v rámci EU. Maďaři inklinují k diktatuře, rasismu a fašismu, Poláci ke klerikální a národovecké diktatuře, Slováci jsou rádi, že nemají 50% nezaměstnanost a Češi s pozvraceným Ing.Zemanem a polovinou obyvatelstva pologramotnou - no to je partička jako z Marsu!! Co tyhle chudáčky spojuje? Snad jenom chuť navést někoho třetího, aby za ně topil africký děti u břehů Itálie.. to je asi tak všechno, co od téhle sestavy kryplů lze očekávat..

Anonym 81166 21.09.2018 23:26
Konecne nekdo vyslovil, ze se staty V4 se musi jednat jako s Ruskem, silou. Protoze za Sumavou na vychod neziji lide, ale muzici.

Anonym 81166 21.09.2018 23:23
Evropa není menu, ze kterého si můžete vybírat, prohlásil Macron podle agentury AFP. Země, které nechtějí silnější Frontex či více solidarity, opustí Schengen, země, jež nechtějí silnější Evropu, opustí strukturální fondy, prohlásil Macron .
Výborně. Tak se musí na Babiše a na Zemana.

Anonym 81166 21.09.2018 23:21
Server Lidovky hlouběji pátral po stopách tajemné lékařky. Zjistil, že Taťjana Horáková není zapsaná v rejstříku lékařů, ani se nikde neobjevují odkazy práce, díky kterým by získala titul kandidátky věd. Její organizace oficiálně sídlí v pražské ulici Politických vězňů. Jde o stejnou adresu, na níž sídlí i KSČM. Nikdy jsem tu nikoho z nich neviděl, řekl serveru Lidovky místní vrátný. Místnost č. 108 byla zamčená a ani místní údržbář nikoho z Mezinárodního dětského kříže neznal.
Nezná ji nikdo z Člověka v tísni ani z Mezinárodní organizace pro migraci.
Loni dostala Horáková Řád Elišky Přemyslovny, a to od Nadace Elišky Přemyslovny, kterou vede Augustin Karel Andrle Sylor, bývalý poslanec hnutí Úsvit přímé demokracie. Pro řád si ale nepřišla. Ona navíc i tvrdí, že je slepá a hluchá, řekl Lidovkám. Není to zábavné? Od dob Aničky Škrlové z kauzy Kuřim konečně nějaké oživení.
Teď je otázka, kolik těch obdivovatelek, které se vyskytují třeba na Facebooku Andreje Babiše, skutečně existuje. Nějaké jistě jsou, to je jasné. Ale tohle

Anonym 81166 21.09.2018 23:20
Písemně například napsala: Pan premiér Babiš, přestože je více zatížen než pan Sobotka, se mnou komunikuje. Já se s ním osobně neznám, oslovila jsem ho, že potřebujeme pomoct. Když jsem mu napsala ve dvě v noci, tak mi ve čtvrt na tři odpoví. Ano, pan Babiš se mnou komunikuje. Pan premiér naslouchá, neohrnuje nad lidmi nos, moc si toho vážím. Vysoce to oceňují i moji kolegové.
Mezinárodní dětský kříž nemá webové stránky, neví se, kdo kromě prezidentky k němu ještě patří, kdo stojí za jeho činností. Oficiálně sídlí na adrese Politických vězňů 9 v Praze, ale nezdá se, že by tam o této organizaci někdo věděl. Lidovky pak text po dvou hodinách stáhly a dnes uveřejnily materiál, kde přiznávají, že této podivné osobě redakce naletěla.

Anonym 81166 21.09.2018 23:20
Babišův trapas. Poslal do Lidovek text záhadné prezidentky nejspíš neexistující organizace.
Bizár kolem syrských dětí pokračuje jednou spíše komickou epizodou. Server Lidovky ve středu publikoval text paní, která sama sebe označuje za prezidentku Mezinárodního dětského kříže. Text tam přišel od Andreje Babiše a autorka vystupuje jako jeho velká příznivkyně.
Problém je v tom, že Taťjana Horáková se na veřejnosti nějak neobjevuje a o její organizaci nikdo nikdy neslyšel. Na podivnosti upozornil Nový Deník a jak lze zjistit, už dříve se tím zabývala jiná média, v roce 2008 slovenský magazín Týždeň. Nový deník: Redakce Nového deníku ji sháněla se žádostí o vyjádření od středy. Následně se redakci ozval přes SMS jistý MUDr. Rossi, který se představil jako viceprezident Mezinárodního dětského kříže a poskytl e-mail na Horákovou. Ta následně odpověděla na e-mailem položené dotazy a posléze se redakci podařilo s ní spojit i telefonicky. Osobní setkání však odmítla.

Fanda 46426  72 let 21.09.2018 22:34
Šojdrovka dostane v táborech při hledání sirotků akorát přes tu svojí mordu a bude ticho , tak se podle KDU dělá politika , štváči fráternicky a ta halapartna Marčelina jim ještě přizvukuje

Anonym 94236 21.09.2018 22:03
Kdysi byl nějaký Ukrajinec Brežněv, který vyžadoval před rokem 1968 poslušnost Československa. Za neuposlechnutí nás trestal ukrajinskou okupací. Dnes nám jedna moc za oceánem diktuje kdo je přítel a kdo nepřítel, s kým máme obchodovat a s kým ne! Posloucháme nového Brežněva?

Yx 37432 21.09.2018 22:03
Jak si ty rodiny budou s dětmi povídat? Mluví arabský. Každé dítě bude mít překladatele? Super p. Šojdrová

Anonym 94236 21.09.2018 21:48
Je jen otázka, či se paní Šojdrová nedopustila trestného činu, který vedl k hysterii. Myslím, že máme dobrou policii. Zastavila českého Muslima ještě před spácháním teroru. Snažil jsem se najít motivaci. Je to bývalý Slovák, který přestoupil na Islám. Před sto lety se říkalo "poturčenec je horší Turka". Nejspíš se chtěl vytáhnout před Muslimy a ukázat jak se to dělá. Příliš neznal Korán. Ten nabádá k trpělivosti za dosažení cíle.

Edík 78323  53 let 21.09.2018 20:08
Projekt neexistuje, uvidíme jestli nějaké " děti" najde uvedl na adresu skvělý premiér Andrej Babiš!!
Pomůžeme kdykoliv ale v jejích zemí ,nebo v Jordánsku, dodal vynikající premiér Babiš!
To je rozumné řešení pane Babiš!

Mirka 46710  66 let 21.09.2018 19:49
Edo my jedeme do hotelu Mier.Dekuju za doporuceni.Prezident Zeman opet plynnou anglictinou a Angela byla v pozoru.Dobrou noc.

Edík 78323  53 let 21.09.2018 19:43
Paní Mirko v Bojnicích jsme byli několikrát, doporučuji nezapomnět navštívit zámek Bojnice, něco úžasného , termální voda 37-39%.
Paráda,nejedete náhodou do hotelu Regia?
Dobré ubytování,jestli můžete vyberte si výhled přímo na zámek Bojnice!
Mějte se.

Edík 78323  53 let 21.09.2018 19:38
Žádní sirotci nejsou, zesměšnil skvělý premiér veš Šojdrovou!!
Tak to má být,tak je to správné!!
Bude znárodnění, pomatená vedoucí opičí pracky??

Mirka 46710  66 let 21.09.2018 19:34
Marceliny prispevky,tedy hole vety,mi pripominaji vykriky pacienta v poslednim tazeni,takze nema cenu na ne odpovidat.Edo,az se vratite z Bojnic,napiste jak tam bylo.Jedeme tam 14.10.Dnes se bude dobre spat.Preju pekny vikend.

Edík 78323  53 let 21.09.2018 19:28
Dnes je opět krásný den, viď Marcelko vedoucí opičí pracky??

Edík 78323  53 let 21.09.2018 19:25
Praváci na kolenou, Mašín 66 na kapačkách, Mařena v korekcí a Marcela si balí věci a letí za ní!!
A Baník vede 2:0
!!

Edík 78323  53 let 21.09.2018 19:24
Mirko souhlas,KDS vždy byli a jsou hadí!

Edík 78323  53 let 21.09.2018 19:22
Edík má vždy pravdu,tak si to zapamatuj slepice,
i Mařena Ovarová to pochopila!!
Pro jednoduchou Marcelinu plastelínu!!
9466 9466 9466!

Mirka 46710  66 let 21.09.2018 19:21
Oprava 2015

Mirka 46710  66 let 21.09.2018 19:20
Sojdrova byla clenkou KSC do roku 1989.Kdo pochopi,ze presla k lidovcum.Dokonala kriva baba.V roce 1915,kdy tato pomoc byla aktualni ani nehlesla.Ma strach,protoze preference lidovcu klesaji a ona prijde o mistecko v Bruselu.Syrska ambasada spise preferuje pomoc v Syrii a at se Syrane vrati domu.Andy nedej se.

Edík 78323  54 let 21.09.2018 19:19
Poslední průzkum ANO jednoznačně nejlepší 34-36% ostatní jen jako kulisy!!
Bravó!!

 <<nové   starší>> 

1
50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550 1600 1650 1700 1750 1800 1850 1900 1950 2000 2050 2100 2150 2200 2250 2300 2350 2400 2450 2500 2550 2600 2650 2700 2750 2800 2850 2900 2950 3000 3050 3100 3150 3200 3250 3300 3350 3400 3450 3500 3550 3600 3650 3700 3750 3800 3850 3900 3950 4000 4050 4100 4150 4200 4250 4300 4350 4400 4450 4500 4550 4600 4650 4700 4750 4800 4850 4900 4950 5000 5050 5100 5150 5200 5250 5300 5350 5400 5450 5500 5550 5600 5650 5700 5750 5800 5850 5900 5950 6000 6050 6100 6150 6200 6250 6300 6350 6400 6450 6500 6550 6600 6650 6700 6750 6800 6850 6900 6950 7000 7050 7100 7150 7200 7250 7300 7350 7400 7450 7500 7550 7600 7650 7700 7750 7800 7850 7900 7950 8000 8050 8100 8150 8200 8250 8300 8350 8400 8450 8500 8550 8600 8650 8700 8750 8800 8850 8900 8950 9000 9050 9100 9150 9200 9250 9300 9350 9400 9450 9500 9550 9600 9650 9700 9750 9800 9850 9900 9950 10000 10050 10100 10150 10200 10250 10300 10350 10400 10450 10500 10550 10600 10650 10700 10750 10800 10850 10900 10950 11000 11050 11100 11150 11200 11250 11300 11350 11400 11450 11500 11550 11600 11650 11700 11750 11800 11850 11900 11950 12000 12050 12100 12150 12200 12250 12300 12350 12400 12450 12500 12550 12600 12650 12700 12750 12800 12850 12900 12950 13000 13050 13100 13150 13200 13250 13300 13350 13400 13450 13500 13550 13600 13650 13700 13750 13800 13850 13900 13950 14000 14050 14100 14150 14200 14250 14300 14350 14400 14450 14500 14550 14600 14650 14700 14750 14800 14850 14900 14950 15000 15050 15100 15150 15200 15250 15300 15350 15400 15450 15500 15550 15600 15650 15700 15750 15800 15850 15900 15950 16000 16050 16100 16150 16200 16250 16300 16350 16400 16450 16500 16550 16600 16650 16700 16750 16800 16850 16900 16950 17000 17050 17100 17150 17200 17250 17300 17350 17400 17450 17500 17550 17600 17650 17700 17750 17800 17850 17900 17950 18000 18050 18100 18150 18200 18250 18300 18350 18400 18450 18500 18550 18600 18650 18700 18750 18800 18850 18900 18950 19000 19050 19100 19150 19200 19250 19300 19350 19400 19450 19500 19550 19600 19650 19700 19750 19800 19850 19900 19950 20000 20050 20100 20150 20200 20250 20300 20350 20400 20450 20500 20550 20600 20650 20700 20750 20800 20850 20900 20950 21000 21050 21100 21150 21200 21250 21300 21350 21400 21450 21500 21550 21600 21650 21700 21750 21800 21850 21900 21950 22000 22050 22100 22150 22200 22250 22300 22350 22400 22450 22500 22550 22600 22650 22700 22750 22800 22850 22900 22950 23000 23050 23100 23150 23200 23250 23300 23350 23400 23450 23500 23550 23600 23650 23700 23750 23800 23850 23900 23950 24000 24050 24100 24150 24200 24250 24300 24350 24400 24450 24500 24550 24600 24650 24700 24750 24800 24850 24900 24950 25000 25050 25100 25150 25200 25250 25300 25350 25400 25450 25500 25550 25600 25650 25700 25750 25800 25850 25900 25950 26000 26050 26100 26150 26200 26250 26300 26350 26400 26450 26500 26550 26600 26650 26700 26750 26800 26850 26900 26950 27000 27050 27100 27150 27200 27250 27300 27350 27400 27450 27500 27550 27600 27650 27700 27750 27800 27850 27900 27950 28000 28050 28100 28150 28200 28250 28300 28350 28400 28450 28500 28550 28600 28650 28700 28750 28800 28850 28900 28950 29000 29050 29100 29150 29200 29250 29300 29350 29400 29450 29500 29550 29600 29650 29700 29750 29800 29850 29900 29950 30000 30050 30100 30150 30200 30250 30300 30350 30400 30450 30500 30550 30600 30650 30700 30750 30800 30850 30900 30950 31000 31050 31100 31150 31200 31250 31300 31350 31400 31450 31500 31550 31600 31650 31700 31750 31800 31850 31900 31950 32000 32050 32100 32150 32200 32250 32300 32350 32400 32450 32500 32550 32600 32650 32700 32750 32800 32850 32900 32950 33000 33050 33100 33150 33200 33250 33300 33350 33400 33450 33500 33550 33600 33650 33700 33750 33800 33850 33900 33950 34000 34050 34100 34150 34200 34250 34300 34350 34400 34450 34500 34550 34600 34650 34700 34750 34800 34850 34900 34950 35000 35050 35100 35150 35200 35250 35300 35350 35400 35450 35500 35550 35600 35650 35700 35750 35800 35850 35900 35950 36000 36050 36100 36150 36200 36250 36300 36350 36400 36450 36500 36550 36600 36650 36700 36750 36800 36850 36900 36950 37000 37050 37100 37150 37200 37250 37300 37350 37400 37450 37500 37550 37600 37650 37700 37750 37800 37850 37900 37950 38000 38050 38100 38150 38200 38250 38300 38350 38400 38450 38500 38550 38600 38650 38700 38750 38800 38850 38900 38950 39000 39050 39100 39150 39200 39250 39300 39350 39400 39450 39500 39550 39600 39650 39700 39750 39800 39850 39900 39950 40000 40050 40100 40150 40200 40250 40300 40350 40400 40450 40500 40550 40600 40650 40700 40750 40800 40850 40900 40950 41000 41050 41100 41150 41200 41250 41300 41350 41400 41450 41500 41550 41600 41650 41700 41750 41800 41850 41900 41950 42000 42050 42100 42150 42200 42250 42300 42350 42400 42450 42500 42550 42600 42650 42700 42750 42800 42850 42900 42950 43000 43050 43100 43150 43200 43250 43300 43350 43400 43450 43500 43550 43600 43650 43700 43750 43800 43850 43900 43950 44000 44050 44100 44150 44200 44250 44300 44350 44400 44450 44500 44550 44600 44650 44700 44750 44800 44850 44900 44950 45000 45050 45100 45150 45200 45250 45300 45350 45400 45450 45500 45550 45600 45650 45700 45750 45800 45850 45900 45950 46000 46050 46100 46150 46200 46250 46300 46350 46400 46450 46500 46550 46600 46650 46700 46750 46800 46850 46900 46950 47000 47050 47100 47150 47200 47250 47300 47350 47400 47450 47500 47550 47600 47650 47700 47750 47800 47850 47900 47950 48000 48050 48100 48150 48200 48250 48300 48350 48400 48450 48500 48550 48600 48650 48700 48750 48800 48850 48900 48950 49000 49050 49100 49150 49200 49250 49300 49350 49400 49450 49500 49550 49600 49650 49700 49750 49800 49850 49900 49950 50000 50050 50100 50150 50200 50250 50300 50350 50400 50450 50500 50550 50600 50650 50700 50750 50800 50850 50900 50950 51000 51050 51100 51150 51200 51250 51300 51350 51400 51450 51500 51550 51600 51650 51700 51750 51800 51850 51900 51950 52000 52050 52100 52150 52200 52250 52300 52350 52400 52450 52500 52550 52600 52650 52700 52750 52800 52850 52900 52950 53000 53050 53100 53150 53200 53250 53300 53350 53400 53450 53500 53550 53600 53650 53700 53750 53800 53850 53900 53950 54000 54050 54100 54150 54200 54250 54300 54350 54400 54450 54500 54550 54600 54650 54700 54750 54800 54850 54900 54950 55000 55050 55100 55150 55200 55250 55300 55350 55400 55450 55500 55550 55600 55650 55700 55750 55800 55850 55900 55950 56000 56050 56100 56150 56200 56250 56300 56350 56400 56450 56500 56550 56600 56650 56700 56750 56800 56850 56900 56950 57000 57050 57100 57150 57200 57250 57300 57350 57400 57450 57500 57550 57600 57650 57700 57750 57800 57850 57900 57950 58000 58050 58100 58150 58200 58250 58300 58350 58400 58450 58500 58550 58600 58650 58700 58750 58800 58850 58900 58950 59000 59050 59100 59150 59200 59250 59300 59350 59400 59450 59500 59550 59600 59650 59700 59750 59800 59850 59900 59950 60000 60050 60100 60150 60200 60250 60300 60350 60400 60450 60500 60550 60600 60650 60700 60750 60800 60850 60900 60950 61000 61050 61100 61150 61200 61250 61300 61350 61400 61450 61500 61550 61600 61650 61700 61750 61800 61850 61900 61950 62000 62050 62100 62150 62200 62250 62300 62350 62400 62450 62500 62550 62600 62650 62700 62750 62800 62850 62900 62950 63000 63050 63100 63150 63200 63250 63300 63350 63400 63450 63500 63550 63600 63650 63700 63750 63800 63850 63900 63950 64000 64050 64100 64150 64200 64250 64300 64350 64400 64450 64500 64550 64600 64650 64700 64750 64800 64850 64900 64950 65000 65050 65100 65150 65200 65250 65300 65350 65400 65450 65500 65550 65600 65650 65700 65750 65800 65850 65900 65950 66000 66050 66100 66150 66200 66250 66300 66350 66400 66450 66500 66550 66600 66650 66700 66750 66800 66850 66900 66950 67000 67050 67100 67150 67200 67250 67300 67350 67400 67450 67500 67550 67600 67650 67700 67750 67800 67850 67900 67950 68000 68050 68100 68150 68200 68250 68300 68350 68400 68450 68500 68550 68600 68650 68700 68750 68800 68850 68900 68950 69000 69050 69100 69150 69200 69250 69300 69350 69400 69450 69500 69550 69600 69650 69700 69750 69800 69850 69900 69950 70000 70050 70100 70150 70200 70250 70300 70350 70400 70450 70500 70550 70600 70650 70700 70750 70800 70850 70900 70950 71000 71050 71100 71150 71200 71250 71300 71350 71400 71450 71500 71550 71600 71650 71700 71750 71800 71850 71900 71950 72000 72050 72100 72150 72200 72250 72300 72350 72400 72450 72500 72550 72600 72650 72700 72750 72800 72850 72900 72950 73000 73050 73100 73150 73200 73250 73300 73350 73400 73450 73500 73550 73600 73650 73700 73750 73800 73850 73900 73950 74000 74050 74100 74150 74200 74250 74300 74350 74400 74450 74500 74550 74600 74650 74700 74750 74800 74850 74900 74950 75000 75050 75100 75150 75200 75250 75300 75350 75400 75450 75500 75550 75600 75650 75700 75750 75800 75850 75900 75950 76000 76050 76100 76150 76200 76250 76300 76350 76400 76450 76500 76550 76600 76650 76700 76750 76800 76850 76900 76950 77000 77050 77100 77150 77200 77250 77300 77350 77400 77450 77500 77550 77600 77650 77700 77750 77800 77850 77900 77950 78000 78050 78100 78150 78200 78250 78300 78350 78400 78450 78500 78550 78600 78650 78700 78750 78800 78850 78900 78950 79000 79050 79100 79150 79200 79250 79300 79350 79400 79450 79500 79550 79600 79650 79700 79750 79800 79870

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti