Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Limitless (Piano Guys) Oppidum (Filipova Lenka) Down The Road Wherever / Dlx (Knopfler Mark) Mamma Mia! Here We Go Again (UHD+BD) (Ultra HD 4k filmy) Růže (Vondráčková Lucie)

Andrej Babiš diskuse strana 49950

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 29.12.2017 16:13
Proč nebylo potrestáno více lidí, kteří se na minulém režimu podíleli? Někteří stačili včas zemřít, na jiné se nenašlo dost důkazů, protože některé věci se děly ústně, jindy byla odpovědnost rozdělená. Šlo se také odvolávat na právní kontinuitu s minulým režimem, takže bylo nutno je trestat podle tehdy platných zákonů. Své sehrály také nekonečné průtahy, což bylo vidět na Grebeníčkovi starším. Ten stále unikal přítomnosti u soudu s odvoláním na zdravotní stav. Když se tedy soud přenesl do nemocnice, Grebeníčka najednou pustili a nebyl tam. Tragikomická fraška. Soudcům, někdy bývalým komunistům se do souzení také moc nechtělo. Někteří také nevykázali moc velkou kompetenci, takže mnoho lidí získalo rozhodnutí, že vědomě nespolupracovali se Státní bezpečností, ačkoliv je ze zachovaných spisů jasné, že spolupracovali. Pomohlo jim svědectví bývalých estébáků, kteří je kryli a soudy jim věřili víc než dokumentům, které ti samí lidé kdysi napsali.
Pokud se dnes někdo podiví, že se Němci zajímají o vysoce postavené funkcionáře minulého režimu a chtějí je trestně stíhat, tedy lidi jako třeba Lubomír Štrougal, Miloš Jakeš a Peter Colotka, je třeba se spíše podivit, že se o ně někdo nezajímal už dávno u nás.

Anonym 90186 29.12.2017 16:12
V Německu si ani dnes nemohou být bývalí nacisté jistí, že neskončí ve vězení. Moc jich samozřejmě není, válka skončila před sedmi desetiletími, takže si snadno spočítáme, že je jim přes devadesát. U nás to zatím nevypadá, že by se něco podobného mohlo stát strůjcům komunistického režimu.
Posledním potrestaným nacistou je bývalý esesman z Osvětimi Oskar Gröning. Je mu šestadevadesát a Německý ústavní soud zamítl jeho dovolání. Podle agentur byl Gröning dobrovolník jednotek Waffen-SS a dostal čtyřletý trest. Podle zemského soudu v Lüneburgu napomáhal vraždám nejméně 300 00 Židů, kteří zemřeli v nacistickém vyhlazovacím táboře v plynových komorách a to v době od května do července 1944. Odsouzený se přiznal, že odklízel a evidoval zavazadla deportovaných vězňů a počítal jejich peníze. Získal tak v médiích titul osvětimského účetního. Pokud se nezhorší jeho zdravotní stav, tak ve vězení bude.
U nás zatím nehrozí, že by byl nějaký činitel komunistického režimu potrestán. Poslední byla prokurátorka z procesu s Miladou Horákovou Ludmila Polednová-Brožová (1921 2015). Ta dostala za své napomáhání šest let a odseděla si nakonec osm měsíců. Propuštěna byla po osmi měsících na amnestii prezidenta Klause, načež pravila, že je nevinná a že si Horáková za všechno může sama. Před dvěma lety zemřela, takže dál teď vysvětlovat musí jinde.

Anonym 37246 29.12.2017 14:37
0prava mazou

Anonym 37246 29.12.2017 14:35
Proč cenzura povoluje tyto urážky AB i presidenta.Naopak jiné z ODS atd mátou.

Anonym 90186 29.12.2017 14:17
Pro Avyboje 89154
To, že je Blbiš zloděj je holý fakt. To, že Blbiš ukradl peníze darované EU je taky holý fakt. A to, že si Češi nechávají kálet na hlavy od slovenskýho ekonomickýho migranta je taky holý fakt.

Avyboje 89154 29.12.2017 13:30
Všechen vlastitzrádný lidský dobytek co nás zatahl do EU bude nutno odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.EU rozhoduje zda je Babiš zloděj.Češi mají podle EU nárok jedině držet hubu.

Anonym 90186 29.12.2017 13:02
Ministerstvo financí by se mělo připojit k trestnímu stíhání, pokud na základě zprávy Evropského úřadu pro boj proti podvodům OLAF neproplatí Evropská komise padesátimilionovou dotaci na Čapí hnízdo. Uvedl to bývalý ministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09) s tím, že se má přihlásit jako poškozený a vyčíslit škodu. Ministerstvo zatím váhá, zda zprávu OLAF vůbec zveřejní. Nechá si kvůli tomu vypracovat právní analýzu. Kvůli padesátimilionové dotaci pro farmu Čapí hnízdo byl obviněn premiér Andrej Babiš (ANO).

Anonym 90186 29.12.2017 12:57
Gigaostuda jménem Babiš. Čeští politici se musejí ptát v Bruselu, zda náš premiér krade

Anonym 90186 29.12.2017 12:45
Europoslanci z výboru pro rozpočtovou kontrolu si v lednu vyžádají zprávu Evropského úřadu pro boj proti podvodům (OLAF) o vyšetřování farmy Čapí hnízdo, pokud ji do 1. ledna nezveřejní české úřady. V tiskové zprávě to uvedl europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL). Ministryně financí Alena Schillerová (za ANO) ve čtvrtek řekla, že si její úřad nechává zpracovat právní analýzu, zda je možné materiál zveřejnit.

Anonym 90186 29.12.2017 10:09
Miloš Zeman nemá po všech stránkách na to jít do debaty s ostatními kandidáty na post prezidenta. To je starý fakt. Čerstvě vymyslel jeho Jaroslav Soukup, že by na své prozemanovské TV Barrandov udělal takové pěkné debaty, kde bude proti kandidátům na prezidenta sedět náhradník za sešlého Zemana. Jiří Ovčáček.
Jeden z favoritů voleb Jiří Drahoš v reakci na pozvánku oznámil, že do debaty vyšle rovněž svého mluvčího. Udělal to správně. Proč by měl ztrácet čas s nějakým komunistou z Haló novin? Prezidentští kandidáti debatují s prezidentskými kandidáty. Ovčáček není prezidentský kandidát, není mluvčím Miloše Zemana, je mluvčím prezidenta republiky. Je placený státem. Vůbec mu nepřísluší, aby v televizní debatě vystupoval jako náhradník za jednoho z kandidátů, který do debaty už nedojde po svých. Ovčáček v debatě s kandidáty na prezidenty jednoduše nemá absolutně co dělat. Žádná jiná televize než TV Barrandov by tak nesmyslnou debatu nevyprodukovala.
Opět legrační byla reakce Jiřího Ovčáčka po tom, co ho Jiří Drahoš elegantně odpálkoval. Hystericky znovu sázel na Twitter jeden komentář za druhým o tom, že se HO Drahoš bojí a podobně. Pravdou však je, že jediným, kdo se tu bojí, je Ovčáček, Zeman a celá jejich rusko-čínská hradní parta. Tato partička, drží Zemana stranou novinářů kdesi na zámku v Lánech. Vytáhnou ho jen při nejnutnějších příležitostech a vždy vypadá jinak. Jednou má oválný obličej a několik brad, pár dní potom má vyzáblý obličej a mírně nepřítomný výraz, aby se mu zase po pár dnech brady vrátily. Zeman nepůsobí zdravě. Odmítá sdělit podrobnosti o svém zdraví. Z evidentních důvodů odmítá vytrvale pozvánky do debat. Národ by viděl, v jakém je stavu. A teď se rozhodl, že do speciální série pošle mluvčího prezidenta. Ten se může zbláznit z toho, že se s ním nikdo moc nechce bavit.
Zajímavý krok udělal Michal Horáček, ten s Ovčáčkem do debaty půjde. Prý proto, že by prezident měl bojovat za své názory všude, i v prostředí, které je mu nepřátelské. Výsledek debaty je už předem jasný. Horáček Ovčáčka totálně rozloží. Podle komentátorů měl zatím převahu ve všech duelech s ostatními kandidáty. Na TV Barrandov zesměšnil i moderátora a majitele Jaroslava Soukupa. Své tam jasně a důrazně řekl do očí i zmíněným kamarádíčkům Ruska, kteří na něj přišli halekat. Není důvod, proč by si neměl poradit s nějakým úředníkem Ovčáčkem.

Anonym 90186 29.12.2017 09:59
Utajovaná zpráva Evropského úřadu pro boj proti podvodům by měla být zveřejněna nebo alespoň dána k dispozici poslancům co nejdříve. Pokud totiž OLAF skutečně přišel na to, že eurodotace na Čapí hnízdo byly získány podvodně, nemůže se mandátový a imunitní výbor a posléze i sněmovna schovávat za jakékoliv nejasnosti, kterými by mohly argumentovat.
Pro Andreje Babiše je dokument, který je nyní skryt na ministerstvu financí, zřejmě ještě nebezpečnější, než se zprvu zdálo. Je jasné, že předem byla připravena forma komunikace směrem na veřejnost, ale patrně se nepočítalo s tím, že OLAF podvod potvrdí, což podle neochoty ministerstva financí zprávu zveřejnit, patrně nastalo.
Jinak by už čtvrteční Mladá fronta DNES a Lidové noviny na titulní straně přinesli články o nechutném honu na Babiše, který si objednala mafie, spojená s novináři a Kalouskem. Takhle je kauza OLAF naprosto upozaděna a na přední straně obou listů jsme ji nemohli najít.
Proč ovšem může mít dokument z Bruselu dopad na trestní stíhání Andreje Babiše a jeho pravé ruky Jaroslava Faltýnka v České republice? V tuto chvíli je nálada ve sněmovně, co se týká vydávání, jaksi nejasná. Hlasovací koalice ANO, SPD a KSČM by měla sice zcela bez problému vydání zastavit, stejně tak by převaha v mandátovém a imunitním výboru měla dosáhnout toho, aby došlo k nedoporučení Babiše a Faltýnka stíhat.
Dosud se dalo pro poslance ovlivněné Babišem najít spousta alibi, hovořit o tom, že zpráva české policie byla neúplná, zaujatá, ovlivněná nebo objednaná. Pokud ovšem již někdo další řekne byl to podvod , těžko se dá oponovat lichými argumenty.
Situace je vážná, sociální sítě holdingu mlčí. To vždy značí klid před bouří. Tentokrát by to ovšem mohla být bouře, která smete jejího původce, Andreje Babiše. Ministerstvo financí bude sice svého bývalého šéfa krýt, dokud to půjde, ale pokud se podaří zprávu OLAF zveřejnit dřív, než se bude hlasovat o vydání, půjde o úplně jinou situaci, než by nastala s dokumentem, který bude stále zatajován.

Anonym 90186 29.12.2017 09:57
Otázkou zůstává, proč Strnad posílá Zemanovy peníze z několika zdrojů. Jako logické vysvětlení se nabízí snaha o nepřekročení limitu na jeden dar, který je od Úřadu pro dohled nad hospodařením politických stran a politických hnutí nastaven na tři miliony korun.
Co však žádné otázky nevyvolává, je důvod, proč se Strnad tak aktivně snaží současného prezidenta podpořit. Vzhledem k jeho obchodování se státem a vřelým vztahům hlavy státu s novou ministryní obrany Karlou Šlechtovou je důležité si pojistit možné zakázky, které jistě bude ministerstvo obrany vypisovat. A přes Miloše Zemana, pokud by zůstal ve funkci, by to šlo skvěle.

Anonym 90186 29.12.2017 09:56
Posledním významným sponzorem je právník Jan Nekola, který daroval 900 tisíc 27. prosince. Není zřejmě náhodou, že tento právník je přítomen u všech Strnadových významných transakcí. Kupříkladu u klíčového získání hodnotného brandu Tatra. Nyní vystupuje v jeho prospěch také třeba ve sporu o zkrachovalou lounskou vagonku Legios, kterou by Strnad rád získal.

Anonym 90186 29.12.2017 09:56
Ten velmi úzce spolupracuje s Alexejem Beljajevem, který bývá označován jako ruská spojka ve střední Evropě. Současně je slovenský podnikatel znám například jako dřívější sponzor Vladimíra Mečiara, jehož HZDS věnoval minimálně 10 milionů korun. Beljajev rovněž působil ve skupině podnikatelů, v níž se objevil i Andrej Babiš. V DAKO, firmě, podporující Zemana, má Beljajev svůj akciový podíl.
Další dar doputoval na Zemanův transparentní účet 22. prosince od firmy COMPOSITE COMPONENTS, vyrábějící materiály pro letecký a automobilový průmysl. Společnost založil také Jaroslav Strnad. Dnes ji ovšem podle obchodního rejstříku vlastní jeho významný zaměstnanec Petr Rusek. Ten sponzorský příspěvek označil za správnou věc.

Anonym 90186 29.12.2017 09:55
První dar, dva miliony korun, který se na Zemanově účtu objevil 21. prosince, věnovala firma DAKO, která již v minulosti byla největším sponzorem Strany práv občanů, která byla dříve známé jako Zemanovci. Tato firma patří do konsorcia společností, které vlastní v současnosti asi nejvlivnější český obchodník se zbraněmi Jaroslav Strnad.

Anonym 90186 29.12.2017 09:54
Miloš Zeman se sice podle svých slov neúčastní prezidentské kampaně, přesto se v poslední době začaly na jeho transparentním účtu objevovat velké částky, které dostal od svých podporovatelů. V současné době už prezident disponuje částkou převyšující čtyři miliony korun. Všechny tři velké dary mají jednoho společného jmenovatele Jaroslava Strnada, vlivného českého zbrojaře a dodavatele české armády.

Anonym 90186 29.12.2017 09:54
Zemanova celebrita Kajínek: Kdyby to bylo nutné, okradl bych stát

Anonym 5822 29.12.2017 09:51
Bezkulko z Horní Dolní, ještě na slovíčko. Nemusím mluvit krátce jako Ostravaci :-). Jedu zítra s přáteli, kteří mluví pouze anglicky, a to by ses divil, jak se mohou všichni v penzionu přetrhnout. To víš, ty jím žádné rito nezajistíš, dědulo naivní. A ten tvůj Ovar hezky ostříhá, tomu věř, a může si potom vzít Ovci a Mynáře na svůj vejminek na Vysočině, zapadne za ním opona. Pa, hňupe. A nezapomeň se přebalit. :-)) Je to dostatečně veselé?

Kj 10935 28.12.2017 22:00
Ministerstvo financí se snaží v kauze Čapí hnízdo pouze získat čas. neexistuje žádné nařízení, které by zakazovalo uveřejnění závěrů vyšetřování Evropského úřadu pro boj proti podvodům (OLAF). Jasně to říká nařízení Evropského parlamentu a Rady č. 883|2013.

Kj 10935 28.12.2017 21:56
Takže jmenováním Bureše se vlastně přiznal.

Kj 10935 28.12.2017 21:55
A co říká kořalečník Zeman?

Velmi trefně Zeman také uvedl, že jestliže bude zvolen do funkce spolupracovník StB, bude to vypovídat více o stavu našeho voličstva než o kandidátech samých. Stejně tak jmenování agenta StB do veřejné funkce bude vypovídat více o tom, kdo kandidáta jmenuje než o kandidátovi samotném. Odmítavě se stavěl k lustračnímu zákonu i v roce 1995 při prvním prodloužení jeho účinnosti a stejný názor zastával i v roce 200, kdy hlasoval proti zákonu o prodloužení účinnosti lustračního zákona na neurčito.

Kj 10935 28.12.2017 21:50
Pro Anonym 90186.
Tak už je to jasné. Kamarádi z stb. Proto ta chvála a podpora. Proto kořalečník vzývá Bureše.
Proto nám vládnou bolševické struktury z dob minulých. Proto ta snaha získat k sobě rudé bratry z KSČM.
Proto jim tleskají senilové vzpomínající s láskou na sovětský svaz.
Proto je Fantomas tak obdivuje. Je to stejný rudoch jako oni.

Anonym 90186 28.12.2017 20:30
datum: 31.1.1984, Druh svazku: S Reg. č.: 27296, Krycí jméno: MAN, Jméno, příjmení, Datum nar.: Ing. ZEMAN Miloš 28.9.1944, u koho se svazek nachází: II-5.1, Podpis oper.prac.: TYL, Převedeno do jiného svazku 14.XI.1989, Uloženo do archivu: Zničeno 5.XII.1989

Anonym 90186 28.12.2017 20:24
Pro vypatlance Fantomase
Pětadvacetiletý Čech se přiznal k vraždě čtrnáctileté dívky v Německu. Mladík žil v zemi pět let. Ve středu ho zadržela policie v jeho bytě v Oberdollendorfu u Bonnu.
Muž na severu Čech zavraždil dívku (14), další (16) vážně zranil!

Fantomas 78323  99 let 28.12.2017 19:44
Košík bratři KJ 90186 zase špatná zpráva!
Poslední průzkum Miloš Zeman 55%
Drahoš (BAS) 26%
Topol 7%
Horáček ( Sázkař) 5%
Hlasy poslalo 65352 občanů!

Fantomas 78323  99 let 28.12.2017 19:07
Tak máš už nějakého doma Kisko 90186??

Fantomas 78323  99 let 28.12.2017 19:06
Opakují co je na tom špatného, že píší to co bylo na Primě??
Že slimák zabil 15 letou dívku v Německu??

Fantomas 78323  99 let 28.12.2017 18:47
Ještě poznámka k Mařce z Humpolce,ty jedeš na Moravu??
Tak už tě mají plné zuby i v Humpolci??
Ale já ti to letuško přeji alespoň poznáš jak jsou Jeseníky krásné,jen mluv krátce Čechačky tam nemají moc rádi,a bacha na hlavu, i když tam už není co pokazit! A napiš něco veselého!

Fantomas 78323  99 let 28.12.2017 18:42
Pitomcům na štěstí jsou tady jenom dva, odpovídat nebudu,já řekl příští prezident Miloš Zeman nemá cenu se s blbý bavit, protože si pak myslí že jsou důležití,a vy dva jste extra cypi je vidět že jste v pavilónu spoutání vedle sebe!
Nejvíc mně vždy rozesměje jak bývalí a samozřejmě i dnešní bonzáci si společně notují, že KJ a 90186, apropo máš už nějakého slimáka doma? Nebo jen mluvíš z hladu, milicionáři??
Jinak hošani růžoví jsem rád že vám to klape,co vám taky zbývalo, když vám baby dali roha!
Škoda že nemůžu poslat fotku,u poštovních schránkách máme koš,je plný fotek Drahošu aTopolánku, které ty nuly nechali vhodit do poštovních schránek!
A ještě dotaz, sedí už premiér Babiš??
Děkuji za vyčerpávající odpověď!!
Ale až zítra, teď jdem na a 127866;!!

Kj 10935 28.12.2017 17:15
Fantomas je skvělým představitelem venkovské lůzy. Trošku natvrdlý se sklony k násilí podporující vládu silné ruky.
Jinak takový bývalý šedý mor nebo předseda uličního výboru, který nikomu nepotvrdil razítkem výjezdní doložku.
Je to taková ta krysa, která se drží za každého režimu svým patolízačstvím bonzem.
A teď cítí příležitost se zavděčit bývalému stébákovi co vede sektu ANO.

Anonym 90186 28.12.2017 16:59
Pro troubu Fantomase. Drahoše sponzoruje zhruba 500 lidí a firem. Vše se lze dočíst na jeho transparentním účtu. Pokud ještě neumíš číst, tak požádej svojí ošetřovatelku až ti bude oplachovat ten tvůj zapařenej zarudlej zadek.

Anonym 90186 28.12.2017 16:51
Jak již bylo napsáno, s informací o tom, že se jednalo o azylanty z arabských zemí, přišlo hnutí Slušní lidé. Skupina pod názvem Slušní lidé je velmi aktivní, zvláště pak na sociálních sítích. Aktivních členů je jen pár desítek. Jejich facebookovou stránku ale lajklo nebo ji sdílí víc než šestnáct tisíc příznivců. Základ hnutí tvoří lidé blízcí bojovým sportům, vyznavačům fitness či soukromým ochranným službám a fanoušci fotbalové Zbrojovky.
Jsou mezi nimi i ti, kteří se v 90. letech pohybovali kolem obávaného chuligánského Johnny Kentus Gangu (JKG). Protiextremistické oddělení policie je tehdy vyhodnotilo jako nebezpečné pravicové radikály. Někteří členové dokonce seděli ve vězení za propagaci nacismu. Odkazu na chuligánskou minulost se však hnutí nebojí. Letos v dubnu třeba pořádalo Jarní Komunální Gruntování (opět zkratka JKG) při akci Ukliďme Česko. Zkratku taky členové příležitostně používají ve svých videích.
Server Středoevropan, který informaci o tom, že útočníci jsou údajně uprchlíci, přetiskl jako první bývalý vůdce neonacistického hnutí v ČR Filip Vávra.

Anonym 90186 28.12.2017 16:50
Fantomas by měl brát něco proti dem.enci.
Na internetu začala kolovat informace o útoku nožem, který se stal 23. prosince 2017 před diskotékou Caribic v centru Brna.
Podle Policie ČR zde došlo k hádce mezi skupinou osob a dva lidé utrpěli bodnořezná poranění. Poškozeným je boxer původem z Arménie Hamo Aperjan, který měl s útočníky spory již na diskotéce. Policie potvrdila, že pachatelé jsou skutečně cizinci a hlavní z útočníků je ve vazbě. Informaci, že by šlo o lidi žádají v ČR o azyl a jednalo se tedy o tzv. uprchlíky, Policie ČR nepotvrdila. Všichni podezřelí jsou původem cizinci, kteří žijí v České republice legálně již delší dobu. Podle informací z ministerstva vnitra se nejedná o žadatele o azyl, dodala mluvčí Policie ČR por. Bc. Andrea Cejnková.

Anonym 5822 28.12.2017 16:14
Opravuji gr. chybu: NEZMĚNILO

Anonym 5822 28.12.2017 16:13
Tak vidím, že se zde nic nesměnilo. Několik starých hňupů si zde honí ego, bohužel i na Vánoce. Zřejmě velmi osamělí stařečkové. Vánoce jsou za námi, já jsem si hezky zalyžovala v Alpách a zdejší hňupové jenom mlátí do klávesnice a kecají nesmysly. Za pár dní opět odjíždím, na Silvestra do Jeseníků na Šerák, tam je krásná sjezdovka. Tak si vyměňte plínky a nezničte klávesnici, ta za nic nemůže :-)). Pa, dědulové negramotní.
Jo, ještě něco, projev Ovara byl úsměvný, jakoby chtěl vychovávat žáčky třetí třídy. Já jsem vždy byla hrdá Češka, k tomu mne nemusí nabádat nějaký .. Ale zdali je on hrdý Čech, o tom velmi pochybuji. Leze rusákům do pr..

Kj 10935 28.12.2017 15:52
Fanromasi, vy uctívači Bureše. Zatím nesedí za katrem, ale jistě se tomu Bureš nevyhne a ani pěst kořalečníka, kterou hrozil všem slušným lidem na tom nic nezmění.

Fantomas 78323  99 let 28.12.2017 15:26
Poslední zpráva i Reflex odepsal Drahoše ( BAS)
nemastným nevýrazný, suchý neodpovídá na mu kladené otázky, brýle nosí jen proto že to chce manželka a doposud se nevyjádřil kdo jej sponzoruje! Navíc opisuje od Horáčka, což musela žehlit jejím mluvčí! Vypadne v pravém kole!

Fantomas 78323  99 let 28.12.2017 15:12
Těžko chápeš takže ješte jednou, já nepsal o tom co se stalo před třemi měsíci,ty opožděný staříků ale o tom co se stalo 23.12!!
Kdo tě stvořil,musel být na plech!

Fantomas 78323  99 let 28.12.2017 15:07
Je fajn, že jsi tady jen ty a tvůj nevlastní brácha KJ!
Ostatní jsou normální, napiš zase nějakou " čerstvou" zprávu 5 let starou, MODRÁKU!

Fantomas 78323  99 let 28.12.2017 15:05
Nepoprali migranti ale napadli naše občany, popros vychovatelé ať tě pustí k televizi sle ne na čt jen na primu,tsm jdou na naše poměry objektivní, svázáku!

Fantomas 78323  99 let 28.12.2017 15:02
Že nemá prověrku jelito ví každý,ty taky nejsi svéprávných a musíme číst tvé jednoduché příspěvky žáka zvláštní školy.Spravně dělají žádné připomínky,je to silná a chytrá vláda poradí si sama! Starostové to jsou ti co se vejdou do telefonní budky? To by tak hrálo aby si něco přáli,babráci! EET koho se ptám všichni si to pochvalují,jen to chce ještě přitvrdit, však paní Schillerová si poradí je to chytrá žena.MÁŠ PRAVDU V BRNĚ SE NEPOPRALI MIGRSNTI ,ONI NAPADLI NAŠE ŘEKNI VYCHOVSTRLI AŤ TĚ NZA DOBRÉ CHOVÁNÍ PUSTÍ K TELEVIZI ALE NE K ČT 1 ALE NA PRIMU!

Anonym 90186 28.12.2017 09:07
Vedoucím Kanceláře prezidenta republiky by se mohl stát jedině svéprávný a bezúhonný člověk, který by musel mít bezpečnostní prověrku na stupeň Přísně tajné. Pokud by ji do roku od nástupu do funkce nezískal, funkci by ztratil a nesměl by ji znovu získat. Přichází s tím novela zákona o Kanceláři prezidenta republiky, kterou ve Sněmovně předložili poslanci Starostů. Podle prezidentova mluvčího Jiřího Ovčáčka přestavuje návrh volební kampaň před prezidentskými volbami, které se uskuteční v lednu. Současný kancléř Vratislav Mynář prověrku nemá.

Anonym 90186 28.12.2017 09:07
Vláda chce omezit připomínky zvenčí. Na jednání už nebude šéf NKÚ a další

Anonym 90186 28.12.2017 09:06
Kdo neprojde čistkou Babišovy vlády? Třeba náměstek, který šetří novou ministryni

Anonym 90186 28.12.2017 09:01
Nejméně bytů za 20 let. Ze stavebnictví je brzda ekonomiky

Anonym 90186 28.12.2017 09:00
Celkem šedesát poslanců z pěti stran se podepsalo pod návrh, který by mohl výrazně osekat elektronickou evidenci tržeb (EET). Podle ODS, STAN, TOP 09, Pirátů a hnutí SPD by se evidence, kterou lze označit za vlajkou loď současného premiéra Andreje Babiše (ANO), neměla týkat podnikatelů, kteří nejsou plátci DPH.

Anonym 90186 28.12.2017 08:56
Ministerstvo financí nyní posoudí, zda a jakým způsobem je možné zprávu zveřejnit, stojí mimo jiné ve středečním prohlášení Ministerstva financí ČR. Úřad vedený Alenou Schillerovou v tomto neuvěřitelném vyjádření přiznal, že moc neví, jak výsledek vyšetřování národu podat. Proč asi? Protože pro jejího šéfa nevyznívá dobře. Raději ještě jednou. Sděluje: Jakým způsobem je možné zprávu zveřejnit. Co jako jakým způsobem?! Co takhle jednoduše říci, k jakému závěru OLAF dospěl? Není na tom nic komplikovaného.

Anonym 90186 28.12.2017 08:55
Ministerstvo mlží. Evropská unie nezakazuje zveřejnění závěrů OLAF

JanGrosman 10915  70 let 27.12.2017 22:30
Po internetu koluje text "Ahoj lidi" Je to Váš text, není to nějaký podvrh? Pokud jsou to Vaše texty, budete v nich pokračovat?
Děkuji za odpověď

Anonym 90186 27.12.2017 21:04
Pro tupohlava Fantomase.
EET 28. února zeštíhlí na polovinu a nové vlny vůbec nenaběhnou. Pěkně se ti ten orloj zadrhává.
Kalous Blbišovi nic neodsouhlasil, ale Blbiš předložil úředníkům z ROPu falešné údaje. Tobě až spadne moucha do polívky, tak budeš skákat, že ti jí tam hodil Kalous. A když už tady srdnatě bráníš Blbiše, tak nám napiš kdy a za co byl odsouzenej Kalous.
Kiska pozval k sobě migranty. V Brně se ovšem migranti nepoprali, jak lživě tvrdí náckové z organizace Slušní lidé. A že se k šíření této poplašné zprávy přidala i poslankyně z SPD nikoho nepřekvapuje. Na tuhle kachnu se mohl chytnout pouze bezmozek Fantomas.

 <<nové   starší>> 

1
50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550 1600 1650 1700 1750 1800 1850 1900 1950 2000 2050 2100 2150 2200 2250 2300 2350 2400 2450 2500 2550 2600 2650 2700 2750 2800 2850 2900 2950 3000 3050 3100 3150 3200 3250 3300 3350 3400 3450 3500 3550 3600 3650 3700 3750 3800 3850 3900 3950 4000 4050 4100 4150 4200 4250 4300 4350 4400 4450 4500 4550 4600 4650 4700 4750 4800 4850 4900 4950 5000 5050 5100 5150 5200 5250 5300 5350 5400 5450 5500 5550 5600 5650 5700 5750 5800 5850 5900 5950 6000 6050 6100 6150 6200 6250 6300 6350 6400 6450 6500 6550 6600 6650 6700 6750 6800 6850 6900 6950 7000 7050 7100 7150 7200 7250 7300 7350 7400 7450 7500 7550 7600 7650 7700 7750 7800 7850 7900 7950 8000 8050 8100 8150 8200 8250 8300 8350 8400 8450 8500 8550 8600 8650 8700 8750 8800 8850 8900 8950 9000 9050 9100 9150 9200 9250 9300 9350 9400 9450 9500 9550 9600 9650 9700 9750 9800 9850 9900 9950 10000 10050 10100 10150 10200 10250 10300 10350 10400 10450 10500 10550 10600 10650 10700 10750 10800 10850 10900 10950 11000 11050 11100 11150 11200 11250 11300 11350 11400 11450 11500 11550 11600 11650 11700 11750 11800 11850 11900 11950 12000 12050 12100 12150 12200 12250 12300 12350 12400 12450 12500 12550 12600 12650 12700 12750 12800 12850 12900 12950 13000 13050 13100 13150 13200 13250 13300 13350 13400 13450 13500 13550 13600 13650 13700 13750 13800 13850 13900 13950 14000 14050 14100 14150 14200 14250 14300 14350 14400 14450 14500 14550 14600 14650 14700 14750 14800 14850 14900 14950 15000 15050 15100 15150 15200 15250 15300 15350 15400 15450 15500 15550 15600 15650 15700 15750 15800 15850 15900 15950 16000 16050 16100 16150 16200 16250 16300 16350 16400 16450 16500 16550 16600 16650 16700 16750 16800 16850 16900 16950 17000 17050 17100 17150 17200 17250 17300 17350 17400 17450 17500 17550 17600 17650 17700 17750 17800 17850 17900 17950 18000 18050 18100 18150 18200 18250 18300 18350 18400 18450 18500 18550 18600 18650 18700 18750 18800 18850 18900 18950 19000 19050 19100 19150 19200 19250 19300 19350 19400 19450 19500 19550 19600 19650 19700 19750 19800 19850 19900 19950 20000 20050 20100 20150 20200 20250 20300 20350 20400 20450 20500 20550 20600 20650 20700 20750 20800 20850 20900 20950 21000 21050 21100 21150 21200 21250 21300 21350 21400 21450 21500 21550 21600 21650 21700 21750 21800 21850 21900 21950 22000 22050 22100 22150 22200 22250 22300 22350 22400 22450 22500 22550 22600 22650 22700 22750 22800 22850 22900 22950 23000 23050 23100 23150 23200 23250 23300 23350 23400 23450 23500 23550 23600 23650 23700 23750 23800 23850 23900 23950 24000 24050 24100 24150 24200 24250 24300 24350 24400 24450 24500 24550 24600 24650 24700 24750 24800 24850 24900 24950 25000 25050 25100 25150 25200 25250 25300 25350 25400 25450 25500 25550 25600 25650 25700 25750 25800 25850 25900 25950 26000 26050 26100 26150 26200 26250 26300 26350 26400 26450 26500 26550 26600 26650 26700 26750 26800 26850 26900 26950 27000 27050 27100 27150 27200 27250 27300 27350 27400 27450 27500 27550 27600 27650 27700 27750 27800 27850 27900 27950 28000 28050 28100 28150 28200 28250 28300 28350 28400 28450 28500 28550 28600 28650 28700 28750 28800 28850 28900 28950 29000 29050 29100 29150 29200 29250 29300 29350 29400 29450 29500 29550 29600 29650 29700 29750 29800 29850 29900 29950 30000 30050 30100 30150 30200 30250 30300 30350 30400 30450 30500 30550 30600 30650 30700 30750 30800 30850 30900 30950 31000 31050 31100 31150 31200 31250 31300 31350 31400 31450 31500 31550 31600 31650 31700 31750 31800 31850 31900 31950 32000 32050 32100 32150 32200 32250 32300 32350 32400 32450 32500 32550 32600 32650 32700 32750 32800 32850 32900 32950 33000 33050 33100 33150 33200 33250 33300 33350 33400 33450 33500 33550 33600 33650 33700 33750 33800 33850 33900 33950 34000 34050 34100 34150 34200 34250 34300 34350 34400 34450 34500 34550 34600 34650 34700 34750 34800 34850 34900 34950 35000 35050 35100 35150 35200 35250 35300 35350 35400 35450 35500 35550 35600 35650 35700 35750 35800 35850 35900 35950 36000 36050 36100 36150 36200 36250 36300 36350 36400 36450 36500 36550 36600 36650 36700 36750 36800 36850 36900 36950 37000 37050 37100 37150 37200 37250 37300 37350 37400 37450 37500 37550 37600 37650 37700 37750 37800 37850 37900 37950 38000 38050 38100 38150 38200 38250 38300 38350 38400 38450 38500 38550 38600 38650 38700 38750 38800 38850 38900 38950 39000 39050 39100 39150 39200 39250 39300 39350 39400 39450 39500 39550 39600 39650 39700 39750 39800 39850 39900 39950 40000 40050 40100 40150 40200 40250 40300 40350 40400 40450 40500 40550 40600 40650 40700 40750 40800 40850 40900 40950 41000 41050 41100 41150 41200 41250 41300 41350 41400 41450 41500 41550 41600 41650 41700 41750 41800 41850 41900 41950 42000 42050 42100 42150 42200 42250 42300 42350 42400 42450 42500 42550 42600 42650 42700 42750 42800 42850 42900 42950 43000 43050 43100 43150 43200 43250 43300 43350 43400 43450 43500 43550 43600 43650 43700 43750 43800 43850 43900 43950 44000 44050 44100 44150 44200 44250 44300 44350 44400 44450 44500 44550 44600 44650 44700 44750 44800 44850 44900 44950 45000 45050 45100 45150 45200 45250 45300 45350 45400 45450 45500 45550 45600 45650 45700 45750 45800 45850 45900 45950 46000 46050 46100 46150 46200 46250 46300 46350 46400 46450 46500 46550 46600 46650 46700 46750 46800 46850 46900 46950 47000 47050 47100 47150 47200 47250 47300 47350 47400 47450 47500 47550 47600 47650 47700 47750 47800 47850 47900 47950 48000 48050 48100 48150 48200 48250 48300 48350 48400 48450 48500 48550 48600 48650 48700 48750 48800 48850 48900 48950 49000 49050 49100 49150 49200 49250 49300 49350 49400 49450 49500 49550 49600 49650 49700 49750 49800 49850 49900 49950 50000 50050 50100 50150 50200 50250 50300 50350 50400 50450 50500 50550 50600 50650 50700 50750 50800 50850 50900 50950 51000 51050 51100 51150 51200 51250 51300 51350 51400 51450 51500 51550 51600 51650 51700 51750 51800 51850 51900 51950 52000 52050 52100 52150 52200 52250 52300 52350 52400 52450 52500 52550 52600 52650 52700 52750 52800 52850 52900 52950 53000 53050 53100 53150 53200 53250 53300 53350 53400 53450 53500 53550 53600 53650 53700 53750 53800 53850 53900 53950 54000 54050 54100 54150 54200 54250 54300 54350 54400 54450 54500 54550 54600 54650 54700 54750 54800 54850 54900 54950 55000 55050 55100 55150 55200 55250 55300 55350 55400 55450 55500 55550 55600 55650 55700 55750 55800 55850 55900 55950 56000 56050 56100 56150 56200 56250 56300 56350 56400 56450 56500 56550 56600 56650 56700 56750 56800 56850 56900 56950 57000 57050 57100 57150 57200 57250 57300 57350 57400 57450 57500 57550 57600 57650 57700 57750 57800 57850 57900 57950 58000 58050 58100 58150 58200 58250 58300 58350 58400 58450 58520

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti