Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Oppidum (Filipova Lenka) Down The Road Wherever / Dlx (Knopfler Mark) Mamma Mia! Here We Go Again (UHD+BD) (Ultra HD 4k filmy) Růže (Vondráčková Lucie) Vita Ce N (Ramazzotti Eros)

Andrej Babiš diskuse strana 31300

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 81166 19.06.2018 16:13
Peníze do Česka přesouvá také samotné jádro Směru Juraj Široký, který je označován za jednoho ze zakladatelů strany. Česká společnost Helston Investments získala 25. července 2016 takřka 30procentní podíl v Širokého Váhostavu, který převzala od novozélandské schránkové firmy Beacon Holdings. Ukázalo se, že i Helston ovládá Široký, což dlouho utajoval.
Váhostav je odpovědná za slovenskou stavební krizi z roku 2015. Společnost přestala platit svým menším dodavatelům při výstavbě dálnice D1. Důvodem neplacení prý bylo, že výstavba dálnice byla vysoutěžená pod cenou. Později však vyšlo najevo, že firma má neudržitelné dluhy. Jen závazky, které se dostaly do médií, dosahovaly hodnoty 54 milionů eur, tedy asi 1,5 miliardy korun.
Nespokojenost malých firem, ze kterých mnoho směřovalo kvůli Váhostavu ke krachu, vytvořila nebývalý precedent. Stát nabídl, že při dobrovolném odstoupení pohledávek pro Slovenskou záruční a rozvojovou banku dostane věřitel 50 procent nevyplacené částky. Ficův kabinet tak de facto zaplatil z peněz daňových poplatníků dluhy soukromé firmy, která je navíc podle mnohých náznaků sponzorem strany Směr-SD dlouholetého premiéra.

Anonym 81166 19.06.2018 16:12
Podobně to vidí i další z klíčových sponzorů Směr-SD Vladimír Poór. Jak se nyní ukazuje, i jeho kroky od konce loňska směřují k přesunu portfolia do Česka.
Třeba novým akcionářem Poórovy firmy City-arena PLUS se stala česká firma EMX Plus , kterou ovládá další společnost EMX Plus Holding. Její vlastníkem má být zase slovenská firma Euro MAX Slovakia Plus. Tato společnost patří Vladimíru Poórovi.
Kromě tohoto přesunu části podnikatelských aktivit vše nasvědčuje tomu, že se hodlá ze Slovenska po letech stěhovat do Čech. Přiznal to i pro portál aktuality.sk , když tento oligarcha řekl, že se stěhuje do Prahy. Neřekl ovšem, zda stěhuje i celý byznys.
Vladimír Poór je osobním přítelem Roberta Fica. Daří se mu zejména ve strojírenství, kde jeho firmy dodávají vagony pro státní železniční firmy. Majitel Spartaku Trnava ovšem získal také dotaci na výstavbu fotbalového stadionu v Trnavě. Ficova vláda odsouhlasila 13 milionů eur, asi 335 milionů korun, Poór si ovšem ke stadionu přistavil také nákupní centrum. Podle publikace Vlastní hlavou profitoval i z peněz, které přidělilo ministerstvo školství Vysoké škole v Sládkovičově. Poórova firma CellQoS tam měla dodat předražené počítače.

Anonym 81166 19.06.2018 16:10
Podle Fiľovy investiční skupiny je nárok zaměstnanců pouze právním atakem lidí, kteří byli s privatizaci spojeni a chtějí z ní vytlouct nový kapitál. Slábnoucí pozice partnerů v politice ovšem může zvyšovat obavy z budoucnosti. Fiľovy firmy byly navíc opakovaně mediálně kritizovány za nadměrné zakázky od státu.
Oligarcha v byznysu se státem začínal ještě v devadesátých letech podporou HZDS Vladimíra Mečiara. První kapitál měl podle svého tvrzení vydělat na obchodu s nerostnými surovinami. Od doby, kdy zprivatizoval papírenskou skupinu, pod kterou patří na 50 podniků, se však těší nezvyklé dotační podpoře. Ta se zvýšila v době, kdy se k moci dostal Fico. Fiľo přitom údajně patří mezi jeho nejvýznamnější sponzory. Manažeři Milana Fiľa se dokonce objevili ve vysokých státních funkcích.
Velmi nás těší, že pro ECO-INVEST nebo SCP Ružomberok pracovali takoví kvalitní lidé, kteří dnes mohou působit ve významných místech ve státních společnostech nebo v exekutivě, řekl pro knihu Vlastní hlavou novináře Marka Vagoviče Fiľo.

Anonym 81166 19.06.2018 16:09
Nynější vlna expanze do Česka zasahuje Ficovy sponzory. Prvním výraznějším byl Milan Fiľo. Jeden z nejbližších lidí expremiéra Fica přesídlil skupinu Eco-Invest z Bratislavy do Prahy koncem roku 2016.
Důvodů je několik, ale svou roli určitě sehrála jak velikost českého trhu, tak i skutečnost, že zdejší byznys nabízí více nových příležitostí, řekl v rozhovoru pro slovenské Hospodárske noviny Fiľo.
Od přestěhování směřují všechny aktivity jeho skupiny do Česka. Skupina třeba buduje nový závod na výrobky ze dřeva a papírenskou výrobu ve Štětí. Firma chce výrazně navýšit také obchodní aktivity na potravinářském trhu. Čtvrtý nejbohatší Slovák už oficiálně spojil českou a slovenskou část skupiny Eco-Invest. Vznikla tak Eco Investment Group.
Zda vidí v Česku jenom tržní výhody, lze pochybovat. Je totiž známo, že na Slovensku bojuje v dlouholetém sporu s bývalými zaměstnanci.
Eco-Invest v minulosti zprivatizoval 67 procent akcií státní papírenské firmy SCP Ružomberok. Podle Ružomberského papiera Fiľo nevydal zaměstnancům 15 procent akcií, k čemuž se měl v privatizační smlouvě zavázat. Poslanci i aktivisté rozběhli několik soudních sporů a tlačí na ministerstvo hospodářství, aby nárok zaměstnanců jednou pro vždy vyřešilo. Vláda totiž dlouhá léta privatizační smlouvu na základě dohody s investorem utajovala. Nyní se k nároku zaměstnanců staví vlažně.

Anonym 81166 19.06.2018 16:07
Slovenským oligarchům začíná být v domovině úzko. Útočiště hledají v Česku, kde je vítají s otevřenou náručí. Potom, co jeden z nich pronikl do čela české vlády, se do tuzemska stěhuje stavební kmotr, papírenský privatizant a hned několik přátel někdejšího premiéra Vladimíra Mečiara.
Co jim vadí doma na Slovensku? Vysoké daně, zpřísňující se podnikatelská legislativa, ale i to, jak média popisují jejich kontroverzní pozadí a pošramocenou reputaci. Slovenští oligarchové mají prostě doma řadu problémů a znervózňuje je politická situace. Pozice slovenské vládní strany SMER, kterou léta podporují, není totiž už tak jistá, a tak hledají východisko z nejistoty.
S klesajícími preferencemi hnutí Roberta Fica není jisté, zda bude po nejbližších volbách Směr-SD držet stát ve vlastních rukou. Pro řadu sponzorů jde proto o signál, že po více než desetileté hegemonii, během které žili z byznysu se státem a jejich praktiky byly nedotknutelné, přichází nová doba. Hned několik z nich na to reaguje přesunem byznysu do tuzemska. V tom jim Andrej Babiš ukázal cestu.
Něco podobného se dělo již dříve během pádu mečiarismu. Tehdy za řeku Moravu uprchla řada mecenášů Vladimíra Mečiara, kvůli čemuž mají nyní v Česku své základny lidé jako Ladislav Krajňák s Jurajem Kamarásem (CTY Group), Tomáš Chrenek (Agel, Třinecké železárny) či Ján Moder (Moravia Steel).

Anonym 81166 19.06.2018 16:05
Televizní Vánoce: Soukup má sedmý pořad a opět si hraje na investigativce

Anonym 81166 19.06.2018 16:04
Itálie
Od slov k činům: Už se dělají seznamy Romů a vyjadřuje se lítost nad tím, že někoho není možné zbavit občanství. To je ale jistě jen technický problém, který by se dal řešit. Náš bývalý režim (míním komunistický) neměl problém s tím zbavit někoho občanství.
Jak se někde dělají seznamy, můžeme se ptát, kdo bude další na řadě. Židé, údajní neomarxisté, nevlastenci, nekonstruktivní opozice a novinářská žumpa? Vítejte v Evropě 21. století. Tak dejme tomu, že to není ještě fašismus, ale má to podobné rysy. Ono se nikdy nic neopakuje úplně stejně, ale základ je ten samý.

Anonym 81166 19.06.2018 16:00
To znamená, že obchod se zbraněmi, které ve svých společnostech repasuje největší český zbrojař Jaroslav Strnad, pokračuje. I přes závazek evropských zemí, že nebudou na konfliktní území prodávat zbraně se smrtícím účinkem. Ázerbájdžán je na černé listině kvůli sporům s Arménií o území Náhorního Karabachu.
Zbraně mají údajně pocházet z holdingu Czechoslovak Group českého zbrojaře Jaroslava Strnada, který má blízké kontakty na prezidenta Miloše Zemana. Strnad vykupuje staré houfnice a raketomety od české armády, na Slovensku je pak repasuje a modernizuje. Oficiálně je prodává izraelské zbrojovce Elbit, jenže z Tel Avivu pak zbraně stejným letadlem pokračují do ázerbájdžánského Baku.

Anonym 81166 19.06.2018 16:00
Podle tvrzení České televize se české a slovenské zbraně vzdor embargu Evropské unie dodávají do Ázerbájdžánu. Údajně trasa vede přes Izrael, kde s celou transakcí pomáhá zbrojovka Elbit. Záležitost už řeší izraelský parlament, zatím bez výsledku. Ázerbájdžánská armáda ovšem zveřejnila oficiální video, kde lze vidět české houfnice DANA. Dva dny předtím reportér ČT natočil transport houfnic za hranice.

Anonym 81166 19.06.2018 15:59
Jak TI upozorňuje, Andrej Babiš zřejmě celou dobu Agrofert ovládal a veřejnosti lhal i ve svém vztahu k vydavatelství MAFRA, které by podle zákona o střetu zájmů taktéž vlastnit neměl. Je to sice v uvozovkách jenom přestupek, ukončuje se tím ale období veřejných proklamací typu moje bývalá firma. Andrej Babiš Agrofert stále ovládá a pořád je ve střetu zájmů, vysvětlil analytik TI Milan Eibl.
Pro mediální dům MAFRA se jedná o další z řady políčků do tváře nestrannosti od jejího majitele. V Transparency jsme upozorňovali na nejasnosti týkající se majetkových vazeb i u dalších mediálních provozovatelů. Česká média se bohužel k celé situaci postavila velice pasivně, sdělil David Kotora, vedoucí fundraisingu a komunikace TI.

Anonym 81166 19.06.2018 15:58
Podle zjištění Trasparency International Česká republika je Andrej Babiš stále ovládající osobou v Agrofertu. Tato skutečnost by mohla mít velký vliv na čerpání dotací v zemědělském koncernu. Podle Evropského parlamentu by totiž firmy vlastněné politiky neměly mít nárok na jejich získávání. Informace TI získalo ze slovenského Registru partnerů veřejného sektoru.
Vzhledem k tomu, že se Evropský parlament již dříve usnesl, že by firmy vlastněné politiky neměly získávat dotace, naskýtá se otázka, zda by se neměla znovu přezkoumat způsobilost celého holdingu Agrofert v čerpání veřejných financí, říká David Ondráčka, ředitel české pobočky Transparency International.

Anonym 81166 19.06.2018 15:56
Ale Míšo, ty si taky napsal: "Každý chlap se musí smát už jen tomu, že udělají ženskou ministryní obrany.."
A proto jsem ti napsal, že je v dnešní době zcela běžné, že ženskou udělají ministryní obrany.
Ještě nám Míšo vysvětli jak si polepší Poche na platě, když ministr dostává v základu 135 500 Kč hrubého a europoslanec dostává v základu 167 tisíc čistého. Samozřejmě náhrady jsou v europarlamentu také vyšší.

Anonym 89154 19.06.2018 15:33
Soudruzi! Hlavní je aby byl večer zase kocour v troubě.Ostatní je podružné.

Michal 81254 19.06.2018 13:47
Oprava: ..jak už jsem psal..

Michal 81254 19.06.2018 13:44
Edo zdravím, nějaký blb jménem Bureštroskapitomio tu píše, že Babiš a prezident Zeman umí jenom brát. No to mme opravdu rozesmálo, protože ti dva jsou jediní z celé té politické bandy, kteří dávají svoje peníze na charitu. Dále jsem psal o šílené německé ministryni obrany, která má za to, že může sama zaútočit na Rusko. Takový cvok patří do cvokhauzu.A Babištroskapitomio mi tu začala psát o tradici. Ta je fakt mimo mísu, ty bláboly jsou ubohé, to rádobypoučování směšné, protože nejde o tradici ministryň obrany, ale o jednoho nebezpečneho blázna. No ale to by neměla o čem psát a denně by si tu svojí stovku nemohla vydělat. Musí být na ni hodně závislá. A co se týká migrantů a chce být solidární, pak ať jde příkladem, vezme si jich minimálně dvacet domů vč.
jejich rozvětvených rodin, stará se o ně, ale za své a neotravuje o peníze stát. Tu možnost má a nikdo jí v tom bránit nebude, ale jenom hloupě žvanit to je k ničemu. A ještě poslední poznámečka Edo, Pocheho tlačí koryto plné žrádla u kterého může mlaskat a kvičet a taky a to hlavně, je tu ta potvůrka moc. To jsou ty důvody, proč se tlačí na post ministra zahraničí, jemu nejde o lidi a nejde mu o stát , jemu jde jenom o svoji vlastní kapsu a jak už jsem pdal, o moc. A moc, ta dělá s pri miti vy divy. Tohle rozdělování písmen je taky pěkná pakárna, ale když to neuděláš, tak ti to slavná cenzura nepustí.Měj se, přeji ti a všem dobrým lidem pěkný zbytek dne.

Xy 37246 19.06.2018 13:00
To je jednoduché. Budou volby do Bruselu a nemusel být zvolen.

Edik 78323  53 let 19.06.2018 09:07
Ješte poznamečka, nechápu toho cypa nějakého Pocheho, kterého nikdo až na socany nechce a kterého nejlepší prezident všech dob Miloš Zeman,nikdy nejmenuje že se tam buc tlačí!!

Edik 78323  53 let 19.06.2018 09:04
Až někdo navštíví v léčebně Mašína a bude při smyslech,tak se jej zeptejte kolik slimáků měl doma, JELITO!!
Tak a teď do práce!

Edik 78323  53 let 19.06.2018 09:01
Pěkný den přátelé velikána Kinga Miloše Zemana!
Teď už vše půjde jako po drátku, nejvíce se těším jak bude knučet Debi- blok, ať udělá vláda co udělá tak vše bude špatně,a přitom samí tuto zem zaprodali a zozkradli, buďme rádi že jeden z mála miliardářů skvělý pan Babiš měl tu odvahu jít do vlády a snaží se udělal pořádek,bude to mít těžké většina zlodějů kteří jsou odstavení od koryt,bude kvíčet jak psychopat Mašín 66,ale ten je tady jen pro smích!!
Pane Babiš vydržte,jste jeden z mála který máte všechny své podniky v ČR,a tady taky odvádíte daně,a životě přes 100 tisíc lidí!! Odvádíte tady daň která činí skoro 1 miliardu!
Lidé vám věří , ať se vládě daří!!
Horší to už nikdy nemůže být, než za vlády modrých strak,howgh!!

Xy 37246 19.06.2018 08:34
Socani faleš, jedině Okamura. Již mohlo být hotovo. Socíky cítí koryta. 7%co chtějí víc.

JGartner 37126  63 let 19.06.2018 08:20
Super člověk, který to s námi občany myslí férově. Jarda Gartner 602614024

Jiří 46271 19.06.2018 06:34
81166! Píšeš o solidaritě s migranty! Jenže solidarita s migranty znamená katastrofu pro české občany! Chceš aby vzrostla násilná trestná činnost v ulicích,aby ulice byly zaneřáděny odpadky,aby zákoutí ulic byly veřejnými záchodky! Děkuji pane! O takovou solidaritu já nemám zájem! STOP migrantům!

Anonym 81166 18.06.2018 23:56
Tradice začala v Asii. První ministryní obrany (a zároveň i první ženou v premiérském křesle vůbec) se v roce 1960 stala na Cejlonu Sirimávó Bandaranajková. O 15 let později se ujala řízení obrany v Indii po vyhlášení výjimečného stavu Indira Gándhíová a koncem 80. let v Pákistánu(islámský stát) Bénazír Bhuttová.
První Evropankou v čele ministerstva obrany se až v roce 1990 stala příslušnice švédské menšiny ve Finsku Elisabeth Rehnová. Od té doby mělo ženu v čele resortu 18 členských zemí EU, někde se jich postupně vystřídalo i víc: ve Švédsku čtyři, v Norsku pět.
Zatím zřejmě nejznámější ženou v čele resortu obrany byla Španělka Carme María Chacónová Piquerasová. Funkci zastávala v letech 2008 až 2011 a svět tehdy obletěly snímky, jak krátce po svém jmenování navštívila vojáky v A..hánistánu, třebaže byla tou dobou v sedmém měsíci těhotenství. Po návratu z mateřské vyházela armádní špičky, stala se vládní hvězdou a dokonce se o ní hovořilo jako o příští premiérce. Konec její kariéry znamenala porážka socialistů Josého Luise Zapatera, letos v dubnu pak Carme Chacónová ve 46 letech zemřela.

Anonym 81166 18.06.2018 23:50
Pro Míšu
V pěti největších ekonomikách EU (vynecháme-li Británii) stojí v čele ministerstva obrany žena: V Německu (Ursula von der Leyenová, 58 let), Francii (Sylvie Goulardová, 52), Itálii (Roberta Pinottiová, 56), Španělsku (María Dolores de Cospedalová Garcíová, 51) a Nizozemsku (Jeanine Antoinette Hennisová-Plaschaertová, 44). A k tomu je ještě třeba dodat, že bezpečnostní politiku v EU má, vedle zahraničních věcí, na starosti 43letá Italka Federica Mogheriniová.
A to samozřejmě není všechno: aktuálně mají ministryni obrany ještě ve Slovinsku, Bosně a Hercegovině, Norsku, Albánii, Austrálii, Japonsku, Keni, Nikaragui, Ekvádoru, Jihoafrické republice a Bangladéši.
Ženy se samozřejmě prosazují i přímo v armádě. Je to pár dnů, co má česká armáda svou první generálku, zatímco třeba ta americká jich má už přes dvě desítky a v postavě Ann Dunwoodyové už osm let dokonce čtyřhvězdičkovou.

Anonym 81166 18.06.2018 23:29
Líbilo se mi, když Itálie řekla, že mají plno, tak se hned nabídlo s pomocí Španělsko s Francií, protože chápou co je to solidarita na rozdíl od našich Burešů, Falmerů, Ovarů, Pitomiů, kteří akorát umí brát.

Jiří 46271 18.06.2018 23:16
Oprava:píše se Merkelová!

Jiří 46271 18.06.2018 21:17
O Německu se říkalo,že mají všady na ulicích čisto,nikde se nepovalují papírky,daleko měli čistěji patrně než u nás! Co,ale do Německa vtrhli migranti,tak to tam s pořádkem v ulicích mají daleko horší než u Nás! Německu se migranti vymkli z rukou! Takhle si to Němci určitě nepředstavovali a myslím,že si to tak nepředstavovala ani Mercelová!

Michal 81254 18.06.2018 21:04
A další gól německého šílence je německá ministryně obrany Ursula von der Leyenové ,která má za to, že může zaútočit proti Rusku. Pokud to nepůjde jinak, musíme udeřit jako první zaznělo z jejich úst, tedy z úst dalšího blázna a šílence Německa. Každý chlap se musí smát už jen tomu, že udělají ženskou ministryní obrany, ale když tam dají navíc blázna, pak mi připadá Kim jako beránek. Šílené baby v Německu dostaly moc, světe třes se. Přeji všem normálním lidem klidný večer.

Michal 81254 18.06.2018 20:50
Stovky potulujících se černochů, často opilých a agresivních vůči každému, kdo jim byť jen neuhne z cesty, zato ale s drahými mobily nebo lahvemi alkoholu v ruce. Puch výkalů a moče v těsné blízkosti už i hlavních tříd, zákoutí plná odpadků a dekami přikrytých bezdomovců , včetně těch z Afriky, kteří na rozdíl od šťastnějších krajanů nemají od neziskovek tučné kapesné. A strážce pořádku není skoro nikde vidět. Vítejte v Mnichově, ještě nedávno v Německu čisté metropoli Bavorska. Cožpak nikdo nepochopil, že jalovice je na šrot s palicí a nechali to zajít tak daleko? Tu soudit pro vlastizradu by bylo zbytečné, protože ta musí zákonitě skončit někde v cvokhauzu, jenže celý svět se dívá na blázna a dělá, že nic nevidí.

Jiří 46271 18.06.2018 18:33
Já mět moc zavřu pytláka na Špilberk a nechám mu na hlavu kapat vodu!

Jiří 46271 18.06.2018 18:31
Komentář k dílu Policie v akci! 2.případ bezdomovec pytlák- hnus od pohledu se dopustil několika trestných činů: pytláctví,nedovolené ozbrojování,obecné ohrožení ,kdyby do želez stouplo dítě,tak mu železa přerazí nohu! A útok na veřejného činitele,protože se s policistou pral! Myslím,že vězení ho nemine! Takový lump vůbec nepatří do lidské společnosti!

Jiří 46271 18.06.2018 18:25
V dnešním dílu Policie v akci v1.případě uviděla hlídka ženu jak na ni mává! Žena sdělila policii,že našla stracenou holčičku,ta měla u sebe malého pejska! Holčička přijela s otcem autem,ten někam šel a holčička se ztratila! Policie šla s holčičkou otce hledat a našla jej nedaleko! Policie zjistila,že otec je v pátrání pro ublížení na zdraví,tak musel být v poutech eskortován na služebnu! Holčičku si pak převzali pracovníci sociální péče! 2.Volala oznamovatelka,že dcery jsou na koních v lese,že jsou tam pasti a natažené dráty! Policie dívky i s koňmi vyvedla na bezpečnou cestu! Oznamovatelka uvedla,že nedaleko v chatce je podivný muž! Když Policie k muži přišla,zjistila,že tam má plno drátů na zvěř,aby je mohl chytat do okok! Byl to bezdomovec- pytlák! Měl u sebe také pušku,na kterou neměl povolení! Na Policii byl velmi drzý,nechtěl být eskortován,tak musel být zpacifikován a v poutech eskortován! 3.Volala oznamovatelka,že u domu je její bývalý muž s kanystrem benzínu! Ten z důvodu toho,že v domě měla jeho bývalá žena přítele,tak je muž chtěl asi podpálit! Když přijela Policie muže zadržela a přiložila mu pouta! Z domu vyšla žena i s přítelem a ten chtěl žháře fyzicky napadnout,musel být zpacifikován a v poutech eskortován,tak jako žhář! 4.Volal oznamovatel,že u MHD je potyčka! Policie zjistila,že 1 mladík má rozbitý nos a leží na zemi! Druhému mladíkovi také tekla z nosu krev! Tito mladíci si to zavinili sami,neboť napadli muže a nutili ho skákat v rytmu:Kdo neskáče není Čech! Byli to sportovní fandové! Jenže muž byl silný,tak je oba vyřídil! Jednoho mladíka odvezla sanitka a druhý byl převezen na služebnu k podání vysvětlení!

Xy 37246 18.06.2018 16:43
Ty už nech těch blbých keců a jdi něco dělat a nebo jdi do politiky. Takové tam potřebují. Kecá a nic neřekne k věci. 66

Anonym 81166 18.06.2018 16:08
V návrhu rozpočtu EU není výslovně pamatováno na dotace pro AGROFERT. To znehodnocuje návrh rozpočtu Evropské unie na příští programovací období a ten je tak pro českou vládu a premiéra Andreje Babiše (ANO) zvláště, prostě nepřijatelný. Je nedokonalý, stejně jako ten na současné období, ale i minulá období, kde například dotace na Čapí hnízdo se mají dokonce "vraceť "!
A co tak znárodnit AGROFERT, Babiš-Bureš by jistě nebyl proti, vždyť ve znárodněném vyrostl a podepsal závazek (reg. č.25085), že bude sloužiť i udávať. I když taky za to chtěl peníze.

Anonym 81166 18.06.2018 16:06
Ještě jedno volební období Zemana a Babiše a budeme závidět A..anistanu.

Anonym 81166 18.06.2018 15:59
Dle toho jak se stbácký práskač bureš rozčiluje tak se mu zřejmě zkrátí evropské dotace.

Avyboje 89154 18.06.2018 15:59
V Česku to chc dostat k moci pořádně krutou ruku mladé generace aby začala dělat pořádek ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.

Anonym 81166 18.06.2018 15:46
Edíku, kdo je největší dodavatel řepkových sr.ek do nafty? No přece Babiš. Ty sra.ky od Babiše ve velkém zanášejí motory našich občanů. A ještě jim zdražují litr nafty o korunu. Tím se i zdražuje cena zboží v obchodech kvůli vyšším nákladům na logistiku. Dále to zdražuje ceny potravin, protože řepka zabírá místo pro plodiny k jídlu. To u vás v pavilonu opic nevíte?

Fanda 46426  72 let 18.06.2018 13:08
Fiala má zase plno otázek ,musí si chudák sám odpovídat , soukmenovci šli k vodě a zbytek národa na něj seerre je to šášula

Fanda 46426  72 let 18.06.2018 13:00
Avyboje mám neutuchající pocit že Poche potáhne Viktorce 5822 do pochvice nikoliv do vlády , Inčučuna odulej ,a co se týká 66ky tak vešlo ve známost že vyučuje na střední pomocné hloupost a lhaní a má vysoké čelo =(mongolismus)

Fanda 46426  72 let 18.06.2018 12:47
Přeji pěkné pondělí všem příznivcům Miloše Zemana a nikdy jinak .

Pítr 10919  25 let 18.06.2018 12:35
Škoda slov..

Michal 81254 18.06.2018 10:43
Zdravím Edu a pana Fandu a přeji také krásný den.

Avyboje 89154 18.06.2018 10:32
Pokud lumpové z KSČM podpoří vznik vlády kde bude darebák co sem chtěl tahat migranty,tak je třeba všechny lumpy z vedení KSČM odporazit na katovských mučírnách za vlastizradu.

Edik 78323  53 let 18.06.2018 09:12
Zdravím vás přátelé a přeji krásné pondělí.

Edik 78323  53 let 18.06.2018 09:11
66 se nám přátelé velikána Kinga Miloše Zemana dokonale zbláznil, nejlepší ministr financí bývalý Andrej Babiš, už může i za to že máme špatnou naftu,jen tak dál, Bohnice čekají.

Jiří 46271 17.06.2018 22:12
81166! My nemůžeme žádat Německo o přidělení Protektora,protože ten by tento Lebensraum osídlil migranty z Německa!

Edik 78323  53 let 17.06.2018 19:11
Pane Jiří né většina ale až na pár " neziskových" " ziskovek" počítám tak 99% zdravých občanů,tady barbary nechce!!

Edik 78323  53 let 17.06.2018 19:07
Dobrý večer přátelé Kinga Miloše Zemana!
Po nádherném víkendu mám opět výbornou náladu!
7 placených úchylu,protestuje opět s červenými trenkami ( vymyté mozky, žáden jiný nápad) u prezidenta,tito lidé by měli okamžitě být hospitalizováni na psychiatrií!!
Nejlepší prezident všech dob Miloš Zeman, opět zacvičil s novinářskou žumpou, čekali marně,tak se na ty placené cypy musí!!

Anonym 81166 17.06.2018 18:42
Češi si neumí vládnout a neustále to dokazují. Nejlépe by bylo, kdybychom požádali Německo o přidělení Protektora.

 <<nové   starší>> 

1
50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550 1600 1650 1700 1750 1800 1850 1900 1950 2000 2050 2100 2150 2200 2250 2300 2350 2400 2450 2500 2550 2600 2650 2700 2750 2800 2850 2900 2950 3000 3050 3100 3150 3200 3250 3300 3350 3400 3450 3500 3550 3600 3650 3700 3750 3800 3850 3900 3950 4000 4050 4100 4150 4200 4250 4300 4350 4400 4450 4500 4550 4600 4650 4700 4750 4800 4850 4900 4950 5000 5050 5100 5150 5200 5250 5300 5350 5400 5450 5500 5550 5600 5650 5700 5750 5800 5850 5900 5950 6000 6050 6100 6150 6200 6250 6300 6350 6400 6450 6500 6550 6600 6650 6700 6750 6800 6850 6900 6950 7000 7050 7100 7150 7200 7250 7300 7350 7400 7450 7500 7550 7600 7650 7700 7750 7800 7850 7900 7950 8000 8050 8100 8150 8200 8250 8300 8350 8400 8450 8500 8550 8600 8650 8700 8750 8800 8850 8900 8950 9000 9050 9100 9150 9200 9250 9300 9350 9400 9450 9500 9550 9600 9650 9700 9750 9800 9850 9900 9950 10000 10050 10100 10150 10200 10250 10300 10350 10400 10450 10500 10550 10600 10650 10700 10750 10800 10850 10900 10950 11000 11050 11100 11150 11200 11250 11300 11350 11400 11450 11500 11550 11600 11650 11700 11750 11800 11850 11900 11950 12000 12050 12100 12150 12200 12250 12300 12350 12400 12450 12500 12550 12600 12650 12700 12750 12800 12850 12900 12950 13000 13050 13100 13150 13200 13250 13300 13350 13400 13450 13500 13550 13600 13650 13700 13750 13800 13850 13900 13950 14000 14050 14100 14150 14200 14250 14300 14350 14400 14450 14500 14550 14600 14650 14700 14750 14800 14850 14900 14950 15000 15050 15100 15150 15200 15250 15300 15350 15400 15450 15500 15550 15600 15650 15700 15750 15800 15850 15900 15950 16000 16050 16100 16150 16200 16250 16300 16350 16400 16450 16500 16550 16600 16650 16700 16750 16800 16850 16900 16950 17000 17050 17100 17150 17200 17250 17300 17350 17400 17450 17500 17550 17600 17650 17700 17750 17800 17850 17900 17950 18000 18050 18100 18150 18200 18250 18300 18350 18400 18450 18500 18550 18600 18650 18700 18750 18800 18850 18900 18950 19000 19050 19100 19150 19200 19250 19300 19350 19400 19450 19500 19550 19600 19650 19700 19750 19800 19850 19900 19950 20000 20050 20100 20150 20200 20250 20300 20350 20400 20450 20500 20550 20600 20650 20700 20750 20800 20850 20900 20950 21000 21050 21100 21150 21200 21250 21300 21350 21400 21450 21500 21550 21600 21650 21700 21750 21800 21850 21900 21950 22000 22050 22100 22150 22200 22250 22300 22350 22400 22450 22500 22550 22600 22650 22700 22750 22800 22850 22900 22950 23000 23050 23100 23150 23200 23250 23300 23350 23400 23450 23500 23550 23600 23650 23700 23750 23800 23850 23900 23950 24000 24050 24100 24150 24200 24250 24300 24350 24400 24450 24500 24550 24600 24650 24700 24750 24800 24850 24900 24950 25000 25050 25100 25150 25200 25250 25300 25350 25400 25450 25500 25550 25600 25650 25700 25750 25800 25850 25900 25950 26000 26050 26100 26150 26200 26250 26300 26350 26400 26450 26500 26550 26600 26650 26700 26750 26800 26850 26900 26950 27000 27050 27100 27150 27200 27250 27300 27350 27400 27450 27500 27550 27600 27650 27700 27750 27800 27850 27900 27950 28000 28050 28100 28150 28200 28250 28300 28350 28400 28450 28500 28550 28600 28650 28700 28750 28800 28850 28900 28950 29000 29050 29100 29150 29200 29250 29300 29350 29400 29450 29500 29550 29600 29650 29700 29750 29800 29850 29900 29950 30000 30050 30100 30150 30200 30250 30300 30350 30400 30450 30500 30550 30600 30650 30700 30750 30800 30850 30900 30950 31000 31050 31100 31150 31200 31250 31300 31350 31400 31450 31500 31550 31600 31650 31700 31750 31800 31850 31900 31950 32000 32050 32100 32150 32200 32250 32300 32350 32400 32450 32500 32550 32600 32650 32700 32750 32800 32850 32900 32950 33000 33050 33100 33150 33200 33250 33300 33350 33400 33450 33500 33550 33600 33650 33700 33750 33800 33850 33900 33950 34000 34050 34100 34150 34200 34250 34300 34350 34400 34450 34500 34550 34600 34650 34700 34750 34800 34850 34900 34950 35000 35050 35100 35150 35200 35250 35300 35350 35400 35450 35500 35550 35600 35650 35700 35750 35800 35850 35900 35950 36000 36050 36100 36150 36200 36250 36300 36350 36400 36450 36500 36550 36600 36650 36700 36750 36800 36850 36900 36950 37000 37050 37100 37150 37200 37250 37300 37350 37400 37450 37500 37550 37600 37650 37700 37750 37800 37850 37900 37950 38000 38050 38100 38150 38200 38250 38300 38350 38400 38450 38500 38550 38600 38650 38700 38750 38800 38850 38900 38950 39000 39050 39100 39150 39200 39250 39300 39350 39400 39450 39500 39550 39600 39650 39700 39750 39800 39850 39900 39950 40000 40050 40100 40150 40200 40250 40300 40350 40400 40450 40500 40550 40600 40650 40700 40750 40800 40850 40900 40950 41000 41050 41100 41150 41200 41250 41300 41350 41400 41450 41500 41550 41600 41650 41700 41750 41800 41850 41900 41950 42000 42050 42100 42150 42200 42250 42300 42350 42400 42450 42500 42550 42600 42650 42700 42750 42800 42850 42900 42950 43000 43050 43100 43150 43200 43250 43300 43350 43400 43450 43500 43550 43600 43650 43700 43750 43800 43850 43900 43950 44000 44050 44100 44150 44200 44250 44300 44350 44400 44450 44500 44550 44600 44650 44700 44750 44800 44850 44900 44950 45000 45050 45100 45150 45200 45250 45300 45350 45400 45450 45500 45550 45600 45650 45700 45750 45800 45850 45900 45950 46000 46050 46100 46150 46200 46250 46300 46350 46400 46450 46500 46550 46600 46650 46700 46750 46800 46850 46900 46950 47000 47050 47100 47150 47200 47250 47300 47350 47400 47450 47500 47550 47600 47650 47700 47750 47800 47850 47900 47950 48000 48050 48100 48150 48200 48250 48300 48350 48400 48450 48500 48550 48600 48650 48700 48750 48800 48850 48900 48950 49000 49050 49100 49150 49200 49250 49300 49350 49400 49450 49500 49550 49600 49650 49700 49750 49800 49850 49900 49950 50000 50050 50100 50150 50200 50250 50300 50350 50400 50450 50500 50550 50600 50650 50700 50750 50800 50850 50900 50950 51000 51050 51100 51150 51200 51250 51300 51350 51420

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti