Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Soucast (Callta, Pavel) Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill) Limitless (Piano Guys)

Andrej Babiš diskuse strana 27950

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 26.01. 10:12
Vysvětlení mělnické skupiny viz Stopy několika sponzorů Zemanovy kampaně vedou k lobbistovi Romanu Janouškovi.

Anonym 90186 26.01. 10:12
Ve shluku je zmíněn i Luboš Kozák, který uvádí adresu nikoli na Mělnicku, ale v Praze. Pokud se na podnikání Kozáka podíváme blíže, zjistíme, že působíve firmě CITY TOUR a.s. Ta se nyní nachází v likvidaci. A spolu s Kozákem je členem představenstva Eva, nám již známého příjmení, Tauchmanová.
Zde nelze vyloučit, že jde o shodu náhod jmen, ale vidíme, že jednotlivé shluky osob jsou na seznamu dárců dobře patrné.

Anonym 90186 26.01. 10:11
vidíme, že vzdálenost mezi oběma obcemi je zhruba 5 kilometrů vzdušnou čarou. Na mapě Lužec můžeme zahlédnout, podobně jako Peroutkův článek, vlevo dole.
A jelikož jsou všichni místními podnikateli, bylo by opravdu zvláštní, kdyby se neznali v tak malém regionu jako je Mělník. Doslova unikátní, že mezi sponzory Přátel Miloše Zemana jsou na tak krátkém seznamu rovnou čtyři podnikatelé z Mělnicka.

Anonym 90186 26.01. 10:11
Druhý shluk můžeme identifikovat pracovním názvem Mělník. Jedná se o jména Jan Kůna, Petr Tauchman, Petr Sádlo, Luboš Kozák, Jana Verneková. Celkově měli přispět částkou 1 020 tisíc Kč.
Pokud se podíváme na jejich adresy, vidíme třikrát Mělník a jednou Lužec nad Vltavou, který nám shluk Mělník kazí. Ale při bližším pohledu na mapu

Anonym 90186 26.01. 10:10
Tedy zcela neuvěřitelná kombinace náhod.
Tímto jsme identifikovali první shluk peněz pravděpodobně rozdrobených mezi tzv. bílé koně.

Anonym 90186 26.01. 10:10
Nyní z prvního shluku zbývá Jaroslav Menčík. Ten je jednatelemspolečnosti NATURE-WAY . Jeho společníkem je Halina, pozor nyní přijde překvapení, Rašková. Společnost sídlí na adrese Klimentská 2066|19 v Praze.
Samozřejmě, může jít o shodu příjmení. Podívejmese tak na firmu LICIA a.s. V ní Haratek figuroval jako člen představenstva. A kde sídlí LICIA a.s.? Kupodivu Klimentská 2066|19 v Praze. A koho nalezneme mezi členy dozorčí rady? Jistou Moniku Menčíkovou.

Anonym 90186 26.01. 10:09
Nyní se podívejme na Martina Chládka. Toho mimo jiné naleznemejako předsedu dozorčí rady GREEN FLUID a.s. A kde sídlí GREEN FLUID a.s.? Tušíte správně. Na adrese Frýdecká 849 v Třinci.
Předsedou správní rady GREEN FLUID a.s. je nám již známý Zdeněk Raška z VEMODIA a.s.

Anonym 90186 26.01. 10:08
Začněme odzadu od pánů Guckého a Haratka. Oba figurujíve firmě VEMODIA a.s. Firma sídlí na adrese Frýdecká 849 v Třinci. Předsedou dozorčí rady je jeden z nejbohatších Čechů miliardář Tomáš Chrenek. Gucký se rovněž blýskljako předseda Asociace majitelů a provozovatelů ubytoven.
Dalšími členy dozorčí rady jsou Jan Mrózek a Zdeněk Raška.
Vidíme tak spojení Haratka a Guckého v jedné firmě.

Anonym 90186 26.01. 10:08
Můžeme tak identifikovat první shluk osob, a to Jaroslav Menčík, Martin Chládek, Tomáš Haratek, René Gucký.
Ti celkově měli spolku zaslat 1 100 tisíc Kč.

Anonym 90186 26.01. 10:07
Na seznamu dále následuje výpis jmen konkrétních osob. Zamyslet se tak můžeme nad tím, že když potřebujete vyprat nějaké špinavé peníze, rozstrkáte je mezi bílé koně, kteří je pak po částkách dodají na požadované místo.
Zamyslet se rovněž můžeme nad tím, že pánové Mynář a Nejedlý jsou líní, arogantní, hloupí, či kdo ví jací, že jednotlivá jména více na seznamu nerozloží, aby jejich vzájemné vazby bylo obtížněji dohledatelné.

Anonym 90186 26.01. 10:06
Takto tedy funguje ekonomická diplomacie Miloše Zemana. Aneb nasypeš peníze na Zemanovu (ne)kampaň, do Strany práv občanů, popř. někde bokem (Martin Nejedlý dlouhodobě tají zdroje svých příjmů, přestože jedná jménem České republiky a má diplomatický pas) a Miloš Zeman a jeho okolí tě z pozice veřejné funkce zvýhodňuje.
Pokud mluvíme o obracení na východ, podobné soukromé kšeftíky politiků jsou jeho typickým symbolem. Vzpomeňme např. na slavný Liglas, kdy šlo o identický model.

Anonym 90186 26.01. 10:06
Následně Zeman vzal Ray Service do Číny na jednu ze svých návštěv. Určitě to nijak nesouvisí. Prostě jsme cítili potřebu Miloše Zemana podpořit. V Číně aktuálně žádný byznys nemáme, řekl MF DNES místopředseda představenstva Ray Service Jakub Gabriel.

Anonym 90186 26.01. 10:05
Na prvním místě můžeme vidět společnost Ray Service, a.s. Ta do (ne)kampaně vložila 500 tisíc Kč. Ray Service má dceřinou společnost EWAS. EWAS již Zemanovi přispěla částkou2 026 037 Kč. Oblastí podnikání je zahraniční obchod s vojenským materiálem.
Je tak jasné, že více než dva miliony za tisk a rozesílání letáků na podporu Zemana dala společnost EWAS. Jde o dceřinou firmu Ray Service. Do její rodinné fabriky Zeman už v roce 2014 přijel na návštěvu. Především se ptal, jak nám může pomoci při svých zahraničních cestách, glosoval to později šéf Ray Service Petr Gabriel.

Anonym 90186 26.01. 10:04
Ten ale zdroje svých příjmů tajil a od svého založení nezveřejnil ani jednu výroční zprávu. Až při včerejší debatě (v předvečer voleb) Miloš Zeman vytáhl papír s údajnými sponzory spolku.
Podívejme se na něj blíže.

Anonym 90186 26.01. 10:04
Po dlouhém přetahování, na stránce (ne)kampaně Miloše Zemana byla zveřejněna tabulka jeho sponzorů. Samozřejmě v poslední možný den. Dozvěděli jsme se, že Zemanovu (ne)kampaň platí pofidérní subjekty mající zájmy v Rusku a v Číně, Strana práv občanů jenž má pochybné financování a onen záhadný spolek Zemanových přátel.

Anonym 90186 26.01. 10:03
Bylo by to úsměvné a dost možná i téma pro hospodářskou kriminálku. Ale pachuť tomu dodává, že tito pánové se zvolením Miloše Zemana mají zálusk na veřejné funkce placené z daní občanů a také chtějí dělat své kšefty na vrub obyvatel České republiky. Resp. zneužívat svého postavení pro vlastní prospěch.

Anonym 90186 26.01. 10:03
Spolek Přátelé Miloše Zemana z velké části financuje (ne)kampaň za zvolení Miloše Zemana. Figurují v něm jména jako Mynář, Nejedlý, Srp, Veleba, Galuška. Parta je to skutečně zajímavá a podivuhodní jsou i její sponzoři.
Není tajemstvím, že spolek dlouho důkladně tajil zdroje svého financování. Viděli jsme Velebův odchodze studia DVTV a lidovky zjistily, že toto bratrstvo má i fiktivní sídlo.

Anonym 90186 26.01. 10:02
Podivuhodné vztahy u sponzorů Miloše Zemana: miliardář a právníci u ruského konzulátu

Anonym 5822 26.01. 09:04
Zemanovi se dnes ještě více budou protáčet panenky :-)) Snad tu prohru vydýchá a nezhroutí se.

Anonym 5822 26.01. 09:03
Anonym 5822 26.01. 06:43
Anonym 5822 25.01. 21:41
Velmi věřím, že pravda láska a slušnost zvítězí nad lží nenávistí a hulvátstvím. MZ je nejhorší prezident v dějinách naší republiky. T.G.Masaryk, Beneš, Havel se obrací v hrobě, co tu máme za hňupa a troubu. Ale bude lépe.
Anonym 5822 25.01. 09:47
Anonym 5822 25.01. 09:12
MZ je prezident pro opilé negramotné hulváty, s komunistickým zaměřením na východ. Pan Drahoš bude prezidentem pro slušné vzdělané inteligentní lidi, se zaměřením na západ. Pokud bude zvolen lhář a hulvát, tak této zemi není pomoci, ale snad se nedočká švestek, potom bude všechno jinak.
Anonym 5822 25.01. 09:08
Zemanovi pak známý herec poslal jeden vzkaz. Panu Zemanovi přeji zdraví a dost rozumu k tomu, aby poprvé v životě dodržel slovo, nevedl prezidentskou kampaň a nelpěl na funkci, na kterou nestačí. Ani lidsky, ani zdravotně, uvedl na sociálních sítích s tím, že od začátku roku 2017 podporuje Drahoše a bude ho volit i ve druhém kole. Prof. Jiří Drahoš na Hrad! dodal Hrušínský.
Jak již bylo zmíněno, Hrušínský na podporu Drahoše vystupoval už před prvním kolem, Moji podporu v prezidentské volbě má prof. Jiří Drahoš. Získal bezkonkurenčně nejvíc podpisů občanů České republiky. O několik desítek tisíc víc než jeho konkurenti. Je zárukou slušnosti, vzdělanosti a všeho, co si přeji pro sebe a pro svoji rodinu k normálnímu životu v naší zemi. Pane profesore, držím Vám palce, uvedl již dříve herec.
Vystoupil také ve videu na Drahošovu podporu. Přál bych si, aby Česká republika měla prezidenta, který by v lidech probouzel jejich dobré vlastnosti. Prezidenta, který by podporoval vzdělanost národa a byl zárukou svobody a demokracie. Prezidenta, který by orientoval národ na západ, nikoliv na východ.
Anonym 5822 25.01. 08:55
Máme po první prezidentské debatě kandidátů. Hodnotit lze umělecký dojem, technický výkon, celkové body.
Užitečné bylo rozdělit hlediště na dvě poloviny, protože tak vyniklo, jací lidé podporují jednotlivé kandidáty i jak se podporovatelé rozdílně chovají. Drahošovi přišlo fandit v hojném počtu mládí. Tento kandidát je nadějí těch, kteří mají život před sebou a chtějí ho žít ve svobodě. I jiných občanů, kteří však vyznávají stejné hodnoty.
Za Zemana kopalo značně starší obecenstvo. Kamera zabírala jednotlivé tváře. Fyziognomické posouzení fanoušků obou kandidátů nechám na každém divákovi. Opravdu bylo čeho se chytit. Stejně tak nebyl problém zjistit z reakcí obou polovin, koho máma s tátou naučili v dětství neprojevovat se jako hulvát, a koho naopak vychovala hospoda s jejími mravy.
Kandidáti nebyli žádní mladíci, to se vědělo. Ale i pokročilý věk může dovést různé muže k různým podobám. Na pódiu byly předvedeny dva modely chování: zlý dědek a přísný, klidný starší pán. Jeden sedící v křesle důstojně, druhý rozvalený.
Lišila se také kondice obou diskutujících. Důležitým předpokladem výkonu prezidentského úřadu je zdravotní stav uchazeče. Tady nemohlo dojít k pochybám: Miloš Zeman zvláště ke konci ztrácel síly a ... (zkráceno)<|i>

Anonym 5822 26.01. 09:01
Edo a dědku 37246 pod nickem Jana, nějak ztrácíte nervy, to je dobře, snad víkend přežijete. Moc jste vašemu vůdci nepomohli, národ nechce primitivy. Ale to stejně nepochopíte. Musím končit, ale během dne si vás opět podám.

Anonym 5822 26.01. 08:58
No, zeman to má v hlavě srovnané asi tak, jako jeho primitivní voliči. Pa spěchám, už máme krásnou výzdobu a těšíme se na voliče profesora Drahoše.

Anonym 37246 26.01. 08:54
Bude to jejich rozhodnutí voličů Drahoš, s k_m tu budou žít a na koho půjdou soc. dávky

Eda 78323  55 let 26.01. 08:14
Přátele poslední zpráva,sázky na našeho oblibeneho prezidenta neustsle klesaji,NA VITEZE KŘIVAKA JE 2,61 a na přistiho Milose Zemana 1,61!!
To bude debakl.

Jana 37246 26.01. 07:45
Volme člověka vlastence. který to má v hlavě srovnaném, oproti člověku, který se už vidí na hradě a co je pod hradem mu je fuk.Je to vítač!!
Volme ZEMANA!

Eda 78323  55 let 26.01. 07:42
Kriva huba,krivy charakter,myslim ze rozdil bude jeste vetši nez byl v prvnim kole, neco kolem 700-900 tisic hlasu.
Čtete na Novinkach lide tomu křivákovi davaji sodu,tak vecer se ze slušnými rozloucim,a magory pošlu na léčeni.Ale tady jsou až na tri retsrdy,slušni lide.Tak zatim,mame plne ruce prace,s pripravou oslav vitezstvi,giganta Milose Zemana.

Eda 78323  55 let 26.01. 07:36
Večer se ozvu,už neni duvod k diskuzi,vitez je jen jeden at je duben nebo leden,vlastenec.milďa zeman.mějte se a nezapomente volit až v sobotu,a listky z pedošem pro jistotu roztrhat.

Eda 78323  55 let 26.01. 07:32
Včera s tim kašparem Milďa zatočil že dodnes nevi Plá kde je.
Fůj a ty žluté zuby,jak u staré kobyly.Ten dostal kartač,koktal jak male decko,psala mi kamaradka z Nemecka,pry odkud,jsme takoveho hupa vytáhli a z kterého kanálu.
Hnusny a falesny clovek.Brr.
Dnes napisi pár příspěvku naposledy,už neni důvod trápit tady,ty retardy,90186 Mašína nemocného na palu KJ, a jalovici Marusju z Humpoleckeho lesa.Nevite zije po včerejsim debaklu,nebo zase nekde troska madturbuje s klackem?

Eda 78323  55 let 26.01. 07:23
Běž se umyt do potoka,smradleno,5822.Kdo to má čichat,mordo.

Anonym 5822 26.01. 06:46
Ranní rozcvička je za mnou, nyní musím připravit kancelář k volbám. Pa pusy :-)).

Anonym 5822 26.01. 06:45
Velmi se těším až MZ vypadne na Vysočinu, jeho nohsledi si sbalí kufry, z Hradu bud opět místo, kde se lidé mohou svobodně procházet aniž by procházeli bezpečnostními rámy. Ivanka opustí kancelář, teplé místečko. Prostě zase naše známá staropražská idylka, bez toho směšného arogantního páprdy, který dělá v zahraničí ostudu.

Anonym 5822 26.01. 06:43
Anonym 5822 25.01. 21:41
Velmi věřím, že pravda láska a slušnost zvítězí nad lží nenávistí a hulvátstvím. MZ je nejhorší prezident v dějinách naší republiky. T.G.Masaryk, Beneš, Havel se obrací v hrobě, co tu máme za hňupa a troubu. Ale bude lépe.
Anonym 5822 25.01. 09:47
Anonym 5822 25.01. 09:12
MZ je prezident pro opilé negramotné hulváty, s komunistickým zaměřením na východ. Pan Drahoš bude prezidentem pro slušné vzdělané inteligentní lidi, se zaměřením na západ. Pokud bude zvolen lhář a hulvát, tak této zemi není pomoci, ale snad se nedočká švestek, potom bude všechno jinak.
Anonym 5822 25.01. 09:08
Zemanovi pak známý herec poslal jeden vzkaz. Panu Zemanovi přeji zdraví a dost rozumu k tomu, aby poprvé v životě dodržel slovo, nevedl prezidentskou kampaň a nelpěl na funkci, na kterou nestačí. Ani lidsky, ani zdravotně, uvedl na sociálních sítích s tím, že od začátku roku 2017 podporuje Drahoše a bude ho volit i ve druhém kole. Prof. Jiří Drahoš na Hrad! dodal Hrušínský.
Jak již bylo zmíněno, Hrušínský na podporu Drahoše vystupoval už před prvním kolem, Moji podporu v prezidentské volbě má prof. Jiří Drahoš. Získal bezkonkurenčně nejvíc podpisů občanů České republiky. O několik desítek tisíc víc než jeho konkurenti. Je zárukou slušnosti, vzdělanosti a všeho, co si přeji pro sebe a pro svoji rodinu k normálnímu životu v naší zemi. Pane profesore, držím Vám palce, uvedl již dříve herec.
Vystoupil také ve videu na Drahošovu podporu. Přál bych si, aby Česká republika měla prezidenta, který by v lidech probouzel jejich dobré vlastnosti. Prezidenta, který by podporoval vzdělanost národa a byl zárukou svobody a demokracie. Prezidenta, který by orientoval národ na západ, nikoliv na východ.
Anonym 5822 25.01. 08:55
Máme po první prezidentské debatě kandidátů. Hodnotit lze umělecký dojem, technický výkon, celkové body.
Užitečné bylo rozdělit hlediště na dvě poloviny, protože tak vyniklo, jací lidé podporují jednotlivé kandidáty i jak se podporovatelé rozdílně chovají. Drahošovi přišlo fandit v hojném počtu mládí. Tento kandidát je nadějí těch, kteří mají život před sebou a chtějí ho žít ve svobodě. I jiných občanů, kteří však vyznávají stejné hodnoty.
Za Zemana kopalo značně starší obecenstvo. Kamera zabírala jednotlivé tváře. Fyziognomické posouzení fanoušků obou kandidátů nechám na každém divákovi. Opravdu bylo čeho se chytit. Stejně tak nebyl problém zjistit z reakcí obou polovin, koho máma s tátou naučili v dětství neprojevovat se jako hulvát, a koho naopak vychovala hospoda s jejími mravy.
Kandidáti nebyli žádní mladíci, to se vědělo. Ale i pokročilý věk může dovést různé muže k různým podobám. Na pódiu byly předvedeny dva modely chování: zlý dědek a přísný, klidný starší pán. Jeden sedící v křesle důstojně, druhý rozvalený.
Lišila se také kondice obou diskutujících. Důležitým předpokladem výkonu prezidentského úřadu je zdravotní stav uchazeče. Tady nemohlo dojít k pochybám: Miloš Zeman zvláště ke konci ztrácel síly a .. (zkráceno)(i)
Anonym 58... (zkráceno)<|i>

Anonym 5822 26.01. 06:42
Velmi se těším až MZ vypadne na Vysočinu, jeho nohsledi si sbalí kufry, z Hradu bud opět místo, kde se lidé mohou svobodně procházet aniž by procházeli bezpečnostními rámy. Ivanka opustí kancelář, teplé místečko. Prostě naše známá staropražská idylka, bez toho směšného páprdy.

Anonym 5822 26.01. 06:40
Velmi se těším až MZ vypadne na Vysočinu, jeho nohsledi si sbalí kufry, z Hradu bud opět místo, kde se lid mohou svobodně procházet aniž by procházeli bezpečnostními rámy. Ivanka opustí kancelář, teplé místečko. Prostě naše známá staropražská idylky, bez toho směšného páprdy.

Anonym 5822 26.01. 06:37
Anonym 5822 26.01. 06:03
78323 má v hlavě nas..o jako stařík Zeman, jinak by přece nepsal pod mým číslem, ubožák. A nyní k věci. Souhlasím s 90186, docela jsem se po ránu zasmála. Včerejší duel byl stoprocentně pro Drahoše vítězstvím. Děkuji ČT1, že do publika nepustila opilé primitivy. Mne znechutil i pohled na zpoceného tlustého Trošku, který se smál hloupostem, které Zeman vypustil z úst. Kamera zabírala zejména odpůrce pana profesora, nebyl to hezký pohled. Moderátorka to zvládla na jedničku, Voříšek by měl jít k ní na školení, byl hodně ubohý. Zeman se zesměšnil možná i po.., přece jenom debata byla dlouhá. Zítřejší den je slavný, za prvé Den památky obětí holokaustu, za druhé volby, ve který nevyhraje sebestředný stařík, za třetí, mám narozeniny. Dostávám každý rok spoustu dárků, ale nyní si přeji jediné, ať to ho..o vystřelí z Hradu i se svými lokaji a v zemi nastane konečně klid. Hezký den.

Kj 10919 26.01. 05:06
Milosrdný Miloš
Vláda Miloše Zemana (červenec 1998 až červenec 2002) koncem devadesátých let minulého století poskytla útočiště tisícovce kosovských Albánců vesměs muslimů. Převezla je z Makedonie, kam utekli před ofenzivou srbských jednotek. V Česku jim poskytla dočasné útočiště.
Z toho se dá udělat jednoduchý závěr: Miloš Zeman je politik, který cynicky mění názory podle toho, jak se mu momentálně hodí do krámu

Anonym 90186 26.01. 00:39
Líbil se mi konec. Drahoš vyskočil z křesla jako laňka a Zeman čekal až ho bodyguardi vynesou jak pytel výkalů.

Anonym 90186 26.01. 00:37
Realizační tým TV Prima s p.Voříškem v čele dostal od ČT lekci, jak se má dělat prezidentská debata

Anonym 90186 26.01. 00:37
Rozumnej nerozhodnutej volič to tam po téhle debatě Zemanovi nemůže hodit. Typuju to tak na 35% Zeman, 65% Drahoš.

Anonym 90186 26.01. 00:36
Zatímco Jiří Drahoš se po debatě zdravil se svými podporovateli,
Miloš Zeman pláchl zadním vchodem. A to tak, že z připraveného místa za
ním bleskově vyrazily limuzíny o odjely dříve, než novináři stihli
oběhnout budovu.

Anonym 90186 26.01. 00:34
Škoda, že přenos skončil dřív, než bylo vidět, jak Miloše vynášejí ze studia.

Anonym 90186 26.01. 00:33
Zemana by asi nejvěrněji portrétoval Josef Lada, spařeného v neckách..

Anonym 90186 26.01. 00:31
Ovar dnes ukázal národu svůj strach. Strach o koryto a pád do bezvýznamnosti, tedy smrt zaživa, pro egoisty posedlé mocí a manipulací.

Anonym 90186 26.01. 00:29
Za ten dnesni vykon dostane Mlha od rusaku brezovou metlou pekne na pr.el.

Anonym 90186 26.01. 00:27
Drahos musel potlacovat smich, kdyz videl Zemana jak tam sedi a zapasi s osudem.

Anonym 90186 26.01. 00:27
Zeman vypadal chvilema, jako by byl uz vycpanej.

Anonym 90186 26.01. 00:26
Doufám, že se díval Voříšek a spol. z TV Prima.

Anonym 90186 26.01. 00:26
Naneshledanou, pane inženýre! Pozdravujte Vysočinu.

Anonym 90186 26.01. 00:25
Co dodat!
Pan inženýr to projel!

Anonym 90186 26.01. 00:22
Po letech pohrdani narodem Kikinou i Mlhou dnes konecne dostal asp... (zkráceno)<|i>

Fanda 46426  72 let 26.01. 06:34
Já jo a ty máš otvor čistej?

Anonym 5822 26.01. 06:25
Fando už ses přebalil? Opět zapácháš.

Anonym 5822 26.01. 06:24
Prý NEKAMPAŇ, ten člověk si dělá z lidí pr..l.

Anonym 5822 26.01. 06:13
Preference ukazují, že příštím prezidentem se stane profesor Drahoš, jaká to úleva, že se zbavíme ostudy tohoto národa. Prezident hlupáků.

Anonym 5822 26.01. 06:11
Fanouši, to jsme pochopili, idi..te.

Anonym 5822 26.01. 06:10
Fando hlupáčku starý , to je právě ono, když někdo vstává jako pytel hoven, tak se nedere do prezidentského postu, moravský hňupe. No typický obdivovatel chromého stařečka, už ten slovník, hrůza a děs. Polib si.

Fanda 46426  72 let 26.01. 06:08
A to platí i pro stopařku 5822

Anonym 5822 26.01. 06:07
Pro Kj, ale to dělal Zeman vždycky, nevidí si na špičku nosu, lže, pro mne ubožák nejhrubšího zrna, který se drží zuby nehty svého postu, prohru bude špatně snášet, je mi ho docela i líto. Předčasně zestárl, jsou muži, kteří v jeho věku jsou šviháci, on je troska a lidé snad nejsou slepí.

Fanda 46426  72 let 26.01. 06:06
Vždycky se najde nějaký blb který ví jak se co má dělat a místo toho aby to ukázal tak je zalezlí někde pod drnem . Ty také jodnou zestárneš a modli se ať nemusíš vstávat ze židle jako pytel ho.en a ty závěry dělej o své rodině a neotírej si svůj zubatej anální vstup o pana Zemana hrčo . Jo a ty mě taky .

Anonym 5822 26.01. 06:03
78323 má v hlavě nas..o jako stařík Zeman, jinak by přece nepsal pod mým číslem, ubožák. A nyní k věci. Souhlasím s 90186, docela jsem se po ránu zasmála. Včerejší duel byl stoprocentně pro Drahoše vítězstvím. Děkuji ČT1, že do publika nepustila opilé primitivy. Mne znechutil i pohled na zpoceného tlustého Trošku, který se smál hloupostem, které Zeman vypustil z úst. Kamera zabírala zejména odpůrce pana profesora, nebyl to hezký pohled. Moderátorka to zvládla na jedničku, Voříšek by měl jít k ní na školení, byl hodně ubohý. Zeman se zesměšnil možná i po.., přece jenom debata byla dlouhá. Zítřejší den je slavný, za prvé Den památky obětí holokaustu, za druhé volby, ve který nevyhraje sebestředný stařík, za třetí, mám narozeniny. Dostávám každý rok spoustu dárků, ale nyní si přeji jediné, ať to ho..o vystřelí z Hradu i se svými lokaji a v zemi nastane konečně klid. Hezký den.

Kj 10919 26.01. 05:06
Milosrdný Miloš
Vláda Miloše Zemana (červenec 1998 až červenec 2002) koncem devadesátých let minulého století poskytla útočiště tisícovce kosovských Albánců vesměs muslimů. Převezla je z Makedonie, kam utekli před ofenzivou srbských jednotek. V Česku jim poskytla dočasné útočiště.

Z toho se dá udělat jednoduchý závěr: Miloš Zeman je politik, který cynicky mění názory podle toho, jak se mu momentálně hodí do krámu

Anonym 90186 26.01. 00:39
Líbil se mi konec. Drahoš vyskočil z křesla jako laňka a Zeman čekal až ho bodyguardi vynesou jak pytel výkalů.

Anonym 90186 26.01. 00:37
Realizační tým TV Prima s p.Voříškem v čele dostal od ČT lekci, jak se má dělat prezidentská debata

Anonym 90186 26.01. 00:37
Rozumnej nerozhodnutej volič to tam po téhle debatě Zemanovi nemůže hodit. Typuju to tak na 35% Zeman, 65% Drahoš.

Anonym 90186 26.01. 00:36
Zatímco Jiří Drahoš se po debatě zdravil se svými podporovateli,
Miloš Zeman pláchl zadním vchodem. A to tak, že z připraveného místa za
ním bleskově vyrazily limuzíny o odjely dříve, než novináři stihli
oběhnout budovu.

 <<nové   starší>> 

1
50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550 1600 1650 1700 1750 1800 1850 1900 1950 2000 2050 2100 2150 2200 2250 2300 2350 2400 2450 2500 2550 2600 2650 2700 2750 2800 2850 2900 2950 3000 3050 3100 3150 3200 3250 3300 3350 3400 3450 3500 3550 3600 3650 3700 3750 3800 3850 3900 3950 4000 4050 4100 4150 4200 4250 4300 4350 4400 4450 4500 4550 4600 4650 4700 4750 4800 4850 4900 4950 5000 5050 5100 5150 5200 5250 5300 5350 5400 5450 5500 5550 5600 5650 5700 5750 5800 5850 5900 5950 6000 6050 6100 6150 6200 6250 6300 6350 6400 6450 6500 6550 6600 6650 6700 6750 6800 6850 6900 6950 7000 7050 7100 7150 7200 7250 7300 7350 7400 7450 7500 7550 7600 7650 7700 7750 7800 7850 7900 7950 8000 8050 8100 8150 8200 8250 8300 8350 8400 8450 8500 8550 8600 8650 8700 8750 8800 8850 8900 8950 9000 9050 9100 9150 9200 9250 9300 9350 9400 9450 9500 9550 9600 9650 9700 9750 9800 9850 9900 9950 10000 10050 10100 10150 10200 10250 10300 10350 10400 10450 10500 10550 10600 10650 10700 10750 10800 10850 10900 10950 11000 11050 11100 11150 11200 11250 11300 11350 11400 11450 11500 11550 11600 11650 11700 11750 11800 11850 11900 11950 12000 12050 12100 12150 12200 12250 12300 12350 12400 12450 12500 12550 12600 12650 12700 12750 12800 12850 12900 12950 13000 13050 13100 13150 13200 13250 13300 13350 13400 13450 13500 13550 13600 13650 13700 13750 13800 13850 13900 13950 14000 14050 14100 14150 14200 14250 14300 14350 14400 14450 14500 14550 14600 14650 14700 14750 14800 14850 14900 14950 15000 15050 15100 15150 15200 15250 15300 15350 15400 15450 15500 15550 15600 15650 15700 15750 15800 15850 15900 15950 16000 16050 16100 16150 16200 16250 16300 16350 16400 16450 16500 16550 16600 16650 16700 16750 16800 16850 16900 16950 17000 17050 17100 17150 17200 17250 17300 17350 17400 17450 17500 17550 17600 17650 17700 17750 17800 17850 17900 17950 18000 18050 18100 18150 18200 18250 18300 18350 18400 18450 18500 18550 18600 18650 18700 18750 18800 18850 18900 18950 19000 19050 19100 19150 19200 19250 19300 19350 19400 19450 19500 19550 19600 19650 19700 19750 19800 19850 19900 19950 20000 20050 20100 20150 20200 20250 20300 20350 20400 20450 20500 20550 20600 20650 20700 20750 20800 20850 20900 20950 21000 21050 21100 21150 21200 21250 21300 21350 21400 21450 21500 21550 21600 21650 21700 21750 21800 21850 21900 21950 22000 22050 22100 22150 22200 22250 22300 22350 22400 22450 22500 22550 22600 22650 22700 22750 22800 22850 22900 22950 23000 23050 23100 23150 23200 23250 23300 23350 23400 23450 23500 23550 23600 23650 23700 23750 23800 23850 23900 23950 24000 24050 24100 24150 24200 24250 24300 24350 24400 24450 24500 24550 24600 24650 24700 24750 24800 24850 24900 24950 25000 25050 25100 25150 25200 25250 25300 25350 25400 25450 25500 25550 25600 25650 25700 25750 25800 25850 25900 25950 26000 26050 26100 26150 26200 26250 26300 26350 26400 26450 26500 26550 26600 26650 26700 26750 26800 26850 26900 26950 27000 27050 27100 27150 27200 27250 27300 27350 27400 27450 27500 27550 27600 27650 27700 27750 27800 27850 27900 27950 28000 28050 28100 28150 28200 28250 28300 28350 28400 28450 28500 28550 28600 28650 28700 28750 28800 28850 28900 28950 29000 29050 29100 29150 29200 29250 29300 29350 29400 29450 29500 29550 29600 29650 29700 29750 29800 29850 29900 29950 30000 30050 30100 30150 30200 30250 30300 30350 30400 30450 30500 30550 30600 30650 30700 30750 30800 30850 30900 30950 31000 31050 31100 31150 31200 31250 31300 31350 31400 31450 31500 31550 31600 31650 31700 31750 31800 31850 31900 31950 32000 32050 32100 32150 32200 32250 32300 32350 32400 32450 32500 32550 32600 32650 32700 32750 32800 32850 32900 32950 33000 33050 33100 33150 33200 33250 33300 33350 33400 33450 33500 33550 33600 33650 33700 33750 33800 33850 33900 33950 34000 34050 34100 34150 34200 34250 34300 34350 34400 34450 34500 34550 34600 34650 34700 34750 34800 34850 34900 34950 35000 35050 35100 35150 35200 35250 35300 35350 35400 35450 35500 35550 35600 35650 35700 35750 35800 35850 35900 35950 36000 36050 36100 36150 36200 36250 36300 36350 36400 36450 36500 36550 36600 36650 36700 36750 36800 36850 36900 36950 37000 37050 37100 37150 37200 37250 37300 37350 37400 37450 37500 37550 37600 37650 37700 37750 37800 37850 37900 37950 38000 38050 38100 38150 38200 38250 38300 38350 38400 38450 38500 38550

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti