Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Oppidum (Filipova Lenka) Down The Road Wherever / Dlx (Knopfler Mark) Mamma Mia! Here We Go Again (UHD+BD) (Ultra HD 4k filmy) Růže (Vondráčková Lucie) Vita Ce N (Ramazzotti Eros)

Andrej Babiš diskuse strana 27050

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Eda 78323  52 let 01.02. 09:35
Dobrý den včera mi psal kolega že náš tím myslím posledního lidového prezidenta Miloše Zemana,se chystá zahrát si ale jen asi 25 minut hokej,na stadioně v Žďáru, pochopitelně to ví jen pár lidí, novinářská žumpa by zase psala že dal málo gólů však víte co je to za sebranku!
Je ve skvělé kondici,ten by nějaké trasořítce KJ ukázal , zač je toho loket! Pěkný den, všem závistivcum a modrým ptákům,a opilci Kalouskovi NE!!

Jiří 46271 01.02. 08:26
Pokud bych měl volit za 5 let nového prezidenta,tak v případě,že se neobjeví nový Super kandidát,tak bych se rozhodoval mezi panem Fišerem a panem Drahošem,ovšem za podmínky,že Jirka za 5 let politicky vyspěje! Pana Hilšera bych nechal raději operovat,plat jako operatér má výborný,rodina v pohodě,tak mu nic nechybí! No a pan Horáček jistě půl miliardy co ztržil za Fortunu ještě nerozfofroval,tak musí mít zlatý život,tak nač si dělat starosti s prezidentským úřadem!

Jiří 46271 01.02. 08:10
Pro Kj! Mocnosti si nemohou dovolit světovou válku,došlo by ke zničení světa,tedy i jich samých! Dopadlo by to jako ve filmu "Planeta opic"! Stále jsou tady snahy odepisovat prezidenta Zemana na základě jeho zdravotního stavu! Aby jste se nedivili,kdyby se Miloš Zeman dožil sto let! Takže na nového prezidenta si budete muset počkat 5 let! Kj napiš koho budeš za 5 let volit a já posoudím,zda je Tvoje volba správná!

Kj 10919 01.02. 07:58
Pro Jiří 46271.
Máte pravdu Zeman není bezpečnostním rizikem, a to z jediného důvodu. Už to nestihne.

Kj 10919 01.02. 07:56
Stop imigrantům a Drahošovi, hlásaly volební billboardy prezidenta Miloše Zemana. Přijímání migrantů se stalo jedním z ústředních témat předvolební kampaně, přestože většina Čechů uprchlíky pravděpodobně nikdy neviděla. Jako hrozba ale muslimské hordy řítící se na Evropu fungují stále, přestože počet příchozích od vrcholu krize před dvěma lety výrazně poklesl. Čeští politici záměrně rozsévají strach a lži. Odmítají tvrdošíjně kvóty, ale sami s lepším řešením nepřišli,

Jiří 46271 01.02. 07:48
Pro Kj! Že se Pithart plazil pod oknem,aby unikl STB,s tím souhlasím,ale nesouhlasím s tím,že prezident Zeman je bezpečnostním rizikem pro tento stát! Obsazení Ruskem nehrozí! 1.S Ruskem jsme kamarádi! 2.Jsme v NATO! 3.Nepíše se rok 1968! 4.Putin není Brežněv! Kamarádit s Čínou,také není špatné! A s USA jsme v přátelském vztahu! Kam se podíváme tak s mocnostmi jsme v naprosté pohodě! Takže nebezpečí hrozí pouze od migrantů! Tady prezident Zeman jasně prohlásil : STOP migrantům! Takže Kj Tvůj výrok opravují:Prezident Zeman není bezpečnostním rizikem tohoto státu,ale je zárukou bezpečnosti Česke republiky! Vivat Zeman!

Kj 10919 01.02. 06:49
Pro Anonym 81254.

Pro Váš klidký spánek Vám mohu sdelit, že s oběma jak Babišem tak Zemanem jsem se setkal. V 90 letech Babiš běhal jak mlsný pes za Krejčířem a prosil ho o nějaký kšeft, když jsme stáli na Václaváku a Zemana znám také ještě když vlezl do ČSSD a přetahoval si z jiných stran poslance. Ty jeho kecy jsem poslouchal již před 25 lety. Nic se nezměnilo.
Mě nemusíte Vážený pane poučovat. Já tyto křiváky znám hodně dlouho. Ale znám i jiné, kteří zůstali rovní. Například Pithart, který mi vyprávěl jak se za bolševika museli plazit pod okny z domu, aby je STB nenačapala. Ta STB kde byl Váš oblíbený Babiš.

Kj 10919 01.02. 06:38
Pan prezident Zeman zůstává bezpečnostním rizikem pro tento stát, kolaboruje s cizí mocností - a tou je Rusko, říká europoslanec Štětina s tím, že jsme v hybridní válce s Ruskem.

Volili kořalečníka ze strachu z muslimů a přitom strach z okupace bolševikem nemají.

Fanda 46426  72 let 31.01. 21:38
Pro 81254 , Vážený od člověka kterému páchne huba jak bolavá noha asi nemůžete ani nic jiného čekat

Jiří 46271 31.01. 21:35
Pro Kj! Anonym 81254 má skutečně pravdu ,že nemůžete vědět co pan prezident pije,nebo nepije! K panu prezidentu se vůbec nedostanete,takže Vaše úvahy jsou pouze spekulace! Prezident Zeman je kvalitní státník! Jeho osobnost je třeba posuzovat komplexně za jeho působení v politice! Prezident Zeman má vůdcovské schopnosti! Pokud se podíváme do minulosti,tak dokázal ČSSD z bídy vytáhnou na výsluní!

Anonym 81254 31.01. 21:14
Pro Kj 10 919
Jak vy pane víte,že prezident Zeman je permanentně naložený v lihu? Vy ním žijete,Vy s ním spíte, Vy s nim chodíte na WC ,nebo s ním dokonce pijete když o něm víte víc, než on sám o sobě? Ale na rozdíl od Vás pane, by Vás prezident určitě nepomlouval a neurážel, neprohlašoval by o Vás, že jste fosilie, že jste hulvát,že jste ochlasta i kdyby jste tohle všechno byl. Na to by byl příliš inteligentní na rozdíl od Vás.A co když tohle všechno jste? A právě proto,abyste v tom nebyl sám to říkáte i o těch ostatních? Co o Vás kdo vlastně tady ví? Můžete být naprostý vyvrhel a právě proto plivete na tyto stránky síru, jak na prezidenta tak na Babiše,ale ani s jedním z nich se osobně neznáte, jen papouškujete to, co slyšíte. Píšete stále dokolečka jedno a to samé ,jako byste ani jiná slova neznal. Už jednou jsem vám jsem vám psal, že se s tou svou nenávistí jednou zalknete. Ale co, je to Vaše zdraví a když Vás to baví, Vaše věc ,přeji dobrou noc.

Anonym 81254 31.01. 20:40
Člen sociální demokracie ,který nechce být jmenován a který je obeznámen se vnitrostranickou politikou prohlásil, že všechno bylo na Babiše objednané ,dále řekl to, co prezident Miloš Zeman potvrdil ,že je pravda, že se v této zemi dá objednat trestní stíhání. Dá se objednat překvapivě dodává člen soc.demokracie. Že by najednou nějaký obrat?
Ještě něco vyplave na povrch? Budeme hodně překvapení?

Kj 10919 31.01. 20:39
Pro Jiří 46271.

Samozřejmě, že si skoro každý může dát skleničku. Nicméně Zeman je permanentně naložen v lihu. Takový veselý alkoholik. Z toho plyne i jeho hulvátství.

Pokud to nevidíte, tak jste zaslepený láskou k tomu fosilovi.

Fanda 46426  72 let 31.01. 19:11
Pro Avyboje : čtu tady tvoje moudra a zjišťuji že jsi jediný moudrý ,spravedliví ,čestný , demokratický a hlavně pravdomluvný a nic nepřekrucuješ , opravdu v tvém věku mladé generace vzácný člověk , dotaz čím máma tluče v moždíři koření když trdlo sedí v hospodě?

Jiří 46271 31.01. 18:49
S volbou Okamury souhlasím,ale od Pirátů zatím nevím co od nich mohu čekat! Jsou ve sněmovně příliš krátce! Teď bude ,ale nutno sestavit novou vládu! Já navrhuji stranu ANO,ČSSD a SPD! Další možnost je ANO s ČSSD a tichou podporou komunistů! Zatím,tady nikdo nenavrhl jine sestavení vlády,co by mohlo fungovat!

Avyboje 89154 31.01. 18:12
Pro Jiří.Mám na mysli volit Okamuru,možná i Piráty a bylo by dobré kdyby do dalších voleb kandidovala Strana nového pořádku,aby bylo jasné,že se ze stávajícím kapitalistickým svinčíkem neztotožňuje.Chce to včas dostat k moci pořádně krutou ruku mladé generace.

Jiří 46271 31.01. 18:07
Teď jste měli vidět seriál Policie v akci! Mladá matka napraná jak dělo,nechá 2 malé děti doma a jde chlastat! Jedno dítě v kočárku nechala v zimě na balkoně a to brečelo,tak asi sousedi zavolali policii! Pak přišla matka,tvrdila policii,že byla na 1 pivku,policie ji naměřila 2,44 promile alkoholu! Pak se dostavil její otec a ten prohlásil,že to není poprvé,co je tak zlitá! Takovou matku zavřít až zčerna!

Jiří 46271 31.01. 15:22
Oprava! Ma byt- Odsun Sudeťaků bylo velice správne!!

Jiří 46271 31.01. 15:19
Jiný známý komunista z téže vesnice byl velký přítel SSR! Když přijeli Sověti-okupanti,stále byl s nimi! Jenže občané byli proti okupantům a vytvořili na tohoto komunistu velký tlak a ten se zastřelil! Dobře si vzpomínám,že tenkrát celý národ stál za Dubčekem! Pak mu vyčítali,že v Moskvě podepsal! Ono je to těžké,být hrdina,když máte samopal u hlavy! I takoví hrdinové se našli a to za fašistického Německa! Fašisti nesmírně ubližili Českému národu! Rovněž tehdejší Sudeťáci! Ti byli mnohdy horší než Říští Němci! Sudeťáci vyhnali za fürera z pohraničí z jejich domovů mnoho Českých občanů! Takže po válce odsun Sudeťáků bylo velice správn a 232;!!

Jiří 46271 31.01. 14:48
Mě v minulosti rudý režim v období normalizace rozhodně nehýčkal,pro mé vazby na některé občany USA! Co se týká komunistů,tak bych netvořil kolektivní vinu! Vždyť i tenkrát nebyl komunista jako komunista! Jeden komunista pronásledoval mladého člověka,jen pro to,že šel do kostela! Jiný komunista byl ve straně proto,že musel kvůli zaměstnání! A nyní pozor unikát! Velice chválím jednoho ideového komunistu! Když přijeli Sověti- okupanti,tak tento učitel komunista působící na venkově prohlásil,že Brežněv je zrůda a on zahazuje průkaz členaKSČ! Průšvih byl v tom ,že to prohlásil do místního rozhlasu! Okamžitě byl vyhozen z učitelování a 20 let se protloukal po kolchoze a fabrikách! Po revoluci byl rehabilitován,jenže to už byl důchodce! Takže není komunista jako komunista! Avyboje! Píšeš že je třeba upřednostnit volbu tvrdé,mladé levicové generace! Kterou stranu máš na mysli?

Avyboje 89154 31.01. 14:21
Pro Jiří.Současní členové KSČM je stádo lumpů,kterému došlo,že čestprácovat v tuhém kapitalismu,pokud se vyšplhají k nejvyšším postům,může být docela výnosný džob.Stačí občas něco levicového žvejknout a mají bohatě vyděláno.Proto je třeba tyto lumpy nevolit a upřednostnit volbu tvrdé levicové mladé generace.Z členů KSČM a členů ODS udělat kopáče uranu pro Temelín.Vše co politikou nahrabali jim znárodnit.

Jiří 46271 31.01. 14:16
Z televize jsem se dověděl,že Ministerstvo financí připravuje novelu zákona o registračních pokladnách a sice,že drobní živnostníci,nemusí mít registrační pokladnu! Já osobně bych upravil tento zákon takto: OSVČ,kteří pracují sami(nikoho nezaměstnávají),jako např.řemeslníci,kominíci,dealeři,prodejci apod.A tito za 1 rok nevydělají víc jak půl milionu korun! Tito by normálně (jak před ETC pokladnami)Za práci,či prodej vydávali stvrzenky jako dřív a také by jako dříve odváděli daně!

Eda 78323  52 let 31.01. 14:03
Ještě nevyšel,ale ty jsi tam od narození,19356!
A do smrtí v ní zůstaneš,lopato!!
AŤ ŽIJE POSLEDNÍ DĚLNICKÝ LIDOVÝ PREZIDENT KING
MILOŠ ZEMAN!!

Jiří 46271 31.01. 13:44
Hlavním nepřítelem pro obyčejné občany nejsou současní komunisti,ale ODS! Tito pravičáci se nesmí dostat k moci,jinak začíná finanční útlak obyčejných občanů! Viz.kauza amalgámová plomba,kdy za vlády ODS ministr zdravotnictví Heger požadoval aby tato plomba stála 500 Kč,když byla zdarma! Byl to faul na obyčejné občany! Nikdy už fauly od ODS!

Jiří 46271 31.01. 13:36
Pan Babiš prohlásil,že kausa Čapi hnízdo je politicky zmanipulovaná kauza,takže můžeme očekávat,že pan Babiš i s panem Faltýnkem budou u soudu uznáni jako nevinní a budou osvobozeni!

VilímekJar 90183  72 let 31.01. 11:24
Pane Andrei.Poslanci Vás vydali k trestnímu stíhání,čímž Vás naznali vinným.V případě,že budete nevinný,mohou být stíhání za křivé obvinění a za zneužití pravomoci veřejného činitele.I poslanci by měli být odpovědni za svá rozhodnutí.

Fantomas 19356  99 let 31.01. 11:24
Už vylez King-kong z nory?

Fifa74 37135  43 let 31.01. 10:49
Češi ANO jsou komunisti-mladi komunisti kteří se k moci drali již v roce 1989 bohužel jim to soudruh Adamec pohnojil že,soudruhu A.Babiši,Faltýnku,s.Schillerová.

Jiří 46271 31.01. 10:07
Avyboje! Zapoměls,že strana ANO zvítězila ve volbách a to velikým počtem hlasů! Co to znamená pro nezávislého pozorovatele? Ten musí konstatovat že,kdo vede stranu ,je výborným vůdcem! A tímto vůdcem je pan Babiš! Co by zato dala ČSSD,kdyby měla vůdce,jako je pan Babiš! Jedna členka ČSSD již v minulosti prohlásila po krachu ČSSD ve volbách! My prostě nemáme vůdce!

Avyboje 89154 31.01. 09:53
Babiš se mě nelíbí,ale jeho žena ano.Kdyby ta vedla stranu,tak nemusel Babiš hledat podporu jinde.

Jiří 46271 31.01. 09:05
Kj! Nevím proč pana prezidenta nazýváš kořalečníkem a hulvátem! Že si pan prezident dá občas trochu borovičky? No kdo by si nedal! Možná o tom Kj nevíš ,ale trocha alkoholu působí pozitivně na cévy,takže pro pana prezidenta je trocha borovičky lek léčivý! Pan prezident není žádný hulvát,pouze jmenuje věci správnými názvy! Moc se mi líbilo jak půvabná moderátorka ČT při duelu kandidátů se zabála,když přišla řeč na skupinu Pusi rajot a pan prezident,chtěl zopakovat jak Pusi rajot pojmenoval,tak moderátorka hned reagovala: Neříkejte to pane prezidente,neříkejte to! To se mi moc líbilo!

Jiří 46271 31.01. 08:29
Tomio Okamura měl včera 40 stupňů horečky a přesto šel diskutovat do TV Barrandov! To je chlapík! To by hned tak někdo nedokázal! Jiný by vlezl do peřin,popíjel léčivý čajík a z peřin by hned tak nevylezl! Jak jsem již psal Tomio je akční typ!

Jiří 46271 31.01. 08:21
Pro Kj! Správně píšeš že zmanipulovat dav není problém! Jasně jsme to viděli kdy došlo ke zmanipulování davu studentů agitátory(patrně dobře placenými),aby volili Jiřího Drahoše! Tito studenti skutečně manipulaci podlehli a Jiřího Drahoše volii! Občany,kteří volili Miloše Zemana,nemusel nikdo manipulovat! Ti mají svůj rozum,věděli,kdo je lepší,tak správně tito moudří občane volili!

Kj 10919 30.01. 23:06
Pro Jiří 46271.

Nevím koho myslíte moudrým lidem. Ti co volili kořalečníka a hulváta?
To víte zmanipulovat dav není problém. Stáčí pár lží, jak je u fosila zvykem a ovce jdou tam kam je bača pošle.

Beran zůstane beranem.

Eda 78323  52 let 30.01. 22:03
Jsi tady za blba,90186 tak už to pochop!!
I ta stará raketa 5822 to pochopila, udělej si v klecí pořádek jestli si nezlomiš nohu tak se pokus o pár dřepu,a hned ti bude modrý poskoku líp! Dej si ZUBY do hrnku,a mazej spát,Mašíne!!

Anonym 90186 30.01. 21:38
Zeman se odstěhoval do Humpolce.

Anonym 90186 30.01. 21:33
Týden s prezidentem povolební speciál
18:30 - 19:00, sobota (27. leden)
Barrandov
Bezprostředně po oznámení výsledků druhého kola prezidentské volby přinese televize Barrandov svým divákům povolební rozhovor Jaromíra Soukupa s prezidentem České republiky Milošem Zemanem (30 min)

Anonym 90186 30.01. 21:30
Socani by chtěli Švédsko,
Korejec by chtěl Švýcarsko,
ale je placený z Ruska,
Slovák tu privatizuje jak na Ukrajině,
Zeman se jezdí učit do Číny,
Neviděl jste někdo někdy Čecha,
který by chtěl aby odsud neemigrovali Češi?
Neví někdo o Čechovi který chce Čechy?
PS.: Nepište prosím F.R.Čecha,
ten je na infekčním, neb prošel
Zemanovým trávícím traktem,
sice společně s Okamurou,
ale u toho je ta barva přírodní.

Jiří 46271 30.01. 21:19
Budu zvědav,co se vyklube z Pirátů! Zda je bude zajímat pouze legalizace Marihuany,či i něco pozitivního! Rád bych si přečetl jejich volební program co nabízí lidem! Jinak je prověří až čas!

Jiří 46271 30.01. 21:16
Nevím jak Vy,ale já Tomio Okamuru považuji za schopného muže! Akční typ!

Jiří 46271 30.01. 21:12
Zpráva,která byla sdělena občanům po volbách,bylo,že prezident Zeman jede odpočívat do Lán! Dovedu si představit,jak ten týden před volbami byl pro pana prezidenta Zemana namáhavý i psychicky,protože nikdo nevěděl jak volby dopadnou! Stále se zdůrazňovalo,že výsledek bude těsný! Osobně si myslím,že by to všechno unavilo i mladého člověka!

Anonym 90186 30.01. 20:43
Okamurovci odčerpali ze stranických účtů miliony. Peníze šly prý na poradenství

Anonym 90186 30.01. 20:41
Od sobotního odpoledne nikdo neviděl na veřejnosti Miloše Zemana. Zrušil už dvě akce. Investigativní novinář Jaroslav Kmenta na Twitteru napsal, že jeho zdroje mluví o tom, že prezident měl zdravotní problém při odjezdu z volebního štábu. Mé zdroje říkají, že MZ měl včera jistý zdravotní problém A to fakt velmi akutní přímo ve voze Víc bych to nerozebíral, napsal Jaroslav Kmenta.
Hned ze sobotního štábu měl jet do TV Barrandov, která lákala na exkluzivní rozhovor. Ten se však neuskutečnil. Televize se divákům omlouvala náhlou změnou v programu prezidenta. Druhou akcí, kterou Zeman zrušil, je jmenování rektorů vysokých škol. Jmenování tradičně doplňuje slavnostní ceremoniál. Tak to mělo být i tentokrát. Ale nebude. Rektoři se až z médií v pondělí dozvěděli, že žádný ceremoniál s prezidentem nebude. Dekrety jim nepředá Zeman na Pražském hradu, ale ministr školství v Karolinu. Původní informace byla taková, že máme jet na Hrad, řekl ČTK rektor Univerzity Palackého v Olomouci Jaroslav Miller.

Jiří 46271 30.01. 20:08
Kj! Volby jsou platné a o vítězství prezidenta Zemana rozhodl moudrý lid!

Jiří 46271 30.01. 20:06
To se Ti zdá anonymní 90186,že pan prezident je nemocen! Přiznej se:Že je to Tvoje přání! Pokud by pan prezident nemohl ze zdravotních důvodů svůj úřad zastávat,tak nevím koho bych volil! Jestli pana Haniga? Musel bych se poradit! Já si myslím,že to jsou všechno fámy rozšiřované nepřáteli pana prezidenta a pan prezident je zcela zdráv!

Kj 10919 30.01. 19:59
Pro Jiří 46271.

Protože byla volební kampaň financovaná černými penězi, je vítěztví Kořalečníka z důvodu porušení zákona neplatne. Bez špinavých peněz by Kořalečník nikdy nevyhrál.

Anonym 90186 30.01. 19:21
Jiří Ovčáček si uklidil kancelář a vystavil v ní fotky lidí, kterých si prý váží: Václava Havla, Olgy Havlové, atd. Nevím proč, ale něco mi říká, že zdravotní stav prezidenta MZ je možná ještě vážnější, než se zdá

Anonym 90186 30.01. 19:13
Tusk blahopřeje znovuzvoleným prezidentům. Niinistövi přátelsky, Zemanovi odtažitě

Jiří 46271 30.01. 19:00
Oprava:ma být - raději nevylezá

Jiří 46271 30.01. 18:57
To by se Ti hodilo Kj,aby volby byly neplatné! Zapomeň a šáteček! Buď už chlap a smiř se s porážku! Anonymní 5822,to vyřešila tak,že se stáhla do nory a raději nevyl a 232;zá!

 <<nové   starší>> 

1
50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550 1600 1650 1700 1750 1800 1850 1900 1950 2000 2050 2100 2150 2200 2250 2300 2350 2400 2450 2500 2550 2600 2650 2700 2750 2800 2850 2900 2950 3000 3050 3100 3150 3200 3250 3300 3350 3400 3450 3500 3550 3600 3650 3700 3750 3800 3850 3900 3950 4000 4050 4100 4150 4200 4250 4300 4350 4400 4450 4500 4550 4600 4650 4700 4750 4800 4850 4900 4950 5000 5050 5100 5150 5200 5250 5300 5350 5400 5450 5500 5550 5600 5650 5700 5750 5800 5850 5900 5950 6000 6050 6100 6150 6200 6250 6300 6350 6400 6450 6500 6550 6600 6650 6700 6750 6800 6850 6900 6950 7000 7050 7100 7150 7200 7250 7300 7350 7400 7450 7500 7550 7600 7650 7700 7750 7800 7850 7900 7950 8000 8050 8100 8150 8200 8250 8300 8350 8400 8450 8500 8550 8600 8650 8700 8750 8800 8850 8900 8950 9000 9050 9100 9150 9200 9250 9300 9350 9400 9450 9500 9550 9600 9650 9700 9750 9800 9850 9900 9950 10000 10050 10100 10150 10200 10250 10300 10350 10400 10450 10500 10550 10600 10650 10700 10750 10800 10850 10900 10950 11000 11050 11100 11150 11200 11250 11300 11350 11400 11450 11500 11550 11600 11650 11700 11750 11800 11850 11900 11950 12000 12050 12100 12150 12200 12250 12300 12350 12400 12450 12500 12550 12600 12650 12700 12750 12800 12850 12900 12950 13000 13050 13100 13150 13200 13250 13300 13350 13400 13450 13500 13550 13600 13650 13700 13750 13800 13850 13900 13950 14000 14050 14100 14150 14200 14250 14300 14350 14400 14450 14500 14550 14600 14650 14700 14750 14800 14850 14900 14950 15000 15050 15100 15150 15200 15250 15300 15350 15400 15450 15500 15550 15600 15650 15700 15750 15800 15850 15900 15950 16000 16050 16100 16150 16200 16250 16300 16350 16400 16450 16500 16550 16600 16650 16700 16750 16800 16850 16900 16950 17000 17050 17100 17150 17200 17250 17300 17350 17400 17450 17500 17550 17600 17650 17700 17750 17800 17850 17900 17950 18000 18050 18100 18150 18200 18250 18300 18350 18400 18450 18500 18550 18600 18650 18700 18750 18800 18850 18900 18950 19000 19050 19100 19150 19200 19250 19300 19350 19400 19450 19500 19550 19600 19650 19700 19750 19800 19850 19900 19950 20000 20050 20100 20150 20200 20250 20300 20350 20400 20450 20500 20550 20600 20650 20700 20750 20800 20850 20900 20950 21000 21050 21100 21150 21200 21250 21300 21350 21400 21450 21500 21550 21600 21650 21700 21750 21800 21850 21900 21950 22000 22050 22100 22150 22200 22250 22300 22350 22400 22450 22500 22550 22600 22650 22700 22750 22800 22850 22900 22950 23000 23050 23100 23150 23200 23250 23300 23350 23400 23450 23500 23550 23600 23650 23700 23750 23800 23850 23900 23950 24000 24050 24100 24150 24200 24250 24300 24350 24400 24450 24500 24550 24600 24650 24700 24750 24800 24850 24900 24950 25000 25050 25100 25150 25200 25250 25300 25350 25400 25450 25500 25550 25600 25650 25700 25750 25800 25850 25900 25950 26000 26050 26100 26150 26200 26250 26300 26350 26400 26450 26500 26550 26600 26650 26700 26750 26800 26850 26900 26950 27000 27050 27100 27150 27200 27250 27300 27350 27400 27450 27500 27550 27600 27650 27700 27750 27800 27850 27900 27950 28000 28050 28100 28150 28200 28250 28300 28350 28400 28450 28500 28550 28600 28650 28700 28750 28800 28850 28900 28950 29000 29050 29100 29150 29200 29250 29300 29350 29400 29450 29500 29550 29600 29650 29700 29750 29800 29850 29900 29950 30000 30050 30100 30150 30200 30250 30300 30350 30400 30450 30500 30550 30600 30650 30700 30750 30800 30850 30900 30950 31000 31050 31100 31150 31200 31250 31300 31350 31400 31450 31500 31550 31600 31650 31700 31750 31800 31850 31900 31950 32000 32050 32100 32150 32200 32250 32300 32350 32400 32450 32500 32550 32600 32650 32700 32750 32800 32850 32900 32950 33000 33050 33100 33150 33200 33250 33300 33350 33400 33450 33500 33550 33600 33650 33700 33750 33800 33850 33900 33950 34000 34050 34100 34150 34200 34250 34300 34350 34400 34450 34500 34550 34600 34650 34700 34750 34800 34850 34900 34950 35000 35050 35100 35150 35200 35250 35300 35350 35400 35450 35500 35550 35600 35650 35700 35750 35800 35850 35900 35950 36000 36050 36100 36150 36200 36250 36300 36350 36400 36450 36500 36550 36600 36650 36700 36750 36800 36850 36900 36950 37000 37050 37100 37150 37200 37250 37300 37350 37400 37450 37500 37550 37600 37650 37700 37750 37800 37850 37900 37950 38000 38050 38130

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti