Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Tereza Mašková (vítěz Superstar 2018) (Mašková, Tereza) Love (deluxe) (Buble, Michael) Soucast (Callta, Pavel) Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox)

Andrej Babiš diskuse strana 25700

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Kojak 10357 16.09.2018 16:21
Tak Novákovi už je taky líp.

Kojak 10357 16.09.2018 16:20
O Novákovi ve čtvrtek napsal také jihočeský web BudejckaDrba. A právě třiatřicetiletý politik je, vzhledem ke své kariérní minulosti, zajímavou osobou na scéně. Vztahuje se především k roku 2014, kdy vrcholila kampaň před volbami do obecních zastupitelstev. Lídrem kandidátky v Táboře byl tehdy třicetiletý Novák, ředitel provozu lékárenského řetězce Dr. Max. V pozadí však působil ještě v jednom byznysu. S tehdejším místopředsedou táborské buňky ANO Alešem Lachoutem byl spolumajitelem agentury Topfin Consulting. Ačkoliv by podle názvu mohlo jít o nějakou finanční společnost, jejich firma nabízela jednotlivé hostesky a modelky, které byly schopny splnit konkrétní požadavky.

Kojak 10357 16.09.2018 16:18
Smlouvy členů představenstva i dozorčí rady schválila valná hromada včetně způsobu odměňování a mně nepřísluší mimo valnou hromadu cokoliv zveřejňovat. Veřejně dostupné informace jsou obsahem výročních zpráv, přiblížil ParlamentnímListům dění v teplárně její ředitel Tomáš Paur. Své peníze nakonec Petr Novák odhalil sám. 11.247,|měsíc a 113 104, schválená roční odměna valnou hromadou za 2015, napsal s tím, že o odměně za rok 2016 bude rozhodovat valná hromada společnosti v květnu nebo červnu 2017. Z teplárny tak Novák získává necelého čtvrt milionu ročně.

Kojak 10357 16.09.2018 16:17
Konec? Ještě ne. Petr Novák, aniž k tomu má potřebné vzdělání, totiž zastupuje i další významnou, byť regionální společnost. Jde o Teplárnu Tábor, jejíž základní kapitál činí 160 106 00 korun. Novák zde sedí na pozici člena představenstva od 28. ledna 2015. Do teplárny byl pan Novák jmenován nominován hnutím ANO 2011 a následně schválen zastupitelstvem města. Byla to záležitost politické dohody stran táborské koalice. Máte pravdu, energetické zkušenosti neměl, řekl naší redakci starosta Tábora Jiří Fišer s tím, že manažerské dovednosti byly. A co Novákovy odměny? Zadarmo to nejspíše nedělá. Teplárna není vlastněna majoritně městem, já sám tyto údaje neznám, dodal starosta.

Kojak 10357 16.09.2018 16:16
Jenomže to není vše. Naší redakci se totiž podařilo získat čestné prohlášení, které Novák vyplnil před vstupem do jihočeského zdravotnického holdingu. V něm se vyskytuje i kolonka, kde Novák uvedl, že mezi lety 2003 a 2013 působil na pozici ředitele LIDL Česká republika. Dodejme, že v roce 2003 bylo Novákovi kolem dvaceti let a měl zřejmě jen pár týdnů po ukončení střední školy. Také proto ParlamentníListy oslovily LIDL, aby zjistily, zdali Novák deset let opravdu řediteloval. A výsledek? Petr Novák pro LIDL ČR skutečně pracoval. Ovšem ne jako ředitel. Byl vedoucím prodejny, jak nám potvrdila tisková mluvčí LIDLU Zuzana Holá. Později byl Novák vedoucím regionálním.

Kojak 10357 16.09.2018 16:15
Ani tím pátrání kolem Petra Nováka nekončí. Jak nám sdělilo hned několik konkrétních zdrojů, Novák údajně v minulosti používal titul inženýra, aniž na to měl právo. K nalezení u jeho jména byl titul ing. rovněž na stránkách ANO. Podle zástupce hnutí Vladimíra Vořechovského šlo ale o chybu. Titul se musel na stránky dostat nějakým nedopatřením, patrně omylem copywritera. Pan Novák totiž nikdy a nikde o titulu nemluvil, ani ho neuváděl, uvedl Vořechovský. Někteří z těch, kdo se nám ozvali, však vidí situaci jinak. Kde začít..? Petr Novák několik let lhal o svém vzdělání, když neoprávněně používal titul inženýra. Ten uváděl minimálně od roku 2014, nyní postupně maže svou internetovou stopu, aby bylo možné dohledat co možná nejméně informací z jeho minulosti. Zcela zrušil i svůj facebookový profil, řekl náš zdroj. Další dva jeho slova potvrdily. Pravdou zůstává, že jiný důkaz o údajném studiu VŠ není dohledatelný.

Kojak 10357 16.09.2018 16:14
ParlamentníListy namátkou oslovily několik úřadů, aby se zeptaly, jestli i jiné radnice používají pro své politiky (dosazené do kontrolních orgánů) takto špičkové vozy. Odpovědí byl všeobecných smích, zdali náš dotaz myslíme vážně. U nás zastupitelé auta vůbec nemají. To se teda v Táboře mají dobře, vzkázala z Liberce Jana Kodymová z tiskového odboru. Totéž Radka Štědrá z Olomouce. Teď jste mě teda opravdu pobavila. U nás máme služební automobily značka Škoda, řekla ParlamentnímListům. Ne, takové vozy u nás určitě nemáme. U nás má služební vůz pouze primátor, zastupitelé na něj nemají ani nárok, přiblížila dění v Karlových Varech Helena Kyselá. U nás je klasický spíše služební notebook nebo telefon, uzavřela Alena Doležalová, tisková mluvčí Havlíčkova Brodu.

Kojak 10357 16.09.2018 16:12
A je tu další věc. Poslankyně Radka Maxová (ANO) v pondělním pořadu Události, komentáře čelila dotazu dnes již bývalého hejtmana Zimoly na nákup mercedesu ze strany Petra Nováka. Jehož jedním z prvních kroků bylo, že si objednal mercedes na nemocniční náklady, konstatoval v přímém přenosu Zimola (ČSSD). Maxová oponovala, že Petr Novák má ojetý mercedes, dva roky starý. Takže myslím si, že nám není příslušno se uchylovat k takto laciným argumentům. Jenže ParlamentníListy mají přesné specifikace vozu. Ty rozhodně neukazují, že by šlo o nějakou starou ojetinu, jak naznačila poslankyně. Lokální politik Novák si nechal pořídit vůz Mercedes-Benz CLS 350 CDI 4M|AMG. Jeho výbava obsahuje bezklíčkové ovládání, pohon 4 x 4, satelitní navigaci, kožené potahy, automatické parkování, funkci stabilizace podvozku, indikátor parkování a řadu dalších vymožeností. Automatická převodovka je samozřejmostí.

Kojak 10357 16.09.2018 16:11
Velice zajímavý má profil jeden kandidát za ANO v Táboře.
Petr Novák, předseda organizace Tábor za hnutí ANO. Komunální politik. Manažer.
Na Novákovo jméno jsme byli upozorněni jeho vlastními kolegy při mapování peněz, které jihočeští politici kasírují z tamního zdravotnického holdingu. Poté, co jsme tuto významnou společnost zažádali, nám poskytla detailní přehled Novákových příjmů. Plyne z nich, že v případě maximálních možných odměn vydělá jen jako člen představenstva Jihočeských nemocnic řádově sedm milionů korun za rok. Tomu se však Novák brání. Jak napsal ParlamentnímListům: Znovu ale opakuji, že mimořádnou ani roční odměnu jsem nikdy nedostal, nedostanu a z těch uvedených sedmi milionů v titulku zpravodajského webu je základní plat pouhou jednou třetinou. Slovem pouhou má politik hnutí ANO na mysli částku přibližně 2 428 840 korun. Plat, o kterém sní asi každý obyvatel České republiky.

Anonym 81166 16.09.2018 14:54
Andrej Babiš se tak dokonale soustředí na svůj osobní prospěch, že nemá sebekontrolu. Tedy kromě toho, že jej děti postižené válkou opravdu osobně nijak nedojímají. Kdyby mu ale Marek Prchal řekl, že se má veřejně dojmout nad osudem syrských dětí, které ztratily rodiče, tak si můžeme být jisti, že by to zahrál brilantně. Jenom to ale při rozhovoru pro deník Právo neměl ve scénáři.
Otázka syrských dětí a jejich odmítnutí odhalily absurditu Babišovy koncepce, podle níž nepřijmeme ani jednoho jediného uprchlíka. Babiš tvrdí, že to má symbolický význam, který by mohl zastavit masovou imigraci. Je to nesmysl. Naopak z tohoto Babišova postoje vůči postiženým dětem se stává symbol, který se vznáší nad Českou republikou před celou evropskou veřejností. Tento symbol lze vyjádřit jednoduše takto: Češi jsou zlí lidé, kteří si nadšeně volí politiky, kteří odmítají pomoci dětem postiženým válkou. To je to hlavní sdělení, které se nám o nás samých podařilo vyslat do světa.
Jestli v této zemi opravdu platí, že odmítání sirotků přináší hlasy nadšených voličů, tak je třeba se za takový národ hluboce stydět. A také za státníka, který takovou lumpárnu vyslovil.
Dostali jsme se na morální dno. Z něho nás nevyvede žádný spasitel, ale jedině my sami. A to konkrétně tím, když budeme o sobě přemýšlet a budeme se aktivně snažit navrátit z této žumpy mezi slušné národy světa. Nepůjde to lehko, protože jsme se dostali už hodně hluboko.

Mirka 46886  66 let 16.09.2018 14:54
Nejsem ekonom,jen vim,ze soukrome nemocnice pracuji se ziskem a lepe.Soukromnik bude vzdy svuj majetek zvelebovat a hospodarit lepe,nez z centralniho rizeni.viz pan Babis.Koncim jdu slavit.

Anonym 81166 16.09.2018 14:53
Žádný normální člověk neřekne veřejně, že se nemá pomoci padesáti dětem, které těžce trpí následkem války a přišly v ní o rodiče. Dokonce i ten, kdo by sám nic neudělal, tak před veřejností při takové otázce zpozorní a snaží se něco rychle vymyslet.
Český premiér ovšem s bohorovným klidem sdělí, že pro cizí sirotky dělat nic nebudeme, protože máme vlastní. Rozdílnost naší a syrské situace mu unikla a šmahem odmítl iniciativu některých senátorů, aby Česko přijalo 50 syrských dětí, které přišly o rodiče.
Je to opravdu nevýslovně odporné. Babišova logika, jakkoli je zvrácená, se ale opírá o tvrdou řeč čísel, jež mu dodávají jeho poradci. Je to totiž exaktně zjištěný a sociologicky potvrzený fakt: Česká společnost v době prezidentství Miloše Zemana velice zhrubla a z velké části se stala zlou a rasistickou v míře, která u nás nemá historické obdoby. Slovo migrant je zde tudíž zaměňováno se slovem uprchlík, jakkoli je obsah zcela odlišný a pojem syrský sirotek navozuje znovu stejné asociace nějakého vetřelce z islámské země. Takhle přemýšlejí barbaři a mnozí Češi.

Anonym 81166 16.09.2018 14:47
Ano Babiš využívá uprchlíky pouze k nacpání svých kapes. V Německu na nich parazituje svými dodávkami pečiva a u nás na nich parazituje, aby mu b.bouni naházeli hlasy.

Anonym 81166 16.09.2018 14:44
Tak jestli kecám, tak proč chtějí zdravotníci ve státních zařízeních stávkovat? Proč dělají nezákonně přesčasy?
Jenom potvrzuješ to, že kdyby bylo privatizováno zdravotnictví, tak se zaměstnanci mají líp.
Bohužel STBák Bureš se naučil pouze s lidma vy.ebávat, tak v jeho fabrikách líp není. Te"d už to pociťují i Němci. Chrenek na rozdíl od Babiše buduje firmy. Zloděj Babiš pouze využívá svojí firmu k okrádání ostatních.

Mirka 46886  66 let 16.09.2018 14:42
Pan Babis by byl spatny kseftman,kkdyby se do konkurzu neprihlasil.Nevim,kdo to plati,ale pokud stat a neziskovky,pak je to nejlepsi,co mohl udelat.

Mirka 46886  66 let 16.09.2018 14:33
Takze znovu,kdo umi at je odmenen.To plati pro pana Babise i Chrenka.35 hod.dobu tydne mame uz dva roky.5 tydnu dovolene take dva roky.Takze ted se mame lip.Vsechno jsme si vynutili v kolektivni smlouve.Nez zacalo ubyvat personalu v nemocnicich,nechtelo o tom vedeni ani slyset.Zase kecas.

Anonym 81166 16.09.2018 14:20
Mirečka nám teď krásně potvrdila, že za pravice by bylo jednoznačně líp. Chrenek velký kamarád Langera a Bartáka totiž oproti státním zdravotnickým zařízením je daleko aktivnější ve vyjednávání s pojišťovnami. Takže třeba než zkrachovala nemocnice v Novém Jičíně, tak od pojišťoven dostávala základní sazbu 21 tisíc. Jakmile Chrenek dostal nemocnici od Palase (ČSSD) zdarma do vlastnictví, tak pojišťovny vyplácejí 44 tisíc základní sazby.
A ještě jedna zajímavá informace. Na tenisech Chrenek vždy sedával vedle Kalouska.
Je opravdu velká škoda, že se nedotáhla Julínkova reforma zdravotnictví a nemocnice nepřešli do soukromých rukou.
A teď si porovnej situaci v Burešových fabrikách. Češi skoro žádní a migranti tam dřou za minimální mzdy.
Pokud jde o dodávky pečiva pro uprchlíky od Babiše. Babiš se sám přihlásil do výběrového řízení o tyto dodávky. Nikdo ho k tomu nenutil.

Mirka 46886  66 let 16.09.2018 13:36
Protoze nejsou ve zdravotnictvi lidi,stale pracuju a dobre me plati pan Chrenek.At panu Babisovi jeho jmeni roste.Kdo umi je odmenen.Ty 66 jednou z te zavisti prasknes.

Michal 8181 16.09.2018 13:30
Jen ještě v rychlosti pro lidskou oslici 66, no vidíš lidská oslice, pro tebe jsme oslové my, pro nás jsi oslice ty, my píšeme jen pro zábavu, kdežto být takový osel jako ty a muset mlátit do klávesnice to, co mi kdo nařídí za prachy, no to bych se styděl. Já si svoje prachy umím vydělat sám na sebe, ale lempl který musí mít nad sebou bič , tak ten je jen k politování, to je ubožák. Tak opisuj, opisuj oslice ať máš na nájem :-) :-)

Mirka 46886  66 let 16.09.2018 13:24
Michale taky preju pekny vylet.My jdeme na sedmdesatiny bratrance,takze nemusim varit.Vsem spriznenym dusim preju krasne nedelni odpoledne.

Mirka 46886  66 let 16.09.2018 13:17
Argument,ze Babisovy podniky v Nemecku dodavaji jidlo migrantum je trapny.Kdyby to odmitl,oznacili by ho za rasistu a xenofoba.Lepe je byt dobry kseftman,nez rasista.Edo,preju pekny vylet bez nehod.

EDA 46066  54 let 16.09.2018 13:08
Pane Babiš moc vám přeji ať jste nejbohatší Čech u nás, musíte Bakalu a Kellnera předstihnout!!
Vy to dokáže,a teď šup na kolo celá rodina!!

EDA 46066  54 let 16.09.2018 13:06
Počkejte přátelé až se tady objeví těžce psychicky narušena osoba,baba- chlap " letuška" 5822 5822 předpokládám že právě přistává z Ugandy ( uhelné sklady) to bude nářez!!
Končím paní Mirko dobrou chuť.

Anonym 81166 16.09.2018 12:55
To je jen zpráva pro místní oslíky, že Babiše akorát zajímá jak zdvojnásobit své konto. Opravdu pracovití Češi Babiše ke svému životu nepotřebují. Babiše potřebují akorát lemplové typu Edíka, Michala, Nikolky, Mirečky.

Michal 8181 16.09.2018 12:53
Mirko, Edo, Fando zdravím, lidská oslice 66 už je ten zblblá z toho štvaní proti všem, které nenávidí, ale kteří ji mají na háku, že už zapomněla i pravopis. Venku je krásně, jdeme do přírody a toho internetového trolla 66 nechte mlátit do klávesnice, ať se třeba umlátí a taky ať přemýšlí, jak koho udávat. Přeji vám krásný den.

Mirka 46886  66 let 16.09.2018 12:52
Vidis,opisovani ti jde dobre.Ani jedna chyba.

Anonym 81166 16.09.2018 12:52
Většina z těchto firem se opět pod vedením Vamedu podílí i na novém projektu Boram General Hospital ve městě Wewak v provincii East Sepik na severozápadě země.
V první fázi půjde o výstavbu školky, modernizaci porodnice a poporodního oddělení. Následovat bude výstavba ambulance, pohotovosti, chirurgie a operačních sálů. Hodnota nové zakázky je 48 milionů eur, tedy zhruba 1,23 miliardy korun.
Papua-Nová Guinea přitom není jediným exotickým teritoriem, kam Češi vyvážejí. Okolo dvou miliard stála nemocnice ve Vientiane, hlavním městě sedmimilionového Laosu, další projekty jsou v Kongu, Gabonu či Ghaně.
A znát je to i v číslech. Zatímco dříve se jednalo o menší zakázky v desítkách či maximálně stovkách milionů, nyní jsou to projekty o řád dražší. "Jen od roku 2012 jsme pojistili vývoz nemocnic a poliklinik do různých částí světa za více než čtrnáct miliard korun," říká šéf EGAP Procházka.

Anonym 81166 16.09.2018 12:51
Projekt zastřešuje česká dceřinka rakouské skupiny Vamed. Vedle ní zde své uplatnění najdou výrobci úzce specializované techniky, zdravotnického zařízení, ale i dodavatelé nábytku, dlažeb, konstrukčního materiálu či stavební společnosti.
Mezi ty nejznámější patří například výrobce rozvodů medicinálních plynů MZ Liberec, producent rehabilitační techniky Audy, výrobce zdravotnických a manipulačních vozíků Klaro nebo brněnský výrobce laboratorních sušáků a parních sterilizátorů BMT Medical Technology.

Anonym 81166 16.09.2018 12:50
Češi ve spolupráci s Rakušany postaví na Papui-Nové Guineji už druhou nemocnici, její stavba vyjde na zhruba jednu miliardu korun.
Stavbu zajišťuje krom rakouské strany i česká pojišťovna EGAP, která byla založena v roce 1992 Čalfovou vládou a ve které seděli mimo jiných Klaus, Dienstbier nebo Rychtecký. Zeman se v té době připravoval na tunelování českého státu ve prospěch Rusáků. Pravicové vlády v letech 2007 a 2009 zajistili, aby se tato pojišťovna dostala do exkluzivního evropského klubu a výsledek dnes vidíme třeba u zmiňované nemocnice.
Pro Papuu je nová nemocnice klíčová, většina obyvatel zde žije pod hranicí chudoby a stávající zařízení v Goroku bylo přes padesát let staré. Češi se na nové nemocnici podíleli hlavně výstavbou diagnostického a chirurgického centra.

EDA 46052  54 let 16.09.2018 12:06
Počkejte přátelé až se tady objeví těžce psychicky narušena osoba,baba- chlap " letuška" 5822 5822 předpokládám že právě přistává z Ugandy ( uhelné sklady) to bude nářez!!
Končím paní Mirko dobrou chuť.

Mirka 46886  66 let 16.09.2018 11:53
Skoly bylyterci-tvrde y,deti utekly-tvrde y,ty jsi tady fakt pro smich.

Anonym 81166 16.09.2018 11:48
Edíku, Nikolka by si v první řadě měla vzít s sebou Ovčáčka a Zemana, protože takové nápady vznikají na Hradě.

Anonym 81166 16.09.2018 11:44
Oslíci se nám nějak přemnožují.
Nikolka by nám mohla napsat v které části Sýrie má Babiš začít stavět.
Že by u Kurdů? Ale ti nemají v Sýrii ani občanství a Asad je považuje za podlidi. Nebo místo těch škol a nemocnic, které byli terči ruského a syrského letectva. A kdo by do těch škol jako měl chodit? Myslíš ty děti, které utekli před Asadovými barelovými bombami?
Ještě, že taková hloupost, kterou napsala Nikolka nenapadla Anglány na přelomu 30 a 40 let a nezačali stavět školy pro Židy a Čechy třeba vedle Buchenwaldu.

EDA 46052  54 let 16.09.2018 11:38
Někdy se ptám přátelé velikána Kinga Miloše Zemana,kdo je větší hňup, jestli 5822 5822 nebo Mašín 66 sedět od rána do rána u PC,to přeci nemůže být normální??

EDA 46052  54 let 16.09.2018 11:36
89154, jaký materiál šlukuješ bambulo??

EDA 46052  54 let 16.09.2018 11:35
Pro Nikolu,vemte všechny své známé a běžte stavět do Sýrie, jistě budou rádi a vy uděláte dobrý skutek,na letenku se zeptejte u Mařeny " letušky" 5822 5822 5822 ta vám jistě poradí, litá ob den.Pěkny slunečný den přeji!

Anonym 89154 16.09.2018 11:31
Jedině kvalitní revoluční bejkovec v rukou nás budoucích zasloužilých revolucionářů dokáže udělat pořádek ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.

Mirka 46886  66 let 16.09.2018 11:13
66 tobe nevadi,ze jsi tady za saska?

Nikola 85203  45 let 16.09.2018 11:03
Dobrý den, pane Babiši, vezměte prosím 5 miliard českých korun a postavte v Sýrii školu, nemocnici, sirotčinec a domov důchodců. Zaměstnejte místní firmy, místní řemeslníky, místní odborníky. Chápu, že je státní rozpočet napjatý, ale tohle - ošklivě řečeno - GESTO se nám tisíckrát vrátí. Lepší investice momentálně není!! (věřím, že podobnou investici by podpořil i takový odborník jako je Ing. Kalousek)

Yx 37202 16.09.2018 10:16
66 proč nejdete podnikat místo toho tlachání. Ono jen kritizovat to umí kdejaký jouda.

EDA 46190  54 let 16.09.2018 09:59
Pěkný den přátelé velikána Kinga Miloše Zemana a skvělého premiéra pana Andreje Babiše!!
Včera opět nádherný den od 14 hodin sezení s přáteli 16 známých a kamarádů, pohoda pivko kolega řezník,přinesl 10 kilové upečené selátko večer zpívání tanečky , prostě tak se má žít, život je velmí krátký a je třeba jej prožít a né přežít!!
Přeji vám taky takové krásné dny alespoň 1 za měsíc!!
Blbouna závistivé a zapšklé nechte být oni se samí uzrálo,nic na světě a nikoho nemají jen ten PC!!
A proto ať žije nejlepší prezident všech dob Miloš Zeman a premiér Andrej Babiš!!
ANO už je líp, vřele doporučuji si přečíst včerejší článek pana Babiše v Právu!

EDA 46190  54 let 16.09.2018 09:59
Pěkný den přátelé velikána Kinga Miloše Zemana a skvělého premiéra pana Andreje Babiše!!
Včera opět nádherný den od 14 hodin sezení s přáteli 16 známých a kamarádů, pohoda pivko kolega řezník,přinesl 10 kilové upečené selátko večer zpívání tanečky , prostě tak se má žít, život je velmí krátký a je třeba jej prožít a né přežít!!
Přeji vám taky takové krásné dny alespoň 1 za měsíc!!
Blbouna závistivé a zapšklé nechte být oni se samí uzrálo,nic na světě a nikoho nemají jen ten PC!!
A proto ať žije nejlepší prezident všech dob Miloš Zeman a premiér Andrej Babiš!!
ANO už je líp, vřele doporučuji si přečíst včerejší článek pana Babiše v Právu!

EDA 46190  54 let 16.09.2018 09:59
Pěkný den přátelé velikána Kinga Miloše Zemana a skvělého premiéra pana Andreje Babiše!!
Včera opět nádherný den od 14 hodin sezení s přáteli 16 známých a kamarádů, pohoda pivko kolega řezník,přinesl 10 kilové upečené selátko večer zpívání tanečky , prostě tak se má žít, život je velmí krátký a je třeba jej prožít a né přežít!!
Přeji vám taky takové krásné dny alespoň 1 za měsíc!!
Blbouna závistivé a zapšklé nechte být oni se samí uzrálo,nic na světě a nikoho nemají jen ten PC!!
A proto ať žije nejlepší prezident všech dob Miloš Zeman a premiér Andrej Babiš!!
ANO už je líp, vřele doporučuji si přečíst včerejší článek pana Babiše v Právu!

EDA 46190  54 let 16.09.2018 09:59
Pěkný den přátelé velikána Kinga Miloše Zemana a skvělého premiéra pana Andreje Babiše!!
Včera opět nádherný den od 14 hodin sezení s přáteli 16 známých a kamarádů, pohoda pivko kolega řezník,přinesl 10 kilové upečené selátko večer zpívání tanečky , prostě tak se má žít, život je velmí krátký a je třeba jej prožít a né přežít!!
Přeji vám taky takové krásné dny alespoň 1 za měsíc!!
Blbouna závistivé a zapšklé nechte být oni se samí uzrálo,nic na světě a nikoho nemají jen ten PC!!
A proto ať žije nejlepší prezident všech dob Miloš Zeman a premiér Andrej Babiš!!
ANO už je líp, vřele doporučuji si přečíst včerejší článek pana Babiše v Právu!

Anonym 81166 16.09.2018 09:48
Čerstvý katolík Jiří Ovčáček už začal novou víru aplikovat v praxi. Na svém Twitteru napsal: Je odporné, že si někteří politici hyeny, udělali beranidlo z nic netušící a nevinné padesátky syrských sirotků. Znovu opakuji: Pomozme klidně 5 tisíc sirotkům. U nich doma, v Sýrii. A pomáhejme našim sirotkům, jak správně řekl pan premiér. Na ty už nikdo z hyen nemyslí.
Celkem výstižně mu na to na sociálních sítích odpověděl jistý řeholník, kněz Romuald, který mu vzkázal: Pověřil bych vás jako čerstvého konvertitu, abyste vytipoval 5 tisíc sirotků v zahraničních válečných a jinak postižených zónách a pomohl jim tam!

Anonym 81166 16.09.2018 09:45
Podobnou dvojí hru předvedl kolem hlasování Evropského parlamentu, který podpořil rezoluci vyzývající k sankcím proti Maďarsku. Zatímco europoslanci zvolení za ANO tzv. zprávu Sargentini podpořili, premiér se od nich distancoval. Pavla Teličku a Petra Ježka označil za zrádce, od Dity Charanzové a Martiny Dlabajové, které jinak chválí, si jen vyžádal vysvětlení. Prý došlo k pouhému komunikačnímu šumu.
Tento tyjátr je příliš průhledný. Telička a Ježek už dříve z ANO kvůli nesouhlasu s Babišovou politikou vystoupili, a proto vůči nim zaujal ostrý tón. Nechce se však věřit, že by zrovna obě europoslankyně ANO, které jinak chválí a nepochybně jsou řízené telefonem jako kandidáti na starosty, hlasovaly proti vůli šéfa.

Anonym 81166 16.09.2018 09:42
Jak nedávno uvedl europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL), premiér Babiš hraje v uprchlické otázce dvojakou hru. Jeho pekárny v Německu jsou hlavní dodavatel potravin pro uprchlické tábory. V České republice u něj pracují jen migranti. V jeho firmách skoro nikdo jiný nechce za čtrnáct a půl tisíce korun na směnný provoz pracovat.
Poukázal na to, že jeden z největších německých pekárenských koncernů Lieken, koupený Agrofertem v roce 2013, dostal od německé vlády obří zakázku na dodávku pečiva do ubytovacích zařízení pro uprchlíky. Je tedy poněkud zvláštní, že zrovna Andrej Babiš v České republice tolik kritizuje německou migrační politiku. Jak vidno, byznys je byznys, to jen doma používá dvojí metr.

Automat 5822 16.09.2018 05:52
Vlasta 91612 60 let 17.06.2016 12:36
věk je 60let

Vlasta 91612 69 let 17.06.2016 12:35
Pane Babiš ja bych va přalajednou sy uklidi třeba čkolu zapar peněz cobystenatobšekl vamseto keca sodpuštěnim když mate nahrbanemiliony

MilanPachner 85438 75 let 17.06.2016 11:54
Dobrý den, sledoval jsem policejní aféru jako divák a mám několik poznámek k panu Babišovi. Vážený pane Babiši, nedávejte na sobě najevo, že problém osobně prožíváte. Zachovávejte neutrální spokojený úsměv. Nenechte se vyprovokovat k něčemu, co nemáte důkladně rozmyšlené. Vaši protivníci s vámi klepou jako s hruškou a čekají, co spadne. Pokud váš protivník udělá chybu, mluvte o tom při každé příležitosti stále znovu. Navštivte psychologa a nepoužívejte vulgární výrazy. Jinak třeba takový chovanec plzeňského ústavu, který je rafinovaný, bez svědomí a vypočítavý bude mít vždycky navrch. Nedávno jsem slyšel radu: Tomu, co slyšíš nevěř. Tomu, co vidíš, věř z poloviny. Neříkejte nikdy nic kompromitujícího. Nepřítel naslouchá.
Na závěr se omlouvám, za to, že jsem si dovolil vám radit, ale politika není pro slušné lidi, musíte na sobě pracovat a víc si uvědomit, kde se pohybujete. Jde i o nás ostatní, kteří všechno napjatě sledujeme a čekáme, až budeme moci hodit hlas do urny. Pak snad Chovanec s Kalouskem dostanou za vyučenou. Ing. Milan Pachner, Praha 9.

Kristýna 85654 79 let 17.06.2016 03:08
Začátkem dubna, kdy vrcholila causa Čapí hnízdo a skandalizace okolo Vás,pane ing.Babiši poslal mi kamarád mailem fotosoubor s ukázkami dezolátního stavu místa, kde jste se rozhodl svůj stavební záměr uskutečnit a následně obrázky zrealizovaného projektu. Pochopila jsem, proč ta bezprecedentní,surová štvanice proti Vám, Vašemu podnikání i úspěšnému ministrování. Soubor jsem odmailovala přátelům s následujícím komentářem: "Tak to je, milí přátelé,předmět nenávisti, hanlivého, zlomyslného osočování jak z úst nejen vzácně čestné politické opozice,tak i rádoby ještě čestnější, loajální koalice a prodejných mediálních mozků. Proč? Odpověď je nasnadě. Najít motiv jak znemožnit a odstranit z politiky schopného člověka, který dokazuje, že stejně úspěšně jako podniká a vydělává pro sebe, dokáže po vstupu do politiky profesionálně spravovat i státní kasu. Na rozdíl od těch,, kterým se během 25.let nadmíru dobře placeného politikaření, vysezeného, vytlachaného v politických lavicích a křeslech nepodařilo vybudovat alespoň jedno podobné soukromé, šumné Čapí hnízdo z vlastních zdrojů (pardon, s padesátimilionovou dotací) natož řádně spravovat celou zemi. Nicméně úspěšně zdecimovali české zemědělství, průmysl, rozdali flanďákům desítky miliard v penězích, nemovitostech a památkách nevyčíslitelné hodnoty atd. Republice po nich zůstaly bilionové dluhy a ve státní pokladně pavučiny. Do politiky se ale vloudil žabák a usadil se na prameni penězovodů do stranických a soukromých účty. Důvod ho skandalizovat a špinavými intrikami dosáhnout, aby znechucen odešel nebo ho odstranit jinak. A na to jsou naši mocní, be... (zkráceno)<|i>

Automat 5822 16.09.2018 05:51
Vlasta 91612 60 let 17.06.2016 12:36
věk je 60let

Vlasta 91612 69 let 17.06.2016 12:35
Pane Babiš ja bych va přalajednou sy uklidi třeba čkolu zapar peněz cobystenatobšekl vamseto keca sodpuštěnim když mate nahrbanemiliony

MilanPachner 85438 75 let 17.06.2016 11:54
Dobrý den, sledoval jsem policejní aféru jako divák a mám několik poznámek k panu Babišovi. Vážený pane Babiši, nedávejte na sobě najevo, že problém osobně prožíváte. Zachovávejte neutrální spokojený úsměv. Nenechte se vyprovokovat k něčemu, co nemáte důkladně rozmyšlené. Vaši protivníci s vámi klepou jako s hruškou a čekají, co spadne. Pokud váš protivník udělá chybu, mluvte o tom při každé příležitosti stále znovu. Navštivte psychologa a nepoužívejte vulgární výrazy. Jinak třeba takový chovanec plzeňského ústavu, který je rafinovaný, bez svědomí a vypočítavý bude mít vždycky navrch. Nedávno jsem slyšel radu: Tomu, co slyšíš nevěř. Tomu, co vidíš, věř z poloviny. Neříkejte nikdy nic kompromitujícího. Nepřítel naslouchá.
Na závěr se omlouvám, za to, že jsem si dovolil vám radit, ale politika není pro slušné lidi, musíte na sobě pracovat a víc si uvědomit, kde se pohybujete. Jde i o nás ostatní, kteří všechno napjatě sledujeme a čekáme, až budeme moci hodit hlas do urny. Pak snad Chovanec s Kalouskem dostanou za vyučenou. Ing. Milan Pachner, Praha 9.

Kristýna 85654 79 let 17.06.2016 03:08
Začátkem dubna, kdy vrcholila causa Čapí hnízdo a skandalizace okolo Vás,pane ing.Babiši poslal mi kamarád mailem fotosoubor s ukázkami dezolátního stavu místa, kde jste se rozhodl svůj stavební záměr uskutečnit a následně obrázky zrealizovaného projektu. Pochopila jsem, proč ta bezprecedentní,surová štvanice proti Vám, Vašemu podnikání i úspěšnému ministrování. Soubor jsem odmailovala přátelům s následujícím komentářem: "Tak to je, milí přátelé,předmět nenávisti, hanlivého, zlomyslného osočování jak z úst nejen vzácně čestné politické opozice,tak i rádoby ještě čestnější, loajální koalice a prodejných mediálních mozků. Proč? Odpověď je nasnadě. Najít motiv jak znemožnit a odstranit z politiky schopného člověka, který dokazuje, že stejně úspěšně jako podniká a vydělává pro sebe, dokáže po vstupu do politiky profesionálně spravovat i státní kasu. Na rozdíl od těch,, kterým se během 25.let nadmíru dobře placeného politikaření, vysezeného, vytlachaného v politických lavicích a křeslech nepodařilo vybudovat alespoň jedno podobné soukromé, šumné Čapí hnízdo z vlastních zdrojů (pardon, s padesátimilionovou dotací) natož řádně spravovat celou zemi. Nicméně úspěšně zdecimovali české zemědělství, průmysl, rozdali flanďákům desítky miliard v penězích, nemovitostech a památkách nevyčíslitelné hodnoty atd. Republice po nich zůstaly bilionové dluhy a ve státní pokladně pavučiny. Do politiky se ale vloudil žabák a usadil se na prameni penězovodů do stranických a soukromých účty. Důvod ho skandalizovat a špinavými intrikami dosáhnout, aby znechucen odešel nebo ho odstranit jinak. A na to jsou naši mocní, be... (zkráceno)<|i>

Automat 5822 16.09.2018 05:51
Vlasta 91612 60 let 17.06.2016 12:36
věk je 60let

Vlasta 91612 69 let 17.06.2016 12:35
Pane Babiš ja bych va přalajednou sy uklidi třeba čkolu zapar peněz cobystenatobšekl vamseto keca sodpuštěnim když mate nahrbanemiliony

MilanPachner 85438 75 let 17.06.2016 11:54
Dobrý den, sledoval jsem policejní aféru jako divák a mám několik poznámek k panu Babišovi. Vážený pane Babiši, nedávejte na sobě najevo, že problém osobně prožíváte. Zachovávejte neutrální spokojený úsměv. Nenechte se vyprovokovat k něčemu, co nemáte důkladně rozmyšlené. Vaši protivníci s vámi klepou jako s hruškou a čekají, co spadne. Pokud váš protivník udělá chybu, mluvte o tom při každé příležitosti stále znovu. Navštivte psychologa a nepoužívejte vulgární výrazy. Jinak třeba takový chovanec plzeňského ústavu, který je rafinovaný, bez svědomí a vypočítavý bude mít vždycky navrch. Nedávno jsem slyšel radu: Tomu, co slyšíš nevěř. Tomu, co vidíš, věř z poloviny. Neříkejte nikdy nic kompromitujícího. Nepřítel naslouchá.
Na závěr se omlouvám, za to, že jsem si dovolil vám radit, ale politika není pro slušné lidi, musíte na sobě pracovat a víc si uvědomit, kde se pohybujete. Jde i o nás ostatní, kteří všechno napjatě sledujeme a čekáme, až budeme moci hodit hlas do urny. Pak snad Chovanec s Kalouskem dostanou za vyučenou. Ing. Milan Pachner, Praha 9.

Kristýna 85654 79 let 17.06.2016 03:08
Začátkem dubna, kdy vrcholila causa Čapí hnízdo a skandalizace okolo Vás,pane ing.Babiši poslal mi kamarád mailem fotosoubor s ukázkami dezolátního stavu místa, kde jste se rozhodl svůj stavební záměr uskutečnit a následně obrázky zrealizovaného projektu. Pochopila jsem, proč ta bezprecedentní,surová štvanice proti Vám, Vašemu podnikání i úspěšnému ministrování. Soubor jsem odmailovala přátelům s následujícím komentářem: "Tak to je, milí přátelé,předmět nenávisti, hanlivého, zlomyslného osočování jak z úst nejen vzácně čestné politické opozice,tak i rádoby ještě čestnější, loajální koalice a prodejných mediálních mozků. Proč? Odpověď je nasnadě. Najít motiv jak znemožnit a odstranit z politiky schopného člověka, který dokazuje, že stejně úspěšně jako podniká a vydělává pro sebe, dokáže po vstupu do politiky profesionálně spravovat i státní kasu. Na rozdíl od těch,, kterým se během 25.let nadmíru dobře placeného politikaření, vysezeného, vytlachaného v politických lavicích a křeslech nepodařilo vybudovat alespoň jedno podobné soukromé, šumné Čapí hnízdo z vlastních zdrojů (pardon, s padesátimilionovou dotací) natož řádně spravovat celou zemi. Nicméně úspěšně zdecimovali české zemědělství, průmysl, rozdali flanďákům desítky miliard v penězích, nemovitostech a památkách nevyčíslitelné hodnoty atd. Republice po nich zůstaly bilionové dluhy a ve státní pokladně pavučiny. Do politiky se ale vloudil žabák a usadil se na prameni penězovodů do stranických a soukromých účty. Důvod ho skandalizovat a špinavými intrikami dosáhnout, aby znechucen odešel nebo ho odstranit jinak. A na to jsou naši mocní, be... (zkráceno)<|i>

 <<nové   starší>> 

1
50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550 1600 1650 1700 1750 1800 1850 1900 1950 2000 2050 2100 2150 2200 2250 2300 2350 2400 2450 2500 2550 2600 2650 2700 2750 2800 2850 2900 2950 3000 3050 3100 3150 3200 3250 3300 3350 3400 3450 3500 3550 3600 3650 3700 3750 3800 3850 3900 3950 4000 4050 4100 4150 4200 4250 4300 4350 4400 4450 4500 4550 4600 4650 4700 4750 4800 4850 4900 4950 5000 5050 5100 5150 5200 5250 5300 5350 5400 5450 5500 5550 5600 5650 5700 5750 5800 5850 5900 5950 6000 6050 6100 6150 6200 6250 6300 6350 6400 6450 6500 6550 6600 6650 6700 6750 6800 6850 6900 6950 7000 7050 7100 7150 7200 7250 7300 7350 7400 7450 7500 7550 7600 7650 7700 7750 7800 7850 7900 7950 8000 8050 8100 8150 8200 8250 8300 8350 8400 8450 8500 8550 8600 8650 8700 8750 8800 8850 8900 8950 9000 9050 9100 9150 9200 9250 9300 9350 9400 9450 9500 9550 9600 9650 9700 9750 9800 9850 9900 9950 10000 10050 10100 10150 10200 10250 10300 10350 10400 10450 10500 10550 10600 10650 10700 10750 10800 10850 10900 10950 11000 11050 11100 11150 11200 11250 11300 11350 11400 11450 11500 11550 11600 11650 11700 11750 11800 11850 11900 11950 12000 12050 12100 12150 12200 12250 12300 12350 12400 12450 12500 12550 12600 12650 12700 12750 12800 12850 12900 12950 13000 13050 13100 13150 13200 13250 13300 13350 13400 13450 13500 13550 13600 13650 13700 13750 13800 13850 13900 13950 14000 14050 14100 14150 14200 14250 14300 14350 14400 14450 14500 14550 14600 14650 14700 14750 14800 14850 14900 14950 15000 15050 15100 15150 15200 15250 15300 15350 15400 15450 15500 15550 15600 15650 15700 15750 15800 15850 15900 15950 16000 16050 16100 16150 16200 16250 16300 16350 16400 16450 16500 16550 16600 16650 16700 16750 16800 16850 16900 16950 17000 17050 17100 17150 17200 17250 17300 17350 17400 17450 17500 17550 17600 17650 17700 17750 17800 17850 17900 17950 18000 18050 18100 18150 18200 18250 18300 18350 18400 18450 18500 18550 18600 18650 18700 18750 18800 18850 18900 18950 19000 19050 19100 19150 19200 19250 19300 19350 19400 19450 19500 19550 19600 19650 19700 19750 19800 19850 19900 19950 20000 20050 20100 20150 20200 20250 20300 20350 20400 20450 20500 20550 20600 20650 20700 20750 20800 20850 20900 20950 21000 21050 21100 21150 21200 21250 21300 21350 21400 21450 21500 21550 21600 21650 21700 21750 21800 21850 21900 21950 22000 22050 22100 22150 22200 22250 22300 22350 22400 22450 22500 22550 22600 22650 22700 22750 22800 22850 22900 22950 23000 23050 23100 23150 23200 23250 23300 23350 23400 23450 23500 23550 23600 23650 23700 23750 23800 23850 23900 23950 24000 24050 24100 24150 24200 24250 24300 24350 24400 24450 24500 24550 24600 24650 24700 24750 24800 24850 24900 24950 25000 25050 25100 25150 25200 25250 25300 25350 25400 25450 25500 25550 25600 25650 25700 25750 25800 25850 25900 25950 26000 26050 26100 26150 26200 26250 26300 26350 26400 26450 26500 26550 26600 26650 26700 26750 26800 26850 26900 26950 27000 27050 27100 27150 27200 27250 27300 27350 27400 27450 27500 27550 27600 27650 27700 27750 27800 27850 27900 27950 28000 28050 28100 28150 28200 28250 28300 28350 28400 28450 28500 28550 28600 28650 28700 28750 28800 28850 28900 28950 29000 29050 29100 29150 29200 29250 29300 29350 29400 29450 29500 29550 29600 29650 29700 29750 29800 29850 29900 29950 30000 30050 30100 30150 30200 30250 30300 30350 30400 30450 30500 30550 30600 30650 30700 30750 30800 30850 30900 30950 31000 31050 31100 31150 31200 31250 31300 31350 31400 31450 31500 31550 31600 31650 31700 31750 31800 31850 31900 31950 32000 32050 32100 32150 32200 32250 32300 32350 32400 32450 32500 32550 32600 32650 32700 32750 32800 32850 32900 32950 33000 33050 33100 33150 33200 33250 33300 33350 33400 33450 33500 33550 33600 33650 33700 33750 33800 33850 33900 33950 34000 34050 34100 34150 34200 34250 34300 34350 34400 34450 34500 34550 34600 34650 34700 34750 34800 34850 34900 34950 35000 35050 35100 35150 35200 35250 35300 35350 35400 35450 35500 35550 35600 35650 35700 35750 35800 35850 35900 35950 36000 36050 36100 36150 36200 36250 36300 36350 36400 36450 36500 36550 36600 36650 36700 36750 36800 36850 36900 36950 37000 37050 37100 37150 37200 37250 37300 37350 37400 37450 37500 37550 37600 37650 37700 37750 37800 37850 37900 37950 38000 38050 38100 38150 38200 38250 38300 38350 38400 38450 38500 38550 38600 38650 38700 38750 38800 38850 38900 38950 39000 39050 39100 39150 39200 39250 39300 39350 39400 39450 39500 39550 39600 39650 39700 39750 39800 39850 39900 39950 40000 40050 40100 40150 40200 40250 40300 40350 40400 40450 40500 40550 40600 40650 40700 40750 40800 40850 40900 40950 41000 41050 41100 41150 41200 41250 41300 41350 41400 41450 41500 41550 41600 41650 41700 41750 41800 41850 41900 41950 42000 42050 42100 42150 42200 42250 42300 42350 42400 42450 42500 42550 42600 42650 42700 42750 42800 42850 42900 42950 43000 43050 43100 43150 43200 43250 43300 43350 43400 43450 43500 43550 43600 43650 43700 43750 43800 43850 43900 43950 44000 44050 44100 44150 44200 44250 44300 44350 44400 44450 44500 44550 44600 44650 44700 44750 44800 44850 44900 44950 45000 45050 45100 45150 45200 45250 45300 45350 45400 45450 45500 45550 45600 45650 45700 45750 45800 45850 45900 45950 46000 46050 46100 46150 46200 46250 46300 46350 46400 46450 46500 46550 46600 46650 46700 46750 46800 46850 46900 46950 47000 47050 47100 47150 47200 47250 47300 47350 47400 47450 47500 47550 47600 47650 47700 47750 47800 47850 47900 47950 48000 48050 48100 48150 48200 48250 48300 48350 48400 48450 48500 48550 48600 48650 48700 48750 48800 48850 48900 48950 49000 49050 49100 49150 49200 49250 49300 49350 49400 49450 49500 49550 49600 49650 49700 49750 49800 49850 49900 49950 50000 50050 50100 50150 50200 50250 50300 50350 50400 50450 50500 50550 50600 50650 50700 50750 50800 50850 50900 50950 51000

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti