Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Love (deluxe) (Buble, Michael) Soucast (Callta, Pavel) Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill)

Andrej Babiš diskuse strana 20300

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 81166 22.09.2018 11:00
Je velice pěkné, jak čeští rasisti zakrývají svůj rasismus tím, že vědí, kde by bylo malým Syřanům nejlépe. Jejich slovníkem co nejdále od jejich gauče, protože při představě, že by si malýho Syřánka vzal třeba jejich soused, tak jsou na mrtvici.
Trauma syrským dětem už zařídili Putin a Asad, tím, že si jejich bombardéry vybíraly za cíl hlavně nemocnice a školy. Trauma mají malý Syřané z toho, že už nemají rodiče a 24 hodin tráví v uprchlických táborech.
Pokud se to porovná s osudem Wintonových dětí, tak ty v žádných táborech nebyli, ale byli vytrženi z úplných rodin a poslány do zcela odlišného prostředí s odlišným jazykem.
A pomáhat syrským dětem v Libanonu nebo v Jordánsku může vymyslet pouze imbecil. Libanon je základnou teroristů z Hizbaláhu, takže sirotci v Libanonu jsou pro ně snadnou kořistí a tím pádem se terorismus jenom posílí. Libanon a Jordánsko jsou spolu s Tureckem nejvíce postiženi uprchlickou vlnou ze Sýrie. Takže nápady soudruha STBáka Babiše pouze těmto zemím přitíží.

Anonym 5822 22.09.2018 10:46
Eda, Edik, Edík, Edouš atd. o víkendu nepíše, nemá doma PC. Rád píše svoje chiméry, že jede tam a tam, že má spoustu přátel, jak chlastají do rána, lehké ženy je oblažují a grilují vlastní manželky :-)). Je mi ho docela líto, jelikož vše jsou jeho představy a přání. Ve skutečnosti jde o dědulu, který se sám 10 let ani nevymočí. Píše pouze ve všední dny, kdy ho rodina odkládá |aby mohla do práce| do denního stacionáře, tam přístup k PC má, ale pouze ve vyhrazené hodiny, aby také ostatní senioři mohli tlouct jako zběsilí do klávesnice. Nechme ho na pokoji, ať píše a píše, lze to snadno přeskočit, nikdy z něho nevypadla jediná kloudná myšlenka, opakuje pouze sprostoty, hloupost a snahu urážet, stejně tak jako Mirek alias Mirka a primitivní Fanda. Všichni jsou z Bruntálu, kámoši. Hezký den Marcelo, dnes politiku nijak nesleduji, jelikož se mi čím dál častěji |při pohledu na ty id..ty, kteří chtějí být zvoleni| otevírá kudla v kapse. Marcelo také je vám až fyzicky nevolno, když občas zahlédnete |při přepínání programu| toho slizkého velmi odpudivého Soukupa? Rozmachuje se kostnatýma rukama, jako kdyby chtěl plavat v žumpě, no vždyť také ano, jeho pořad je neuvěřitelná žumpa. Tak ještě jednou hezký den, hosti přicházejí už na oběd, máme dnes vynikající menu, no nejsou to řízky z potkanů , které rád papá Edíček :-))

Anonym 81166 22.09.2018 10:36
Francie je druhý největší přispěvatel do rozpočtů EU, hned po Německu. Francie dává do rozpočtu 17,6% z celkových peněz. Když se podíváme na státy V4, tak nejvíce dávají Poláci a to 3,23%, ČR 1,22%, Maďaři 0,85% a Slováci 0,58%. Takže V4 přispívá pouhými 5,88%. Když si to přepočteme na obyvatele, tak V4 má pouze o 1 milion obyvatel méně než Francie. Vůbec se nedivím Macronovi, protože V4 si počíná jak klienti sociálky, kteří chtějí diktovat svým chlebodárcům. Ono by bylo velice dobré, kdyby bohaté státy EU přesunuly peníze těm chudším státům, které se snaží v rámci svých možností spolupracovat na rozvoji EU a těm státům, které místo spolupráce hází klacky pod nohy přivřeli kohoutky. Tím by se Češi ve velice krátké době zbavili různých Babišů a Zemanů.

Marcela 9466  60 let 22.09.2018 10:00
Měla jsem včerejší stránky.Pardon.Snad opravdu dnes nebude psát(Eďouš).M.

Marcela 9466  60 let 22.09.2018 09:52
Moc zdravím Lauru.Máme rádi Prahu a pražáky.Naštěstí to máme cca 100km. Francie je celá doleva.
Eďouš zase lhal,že jede pryč a už zase píše.Ach jo.

Marcela 9466  60 let 22.09.2018 09:52
Moc zdravím Lauru.Máme rádi Prahu a pražáky.Naštěstí to máme cca 100km. Francie je celá doleva.
Eďouš zase lhal,že jede pryč a už zase píše.Ach jo.

Lx 37246 22.09.2018 08:51
Uvědomujete se vy vítači jaké trauma by jste způsobyli malému dítěti,které mluví arabsky,roste v nějaké kultuře a najednou nějaká česká tetka na něj mluví česky? Je samo v cizí zemi,mluví na něj cizím jazykem? To vše je komedie p.Šnojdrové.V roce 2019 jsou volby do E:parlamentu.A korunky pěkné.Tak se to hodí.Kdyby se raději postarala o děti které ožebračil její povedený synáček,že?

Anonym 5822 22.09.2018 07:17
Narcis Macron je nějaký nervózní, bude to asi tím, že když přijde domů, čeká tam na něho neukojená babička. Tak to jenom pro ranní rozjezd, abychom se zasmáli. Každopádně by si ten hošík měl dát pusu na zámek. Vypadá, že nám vyrůstá opět kultík osobnosti, který by rád hýbal světem, sebestředný šašek typu Červených trenclí.

Anonym 81166 22.09.2018 00:32
K lidem, kteří si po smrti nepřejí být zpopelněni, ale uloženi do země, se obrací americká designérka Jae Rhim Leeová. Nabízí jim pohřební rubáš obsahující spory hub, jež ekologicky rozloží tělo. Oblek prodává firma Coeio za 1500 dolarů (32 700 korun).

Anonym 81166 22.09.2018 00:19
Česko je za hospodářským vrcholem, na horší časy ale lidé nešetří. Třetina domácností by z úspor nezaplatila ani lednici

Anonym 81166 21.09.2018 23:34
smysl frontexu je chranit hranice Schengenu pred migranty..ponekud me unika proc prave V4 je proti..

Anonym 81166 21.09.2018 23:32
Babiš se chvástal, jak imigraci vyřeší a zatím to vypadá, že ho Macron nakopal do prrdele

Anonym 81166 21.09.2018 23:30
K naší buranské evropské politice se nedá říct nic jiného, než "už by to mohlo stačit"! Potřebujeme řešit vysychající krajinu a lesy, zazelenit města, je na spadnutí další válka v Syrii s tisíci prchajícími civilisty, Rusové manévrují jak před koncem světa, a my budeme rozdělovat Evropu kvůli jakémusi Slovákovi, co je jenom figurkou a nástupcem zločince Fica a jeho ministra vnitra, kvůli Maďarovi, který si cpe do kapes evropské fondy, potlačuje opozici a maskuje to řevem o migrantech a Sorosovi? Naše politika musí být evropská ne maďarská nebo polská a už vůbec né slovenská, o nějakém chudobinci V4 nesmí být ani smykem nadále uvažováno. Naším zájmem má být silná Evropa, nikoli nové rozdělení Východ-Západ. Možná si zkusme konečně jmenovat ministra zahraničí namísto okecávání své neschopnosti vidět dál, než na příští EU rozpočet. Babiš objíždí okolní země a je to jenom přehlídka trapnosti a rozpačitých úsměvů na straně našich partnerů, pokud to tedy nejsou představitelé spolku V4, rádoby trucpodniku pro nedozrálé země bývalé východní Evropy. Ani Jugoši, ani Rumuni a ani zaostalí Bulhaři s tím nechtějí mít nic společného. Bezpečnost a příslušnost české země k Západu i řešení klimatické změny pro naše děti, jsou nad prachama v privátních kapsách, a řeči o migrantech to nezakryjí. Je čas dělat opravdovou zahraniční politiku místo blábolů o koordinaci neslučitelných geopolitických zájmů, které jsou v rozporu s bezpečností naší země.

Anonym 81166 21.09.2018 23:28
V4 kdysi inicioval Václav Havel s tehdejšími středoevriopskými prezidenty, dnes, kdy se k moci dostali pozvracení opičáci typu Ing.Zemana, je to samozřejmě úplný nesmysl. Nejvíc mě překvapuje, jak někdo, kdo chce jenom rozbíjet, rozvracet a nespolupracovat s nikým, se domnívá, že se čtyřmi totálně morálně zdevastovanými zeměmi lze spolupracovat na výhodnější bázi, než se zeměmi v rámci EU. Maďaři inklinují k diktatuře, rasismu a fašismu, Poláci ke klerikální a národovecké diktatuře, Slováci jsou rádi, že nemají 50% nezaměstnanost a Češi s pozvraceným Ing.Zemanem a polovinou obyvatelstva pologramotnou - no to je partička jako z Marsu!! Co tyhle chudáčky spojuje? Snad jenom chuť navést někoho třetího, aby za ně topil africký děti u břehů Itálie.. to je asi tak všechno, co od téhle sestavy kryplů lze očekávat..

Anonym 81166 21.09.2018 23:26
Konecne nekdo vyslovil, ze se staty V4 se musi jednat jako s Ruskem, silou. Protoze za Sumavou na vychod neziji lide, ale muzici.

Anonym 81166 21.09.2018 23:23
Evropa není menu, ze kterého si můžete vybírat, prohlásil Macron podle agentury AFP. Země, které nechtějí silnější Frontex či více solidarity, opustí Schengen, země, jež nechtějí silnější Evropu, opustí strukturální fondy, prohlásil Macron .
Výborně. Tak se musí na Babiše a na Zemana.

Anonym 81166 21.09.2018 23:21
Server Lidovky hlouběji pátral po stopách tajemné lékařky. Zjistil, že Taťjana Horáková není zapsaná v rejstříku lékařů, ani se nikde neobjevují odkazy práce, díky kterým by získala titul kandidátky věd. Její organizace oficiálně sídlí v pražské ulici Politických vězňů. Jde o stejnou adresu, na níž sídlí i KSČM. Nikdy jsem tu nikoho z nich neviděl, řekl serveru Lidovky místní vrátný. Místnost č. 108 byla zamčená a ani místní údržbář nikoho z Mezinárodního dětského kříže neznal.
Nezná ji nikdo z Člověka v tísni ani z Mezinárodní organizace pro migraci.
Loni dostala Horáková Řád Elišky Přemyslovny, a to od Nadace Elišky Přemyslovny, kterou vede Augustin Karel Andrle Sylor, bývalý poslanec hnutí Úsvit přímé demokracie. Pro řád si ale nepřišla. Ona navíc i tvrdí, že je slepá a hluchá, řekl Lidovkám. Není to zábavné? Od dob Aničky Škrlové z kauzy Kuřim konečně nějaké oživení.
Teď je otázka, kolik těch obdivovatelek, které se vyskytují třeba na Facebooku Andreje Babiše, skutečně existuje. Nějaké jistě jsou, to je jasné. Ale tohle

Anonym 81166 21.09.2018 23:20
Písemně například napsala: Pan premiér Babiš, přestože je více zatížen než pan Sobotka, se mnou komunikuje. Já se s ním osobně neznám, oslovila jsem ho, že potřebujeme pomoct. Když jsem mu napsala ve dvě v noci, tak mi ve čtvrt na tři odpoví. Ano, pan Babiš se mnou komunikuje. Pan premiér naslouchá, neohrnuje nad lidmi nos, moc si toho vážím. Vysoce to oceňují i moji kolegové.
Mezinárodní dětský kříž nemá webové stránky, neví se, kdo kromě prezidentky k němu ještě patří, kdo stojí za jeho činností. Oficiálně sídlí na adrese Politických vězňů 9 v Praze, ale nezdá se, že by tam o této organizaci někdo věděl. Lidovky pak text po dvou hodinách stáhly a dnes uveřejnily materiál, kde přiznávají, že této podivné osobě redakce naletěla.

Anonym 81166 21.09.2018 23:20
Babišův trapas. Poslal do Lidovek text záhadné prezidentky nejspíš neexistující organizace.
Bizár kolem syrských dětí pokračuje jednou spíše komickou epizodou. Server Lidovky ve středu publikoval text paní, která sama sebe označuje za prezidentku Mezinárodního dětského kříže. Text tam přišel od Andreje Babiše a autorka vystupuje jako jeho velká příznivkyně.
Problém je v tom, že Taťjana Horáková se na veřejnosti nějak neobjevuje a o její organizaci nikdo nikdy neslyšel. Na podivnosti upozornil Nový Deník a jak lze zjistit, už dříve se tím zabývala jiná média, v roce 2008 slovenský magazín Týždeň. Nový deník: Redakce Nového deníku ji sháněla se žádostí o vyjádření od středy. Následně se redakci ozval přes SMS jistý MUDr. Rossi, který se představil jako viceprezident Mezinárodního dětského kříže a poskytl e-mail na Horákovou. Ta následně odpověděla na e-mailem položené dotazy a posléze se redakci podařilo s ní spojit i telefonicky. Osobní setkání však odmítla.

Fanda 46426  72 let 21.09.2018 22:34
Šojdrovka dostane v táborech při hledání sirotků akorát přes tu svojí mordu a bude ticho , tak se podle KDU dělá politika , štváči fráternicky a ta halapartna Marčelina jim ještě přizvukuje

Anonym 94236 21.09.2018 22:03
Kdysi byl nějaký Ukrajinec Brežněv, který vyžadoval před rokem 1968 poslušnost Československa. Za neuposlechnutí nás trestal ukrajinskou okupací. Dnes nám jedna moc za oceánem diktuje kdo je přítel a kdo nepřítel, s kým máme obchodovat a s kým ne! Posloucháme nového Brežněva?

Yx 37432 21.09.2018 22:03
Jak si ty rodiny budou s dětmi povídat? Mluví arabský. Každé dítě bude mít překladatele? Super p. Šojdrová

Anonym 94236 21.09.2018 21:48
Je jen otázka, či se paní Šojdrová nedopustila trestného činu, který vedl k hysterii. Myslím, že máme dobrou policii. Zastavila českého Muslima ještě před spácháním teroru. Snažil jsem se najít motivaci. Je to bývalý Slovák, který přestoupil na Islám. Před sto lety se říkalo "poturčenec je horší Turka". Nejspíš se chtěl vytáhnout před Muslimy a ukázat jak se to dělá. Příliš neznal Korán. Ten nabádá k trpělivosti za dosažení cíle.

Edík 78323  53 let 21.09.2018 20:08
Projekt neexistuje, uvidíme jestli nějaké " děti" najde uvedl na adresu skvělý premiér Andrej Babiš!!
Pomůžeme kdykoliv ale v jejích zemí ,nebo v Jordánsku, dodal vynikající premiér Babiš!
To je rozumné řešení pane Babiš!

Mirka 46710  66 let 21.09.2018 19:49
Edo my jedeme do hotelu Mier.Dekuju za doporuceni.Prezident Zeman opet plynnou anglictinou a Angela byla v pozoru.Dobrou noc.

Edík 78323  53 let 21.09.2018 19:43
Paní Mirko v Bojnicích jsme byli několikrát, doporučuji nezapomnět navštívit zámek Bojnice, něco úžasného , termální voda 37-39%.
Paráda,nejedete náhodou do hotelu Regia?
Dobré ubytování,jestli můžete vyberte si výhled přímo na zámek Bojnice!
Mějte se.

Edík 78323  53 let 21.09.2018 19:38
Žádní sirotci nejsou, zesměšnil skvělý premiér veš Šojdrovou!!
Tak to má být,tak je to správné!!
Bude znárodnění, pomatená vedoucí opičí pracky??

Mirka 46710  66 let 21.09.2018 19:34
Marceliny prispevky,tedy hole vety,mi pripominaji vykriky pacienta v poslednim tazeni,takze nema cenu na ne odpovidat.Edo,az se vratite z Bojnic,napiste jak tam bylo.Jedeme tam 14.10.Dnes se bude dobre spat.Preju pekny vikend.

Edík 78323  53 let 21.09.2018 19:28
Dnes je opět krásný den, viď Marcelko vedoucí opičí pracky??

Edík 78323  53 let 21.09.2018 19:25
Praváci na kolenou, Mašín 66 na kapačkách, Mařena v korekcí a Marcela si balí věci a letí za ní!!
A Baník vede 2:0
!!

Edík 78323  53 let 21.09.2018 19:24
Mirko souhlas,KDS vždy byli a jsou hadí!

Edík 78323  53 let 21.09.2018 19:22
Edík má vždy pravdu,tak si to zapamatuj slepice,
i Mařena Ovarová to pochopila!!
Pro jednoduchou Marcelinu plastelínu!!
9466 9466 9466!

Mirka 46710  66 let 21.09.2018 19:21
Oprava 2015

Mirka 46710  66 let 21.09.2018 19:20
Sojdrova byla clenkou KSC do roku 1989.Kdo pochopi,ze presla k lidovcum.Dokonala kriva baba.V roce 1915,kdy tato pomoc byla aktualni ani nehlesla.Ma strach,protoze preference lidovcu klesaji a ona prijde o mistecko v Bruselu.Syrska ambasada spise preferuje pomoc v Syrii a at se Syrane vrati domu.Andy nedej se.

Edík 78323  54 let 21.09.2018 19:19
Poslední průzkum ANO jednoznačně nejlepší 34-36% ostatní jen jako kulisy!!
Bravó!!

Edík 78323  54 let 21.09.2018 19:18
Už ti nebudu odpovídat,s vedoucí opičí pracky je to stráta času!!
A to znárodnění kdy??

Edík 78323  54 let 21.09.2018 19:16
Kdy bude znárodnění,ty nepochopo??
Ty jsi si nevšimla že píše někdo jiný pod mým jménem??
Tak to ti není pomocí!!
A to znárodnění, víš už přesné datum??

Edík 78323  54 let 21.09.2018 19:13
Premiér utřel tu hňupku Šojdrovou,a náš skvělý prezident dál rýžák Makrele!!
No není na světě krásně, viď Marcelino plastelino!!
Kdy bude znárodnění ledniček ale hlavně blbosti, něco takového jako jsi ty NEMEHLO??

Marcela 9466  60 let 21.09.2018 19:11
No EĎOUŠI syrotek píšeš ty.A taky svyně hlupáku.Najdeš to v historii.To je šipkou dolů!

Edík 78323  54 let 21.09.2018 19:10
Chudák Šojdrová,syna má šmejda tak musela odvrátit pozornost!!
Strašná pakáž ti lidovci!!

Edík 78323  54 let 21.09.2018 19:08
Šojdrová začne " děti" teprve hledat!!
No není to tyča??
Další rána pravákům!!
Marcelino kdy bude znárodnění??

Edík 78323  54 let 21.09.2018 19:07
Plastelino alespoň dvě věty,prosíím!!

Edík 78323  54 let 21.09.2018 19:06
Praváci skřípeji zubami,jak vynikající premiér Andrej Babiš,zametl s tou vši Šojdrovou, která si honí triko na sirotcich, která ani nezná!!
BRAVÓ pane Babiš,ani noha barbarů sem nesmí vkročit! Bravó!!

Marcela 9466  60 let 21.09.2018 19:05
Miloš,teoretik z prognosťáku,komunista,zlý rozvraceč si bere do ..
evangelium.Že se nebojí..

Edík 78323  54 let 21.09.2018 19:04
Krávo píše se sirotek ,a ne syrotek stará koloběžko 8932 8932 8932 8932!!
Zpět do školy,hajtro!!

DrRůžička 10918  71 let 21.09.2018 19:03
Tak Šojdrová dopadla, jak jsem očekával. Až mi jí bylo líto jak se na tom brífingu v tom všem plácala, ani neví kde ty děti vzít, premiéra obtěžuje, aby jí dal adresy těch táborů, kde bude děti hledat. A vystoupení Andreje, excelentní, přehledné, věcné. Správně řekl, někdo si z toho udělal před volbami politikum a přitom vůbec neví, "KOLIK BIJE". ŠOJDROVÁ a spol. chtějí 50 sirotků a vůbec neví, kde je vezme. Trapná europoslankyně, reprezentantka ČR a TELIČKA k ní. Hrůza!!

Edík 78323  54 let 21.09.2018 19:01
Další úspěch této vlády, příspěvek pro postižené opět zvýšen a hlavně schválen, modré lopaty!!
Další navýšení příspěvků na děti!
Přátelé člověk nestíhá všechna navýšení zlevnění vůbec sledovat!!
Toto je ta správná, vláda v čele s brilantním premiérem Andrejem Babišem!!
Bravó , bravó vládo!!

Edík 78323  54 let 21.09.2018 18:58
Babiš tu veš Šojdrovou usadil, nemá žádný seznam,a neví kolik ty " děti" mají let a odkud jsou, přesně jak jsem psal!
Edík má vždy PRAVDU,modráci!!

Marcela 9466  60 let 21.09.2018 18:53
Eďouš umyl nádobí a bude psát blbosti.Ani v Těšíně nemá přátele.
Prázdný sud, co nejvíc duní.Navíc s hrubkami!
ANO je loutkové divadýlo hlupáků.Opička,prasátko,Ken,..

JiříPavlík 37452  67 let 21.09.2018 18:16
Dobrý den pane prmiére,
možná, než hledat rodiny pro přijetí dětí v ČR, bych viděl smysluplné hledat rodiny pro adopci v Syrii. Předpokládám, že se tam situaci uklidní a
jistě již dnes tam existují bezpečná místa.
Zdravím
Jiří Pavlík

 <<nové   starší>> 

1
50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550 1600 1650 1700 1750 1800 1850 1900 1950 2000 2050 2100 2150 2200 2250 2300 2350 2400 2450 2500 2550 2600 2650 2700 2750 2800 2850 2900 2950 3000 3050 3100 3150 3200 3250 3300 3350 3400 3450 3500 3550 3600 3650 3700 3750 3800 3850 3900 3950 4000 4050 4100 4150 4200 4250 4300 4350 4400 4450 4500 4550 4600 4650 4700 4750 4800 4850 4900 4950 5000 5050 5100 5150 5200 5250 5300 5350 5400 5450 5500 5550 5600 5650 5700 5750 5800 5850 5900 5950 6000 6050 6100 6150 6200 6250 6300 6350 6400 6450 6500 6550 6600 6650 6700 6750 6800 6850 6900 6950 7000 7050 7100 7150 7200 7250 7300 7350 7400 7450 7500 7550 7600 7650 7700 7750 7800 7850 7900 7950 8000 8050 8100 8150 8200 8250 8300 8350 8400 8450 8500 8550 8600 8650 8700 8750 8800 8850 8900 8950 9000 9050 9100 9150 9200 9250 9300 9350 9400 9450 9500 9550 9600 9650 9700 9750 9800 9850 9900 9950 10000 10050 10100 10150 10200 10250 10300 10350 10400 10450 10500 10550 10600 10650 10700 10750 10800 10850 10900 10950 11000 11050 11100 11150 11200 11250 11300 11350 11400 11450 11500 11550 11600 11650 11700 11750 11800 11850 11900 11950 12000 12050 12100 12150 12200 12250 12300 12350 12400 12450 12500 12550 12600 12650 12700 12750 12800 12850 12900 12950 13000 13050 13100 13150 13200 13250 13300 13350 13400 13450 13500 13550 13600 13650 13700 13750 13800 13850 13900 13950 14000 14050 14100 14150 14200 14250 14300 14350 14400 14450 14500 14550 14600 14650 14700 14750 14800 14850 14900 14950 15000 15050 15100 15150 15200 15250 15300 15350 15400 15450 15500 15550 15600 15650 15700 15750 15800 15850 15900 15950 16000 16050 16100 16150 16200 16250 16300 16350 16400 16450 16500 16550 16600 16650 16700 16750 16800 16850 16900 16950 17000 17050 17100 17150 17200 17250 17300 17350 17400 17450 17500 17550 17600 17650 17700 17750 17800 17850 17900 17950 18000 18050 18100 18150 18200 18250 18300 18350 18400 18450 18500 18550 18600 18650 18700 18750 18800 18850 18900 18950 19000 19050 19100 19150 19200 19250 19300 19350 19400 19450 19500 19550 19600 19650 19700 19750 19800 19850 19900 19950 20000 20050 20100 20150 20200 20250 20300 20350 20400 20450 20500 20550 20600 20650 20700 20750 20800 20850 20900 20950 21000 21050 21100 21150 21200 21250 21300 21350 21400 21450 21500 21550 21600 21650 21700 21750 21800 21850 21900 21950 22000 22050 22100 22150 22200 22250 22300 22350 22400 22450 22500 22550 22600 22650 22700 22750 22800 22850 22900 22950 23000 23050 23100 23150 23200 23250 23300 23350 23400 23450 23500 23550 23600 23650 23700 23750 23800 23850 23900 23950 24000 24050 24100 24150 24200 24250 24300 24350 24400 24450 24500 24550 24600 24650 24700 24750 24800 24850 24900 24950 25000 25050 25100 25150 25200 25250 25300 25350 25400 25450 25500 25550 25600 25650 25700 25750 25800 25850 25900 25950 26000 26050 26100 26150 26200 26250 26300 26350 26400 26450 26500 26550 26600 26650 26700 26750 26800 26850 26900 26950 27000 27050 27100 27150 27200 27250 27300 27350 27400 27450 27500 27550 27600 27650 27700 27750 27800 27850 27900 27950 28000 28050 28100 28150 28200 28250 28300 28350 28400 28450 28500 28550 28600 28650 28700 28750 28800 28850 28900 28950 29000 29050 29100 29150 29200 29250 29300 29350 29400 29450 29500 29550 29600 29650 29700 29750 29800 29850 29900 29950 30000 30050 30100 30150 30200 30250 30300 30350 30400 30450 30500 30550 30600 30650 30700 30750 30800 30850 30900 30950 31000 31050 31100 31150 31200 31250 31300 31350 31400 31450 31500 31550 31600 31650 31700 31750 31800 31850 31900 31950 32000 32050 32100 32150 32200 32250 32300 32350 32400 32450 32500 32550 32600 32650 32700 32750 32800 32850 32900 32950 33000 33050 33100 33150 33200 33250 33300 33350 33400 33450 33500 33550 33600 33650 33700 33750 33800 33850 33900 33950 34000 34050 34100 34150 34200 34250 34300 34350 34400 34450 34500 34550 34600 34650 34700 34750 34800 34850 34900 34950 35000 35050 35100 35150 35200 35250 35300 35350 35400 35450 35500 35550 35600 35650 35700 35750 35800 35850 35900 35950 36000 36050 36100 36150 36200 36250 36300 36350 36400 36450 36500 36550 36600 36650 36700 36750 36800 36850 36900 36950 37000 37050 37100 37150 37200 37250 37300 37350 37400 37450 37500 37550 37600 37650 37700 37750 37800 37850 37900 37950 38000 38050 38100 38150 38200 38250 38300 38350 38400 38450 38500 38550 38600 38650 38700 38750 38800 38850 38900 38950 39000 39050 39100 39150 39200 39250 39300 39350 39400 39450 39500 39550 39600 39650 39700 39750 39800 39850 39900 39950 40000 40050 40100 40150 40200 40250 40300 40350 40400 40450 40500 40550 40600 40650 40700 40750 40800 40850 40900 40950 41000 41050 41100 41150 41200 41250 41300 41350 41400 41450 41500 41550 41600 41650 41700 41750 41800 41850 41900 41950 42000 42050 42100 42150 42200 42250 42300 42350 42400 42450 42500 42550 42600 42650 42700 42750 42800 42850 42900 42950 43000 43050 43100 43150 43200 43250 43300 43350 43400 43450 43500 43550 43600 43650 43700 43750 43800 43850 43900 43950 44000 44050 44100 44150 44200 44250 44300 44350 44400 44450 44500 44550 44600 44650 44700 44750 44800 44850 44900 44950 45000 45050 45100 45150 45200 45250 45300 45350 45400 45450 45500 45550 45600 45650 45700 45750 45800 45850 45900 45950 46000 46050 46100 46150 46200 46250 46300 46350 46400

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti