Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Love (deluxe) (Buble, Michael) Soucast (Callta, Pavel) Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill)

Andrej Babiš diskuse strana 19950

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Stania 62237 06.04. 16:43
Podle poslance a místopředsedy sněmovního klubu KSČM Leo Luzara je nyní čas gratulovat k volebnímu vítězství a na hodnocení bude ještě čas. Je hloupost tvrdit něco o závisti a už vůbec něco srovnávat s historickými osobami, které mají mimo jiné také máslo na hlavě. Slovenští voliči volili změnu a šli i do rizika nepříliš známé kandidátky. Snad jim splní jejich představy a nezanevřou na přímou volbu prezidentky, protože volební účast je to nejvíce varující pro demokracii, uvedl.

Stania 62237 06.04. 16:42
Poslanec ČSSD Jaroslav Foldyna míní, že němečtí novináři asi mají mnohem více informací než on. Protože já o paní Čaputové nevím prakticky nic jiného, než že vypadá mnohem reprezentativněji než paní Merkelová, pan Havel a nepochybně i než Miloš Zeman. I když je jasné, že vzhled je pro politika důležitý, tak já osobně pokládám za mnohem důležitější jeho politické postoje, celkový rozhled, osobní statečnost a životní a politické zkušenosti a nutno říci, že ve všech těchto ohledech je pro mě paní Čaputová zatím velkou neznámou. To znamená, že může překvapit, a to jak pozitivně, tak negativně. Myslím si, že v prezidentské volbě Slováci vsadili především na neokoukanost nové tváře, a zda to byla sázka správná, či nikoli, ukáže až čas. Že bychom ovšem Slovákům někdy začali paní Čaputovou závidět, to opravdu nepředpokládám. Alespoň ne do konce volebního období našeho současného prezidenta, nepochybuje Foldyna.

Stania 62237 06.04. 16:41
Předseda SPD a místopředseda Sněmovny Tomio Okamura varuje před rozvrácením skupiny V4. Slovenské prezidentské volby vyhrála zdánlivě neznámá právnička a aktivistka, která otevřeně podporuje likvidaci tradiční rodiny a tradičních evropských křesťanských hodnot a podporuje likvidaci suverenity národních evropských států. Je to sice člověk bez politické historie ale nikoli bez historie je to dlouholetá aktivistka slovenských politických neziskových organizací. Její úspěch je vítězstvím dlouholeté kampaně, která vyvrcholila zneužitím kriminální vraždy novináře k pokusu o protivládní převrat, který měl změnit výsledky demokratických voleb. Nová prezidentka Čaputová je ideovým nástupcem dosavadního prezidenta Kisky s tím, že je radikálnější a říká nahlas to, co si Kiska jen myslel. Ale tak jako Kiska nedokázal zvrátit národní politiku slovenské vlády, je reálná naděje, že to nedokáže ani Zuzana Čaputová. To nejhorší, co nám totiž hrozí, je riziko zvrácení jednoty Visegrádské čtyřky (V4), jejího kritického přístupu k migrantům a k politice Bruselu, řekl.

Anonym 21219 06.04. 16:29
To EU může za ten Zealand. Evropská komise za to může. Ti vyrobili toho střelce.

Anonym 21219 06.04. 16:28
Když došli k hranici tak dojdou i zpátky do Řecka a holubník at" si dělají doma. Imigranti už mi tak lezou krkem .. ..

Anonym 21219 06.04. 16:26
ŘEKNU TO PŘEDEM. TA FÁMA BUDE PODVOD. PRÝ TO VÍ Z INTERNETU TAK TO JEDNAK NEPOTŘEBUJÍ POMOC ALE PODLE MĚ TO UDĚLALA SLUNEČNÍ VERBEŽ S TÍM ŽE JE NAKONEC PUSTÍ. HNAL BYCH JE ZPÁTKY BEZ SLITOVÁNÍ. EVROPSKÁ UNIE VYKHURVENÁ TOTIŽ U NICH VYSÍLÁ SPOTY JAK JE TADY VÍTÁME. ZBAVIT SE eu NAVŽDY.

Anonym 21219 06.04. 16:26
ŘEKNU TO PŘEDEM. TA FÁMA BUDE PODVOD. PRÝ TO VÍ Z INTERNETU TAK TO JEDNAK NEPOTŘEBUJÍ POMOC ALE PODLE MĚ TO UDĚLALA SLUNEČNÍ VERBEŽ S TÍM ŽE JE NAKONEC PUSTÍ. HNAL BYCH JE ZPÁTKY BEZ SLITOVÁNÍ. EVROPSKÁ UNIE VYKHURVENÁ TOTIŽ U NICH VYSÍLÁ SPOTY JAK JE TADY VÍTÁME. ZBAVIT SE eu NAVŽDY.

Anonym 21219 06.04. 16:25
ŘEKNU TO PŘEDEM. TA FÁMA BUDE PODVOD. PRÝ TO VÍ Z INTERNETU TAK TO JEDNAK NEPOTŘEBUJÍ POMOC ALE PODLE MĚ TO UDĚLALA SLUNEČNÍ VERBEŽ S TÍM ŽE JE NAKONEC PUSTÍ. HNAL BYCH JE ZPÁTKY BEZ SLITOVÁNÍ. EVROPSKÁ UNIE VYKHURVENÁ TOTIŽ U NICH VYSÍLÁ SPOTY JAK JE TADY VÍTÁME. ZBAVIT SE eu NAVŽDY.

Anonym 21219 06.04. 16:25
ŘEKNU TO PŘEDEM. TA FÁMA BUDE PODVOD. PRÝ TO VÍ Z INTERNETU TAK TO JEDNAK NEPOTŘEBUJÍ POMOC ALE PODLE MĚ TO UDĚLALA SLUNEČNÍ VERBEŽ S TÍM ŽE JE NAKONEC PUSTÍ. HNAL BYCH JE ZPÁTKY BEZ SLITOVÁNÍ. EVROPSKÁ UNIE VYKHURVENÁ TOTIŽ U NICH VYSÍLÁ SPOTY JAK JE TADY VÍTÁME. ZBAVIT SE eu NAVŽDY.

Mašín 81182 06.04. 15:40
To by si měli uvědomit i všichni ti, kteří se strašně rozčilují, za co by měl být Kovy vyznamenáván, vždyť nic nedokázal? Jednak toho totiž pravděpodobně už nyní dokázal víc, než všichni hateři, kteří mu teď nadávají a hlavně, Kovy se o žádný metál nehlásí. Má to v hlavě srovnané, na rozdíl od lidí, jejichž sprosté vzkazy se od pátku šíří po internetu.

Mašín 81182 06.04. 15:40
Ano, bývalý redaktor komunistických Haló novin někoho kádruje a vykládá o něm, že je bolševik. Je to absurdní, jako celé Ovčáčkovo fungování na Pražském hradě. Neúspěšný novinář zkrátka neunáší fakt, že za pár let se o něm bude vědět pouze to, že se choval jako podrážděná puberťačka, zato Kovy bude stále tím, kdo v mladém věku dělal rozhovor s předsedou Evropské komise Jeanem-Claudem Junckerem. Je nejúspěšnějším a nejpopulárnějším youtuberem u nás, jehož kanál odebírá přes 760 tisíc lidí, což je o trochu víc, než Ovčáčkových 19.820 sledujících na Facebooku.

Mašín 81182 06.04. 15:39
Proto není divu, že pokornost dvaadvacetiletého Kovyho na Hradě vyvolala další hysterický záchvat Jiřího Ovčáčka. Muž, který si neuvědomuje, že je skutečně pouze bezvýznamným nižším úředníkem a jeho názory jsou stejně podstatné jako bzučení hmyzu, nazývá youtubera svazáčkem a bolševikem.

Mašín 81182 06.04. 15:39
Ten do konceptu hradní zatuchliny zapadat nikdy nebude. Navíc, když natočí video, v němž nejen řekne, že by si metál, který stejně nepadá v úvahu, od Zemana nevzal, ale především sám uzná, že nemá za co tak významné ocenění dostat. Tohle Vyskočilové, Krampolové, Renčové a jim podobní, nikdy nepřipustí.

Mašín 81182 06.04. 15:38
Nebo alespoň komunistickým režimem prověřené hvězdy popmusic, herci z budovatelských seriálů, nebo prostě lidé, kteří za Zemana dostatečně horovali třeba na stránkách propagandistických Parlamentních listů, nebo v TV Barrandov.
Nyní se ovšem začalo skloňovat jméno mladého kluka, který je pro mládež celebritou, ale jeho profesní kvality uznávají i zkušení novináři, moderátoři, nebo odborníci na internetovou komunikaci.

Mašín 81182 06.04. 15:38
Zpráva o Kovyho možné nominaci na státní vyznamenání vzbudila ihned velkou reakci. Obzvláště od těch, kteří jsou přívrženci současného hradního pána a podle nich by měli metály dostávat umělci jako Ivan Vyskočil, který se po letech, kdy o něm nikdo neslyšel, začal objevovat na demonstracích SPD a kázat proti migrantům, čímž splnil atributy pravého vlastence.

Mašín 81182 06.04. 15:37
Pirátský poslanec Tomáš Martínek si myslí, že by youtuber Karel Kovář alias Kovy a zakladatel serveru Manipulátoři Petr Nutil měli být oceněni státním vyznamenáním. Aniž by oba projevili třeba jen špetku iniciativy se dostat do přízně prezidenta Zemana, stali se z nich nepřátelé státu. Obzvláště Kovy si o sobě musí číst neskutečně primitivní a ubohé komentáře zoufalců, vedených Jiřím Ovčáčkem, kteří nemohou snést, že ve dvaadvaceti letech někdo může oslovovat stovky tisíc lidí a nebýt u toho buransky vulgární.

Mašín 81182 06.04. 15:36
Je toho ještě hodně, ale už nemám sílu to tady vypisovat.
Víte ale, pane Bureši-Babiši, o čem velmi často sním? O Vašem odchodu z politiky, o řádném splacení všech Vašich dluhů vůči naší republice a o řádném vysvětlení, vyšetření a potrestání všeho zla, které jste spáchal. Na jednoho člověka toho máte na hrbu až dost.
Kdybyste byl tak poctivý podnikatel a přímý politik, jak se rád prezentujete, dávno byste odstoupil, nechal věci nezávisle vyšetřit a pak se do politiky s čistým štítem vrátil. Takto Vám nevěřím ani slovo a věřte, že ani celá přepravka koblih by to nespravila. Dokonce se mi ty kupované díky Vám zhnusily tak, že bych raději byla o hladu, než bych si ten hu.us koupila. Můj volební hlas NIKDY, NIKDY ale opravdu NIKDY nedostanete, to si zapamatujte. Babička Eva Čížková

Mašín 81182 06.04. 15:34
Jen namátkově: 1) Balamutění seniorů a sociálně slabších za účelem zisku jejich volebních hlasů. 2) Lhaní a urážení těch kteří Vám oponují co řeknete jeden den, druhý den neplatí. 3) Dotace účelově nepoctivé čerpání a tím také zřejmě účelové poškozování dobrého jména naší republiky ve světě. 4) Údajná podpora živnostníků na počátku sliby (opět ty volební hlasy ), jak budete podporovat malé a střední podnikatele. A tvrdá realita pár dnů po volbách? Vaše vlastní slova, že malé a střední podnikání je na nic a je třeba naopak podpořit AGRO-impéria. 5) Zaplavování trhu výrobky otřesné kvality Vaše uzeniny nevydrží déle než dva dny, salám páchne, šunka je slizká, plná vody. O mase ani nemluvím. Nekupuji ani psovi. Dělá se mi špatně, jen když to v obchodě vidím.

Mašín 81182 06.04. 15:33
Dobrý den pane Bureši, ale pardon, Babiši! Již jsem také ve věku babiček, a tak dost často špatně spím, leč nesním jako Vy, ale přemýšlím, kde se stala chyba. V žádném případě ale nepatřím k těm babičkám, které Vám, tedy dle Vašich slov, píší oslavné a děkovné dopisy. Existují vůbec nějaké? Nebo je to stejné jako Vaše předvolební sliby, jako vymyšlená schůzka s nějakým úžasným cukrářem, kterého jako malopodnikatele samozřejmě podporujete a chcete pro něj a jemu podobné jen to nej? Jen samé lži, prázdné řeči a sliby. Je toho opravdu hodně, co mě štve na Vás a na Vaší politice, na úhybných manévrech, na nedodržení slova a slibů.

Mašín 81182 06.04. 15:32
Pane Babiši, stále se v médiích vytahujete, že Vám píší babičky. A protože i já jsem babička i prababička, rozhodla jsem se Vám také napsat Trestně stíhaného premiéra jsme tady ještě neměli a já jsem do poslední chvíle doufala, že mít nikdy nebudeme. Stalo se. Nezasloužíte si ani obdiv, ani úctu. Takový bezcharakterní, bezpáteřní tvor by se do této funkce vůbec neměl dostat. Jediné, co si skutečně zasloužíte, je pohrdání. Každý den mám větší a větší strach o budoucnost našich dětí a vnuků. Naše společnost se morálně propadá. Na krk si opět dobrovolně uvazuje smyčku bezohlednosti a touhy po neomezeném vládci. V lidech je neskutečná závist, hloupost spojená s naivitou a nenávistí. Je to smrtící koktejl. A vy těchto hnusných lidských vlastností zneužíváte. Vy však můžete fascinovat jen lidi, kteří neumí samostatně myslet a nést za svůj život odpovědnost. Obklopil jste se lidmi, jako jste Vy sám, bez svědomí a lačnících po penězích za jakoukoli cenu. Nejednáte v zájmu naší republiky, ale v zájmu své peněženky. Nemůžu se dočkat dne, kdy navždy zmizíte z politiky i z téhle republiky. Babička Helena Havelková

Mašín 81182 06.04. 15:31
Pane trestně stíhaný premiére. Jsem jedna z babiček, které tak bezostyšně podvádíte a obelháváte. Ráda bych vám sdělila, že ne všechny babičky se vám povedlo oklamat. Je nás hodně, co Vám nevěříme. A čekáme, kdy konečně naše nezkorumpovatelná policie a soudnictví Vašemu lhaní udělá konec. Přeji Vám, abyste si užil ve zdraví zaslouženého trestu. Babička Olga Havlíčková

Mašín 81182 06.04. 15:30
Pane Babiši, není to tak dlouho, co jste se chlubil, že vám píšou babičky a děkují vám za nejrůznější výdobytky. Tu za zlevněné jízdné, tu za vaši lidovost, protože jste s nimi ztratil slovo a usmíval se na ně. Dopisem ode mne se nejspíš nepochlubíte. Nejenže vám nemám za co děkovat, ale naopak. Místo vděčnosti ve mně vzbuzujete pocity úplně opačné. Spoléháte na to, že lidem zacpete ústa pár stovkami přidanými k důchodu a že bude chvíli trvat, než zjistí, co všechno zdražilo. Nasliboval jste hory doly, a přitom vám muselo být jasné, že ty sliby nemůžete splnit. Tak jako jste nesplnil dosud žádný. Od rychlobruslařské dráhy, aby nám vyrostlo víc Sáblíkových, přes nový stadion pro brněnskou Kometu až po levnější pivo pro milovníky pěnivého moku. Prostě lžete a ani se nezačervenáte. My babičky se i s dědy možná o něco laciněji svezeme vlakem, ale jídlo nám zatraceně podraží. Stejně jako plyn, voda, elektřina, nájemné. Jediné, co dokážete skvěle, je tahat lidem peníze z kapes. Vaším přičiněním mizí malé krámky a hospody na vesnici, a pak ještě máte tu drzost svalovat vinu na někoho jiného. Naslibovali jste ohromné úspory snížením počtu úředníků. Efekt? Počet úředníků roste, aby stihli zpracovat EET. Teď navíc ministři dostali za úkol snížit počet úředníků o 10 procent. Připadám si jako v Kocourkově. Zatímco zaklekáváte na malé řemeslníky, na velké podniky jste si s kontrolami čas neudělali. Proč? Protože byste šlápli někomu mocnému na kuří oko? Hrajete si na lidumila, ale veškeré vaše snažení směřuje jen k tomu, abyste mohl dění ve státě ovlivňovat ve prospěch Agrofertu, tedy svůj. Ale on vlastně Agrofert není váš, že? Babička Daniela Řezníčková

Mašín 81182 06.04. 14:55
Žluté vesty jsou pouze následovník NSDAP nebo KSČ. Stačí se podívat na jejich program a na programy KSČ nebo NSDAP.
Tak je pravda, že evropský sociální program je cesta do pekel. V budoucnu převálcují Evropu takové země jako třeba Singapur, kde nemají sociální systém pro povaleče a imigranti jsou pro zemi velkým ekonomickým přínosem.

Michal1 8181 06.04. 14:04
Oprava- kde ani nezačala to hnát rovnou..

Michal1 8181 06.04. 14:03
Žluté vesty by to měly rozjet dál za hranice a proti migrantům! Válka skončila, vrátit se zpátky a tam kde ani nezačala to znát rovnou swinským krokem. A za nimi všechny vlastizrádce sluníčkáře, vítače, neziskovky!! My vás známe a dobře si vás pamatujeme!!

Michal1 8181 06.04. 13:58
Náš ministr vnitra jde proti vlastním lidem. Máš svůj názor, tedy jiný, než on a Brusel, šup s tebou nejradši do lochu. On tě vidí a ví jak na tebe!! Hnus!! Mít tu Salviniho a Orbána, pak bychom možná byli šťastní.

Michal1 8181 06.04. 13:54
Salvini je borec. Zastává se lidí země, ve které žije a kde je ministrem vnitra. Itálie schválila Salvinim podporovaný zákon o sebeobraně, který má chránit majitele domů před zloději a vetřelci. Nový obranný zákon schválil tento týden italský senát. Italové mohou nyní použít legitimnost drženou zbraň na ochranu svojí i členů své domácnosti. Salvini dokonce dřív nabídl, že zaplatí právní náklady těch, kteří byli stíhání za použití síly k ochraně svých domovů. Dále řekl - od dnešního dne zločinci vědí, že být zlodějem v Itálii je těžší, je to ještě více nebezpečnější práce. V Itálii má zbraň asi 4,5 milionů domácností. Nový zákon představuje obrovský kontrast proti Spojenému království, tam jsou díky politice majitelé domů snadnými cíli. Takového ministra vnitra by měla mít každá země. Tam, kde mají za ministry vnitra zbabělce a bruselské lezřiťové , tam to stojí za howno.

Anonym 21219 06.04. 13:48
Žluté vesty se šikují po celé Francii, vypukne už 21. kolo protestů

Anonym 21219 06.04. 13:39
Jsem velký fanoušek "MOJE ZPRAVY" dokonce jsou lepší, než týden.. .. a srandovní.

Anonym 21219 06.04. 13:37
Signatář Charty 77 Černý: V EU sedí Německo a Francie na hromadě lupu. Pryč od toho opatrovníka za vlastním životem (PARLAMENTNÍ)

Anonym 21219 06.04. 13:36
MÁME TU DEN "D" I KDYŽ TO BERU ZATÍM S REZERVOU A UVĚŘÍM JEN ČINŮM. CHARTISTA ŘEKL PRAVDU!! !! !! MOŽNÁ HO BUDOU CHTÍT ZNIČIT A MUSÍME HO ZACHRÁNIT POKUD TO NENÍ NĚJAKÁ LEST, PROTOŽE PAK DEFENESTROVAT. JÁ MI ALE VĚŘÍM A JE TO UKÁZKA ŽE NE VŠICHNI Z NICH JSOU ZLÍ.
ANO EU KRADE MAJETKY, ZEMĚ A I DUŠE.
-
Signatář Charty 77 Černý: V EU sedí Německo a Francie na hromadě lupu. Pryč od toho opatrovníka za vlastním životem (PARLAMENTNÍ)

Anonym 21219 06.04. 13:28
Správně Mirko níže s těmo koloniemi a vykořistováním a dělají to dodnes. Osdkud myslíš že rozdávají dotace? Kongo. Zambie, skoro celý svět. Kaddafi zemžel protože vlastnil oceán ropy. Venezuela. Další. Naše LITHIUM!

Anonym 21219 06.04. 13:04
Natočeno. Takhle chrání městští strážníci pouliční prostitutky a jejich pasáky ((seznam)
-
Tak takové fízly platíme z daní a ještě horší.

Stania 62237 06.04. 12:19
Anketa
Prospívají Piráti české politice? Prospívají 5 %, Neprospívají 96%
Hlasovalo 9966 lidí
Anketa
Kdo bude mít po nástupu Čaputové do funkce lepšího prezidenta? ČR 89 %, SR 11 %
Hlasovalo 13647 lidí

Mirka 46236  66 let 06.04. 12:09
Ediku,dekuju za prani k svatku.Uzijte si vikend a mejte se hezky.My utikame do prirody na kolech.

Mašín 81182 06.04. 12:07
Ten VdB už také nezůstane ušetřen vůbec ničeho. Nejdřív setkání s Trumpem a teď s touhle kreaturou. To je snad ta nejnepříjemnější součást jeho práce.
Brzké dokončení dálničního spojení na trase Praha-Linec by bylo opravdu smysluplné, jen pokud vím, jsou ale právě Češi tím, kdo tu pořádně zaostává S10 už přeci vede až do Freistadtu, zatímco až do Budějovic člověk pořád ještě poskakuje po bídných okreskách!
Mezi Häuplem a Zemanem je ten rozdíl, že Häupl ty pijatiky ustojí.
Vaříte budvar, takže vás máme pořád rádi

Mašín 81182 06.04. 12:07
Jak vidno, tu pomoc EU v objemu 400 miliard euro zemím bývalého východního bloku šlo utratit rozumněji.
Tenhle týpek svou primitivitou slušně konkuruje Trumpovi.
Hlavně hned neházet všechny Čechy do jednoho pytle. Z větší části jsou to opravdu schopní lidé
Putinův krtek
Žádné jiné hlavě státu se k nám zjevně nechce ale jedno, zdá se, spojuje: lež!
Laciná nařčení, která se rozplynou ve vzduchu navíc směřovaná k někomu, koho (Zeman) ještě nedávno, kdy byl dotyčný u moci, vedl v úctě. to je opravdu otřesný typ! A teď, vzhůru na soukromé setkání s Hoferem! Ti se hledali

Mašín 81182 06.04. 12:06
Proč sem vůbec zvou takového deme.tního protivu?
Vyčiní bývalému starostovi za to, že údajně nepodpořil jednu školu (jako by ho k tomu snad něco opravňovalo), i když sám nic podobného neudělal. Navíc ani neumí vyslovit jméno prezidenta, k němuž přijel na návštěvu.
Cokoliv, co mě k tomuhle Jankovi napadá, by bylo trestné.
Kdyby mě Zeman nekritizoval, hned bych tušil, že asi dělám něco špatně.
Proč se VdB setkává na Hofburgu se zahraničním zástupcem krajní pravice?
Kvůli těmto stále hojněji zastoupeným krajně pravicovým neurvalcům se začíná železná opona přehodnocovat a lidé na ni pohlížejí s určitou dávkou nostalgie. Kromě toho v minulosti byli zavření, a teď si nikoho nevpouštějí dovnitř. To mi hlava nebere.

Mašín 81182 06.04. 12:05
Pozoruhodný nedostatek diplomacie. Ale jak je vidět na České republice, Spojeném království, Francii, Německu i Rakousku umělé problémy vycházejí vždy z toho samého autoritářského, antiintelektuálního, neprogresivního a paranoidního koutu. Příklad Rumunska ukázal, že to neprospívá ani ekonomice. Autoritářství je jednoduše hloupé.
Pane Zemane, prozradím vám jedno tajemství, i pan (bývalý dlouholetý starosta Vídně Michael) Häupl na vaší akci byl jen kvůli bezplatnému sektu. Až bude Praha desetkrát po sobě zvolená nejlepším městem k životu, tak si povíme

Mašín 81182 06.04. 12:03
Za českého prezidenta se stydím až do morku kostí. Mým jediným prezidentem z těch šesti, které jsem zažil, byl Václav Havel
Nemáš se zač stydět, vždyť za to nemůžeš!
Nemusíte se omlouvat za někoho, jehož chování nemůžete ovlivnit.
Kdysi se v jednom rozhovoru ptali Karla Schwarzenberga, co si myslí o Zemanovi. Na to jim elegantně odpověděl, že mu tak trochu připomíná (dlouholetého předsedu CSU) Franze Josefa Strausse. Ten dokázal přednést řeč i ve stavu, v jakém se jiní ani neudrží na nohou.
Kdykoliv jen zaslechnu něco o Zemanovi, vzpomenu si na dnes už 11 let starý článek v Die Zeit, který tak pěkně popisuje tamní kulturu. (Přispěvatel odkazuje na článek pojednávající o údajné neschopností českých ornitologů publikovat odborné práce, což dává do souvislosti s tuzemskou vysokou spotřebou piva).

Mašín 81182 06.04. 12:02
Níže následuje překlad většiny diskuzních příspěvků o Zemanovi:
Co na tom, že sem tam něco poplete hlavně, že má plné břicho a že mu u nás chutnalo. VdB (rakouský prezident Van der Bellen) ho určitě také pozval na krabku cigaret, takže o nic nejde. A proč tu vůbec byl? Na tom vlastně nesejde, nejspíš kvůli rakouské pohostinnosti.
Je docela legrační, když člověk této úrovně kritizuje druhé.
Na kanál Dunaj-Odra-Labe ať se jde klidně podívat a místním by měl osobně říct, že tu přírodní krajinu a rekreační oblasti chce přeměnit na dopravní koridor.
Není to ten prezident, který zbytek rozumu v makovici utopil v chlastu?
K tomu už snad není potřeba nic dodávat pohled na toho muže leccos vysvětluje.
Omlouvám se za chování našeho prezidenta. Nezbývá nám než odpočítávat dny do jeho konce v úřadu.

Mašín 81182 06.04. 12:01
Pod novinovým komentářem k jeho excesům ve Vídni kromě toho zaznívaly i omluvy českých diskutujících. Objevilo se i několik jadrnějších příspěvků v češtině, i jejich pisatele ale redakce usměrňovala a diskutující česky upozorňovala, že jejich jazyk ovládá.

Mašín 81182 06.04. 12:01
Rakušané v diskuzi na portálu největšího rakouského deníku Der Standard drsně zkritizovali Miloše Zemana za jeho chování během státní návštěvy jejich země.

Mašín 81182 06.04. 12:00
Popsáno zjednodušeně je to tak, že šéf komunistů a bývalý estébák lobboval za podnikatele, který měl vysávat různé státní organizace na zakázkách. Zajímavá novinka v práci českých komunistů. Podle zveřejněných dokumentů to nebyl obyčejný lobbing. Filip šéfovi ústeckého berňáku vyhrožoval, že pokud bude finanční úřad i nadále kontrolovat společnost Horáčka, mohl by se o berňák začít zajímat Nejvyšší kontrolní úřad nebo orgány sněmovny. Naprosto nepřijatelné. Filip by měl ihned opustit všechny volené funkce. Jde o ukázkové zneužití pravomoci.

Mašín 81182 06.04. 12:00
Stále více politiků požaduje, aby Vojtěch Filip rezignoval na post místopředsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Filip se totiž dopustil naprosto skandálního a neomluvitelného chování. Vyhrožoval šéfovi ústeckého berňáku a současně loudil, aby byli úředníci hodnější na podnikatele Tomáše Horáčka. Informace o Filipovi, které zveřejnilo Právo, by měly být zajímavé i pro policii. Ta rozkrývá údajnou chobotnici, která měla manipulovat státní zakázky. Ústřední postavou měl být právě Horáček.

Mašín 81182 06.04. 11:59
Jak informoval server Podnikatel, před týdnem NSS zamítl kasační stížnost Generálního ředitelství cel. Jeho zaměstnanci podle soudu neměli důvod pro tak masivní zajištění. Pokud správce daně nenašel žádný silný důvod, který by jednoznačně svědčil pro obavu z budoucí nedobytnosti daně, bylo namístě zvážit obezřetnější, méně razantní postup, který by více šetřil práva daňového subjektu, stojí v rozsudku.

Mašín 81182 06.04. 11:58
Společnost FAU, která se patrně připletla do podnikatelských plánů Andreje Babiše a jeho zemědělského koncernu Agrofert, se dočkala spravedlnosti. Proti firmě, na kterou naši klekli, jak se chlubil premiér v jedné z uniklých nahrávek, byly zrušeny zajišťovací příkazy za 343 milionů. Rozhodl o tom Nejvyšší správní soud.

Mašín 81182 06.04. 11:57
Podobné nástupní platy nabízejí i další potravinářské podniky Agrofertu, jako jsou Kostelecké uzeniny. Jen o málo štědřejší je například závod Krahulík.
Alarmující informace o špatných pracovních podmínkách v některých firmách Babišova impéria, doprovázených podprůměrnými mzdami, se objevily už dřív. Hodně v tomto směru odpracovali autoři knihy Žlutý baron, kteří popisovali fungování agenturních mafií v rámci Agrofertu, zaměstnávajících načerno zahraniční dělníky.
V souvislosti s rekordním zvýšením platů aparátu ANO se znovu potvrzuje, že některým divizím holdingu se daří líp, jiným podstatně hůř. Nejlépe prosperují ti, kdo jsou přímo napojeni na státní penězovody. To je ovšem pro Babišův byznys typické a nikoho by to už nemělo překvapit.

Mašín 81182 06.04. 11:56
Andrej Babiš tyto zprávy odmítl jako vylhané. Z aktuálních pracovních nabídek však vyplývá, že společnost Vodňanská drůbež, speciálně v reportáži zmíněný závod v Modřicích, skutečně stále nabízí pozice dělníků ve výrobě s nástupním platem od 14 tisíc korun hrubého měsíčně.

Mašín 81182 06.04. 11:56
Je všeobecně známo, že nejen tento provoz najímá zahraniční agenturní pracovníky, jelikož pracovní a platové podmínky jsou zde natolik žalostné, že při současném převisu poptávky na trhu práce nemotivují domácí uchazeče.
Němečtí reportéři zjistili, že tito dělníci ve výrobě, mimo jiné z Vietnamu, Ukrajiny, Rumunska nebo Mongolska, bez kterých by potravinářská divize Agrofertu nemohla fungovat, pracují ve velmi těžkých podmínkách za 14 až 15 tisíc korun měsíčně. Navíc nelegálně bez písemné pracovní smlouvy, přičemž minimální mzda letos znovu poskočila na 13.350 korun.

 <<nové   starší>> 

1
50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550 1600 1650 1700 1750 1800 1850 1900 1950 2000 2050 2100 2150 2200 2250 2300 2350 2400 2450 2500 2550 2600 2650 2700 2750 2800 2850 2900 2950 3000 3050 3100 3150 3200 3250 3300 3350 3400 3450 3500 3550 3600 3650 3700 3750 3800 3850 3900 3950 4000 4050 4100 4150 4200 4250 4300 4350 4400 4450 4500 4550 4600 4650 4700 4750 4800 4850 4900 4950 5000 5050 5100 5150 5200 5250 5300 5350 5400 5450 5500 5550 5600 5650 5700 5750 5800 5850 5900 5950 6000 6050 6100 6150 6200 6250 6300 6350 6400 6450 6500 6550 6600 6650 6700 6750 6800 6850 6900 6950 7000 7050 7100 7150 7200 7250 7300 7350 7400 7450 7500 7550 7600 7650 7700 7750 7800 7850 7900 7950 8000 8050 8100 8150 8200 8250 8300 8350 8400 8450 8500 8550 8600 8650 8700 8750 8800 8850 8900 8950 9000 9050 9100 9150 9200 9250 9300 9350 9400 9450 9500 9550 9600 9650 9700 9750 9800 9850 9900 9950 10000 10050 10100 10150 10200 10250 10300 10350 10400 10450 10500 10550 10600 10650 10700 10750 10800 10850 10900 10950 11000 11050 11100 11150 11200 11250 11300 11350 11400 11450 11500 11550 11600 11650 11700 11750 11800 11850 11900 11950 12000 12050 12100 12150 12200 12250 12300 12350 12400 12450 12500 12550 12600 12650 12700 12750 12800 12850 12900 12950 13000 13050 13100 13150 13200 13250 13300 13350 13400 13450 13500 13550 13600 13650 13700 13750 13800 13850 13900 13950 14000 14050 14100 14150 14200 14250 14300 14350 14400 14450 14500 14550 14600 14650 14700 14750 14800 14850 14900 14950 15000 15050 15100 15150 15200 15250 15300 15350 15400 15450 15500 15550 15600 15650 15700 15750 15800 15850 15900 15950 16000 16050 16100 16150 16200 16250 16300 16350 16400 16450 16500 16550 16600 16650 16700 16750 16800 16850 16900 16950 17000 17050 17100 17150 17200 17250 17300 17350 17400 17450 17500 17550 17600 17650 17700 17750 17800 17850 17900 17950 18000 18050 18100 18150 18200 18250 18300 18350 18400 18450 18500 18550 18600 18650 18700 18750 18800 18850 18900 18950 19000 19050 19100 19150 19200 19250 19300 19350 19400 19450 19500 19550 19600 19650 19700 19750 19800 19850 19900 19950 20000 20050 20100 20150 20200 20250 20300 20350 20400 20450 20500 20550 20600 20650 20700 20750 20800 20850 20900 20950 21000 21050 21100 21150 21200 21250 21300 21350 21400 21450 21500 21550 21600 21650 21700 21750 21800 21850 21900 21950 22000 22050 22100 22150 22200 22250 22300 22350 22400 22450 22500 22550 22600 22650 22700 22750 22800 22850 22900 22950 23000 23050 23100 23150 23200 23250 23300 23350 23400 23450 23500 23550 23600 23650 23700 23750 23800 23850 23900 23950 24000 24050 24100 24150 24200 24250 24300 24350 24400 24450 24500 24550 24600 24650 24700 24750 24800 24850 24900 24950 25000 25050 25100 25150 25200 25250 25300 25350 25400 25450 25500 25550 25600 25650 25700 25750 25800 25850 25900 25950 26000 26050 26100 26150 26200 26250 26300 26350 26400 26450 26500 26550 26600 26650 26700 26750 26800 26850 26900 26950 27000 27050 27100 27150 27200 27250 27300 27350 27400 27450 27500 27550 27600 27650 27700 27750 27800 27850 27900 27950 28000 28050 28100 28150 28200 28250 28300 28350 28400 28450 28500 28550 28600 28650 28700 28750 28800 28850 28900 28950 29000 29050 29100 29150 29200 29250 29300 29350 29400 29450 29500 29550 29600 29650 29700 29750 29800 29850 29900 29950 30000 30050 30100 30150 30200 30250 30300 30350 30400 30450 30500 30550 30600 30650 30700 30750 30800 30850 30900 30950 31000 31050 31100 31150 31200 31250 31300 31350 31400 31450 31500 31550 31600 31650 31700 31750 31800 31850 31900 31950 32000 32050 32100 32150 32200 32250 32300 32350 32400 32450 32500 32550 32600 32650 32700 32750 32800 32850 32900 32950 33000 33050 33100 33150 33200 33250 33300 33350 33400 33450 33500 33550 33600 33650 33700 33750 33800 33850 33900 33950 34000 34050 34100 34150 34200 34250 34300 34350 34400 34450 34500 34550 34600 34650 34700 34750 34800 34850 34900 34950 35000 35050 35100 35150 35200 35250 35300 35350 35400 35450 35500 35550 35600 35650 35700 35750 35800 35850 35900 35950 36000 36050 36100 36150 36200 36250 36300 36350 36400 36450 36500 36550 36600 36650 36700 36750 36800 36850 36900 36950 37000 37050 37100 37150 37200 37250 37300 37350 37400 37450 37500 37550 37600 37650 37700 37750 37800 37850 37900 37950 38000 38050 38100 38150 38200 38250 38300 38350 38400 38450 38500 38550 38600 38650 38700 38750 38800 38850 38900 38950 39000 39050 39100 39150 39200 39250 39300 39350 39400 39450 39500 39550 39600 39650 39700 39750 39800 39850 39900 39950 40000 40050 40100 40150 40200 40250 40300 40350 40400 40450 40500 40550 40600 40650 40700 40750 40800 40850 40900 40950 41000 41050 41100 41150 41200 41250 41300 41350 41400 41450 41500 41550 41600 41650 41700 41750 41800 41850 41900 41950 42000 42050 42100 42150 42200 42250 42300 42350 42400 42450 42500 42550 42600 42650 42700 42750 42800 42850 42900 42950 43000 43050 43100 43150 43200 43250 43300 43350 43400 43450 43500 43550 43600 43650 43700 43750 43800 43850 43900 43950 44000 44050 44100 44150 44200 44250 44300 44350 44400 44450 44500 44550 44600 44650 44700 44750 44800 44850 44900 44950 45000 45050 45100 45150 45200 45250 45300 45350 45400 45450 45500 45550 45600 45650 45700 45750 45800 45850 45900 45950 46000 46050 46100 46150 46200 46250 46300 46350 46400 46450 46500 46550 46600 46650 46700 46750 46800 46850 46900 46950 47000 47050 47100 47150 47200 47250 47300 47350 47400 47450 47500 47550 47600 47650 47700 47750 47800 47850 47900 47950 48000 48050 48100 48150 48200 48250 48300 48350 48400 48450 48500 48550 48600 48650 48700 48750 48800 48850 48900 48950 49000 49050 49100 49150 49200 49250 49300 49350 49400 49450 49500 49550 49600 49650 49700 49750 49800 49850 49900 49950 50000 50050 50100 50150 50200 50250 50300 50350 50400 50450 50500 50550 50600 50650 50700 50750 50800 50850 50900 50950 51000 51050 51100 51150 51200 51250 51300 51350 51400 51450 51500 51550 51600 51650 51700 51750 51800 51850 51900 51950 52000 52050 52100 52150 52200 52250 52300 52350 52400 52450 52500 52550 52600 52650 52700 52750 52800 52850 52900 52950 53000 53050 53100 53150 53200 53250 53300 53350 53400 53450 53500 53550 53600 53650 53700 53750 53800 53850 53900 53950 54000 54050 54100 54150 54200 54250 54300 54350 54400 54450 54500 54550 54600 54650 54700 54750 54800 54850 54900 54950 55000 55050 55100 55150 55200 55250 55300 55350 55400 55450 55500 55550 55600 55650 55700 55750 55800 55850 55900 55950 56000 56050 56100 56150 56200 56250 56300 56350 56400 56450 56500 56550 56600 56650 56700 56750 56800 56850 56900 56950 57000 57050 57100 57150 57200 57250 57300 57350 57400 57450 57500 57550 57600 57650 57700 57750 57800 57850 57900 57950 58000 58050 58100 58150 58200 58250 58300 58350 58400 58450 58500 58550 58600 58650 58700 58750 58800 58850 58900 58950 59000 59050 59100 59150 59200 59250 59300 59350 59400 59450 59500 59550 59600 59650 59700 59750 59800 59850 59900 59950 60000 60050 60100 60150 60200 60250 60300 60350 60400 60450 60500 60550 60600 60650 60700 60750 60800 60850 60900 60950 61000 61050 61100 61150 61200 61250 61300 61350 61400 61450 61500 61550 61600 61650 61700 61750 61800 61850 61900 61950 62000 62050 62100 62150 62200 62250 62300 62350 62400 62450 62500 62550 62600 62650 62700 62750 62800 62850 62900 62950 63000 63050 63100 63150 63200 63250 63300 63350 63400 63450 63500 63550 63600 63650 63700 63750 63800 63850 63900 63950 64000 64050 64100 64150 64200 64250 64300 64350 64400 64450 64500 64550 64600 64650 64700 64750 64800 64850 64900 64950 65000 65050 65100 65150 65200 65250 65300 65350 65400 65450 65500 65550 65600 65650 65700 65750 65800 65850 65900 65950 66000 66050 66100 66150 66200 66250 66300 66350 66400 66450 66500 66550 66600 66650 66700 66750 66800 66850 66900 66950 67000 67050 67100 67150 67200 67250 67300 67350 67400 67450 67500 67550 67600 67650 67700 67750 67800 67850 67900 67950 68000 68050 68100 68150 68200 68250 68300 68350 68400 68450 68500 68550 68600 68650 68700 68750 68800 68850 68900 68950 69000 69050 69100 69150 69200 69250 69300 69350 69400 69450 69500 69550 69600 69650 69700 69750 69800 69850 69900 69950 70000 70050 70100 70150 70200 70250 70300 70350 70400 70450 70500 70550 70600 70650 70700 70750 70800 70850 70900 70950 71000 71050 71100 71150 71200 71250 71300 71350 71400 71450 71500 71550 71600 71650 71700 71750 71800 71850 71900 71950 72000 72050 72100 72150 72200 72250 72300 72350 72400 72450 72500 72550 72600 72650 72700 72750 72800 72850 72900 72950 73000 73050 73100 73150 73200 73250 73300 73350 73400 73450 73500 73550 73600 73650 73700 73750 73800 73850 73900 73950 74000 74050 74100 74150 74200 74250 74300 74350 74400 74450 74500 74550 74600 74650 74700 74750 74800 74850 74900 74950 75000 75050 75100 75150 75200 75250 75300 75350 75400 75450 75500 75550 75600 75650 75700 75750 75800 75850 75900 75950 76000 76050 76100 76150 76200 76250 76300 76350 76400 76450 76500 76550 76600 76650 76700 76750 76800 76850 76900 76950 77000 77050 77100 77150 77200 77250 77300 77350 77400 77450 77500 77550 77600 77650 77700 77750 77800 77850 77900 77950 78000 78050 78100 78150 78200 78250 78300 78350 78400 78450 78500 78550 78600 78650 78700 78750 78800 78850 78900 78950 79000 79050 79100 79150 79200 79250 79300 79350 79400 79450 79500 79550 79600 79650 79700 79750 79800 79850 79900 79950 80000 80050 80100 80150 80200 80250 80330

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti