Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost
 () Mar De Colores (Alvaro Soler) Planet Jarre (Jarre, Jean-Michel) Face Yourself (Bts) Pošli to tam (Pavlíček, Michal)

Andrej Babiš diskuse strana 19600

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 90186 20.01. 16:28
Česko je zemí kuriozit, které svět ještě nepoznal. Premiér vydaný policii chce sestavovat vládu

Anonym 37246 20.01. 16:25
T, to stránky jsou Kalouska

Kj 21753 20.01. 16:11
Pro Jiří 46271.
Vy se silně mýlíte. Babiš žádnou ekonomiku nepozvedl. Sám žije z dotací jinak by dávno zkrachoval.
Bral i podvodné dotace na 1700ha, které nebyly jeho.
A jinak Babiš nemá s ekonomikou nic společného. Tak funguje nezávisle na nějakém uslintaném Babišovi.
Naopak nebýt takových parazitů, tak by fungovala ještě lépe.

Anonym 89122 20.01. 15:32
Ještě, že jste pane Babiš šel do politiky, naboural jim ty jejich lumpárny,hrozná představa, že by se tu střídala ODS a ČSSD. Neustále vás dehonestují. Škoda, že se politická objednávka nedá dokázat.

Avyboje 89154 20.01. 15:27
S Babišem už se žádná další strana do spolu nedá,protože pro straníky této strany by to bylo pro budoucnost horší než už se nyní po krk zavrtat do hnoje.

Jiří 46271 20.01. 15:26
Pane Anonyme! Pokud by pan Drahoš odstoupil,tak další kandidáti na post prezidenta by neměli nárok prezidenta Zemana ohrozit! To je myslím každému jasné! Viz.jejich volební výsledky! Já tady pořád píšu a píšu,myslím,že je nejvyšší čas,abych se podíval,co je v televizi! Příští týden už budeme mít svátek v TV ,to vystoupí v TV pan prezident Zeman a pan Drahoš! Myslím,že tyto pořady budou mít nejvyšší sledovanost!

Anonym 89122 20.01. 15:24
Souhlasím, 90186 samé bláboly.

Anonym 89122 20.01. 15:21
Bez zaměstnanců a klientů by živnostníci nic nevydělali,peníze se také musí vybrat,ne rušit kontrolní hlášení a EET.

Anonym 90186 20.01. 14:16
Zeman cítí svůj konec a tak Ovčáček zkouší co se dá. Dosud na Havla a Halíka jenom plival a nyní použil Havlova slova z rozhovoru s Halíkem.

Anonym 90186 20.01. 13:47
To, že ČSSD(Babiš nepřidal) přidala důchodcům je sice hezké, ale ty peníze vzala z budoucích příjmů, tedy z těch příjmů, které teprve budou vytvořeny a které budou muset zaplatit i vaši potomci, pokud nějaké máte.
Pokud si učitel, tak naše školství je na tom úplně bídně. Na tvůj plat vydělávají hlavně živnostníci, kterým se pouští žilou.

Anonym 90186 20.01. 13:38
Jiříku, pokud by Drahoš odstoupil, tak místo něj jde do 2. kola Fischer, popřípadě Horáček, Hilšer,atd..

Anonym 37246 20.01. 13:30
Jedině AB dal do pořádku veřejné finance.Přidalo se na platy nám učitelům,sestrám v nemocnici,soc.ošetřovatelkám ,lékařům, důchodcům.Za Kalouska dostali důchodci 30 kč.O čem to tady kvákáte ,že se nic nezlepšilo.Nevím kým jste placen ,ale někdo komu šlápl na kuří oko.
90186 nečíst ,jsou to bláboly.Jděte dělat něco rozumného.

Jiří 46271 20.01. 13:26
Čtenáři těchto článků! Dne 25.1.2018 na svátek Miloše očekávám šokující prohlášeni kandidáta na post prezidenta republiky Prof.Jiřího Drahoše,kter a 232; způsobí senzaci nejen v ČR,ale v celé Evropě,patrně i v Americe! Prohlášení zní! Já prof.Jiří Drahoš rezignuji na post prezidenta české republiky! Současně blahopřeji Miloši Zemanovi jako prezidentu republiky!
Pokud toto prohlášení by nebylo uskutečněno,očekávám další prohlášení Jiřího Drahoše dne 27.1.2018! Já prezidentský kandidát Jiří Drahoš gratuluji prezidentovi Miloši Zemanovi k jeho znovuzvolení prezidentem české republiky ,upřímě a z celého srdce přeji Vám pane prezidente mnoho úspěchů v této funkci! Svým voličům pak děkuji,za mou podporu! Nyní budu pilně studovat! Po pětiletém studiu politických věd budu již moci vykonávat plnohodnotně funkci prezidenta republiky! Za 5 let naschledanou! Jiří Drahoš mává občanům a odchází ze scény!

Anonym 90186 20.01. 13:21
Je tedy zvláštní, že Andrej Babiš vytáhl nařčení o objednávce stíhání na objednávku až nyní, když se týká jeho osobně. Tak silná slova nikdo před ním nepoužil, i když vážné otazníky u některých případů přetrvávají. Pokud si dnes stěžuje, že někdo policii zneužívá v boji proti němu, řídí se nejspíš heslem podle sebe soudím tebe.
Babiš svým skandálním výrokem otevřel naprosto zásadní věc. Podle jeho zkušeností je něco tak děsivého a nepřijatelného, jako je účelová kriminalizace konkurentů, u nás možná. Kdo jiný by to měl vědět, nežli právě on.
Vzhledem k rozsahu jeho moci je tudíž opravdu nutné důsledně prověřit, zda náhodou Babiš nemá pravdu a zda není možné objednávat kriminalizaci. Jeho slova je třeba brát smrtelně vážně.
A jestli je opravdu něco takového možné, pak je Babiš prvním podezřelým.

Anonym 90186 20.01. 13:20
Následně se provalily jeho dlouhodobé a důvěrné vazby na bývalý Útvar pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) Roberta Šlachty, který nakonec po odchodu z policie skončil v rezortu financí. Z tohoto útvaru nebyl jediný. Citlivé kauzy ÚOOZ a vrchních státních zástupců Lenky Bradáčové a Iva Ištvana pak byly často rozehrávány v Lidových novinách a Mladé frontě DNES, denících vlastněných Agrofertem. Babiše měl se Šlachtou údajně spojovat společný zájem o očistu země. je to samozřejmě dětinská pohádka. Spojenectví mělo nepybně zcela účelový charkter, v němž původně babiš vystupoval jako informátor speciální policejní složky a poněkud naivní plukovník si nevšiml, že z informátora se postupně stal jeho principál. Vyšetřování kauz z roku 2013, a to včetně pádu vlády, který se tak hodil Zemanovi i Babišovi, by se mělo začít znovu od bodu nula a přesně v opačném gardu. V dramatické akci pana Šlachty a Ištvána nešlo nevidět nestandardní prvky a účelového nafukování prezentované a dodnes nepotvrzené trestné činnosti, jež navozovaly dojem puče.

Anonym 90186 20.01. 13:19
Špičkou ledovce bezpečnostní divize je angažmá bývalého vysoce postaveného důstojníka protikorupční policie Jiřího Veselého na klíčové pozici v Agrofertu. Právě díky této významné osobě z bezpečnostních složek se mluví o tom, že Babiš má ve bezpečnostní divizi svoji vlastní soukromou tajnou službu. Odsud také pramení strach, který mají z Babiše lidé ve vysokém byznysu.
Babiš mimochodem později zaměstnal i jeho přítele Libora Kazdu jako nového ředitele obávaného Finančně analytického útvaru (FAÚ) v době, kdy nastoupil jako ministr financí. A díky novému zákonu, který Babiš nechal prosadit v souvislosti s údajným protikorupčním zápasem, se právě Kazda může podívat na jakýkoli bankovní účet kterékoli osoby v České republice. Dedukce, že takovou možnost má tím pádem i samotný předseda vlády, se bohužel přímo vnucuje. Kontrola tak ohromné moci je přitom při jednobarevné vládě, o kterou Babiš usiluje, prakticky nemožná.

Anonym 90186 20.01. 13:18
Paradoxně je to právě předseda hnutí ANO, který je proslulý tím, že už jako majitel Agrofertu kladl mimořádný důraz na dobré kontakty s policejním útvarem pro odhalování organizovaného zločinu a nešlo si nevšimnout i mentálního spříznění mezi ním a některými osobami ze státního zastupitelství. Andrej Babiš se dlouhodobě stavěl do role přítele bezpečnostních složek a přímo na půdě Agrofertu vytvořil bezpečnostní divizi z desítek formálních či neformálních spolupracovníků. kteří k bezpečnostním složkám patřili. Tato síť bývalých policistů a zpravodajců kolem něho podle znalců vytváří jakýsi obranný val a působí před jeho byznysovými partnery a konkurenty jako odstrašující hrozba.
Notoricky známé jsou Babišovy nestandardní vazby na ministra vnitra a později premiéra Stanislava Grosse v době existence tajného policejního útvaru Mlýn, kritizovaného opozicí kvůli riziku zneužívání proti nepohodlným subjektům. Úzkých kontaktů zjevně využíval i tehdy, pokud se octl v ohnisku vyšetřovaných kauz Lovochemie, původně dozorované litoměřickou státní zástupkyní Lenkou Bradáčovou, a druhé privatizace Unipetrolu, které šly do vytracena.

Anonym 90186 20.01. 13:17
Pod mediálním tlakem Babišova mediálního domu Mafra se v minulém volebním období často ocitali především představitelé ČSSD. Mezi známější ataky patří kauza České pošty, rozehraná v srpnu 2015, známá prostřednictvím Mladé fronty DNES jako dva miliony pro ČSSD, milion pro Chovance. Odhalil ji za přispění Janečkova fondu zadlužený podnikatel Lukáš Čadek. Jeho obvinění z korupce se však nepotvrdilo.
V kauze Vidkun otevřené bývalým ÚOOZ, který se nikdy nezabýval kauzami spojenými s hnutím ANO, a týkající se údajné trestné činnosti několika olomouckých policistů a podnikatelů, zase uvízl bývalý hejtman ČSSD Jiří Rozbořil na základě trestního oznámení podaného Babišovým ministerstvem financí. Rovněž Rozbořilovi nebylo dodnes nic prokázáno, a dalo by se pokračovat.

Anonym 90186 20.01. 13:16
Obchodní spory s Andrejem Babišem měl i podnikatel František Savov, který mu odmítl prodat vydavatelství Mladá fronta a.s. Může to být jen shoda okolností, že i v jeho případě se několik měsíců po nástupu předsedy hnutí ANO do vlády rozhýbala starší kauza, a proti Savovovi bylo zahájeno trestní stíhání. Je signifikantní, že i tato kauza je rovněž provázena dlouhodobou masivní mediální kampaní Lidových novin a Mladé fronty DNES. Savov se jistě mnoha lidem jeví jako kontroverzní podnikatel. Po mediální masáži Babišových médií to ani nemůže být jinak. Jak ale věřit finanční správě, která proti Savovovi použila daňové nesrovnalosti, když ministerstvo financí řídil právě Babiš, Savovův konkurent v oblasti tisku.

Anonym 90186 20.01. 13:15
Podobně může vyznívat podivná kauza firmy Oleo Chemical vyrábějící biopaliva nové generace. Agrofert o ni projevil zájem, ten však nebyl opětován. Po nástupu Andreje Babiše do funkce ministra financí došlo k její rozsáhlé kriminalizaci. Případ vytáhl na světlo světa už dříve rozvědčík Karel Randák z Janečkova nadačního fondu nepravdivým obviněním firmy z tunelování pražského dopravního podniku. Případ obchodních sporů mezi akcionáři firmy se mezitím rozrostl do několika větví, přičemž se postupně začalo ukazovat, že byly vesměs postaveny na vodě a po dlouhých tahanicích dochází k řetězci zprošťovacích rozsudků. Ten poslední byl vynesen až Nejvyšším soudem, který osvobodil spoluzakladatele firmy Oleo Kamila Jirounka přímo z vězení. Podstatná je skutečnost, že firma Oleo Chemical byla (už není) konkurentem Agrofertu na trhu s biopalivy a vlastnila modernější technologii než mají Babišovy chemičky na zastaralé biopalivo z řepky.
Jak je možné svěřit moc ve státě člověku, který vede konkurenční války v jednom z nejvýnosnějších byznysů, to lze pochopit jedině skrze předchozí ovládnutí médií. Přitom to byly právě Lidové noviny a konkrétně reportér Ondřej Koutník, který se masívně snažil dostat lidi z Oleo Chemical do vězení. Tato celá věc by se právě v souvislosti s Babišovým výrokem o objednané kriminalizaci měla jasně vyšetřit.

Anonym 90186 20.01. 13:14
Kauz budících podezření, že jsou organizovány v zájmu Andreje Babiše, a nesou rysy řízené likvidace nepohodlných konkurentů, lze najít víc. Už legendární je výrok exministra financí, že naši klekli na tu FAU Přerov, takže ta je v insolvenci
Opavský obchodník s pohonnými hmotami podnikal v areálu Agrofertu, který o něj podle otevřených zdrojů neúspěšně projevil zájem, a byl zničen sérií zajišťovacích příkazů v podání finanční a celní správy. Soudy následně rozhodly o tom, že byly použity nezákonně. Nikdo zcela nevyvrátil pochybnosti, že z tohoto případu unikaly neveřejné informace nepovolaným lidem.

Anonym 90186 20.01. 13:13
Předsedovi hnutí ANO zřetelně ujíždějí nervy, ovšem na místě jsou jiné otazníky. Pokud hovoří o politické objednávce, co měly znamenat jeho rozmluvy s bývalým novinářem Mladé fronty DNES Markem Přibilem, při nichž se dohadují na načasování kauzy Beretta namířené proti ČSSD před parlamentní volby?
Politickou objednávkou zavánějí i aktivity bývalého detektiva ÚOOZ Jiřího Komárka. U soudu, odkud odešel s roční podmínkou za nepravdivé napadení policejního prezidenta Tuhého z korupčního chování, zpochybnil vyšetřovatele Čapího hnízda Pavla Nevtípila z propojení s mafiány. Tím chtěl navodit atmosféru, že kauza je dílem organizovaného zločinu. Babiš se často na nedoložená obvinění z dílny bývalého Šlachtova ÚOOZ odvolával.

Anonym 90186 20.01. 13:12
Můžete si v Česku objednat trestní stíhání? Babiš s tím má asi sám nějakou zkušenost, když to říká ve sněmovně. Některé kauzy, které s Babišem souvisí, skutečně nesou jisté stopy mafiánských praktik a účelové kriminalizace. Nelze z toho ale tak jasně vinit justici en bloc. Nicméně jistá obezřetnost je zcela na místě. Paradoxem přitom je, že zájem na kriminalizaci měl v mnoha veřejných kauzách právě Babiš. Jednalo se totiž o jeho konkurenty v byznyse a v politice.

Anonym 90186 20.01. 13:12
Babiš má pravdu. Existují kauzy, které nesou stopy objednané kriminalizace. A to od něj

Anonym 90186 20.01. 13:09
Samozřejmě, že Drahoš musel dostat povolení od našich soudruhů. Na rozdíl od jiných smrtelníků si ho vyžádali Němci jako vědeckou kapacitu, což potvrdili tím, že mu celé studium zaplatili. Manželku s dětmi musel nechat doma. Je pravda, že měl Drahoš trochu štěstí, že natáhl brka Brežněv a k moci se dostal Gorbačov, který se snažil zlepšit vztahy se západem. Za Brežněva by se Drahoš na západ nedostal.

Anonym 90186 20.01. 13:02
Za Babiše se dostali finance do takovýho mr.níku, že potrvá hodně dlouho, než se dají do pořádku.

Anonym 37246 20.01. 12:59
Na západ se dostali jen prověřenía s StB. Normální smrtelník ne. Je to podezřelé. Jste placen Kalouskem? A B je jediný kdo dal do pořádku finance zastavil rpzkrádání

Anonym 90186 20.01. 12:35
Pro ťunťu Fantomase.
Britové Francii platí za to, že můžou dělat hraniční kontroly na francouzském území. Je to hlavně z praktických důvodů, protože by byl problém posílat nežádoucí osoby zpět přes moře.

Jiří 46271 20.01. 12:32
Pane Drahoši! Nebylo by vhodnější kdyby jste na post prezidenta rezignoval,nemařil čas různými volebními akcemi a tento čas raději věnoval vědeckému výzkumu! Nebo si nedáte řict a budete k rezignaci donucen občany volebním výsledkem! Nyní jste pane Drahoši v rozjetém rychlíku,který je ještě mocně poháněn různými lobisty a Vašimi agitátory! Je překročena rychlost,trať to již nevydrží,koleje se rozjedou a dojde k havárii! (volební debakl! )Pane Drahoši! Zatáhněte za záchranou brzdu,vystupte z rychlíku,rezignujte na post prezidenta a věnujte se vědě! To je má dobrá rada!

Anonym 90186 20.01. 12:31
Babiš nic nepozvedl, spíše zbrzdil nesmyslnou administrativní zátěží. Českou ekonomiku pozvedli hlavně Němci svojí poptávkou po zboží a ČNB svými opatřeními proti koruně. Babiš akorát tuto zemi zadlužil tím, že vydával dluhopisy, které nebyly potřeba, které nyní musíme vytloukat dražšími dluhopisy. Za celou dobu konjunktury nebyl schopen vytvořit vyrovnaný rozpočet. Místo toho pobíral rekordní dotace do své kapsy.Do zahraničí můžu vyjíždět už 25 let díky Havlovi a ne Babišovi.
Stipendium v Hanoveru platili Drahošovi Němci a ne náš stát. Byl tam rok a má to napsané ve svém životopise na svých stránkách. Manželku s dětmi musel nechat doma. Dostal se tam díky tomu, že Rusové uvolnili řetězy a zaváděly perestrojku. Němci si do tohoto studia vybírají pouze nadané vědce, kteří již něco dokázali ve svém oboru.

Fantomas 78323  99 let 20.01. 12:12
Věřte mi že ta přes měsíc nemytá " letuška" 5822 Mařka z Humpolce, napíše zítra že volí Jágra,ta je tak zblbla s těch inekci a prášku, že neví která bije,pometlo!

Fantomas 78323  99 let 20.01. 12:10
Pane Jiří,90186 nejezdí nikde,je to důchodce, který nemá rodinu nemá děti, a proto je zlý stejně jako Maruška 5822 na celý svět!
Mějte se ať je březen nebo leden, Miloš Zeman je jen jeden!!

Fantomas 78323  99 let 20.01. 12:05
Ještě něco pro ty ty mamlasy ,co jak kolovrátek opakují, že slimáci k nám nechtějí!!
Asi jen ze srandy, Rakouský prezident nechal vytvořit novou vojenskou jednotku na ochranu hranic,a Angličané asi neví co s penězi a posílají milióny liber Francií na ochranu v Calias!
Najděte si co se tam děje,na ČT 1 to určitě neuvidíte!
A to by chtěl vítač Dluhoš,(BAS) aby bylo mu nás,je to loutka a budou jej vodit já Spejbla!
Už teď chce otázky dopředu napsané ,aby jeho poradci mu to napsali,jinak jsem jej neslyšel ,jednu souvislou větu! A nejvíce se mi zprotivil že nepopřál vítězí, opravdový demokrat!
Má to marný , má to marný a má to marný!
Morava a Slezsko není žádné Česko!

Jiří 46271 20.01. 12:05
Lustrační osvědčení v tomto případě je naprostá nicotnost! Podívej se co pan premiér Babiš dokázal! Jak pozvedl českou ekonomiku! Buď rád Anonyme,že máš vyšší plat a že můžeš vyjet do zahraničí na dovolenou! Pan premiér Babiš je občan s velkou inteligencí,který ví,co je pro náš národ dobré,proto volí prezidenta Zemana! Panu Drahošovi popřeje další vědecké úspěchy na poli Akademie věd,kam se pan Drahoš po prohraných volbách nepochybně vrátí! Pane Drahoši i já Vám přeji další vědecké úspěchy! Politika,to není pro Vás! Každý má dělat co umí! Známý výrok:Ševče drž se svého kopyta!

Anonym 37246 20.01. 12:03
Když tak hájíte vítače Drahoše,domluví se vůbec bez tlumočníka? Nikde se o tom nepíše.Aby to nebyl druhý Sobotka.

Fantomas 78323  99 let 20.01. 11:56
To čistě lustrační osvědčení, má i Horáček Sázkař, já ty starý popleto nepsal o lustračním osvědčení,jen o tom že nikde není zmínka o jeho vojenské službě,a že byl na 3 měsíční stáží v roce 1985 v Hannoveru, tím se taky moc nechlubí,ale hlavně že ten šlonzák mluví o totalitě,a je zajímavé že vystudoval dvě vysoké školy za " totality" ubožák!

Anonym 90186 20.01. 11:42
Pro ťunťu Fantomase. Drahoš na rozdíl od Babiše má čisté lustrační osvědčení, tak tady neblinkej.

Fantomas 78323  99 let 20.01. 11:35
Dobrý den,myslel jsem si že ta odporná babizna 5822,je svázaná do kozelce, někde na samotce,ale asi se jí nějakým zázrakem, podařilo utéct,no nic, elektrické šoky ,ji už dají do pořádku!
Další zajímá zpráva probleskla na falešného Dluhoše,nikde není zmínka o jeho vojenské službě, buď byl krypli jako Horáček nebo,ale to se jistě ještě dozvíme!
Sílí odpor po té ,co se lidé dozvěděli, že Dluhoš ( BAS) je jak řekla jeho manželka, protěžováno ČT 1 a ČT 25! A teď pro přátele Miloše Zemana, a pro ty kteří čtou, tebe MAŘENO 5822 se to netýká, Dluhoš po incidentu s tou černou kamarádkou 5822 prohlásil že má a teď čtěte dobře,strach o její život!!
Vítač je vítač, ať žije vlastenec Miloš Zeman!!

Jiří 46271 20.01. 11:33
Vidím,že jsem tady různými pisateli urážen,ale tito neschopní příznivci pana Drahoše nejsou schopni argumentovat,je umí vulgarity,což svědčí o jejich nízké inteligenci! Myslím,že pan Drahoš jako vědec by nad Vámi zaplakal! Možná,že pan Drahoš zřídí nějaký institut na zvýšení inteligence svých příznivců! Vy kdyby jste měli argumentovat v televizi,tak by Vás pak převezli k převýchově na slušné občany! Mám dojem že by to bylo v Praze- Bohnicích! Mají tam velký park,tam by se Vám líbilo!

Jiří 46271 20.01. 11:22
Pane Anonyme! Aby,jste se nezmýlil,že migranti k nám nechtějí! Váš omyl by byl pro český národ tragický! Zapoměl jste sdělit,že z těch 7 migrantů co u nás nechtěli být,to chápu,protože to byli bohatí migranti,kteří byli vyhnáni válkou z jejich krásné vily do naší ubytovny! Drtivá většina migrantů jsou chudí a ČR je pro ně Havaj! Samozřejmě v Německu mají pro migranty větší sociální dávky než by měli u nás! Proto migranti se cpou do Německa nebo Anglie! Pane Anonyme! Pokud k nám vtrhnout migranti,připravte se na to ,že budete dělat 16 hod deně,aby jste vydělal na jejich sociální dávky! Až jich bude 200 zevlovat na náměstí v malém městě a budou lízat zmrzlinu,přijďte k nim a řekněte:To já jsem Vám na tu zmrzlinu vydělal! Budou Vás mít rádi!!

Anonym 5822 20.01. 11:19
Jiří, je zde spousta hňupů, ale věz, že ty vedeš. Hezký ten trotle.

Anonym 5822 20.01. 11:18
Po Zemanově odchodu z postu předsedy vlády ČR do penze, kdy se manželství stalo spíše formálním a manželé začali žít odděleně: Miloš Zeman na Vysočině v Novém Veselí, Ivana Zemanová s dcerou v panelovém bytě v pražských Stodůlkách.(1)(2)
Od dubna 2011 do dubna 2012 působila jako produkční odboru kultury Správy Pražského hradu.(4)(1) Od 8. března 2013 zastává funkci první dámy České republiky.
Ivana Zemanová se jen zřídka objevuje při oficiálních příležitostech a střeží si své soukromí. Zejména po prvním pokusu o Zemanův návrat do vrcholných politických funkcí v roce 2003 byla zklamaná z výsledku prezidentských voleb, kde její manžel nebyl zvolen. Na protest vystoupila ze sociální demokracie a přestala se také objevovat na veřejnosti.(1)(6)
Na rozdíl od své dcery Kateřiny Zemanové se nezapojila do další manželovy volební kampaně v kandidatuře na prezidenta republiky v roce 2012. První krátký rozhovor během předvolební kampaně poskytla až krátce před druhým kolem přímé volby.(7)(8)
No, není to úsměvné? Nežili spolu a nyní se milují a paní se třese na post první dámy.

Anonym 90186 20.01. 11:02
Pro místní Zemanovy a Okamurovy "demokraty". Při hlasování o kvótách byla ČR jednoznačně přehlasována ostatními státy EU při demokratickém hlasování. V řádné demokracii se ten kdo byl přehlasován hlasování podřídí.

Anonym 90186 20.01. 10:56
Jiříku nemel bludy. Sem žádný migranti nechtějí. To jak část syrských křesťanů raději utekla do Německa je dobře známá kauza. Méně známý fakt je ten, když z Řecka k nám mělo být přemístěno 7 migrantů(které si ČR vybrala), tak tři z nich raději utekli z řeckého zařízení, aby nebyli přemístěni k nám.

Avyboje 89154 20.01. 10:45
Česko potřebuje prezidenta co se rázně postaví proti pokutám za nebrání migrantů a i proti přílivu migtantů.Migranty má Merkelová jako pracovní nástroj na dotlačení Česka do státního bankrotu.U těch lumpů co budou prosazovat tahání migrantů do už dost prodluženého Česka bude třeba po revoluci vybíjet s celými svými vlastizrádnými rody,aby nemohli národu Čechů škodit ani v dalších generacích.

Jiří 46271 20.01. 10:45
Pokud migranti vpadnou do ČR,tak nepochybuje,že po delší době sexuální abstinence budou vít velkou chuť na české dívky a ženy! V Berlíně jeden rok na Silvestra to už migranti nemohli vydržet a tak alespoň berlínské ženy a dívky ohmatávali! To je prosím dokázáno,to není žádná Verneovka! Mám obavu,že pan Drahoš,pokud by byl zvolen prezidentem,by mohl k vpádu migrantů na území ČR přispět! Myslím,že už bylo někde psáno,že pan Drahoš již zval 500 migrantů do ČR! Tato zpráva se musí ověřit! Pokud by to bylo tak,je to mínus pro pana Drahoše!

Anonym 5822 20.01. 10:41
Kateřino, pan Babiš sice nemluví zcela dobře česky, ale je mu rozumět, na rozdíl od tebe ovládá 4 jazyky, tak sklapni nádhero.

Anonym 5822 20.01. 10:39
Anonym 5822 20.01. 09:04
Příspěvky voličů Zemana jsou hloupé, vykonstruované rádoby fakta, prostě voliči Zemana, staršího ročníku, bez vzdělání, fanatičtí idi..ti.
Takoví lidé jsou schopni všeho, pomluv, vyhrožování likvidací nepohodlného kandidáta, intrikaření, co víc dodat. Za týden se jim protáhnou ksichty, na to se těším.

Anonym 5822 20.01. 08:59
Paní Zemanová 5 let strkala hlavu do Písku a nyní jeden rozhovor za druhým. Samozřejmě účelovka, ale spíše si tím ubližuje. Nemám proti paní nic, neznám ji, ale některé věci v rozhovoru mne fakt rozesmály. Nemá ráda vulgarity a vulgární humor, hm a ví vůbec co znamená p..u ..s..ss..y? Paní bych doporučila jiného kadeřníka a vizážistu, účes ji nesluší, prostříhané vlasy, že vypadá jako by jich měla málo, opak je ale pravdou. Z brunetky blondýna, ale to chce jiné obočí, jemnější, ne tlusté a černé. Možná by si neměla oblečení vybírat sama, tam by potřebovala opravdu poradit. Její oblečení je velmi usedlé, ale není tak stará, aby si nemohla dovolit něco jiného. Britská královna si ve svých letech dovolí decentní barevnější kostýmky, klobouček, vypadá nádherně, a nedá se říct, že by neměla pestrý život, čímž argumentovala paní Zemanová, nepotřebuji barevné oblečení, jelikož mám pestrý život. To mne opravdu rozesmálo. Na to, aby nosila jenom černou, má ještě času dost.
Anonym 5822 20.01. 08:48
Anonym 5822 19.01. 13:39
Celá kampaň přátel a voličů Zemana je jeden velký hnus. Ale to se dalo očekávat. Výroky, že pan Drahoš je pedofil, estébák, vítač migrantů, nyní dokonce, že vezme lidem důchody, je neuvěřitelně sprosté, ale přesně na úrovni voličů Zemana. Ti, kteří toto roztrušují, počítají s jednoduchým myšlením příznivců Zemana, které mohou ovlivnit. A Zeman je na sebe viditelně pyšný, jeho žena je uražená, že někdo upozorní na skutečnost, že Zeman viditelně nemůže být reprezentativním prezidentem? Stačí se podívat, že? Moc se těším a pořádně to oslavíme, až Zeman odejde z Hradu a sbalí si kufr i Nejedlý, Mynář, Ovčáček, to bude státní svátek.
Anonym 5822 19.01. 06:11
Na náměstí v Klatovech na Jiřího Drahoše ve čtvrtek čekal dav lidí. Přišli i prvovoliči ze středních škol, které učitelé uvolnili, aby se mohli setkat s kandidátem na prezidenta. Sněžilo, fučelo a Jiří Drahoš musel vystoupit na kostelní schody, aby ho bylo slyšet. Lidé se ptali na euro (chce rozvinout debatu a myslí si, že nemá cenu tlačit přijetí eura politickou silou, dokud si to pořádně nevyříkáme - potlesk), na zahraniční orientaci (Západ, ale obchodovat s Východem klidně - potlesk) - a také na dezinformace, jež se o něm šíří, a na inzerát zadaný Přáteli Miloše Zemana, který Drahoše vykresluje jako nakloněnému uprchlíkům v Česku a brnká na nízké pudy a na strach. Dozvíte se o mně nepochybně ještě spoustu hnusných věcí, dámy a pánové. Já už jsem se dozvěděl, že jsem pedofil a agent StB a zednář - a nic z toho není pravda. Spoléhám na zdravý rozum velké části společnosti," řekl náměstí. Předtím navštívil firmu SoloDoor v Sušici, kde... (zkráceno)<|i>

Anonym 5822 20.01. 10:39
Anonym 5822 20.01. 09:04
Příspěvky voličů Zemana jsou hloupé, vykonstruované rádoby fakta, prostě voliči Zemana, staršího ročníku, bez vzdělání, fanatičtí idi..ti.
Takoví lidé jsou schopni všeho, pomluv, vyhrožování likvidací nepohodlného kandidáta, intrikaření, co víc dodat. Za týden se jim protáhnou ksichty, na to se těším.

Anonym 5822 20.01. 08:59
Paní Zemanová 5 let strkala hlavu do Písku a nyní jeden rozhovor za druhým. Samozřejmě účelovka, ale spíše si tím ubližuje. Nemám proti paní nic, neznám ji, ale některé věci v rozhovoru mne fakt rozesmály. Nemá ráda vulgarity a vulgární humor, hm a ví vůbec co znamená p..u ..s..ss..y? Paní bych doporučila jiného kadeřníka a vizážistu, účes ji nesluší, prostříhané vlasy, že vypadá jako by jich měla málo, opak je ale pravdou. Z brunetky blondýna, ale to chce jiné obočí, jemnější, ne tlusté a černé. Možná by si neměla oblečení vybírat sama, tam by potřebovala opravdu poradit. Její oblečení je velmi usedlé, ale není tak stará, aby si nemohla dovolit něco jiného. Britská královna si ve svých letech dovolí decentní barevnější kostýmky, klobouček, vypadá nádherně, a nedá se říct, že by neměla pestrý život, čímž argumentovala paní Zemanová, nepotřebuji barevné oblečení, jelikož mám pestrý život. To mne opravdu rozesmálo. Na to, aby nosila jenom černou, má ještě času dost.
Anonym 5822 20.01. 08:48
Anonym 5822 19.01. 13:39
Celá kampaň přátel a voličů Zemana je jeden velký hnus. Ale to se dalo očekávat. Výroky, že pan Drahoš je pedofil, estébák, vítač migrantů, nyní dokonce, že vezme lidem důchody, je neuvěřitelně sprosté, ale přesně na úrovni voličů Zemana. Ti, kteří toto roztrušují, počítají s jednoduchým myšlením příznivců Zemana, které mohou ovlivnit. A Zeman je na sebe viditelně pyšný, jeho žena je uražená, že někdo upozorní na skutečnost, že Zeman viditelně nemůže být reprezentativním prezidentem? Stačí se podívat, že? Moc se těším a pořádně to oslavíme, až Zeman odejde z Hradu a sbalí si kufr i Nejedlý, Mynář, Ovčáček, to bude státní svátek.
Anonym 5822 19.01. 06:11
Na náměstí v Klatovech na Jiřího Drahoše ve čtvrtek čekal dav lidí. Přišli i prvovoliči ze středních škol, které učitelé uvolnili, aby se mohli setkat s kandidátem na prezidenta. Sněžilo, fučelo a Jiří Drahoš musel vystoupit na kostelní schody, aby ho bylo slyšet. Lidé se ptali na euro (chce rozvinout debatu a myslí si, že nemá cenu tlačit přijetí eura politickou silou, dokud si to pořádně nevyříkáme - potlesk), na zahraniční orientaci (Západ, ale obchodovat s Východem klidně - potlesk) - a také na dezinformace, jež se o něm šíří, a na inzerát zadaný Přáteli Miloše Zemana, který Drahoše vykresluje jako nakloněnému uprchlíkům v Česku a brnká na nízké pudy a na strach. Dozvíte se o mně nepochybně ještě spoustu hnusných věcí, dámy a pánové. Já už jsem se dozvěděl, že jsem pedofil a agent StB a zednář - a nic z toho není pravda. Spoléhám na zdravý rozum velké části společnosti," řekl náměstí. Předtím navštívil firmu SoloDoor v Sušici, kde... (zkráceno)<|i>

Anonym 5822 20.01. 10:37
Jiří, šíříš tady poplašné zprávy, to je trestné, uvědomím Polici ČR.

 <<nové   starší>> 

1
50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550 1600 1650 1700 1750 1800 1850 1900 1950 2000 2050 2100 2150 2200 2250 2300 2350 2400 2450 2500 2550 2600 2650 2700 2750 2800 2850 2900 2950 3000 3050 3100 3150 3200 3250 3300 3350 3400 3450 3500 3550 3600 3650 3700 3750 3800 3850 3900 3950 4000 4050 4100 4150 4200 4250 4300 4350 4400 4450 4500 4550 4600 4650 4700 4750 4800 4850 4900 4950 5000 5050 5100 5150 5200 5250 5300 5350 5400 5450 5500 5550 5600 5650 5700 5750 5800 5850 5900 5950 6000 6050 6100 6150 6200 6250 6300 6350 6400 6450 6500 6550 6600 6650 6700 6750 6800 6850 6900 6950 7000 7050 7100 7150 7200 7250 7300 7350 7400 7450 7500 7550 7600 7650 7700 7750 7800 7850 7900 7950 8000 8050 8100 8150 8200 8250 8300 8350 8400 8450 8500 8550 8600 8650 8700 8750 8800 8850 8900 8950 9000 9050 9100 9150 9200 9250 9300 9350 9400 9450 9500 9550 9600 9650 9700 9750 9800 9850 9900 9950 10000 10050 10100 10150 10200 10250 10300 10350 10400 10450 10500 10550 10600 10650 10700 10750 10800 10850 10900 10950 11000 11050 11100 11150 11200 11250 11300 11350 11400 11450 11500 11550 11600 11650 11700 11750 11800 11850 11900 11950 12000 12050 12100 12150 12200 12250 12300 12350 12400 12450 12500 12550 12600 12650 12700 12750 12800 12850 12900 12950 13000 13050 13100 13150 13200 13250 13300 13350 13400 13450 13500 13550 13600 13650 13700 13750 13800 13850 13900 13950 14000 14050 14100 14150 14200 14250 14300 14350 14400 14450 14500 14550 14600 14650 14700 14750 14800 14850 14900 14950 15000 15050 15100 15150 15200 15250 15300 15350 15400 15450 15500 15550 15600 15650 15700 15750 15800 15850 15900 15950 16000 16050 16100 16150 16200 16250 16300 16350 16400 16450 16500 16550 16600 16650 16700 16750 16800 16850 16900 16950 17000 17050 17100 17150 17200 17250 17300 17350 17400 17450 17500 17550 17600 17650 17700 17750 17800 17850 17900 17950 18000 18050 18100 18150 18200 18250 18300 18350 18400 18450 18500 18550 18600 18650 18700 18750 18800 18850 18900 18950 19000 19050 19100 19150 19200 19250 19300 19350 19400 19450 19500 19550 19600 19650 19700 19750 19800 19850 19900 19950 20000 20050 20100 20150 20200 20250 20300 20350 20400 20450 20500 20550 20600 20650 20700 20750 20800 20850 20900 20950 21000 21050 21100 21150 21200 21250 21300 21350 21400 21450 21500 21550 21600 21650 21700 21750 21800 21850 21900 21950 22000 22050 22100 22150 22200 22250 22300 22350 22400 22450 22500 22550 22600 22650 22700 22750 22800 22850 22900 22950 23000 23050 23100 23150 23200 23250 23300 23350 23400 23450 23500 23550 23600 23650 23700 23750 23800 23850 23900 23950 24000 24050 24100 24150 24200 24250 24300 24350 24400 24450 24500 24550 24600 24650 24700 24750 24800 24850 24900 24950 25000 25050 25100 25150 25200 25250 25300 25350 25400 25450 25500 25550 25600 25650 25700 25750 25800 25850 25900 25950 26000 26050 26100 26150 26200 26250 26300 26350 26400 26450 26500 26550 26600 26650 26700 26750 26800 26850 26900 26950 27000 27050 27100 27150 27200 27250 27300 27350 27400 27450 27500 27550 27600 27650 27700 27750 27800 27850 27900 27950 28000 28050 28100 28150 28200 28250 28300 28350 28400 28450 28500 28550 28600 28650 28700 28750 28800 28850 28900 28950 29000 29050 29100 29150 29200 29250 29300 29350

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti