Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox) Propustka Do Pekel (Divokej Bill) Limitless (Piano Guys) Oppidum (Filipova Lenka)

Andrej Babiš diskuse strana 18950

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 81166 03.06. 21:45
Mouřenín Pelikán posloužil a může jít. Frakci slušných lidí v hnutí ANO už odzvonilo

Mirka 46118  66 let 03.06. 20:55
Tak jsem se vratila z dovolene.Zpetne jsem si precetla prispevky,pochopitelne 81166 preskakuju,protoze ty blaboly jsou trapne.Anonymku 5822 jsem videla,jak ji odvadi policie z nadrazni restaurace v Bruntale,kde otravovala chlapy.Pry utekla z ustavu.At dlouho zije Babis.

Xy 37246 03.06. 20:50
Přátelé špatně už bylo teď už bude jen líp.

Edik 46556  53 let 03.06. 20:28
Přátelé zítra má být hezký a ANO je už líp!!
Esmeraldo 5822 se ozve nebojte se,je v karanténě!

Anonym 81166 03.06. 20:27
Budoucí vláda? Program nadiktovaný od KSČM, deficit 50 mld. na příští rok, úpadek investic

Anonym 81166 03.06. 20:26
A teď v České televizi řekne komunista Pavel Kováčik, že budou podporovat Babišovu vládu za místa ve státní správě a státních podnicích. Místopředseda ODS Martin Kupka k tomu řekl: Komunisté k tomu přistoupili docela byznysově. Řekli, že za nějakých okolností budou vládu podporovat, velmi pravděpodobně ty okolnosti spočívají především v tom, aby měli příslušné posty ve státní správě a státních podnicích.
Na to místopředseda KSČM Pavel Kováčik pravil: Divíte se, že chceme kontrolovat, když podporujeme? To bychom byli jako namalovaní.
Namalovaní možná, vybarvení určitě. Jak souvisí nějaké trafiky ve státních podnicích s kontrolou zahraničních misí a zdaněním církevních restitucí? Jak to budou odtamtud kontrolovat? Nijak, samozřejmě. Trafika je hodnota sama o sobě. Odměna, výpalné, úplateček, odstupné, nějaké ty názvy už by se našly.
Vylezou teď Ištván, Šlachta a spol z hory Blaník jako rytíři a provedou razii v sídle KSČM? Nezdá se. Ale třeba bude mobilizace tajná a temnému politickému kšeftaření se udělá rázný konec.
Věř, kdo můžeš.

Anonym 81166 03.06. 20:19
Česká verze metrického systému se vyznačuje tím, že máme metrů několik. Jak se měřilo dříve, než přišel Andrej Babiš všechno vyčistit?
Za údajnou podporu tří poslanců pro Nečase se objevilo obvinění z korupce, naběhlo se na Úřad vlády, odvádělo v řetězech a nakonec z toho nebylo nic.
Nečas prý dal slib poslancům Fuksovi, Tluchořovi a Šnajdrovi, že získají místa v polostátních firmách, což vyšetřovatelé označili za úplatek. Útvar pro odhalování organizovaného zločinu uskutečnil 13. června 2013 razii kvůli podezření z korupce a zneužití pravomoci úřední osoby. Ve věci jednalo Vrchní státní zastupitelství v Olomouci, ačkoliv mu to podle právního řádu nepříslušelo. Zadrženi byli vedoucí Úřadu vlády Lubomír Poul, Jana Nagyová, vrchní ředitelka Sekce kabinetu předsedy vlády, bývalý ministr zemědělství Ivan Fuksa, bývalý předseda poslaneckého klubu ODS Petr Tluchoř a později i exposlanec ODS Marek Šnajdr, který byl v době razie v zahraničí. Kromě Poula byli všichni uvrženi do vazby. Po letech z celé bubliny není nic.

Jiří 46271 03.06. 18:15
Oprava:Má být pane Edo! To mi dělá ten "chytrý mobil"

Jiří 46271 03.06. 18:13
Pěně Edo! Mě to vůbec nevadí pokud odpovídám 81166! Že skonskončila Anonymka 5822,to jsem nečekal! Možná je v dočasné hybernaci a ještě se probudí! Správně jste pane Edo nastínil,že bude líp,důchodcům a studentům se zlevní jízdné a důchodcům se zvednou důchody! Pokud by se někdo na to ptal,kde vezmeme peníze,já osobně bych navrhoval vymoci daně od těch co uprchli do daňových rájů a pak bych vyšší daní zdanil herny,kasína a loterijní společnosti,které těží obrovské peníze! Pan premiér Babiš má jistě všechno promyšleno,aby stát prosperoval!

Edik 46556  53 let 03.06. 17:49
Pane Fando a Jiří proč mu odpovidate??
Je to placený provakatér, přece normální člověk nemůže 20 hodin sedět u PC!!
Je to zlý a závistivý člověk,tak jej nechte ať tady píše co chce!!
Tamara 5822 a KJ taky už skončili!!

Jiří 46271 03.06. 17:38
ANO! Bude líp! Pro tento program vítězí ve volbách jednoznačně strana ANO! Pod vedením premiéra Andreje Babiše!

Fanda 46426  72 let 03.06. 17:28
81166ko ko te prolhanej prolhanče , piš už konečně pravdu a to novinářské překrucování uplatňuj na konferencích TOP09

Edik 46150  53 let 03.06. 13:25
Přátelé velikána Kinga Miloše Zemana, pěkný i když deštivý den!
Další vynikají tah nejlepšího bývalého ministra financí Andreje Babiše,se mu povedl s paní Kleslovou!!
Je to vynikající bývalá rozvědčíce, takových lidí je stále potřeba,tleskám pane Babiš,to modré straky nerochodí!
Teď ještě avizovaný příchod pana Roberta Šlachtu, místo neschopného nebo všeho schopného, Tuhého a budou se dít věci!!
Od září jízdné pro studenty a důchodce téměř zadarmo a příští rok důchodcům přidána v průměru 915 Kč! A to je jen začátek přátelé poslední průzkum ANO ,31-33%!
Mějte se!

Anonym 81166 03.06. 12:51
Pozlátko ANO je dávno pryč. Vnímavější člověk už poznal, že celé ANO je mnohem horší než to, co kritizuje a na jakých heslech vzniklo. A hlavně, proč vzniklo. Protože byznys Babiše. Osobnosti, které by sehnaly hlasy a které by byly ochotné spojit se s Babišem, už tak nějak došly. Proto velký šéf sahá k ověřeným kádrům. Proto se na scénu zřejmě vrátí komunistická rozvědčice Kleslová. Ta, o které sám Babiš na tajné nahrávce říká, že ji komunisté cvičili, aby byla nejlepší agentkou. Tak teď to tady máme. Nejlepší agentka má nový úkol.

Anonym 81166 03.06. 12:51
Návrat Radmily Kleslové do čela kandidátky na Praze 10 dokazuje jistou situaci Andreje Babiše a politické divize Agrofertu. Ta situace se jmenuje zoufalý nedostatek obličejů. Ty má totiž Babiš v oblibě. Díky nim se dostal tam, kde je.
Jenže všechny ho postupně opustily. Nechtějí mít nic společného s politickou stranou, která nemá demokratické vedení, ale majitele. Nechtějí mít nic společného s majitelem, který je podle tuzemské policie a evropských vyšetřovatelů dotačním podvodníkem. Nechtějí mít nic společného s estébákem. A nyní, aktuálně, nechtějí být ve vládě s bolševiky a extremisty.
Je dost zvláštní, když politický subjekt, který dosud šel nahoru, přichází o své tváře a obtížně shání nové. Praxe bývá v normální straně opačná. Na úspěšnou stranu se nabalují noví lidé a známé osobnosti se s ní chtějí spojit.
Babiš už přišel o hodně. Nyní například o Stropnického, Ťoka a chystá se odstranit i Šlechtovou nebo Pelikána. K cestě vzhůru mu pomáhali i europoslanci Telička a Ježek, profesorka trestního práva Helena Válková, poslankyně Kristýna Zelienková a mnoho dalších lidí na všech úrovních, od obcí po poslaneckou sněmovnu.

Anonym 81166 03.06. 12:49
Babišovi došly obličeje. Sahá do zásob. Situace je zlá, když vytáhl Kleslovou

Avyboje 89154 03.06. 08:42
To,že Babišova zlodějna nebyla dosud soudně vyřešena ukazuje v jakém zžijeme kapitalistickém svinčíku.

Anonym 81166 02.06. 21:35
Bývalí policisté napojení na struktury Andreje Babiše
Petr Vincenz z ÚOKF Ústí nad Labem, nyní v Pentě. Přítel vrchní státní zástupkyně Lenky Bradáčové. Udržuje kontakt s Jiřím Veselým z Agrofertu. Poskytuje informace Lidovým novinám, konkrétně Ondřeji Koutníkovi.
Jiří Veselý z ÚOKFK Ústí nad Labem, nyní v bezpečnostní divizi Agrofertu, přátelí se s Vincenzem a poslancem za KSČM Zdeňkem Ondráčkem
Marek Foglar bývalý vedoucí policista z ÚOOZ. Ve shodě s Babišovými zájmy vedl vyšetřování Oleo Chemical. Nyní je zařazen na VSZ v Praze jako analytik, ačkoliv tato funkce ani není v organizačním řádu VSZ.
Jaroslav Zeman a Jiří Herian bývalí vedoucí na Správě hl. m. Praha, nyní v civilu, podílejí se na snaze zpochybnit vyšetřovatele Čapího hnízda.

Anonym 81166 02.06. 21:34
Policisté v aktivní službě, kteří jsou napojeni na Babišovy mocenské struktury:
1| Jiří Mazánek ředitel sekce závažné hospodářské trestné činnosti a korupce NCOZ
2| Miloslav Kocán zástupce vedoucího odboru hospodářské kriminality krajského ředitelství hlavního města Prahy. Aktivně působí v kauze Čapí hnízdo, a to ve prospěch Andreje Babiše. Tato aktivita může souviset s pomalým vyšetřováním kauzy, v níž zřejmě dochází k brzdění některých procesních úkonů. Udržuje kontakt s Jiřím Mazánkem
3| Patrik Kesely člen týmu vyšetřující Čapí hnízdo, vzdálený příbuzný Pavla Zemana. Udržuje kontakt s blízkými lidmi Andreje Babiše.
4| Jaroslav Vodný vedoucí odd. na výnosech z trestné činnosti
5| Jaroslav Novotný, Jaroslav Šťastný operativci na odboru sekce závažné hospodářské trestné činnosti a korupce NCOZ
6| Petr Vopršal náměstek ředitele pro trestní řízení NCOZ, udržuje kontakty s Robertem Šlachtou
7| Aneta Zdobyláková analytička NCOZ, udržuje dlouhodobé kontakty s Jiřím Veselým, šéfem bezpečnostní divize Agrofertu
8| Jan Lisický vedoucí odboru obecné kriminality Olomouc, vyšetřuje Berettu. Udržuje kontakt s Jaroslavem Faltýnkem.
9| Vendula Kwasniaková NCOZ, bývalá policistka z ÚOOZ, vyšetřuje Berettu, blízká přítelkyně Roberta Šlachty
10| Adam Tomáš vedoucí oddělení OOK Olomouc, udržuje kontakty s Jaroslavem Faltýnkem
11| Martin Šilhavý náměstek pro trestní řízení GIBS. Udržuje kontakty s Robertem Šlachtou a s Jiřím Komárkem

Anonym 81166 02.06. 21:32
Dechberoucí hloupost Olivie Žižkové: Okamurovu SPD spojila s Palachem

Anonym 81166 02.06. 20:53
Babiš vysílá znovu do akce rozvědčici Kleslovou. Bude kandidovat v Praze

Anonym 81166 02.06. 20:47
Edíku, to tvoje moudro, které si zde vyplodil lze pozorovat v KLDR, Venezuele, Kubě nebo třeba v Zimbabwe. Tam jsou všichni chudí a mají se úplně na ho.no.

Anonym 81166 02.06. 20:39
Pro HájekJan 17896
No jo, je to borec, 6 km dálnic ročně, rozprášené rezervy státu, schodky při růstu ekonomiky, místo brambor řepka, zdražené potraviny, dražší nafta, horší ovzduší, horší spodní vody, zdevastovaná zemědělská půda.
Ty budeš jeden z těch, co chodí kupovat předražené hrnce na předváděčky a ještě si libují, jak výhodně nakoupili.

Eda 21313  51 let 02.06. 18:31
Srašne,chudí američane ještě vice chudnou,zlaty socíkKapitalismus = bida bida,a zase bida!! Zlatý Babiš a naš prezident Milos Zeman.mI

HájekJan 17896  77 let 02.06. 18:18
Jedinej člověk v republice kterej dokáze stímhle státem něco udelat.Když vidím v televizi ty zoufalce pořád něco kritizovat tak se musím smát at je to Fiala,ubohej Bartušek,Gazdik a další hlupaci.Pane Babiš obdivuji Vás a jsem Váš fanda.

Avyboje 89154 02.06. 15:26
Všechny poslance co se po údajné revoluci podíleli na zbídačování národa Čechů bude nutno odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.Navíc znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 81166 02.06. 14:26
Pro Xy 37246
To, že byl Babiš STBák potvrdil slovenský Ústavní soud.
To, že si STBák Babiš vydupal přidávání řepky do nafty o dalších 5 let je zdokumentované v hlasování českého parlamentu.

Xy 37246 02.06. 12:42
81166 neurážejte AB pokud to nemáte podložené. VÁŠ by mohli nazývat třeba že jste pedofil.. A co na tom?

Anonym 81166 02.06. 09:50
Rozhovor Jaromíra Soukupa s Jaromírem Soukupem v Soukupově časopise Faktor Soukup s Jaromírem Soukupem na titulní straně a s inzeráty na Soukupův pořad v Soukupově televizi výborně zapadá do této krásné doby, která neustále posouvá veškeré hranice možného. To, za co by vás ještě včera zavřeli do blázince, je už dneska normální.

Edik 46169  53 let 01.06. 23:28
Dobrou noc a pomodlete se za Mařenu z Humpolce!!
Teď tady bude klid,ten jeden co tady žvaní pořád dokola,a nikdo jej nečte ten nevadí,ten se závisti udusí sám!!

Edik 46169  53 let 01.06. 23:25
Ať žije pan Babiš první ministr a premiér od roků 1918 který celý svůj plat dává na charitu!!
Žádný jiný to kromně prezidenta Miloše Zemana neudělal!
Ten dává 30% svého platu, díky!

Anonym 81166 01.06. 23:07
A u nás STBák Babiš si mastí kapsy na řepce.

Anonym 81166 01.06. 23:06
Waymo testuje robotické minivany Chrysler Pacifica v americkém Phoenixu už déle než rok. A zdá se, že testování pomalu končí a přechází se k praktickému nasazení.Waymo a Fiat aktuálně ohlásili, že Waymo od automobilky nakoupí dalších až 62 tisíc plug-in hybridních minivanů Chrysler Pacifica Hybrid. Nejde ovšem o exkluzivní dohodu.
Ostatně, už v březnu Waymo ohlásilo, že od Jaguar Land Rover (spadá pod indický koncern Tata) nakoupí 20 tisíc elektromobilů Jaguar I-Pace za a 163;1,3 mld., které si taktéž přestaví na plně robotické řízení. Na silnice mají vyjet v roce 2020.
První auta z nové šedesátitisícové várky mají dorazit na silnice už koncem letošního roku. Zároveň víme, že už v nich nikdo nebude sedět na místě řidiče, a půjde tedy skutečně o plně robotická auta.
Waymo si tímhle krokem de-facto zařizuje světové prvenství v oblasti autonomní taxislužby, ke kterému už devět let tiše míří. Zatímco ostatní stále pouze testují a Uber se navíc potýká s nepříjemnou aférou usmrcení chodkyně, Waymo kráčí mílovými kroky kupředu.

Fanda 46426  72 let 01.06. 22:54
Avyboji prosím , zalez do té své virtuální mučírny a dej si tam pár pořádných facek , dej si na tom záležet hupajdo , neboť to budeš dělat pro svoje dobro hastroši umouněnej

Edik 46137  53 let 01.06. 20:41
Přátelé velikána Kinga Miloše Zemana, smutná zpráva Mařka z Humpolce 5822 je po smrti, tentokrát přecenila své síly, lední medvěd z cirkusu Berousek,ji dobře mířenou ranou na solar uspal na věčnost! Přecenila své síly," tanečnice"!! Čest její památce!

Edik 46137  53 let 01.06. 20:38
Avyboji nechlastej,to horko ti nedělá dobře, dřeváku!

Edik 46137  53 let 01.06. 20:36
Proč nejdou to hňupi Bartoška, kníže věčně chrápajici, Štětina opilec Kalousek, Šabatová , Gazdík a další nuly protestovat??
Protože mají hňupi strach!

Anonym 81166 01.06. 20:31
Pro 90212
Proč by to někdo měl pranýřovat? Skutek se stal na polském území.

Anonym 90212 01.06. 19:36
Americký voják v České republice zakazuje naší repokrtérce natáčev blízkosti jejich kolony. A ona servilně uposlechla. Jestlipak to také bude někdo pranýřovat a pokřikovat o svobodě medií. Moc se mně to nelíbí.

Avyboje 89154 01.06. 19:07
Babiš při svojí sprostotě má navíc národ problázny.

Jiří 46271 01.06. 19:03
89154! USA je náš ochránce! Ať žije USA a Rusko!

Jiří 46271 01.06. 19:01
Komentář k seriálu Policie v akci! Když sledujeme tento seriál,tak hodně mladých lidí krade! Nechce se jim dělat,tak kradou! Ruka zákona,je,ale bdělá,takže jsou dopadeni a trestu neujdou!

Jiří 46271 01.06. 18:56
V dnešním díle Policie v akci v 1. případě volal majitel Fit centra,že tam 1návštěvník zadržel zloděje! Když přijela policie viděla jak zloděj je na zemi a drží ho silák! Policie v šatně objevila ještě dalšího mladého zloděje,u kterého našla šťípací kleště a 5 ukradených peněženek! Oba zloději byli v poutech eskortováni! 2.Volala oznamovatelka,že se jí někdo dobývá do bytu! Policie zjistila,že je to mladý muž,který již ze ženy vymámil 50 tisíc pod slibem,že ji pomůže s rozvodem! Tento muž se vydával za policistu,ale byl odhalen a převezen na služebnu! 3.V obchodě kradl zákazník,majitelka ovládala bojové sporty,tak ho zpacifikovala a zamkla do kanceláře! Policie pak v kanceláři našla kradené věci! Navíc ho usvědčila kamera! Byl v podmínce,což může pro něj skončit vězením! 4 Na policii bylo voláno,že ze zahrady rodiného domu se ozývá křik! Majitelka domu obviňovala podnájemníky,že ji ukradli mobil a peněženku s 8 tisíci! Když přijela policie nájemníci popírali,že by peněženku ukradli! Poukázali,že majitelka má ještě syna! Když přišli do synova pokoje adoptivní matka uviděla ležet na lince svojí platební kartu a pak ještě u syna nalezla kradené peníze! Peněženku vyhodil z okna i s mobilem! Adoptivní syn tmavší pleti byl z dětského domova! Chtěl utéct,ale byl lapen a v poutech eskortován!

Avyboje 89154 01.06. 18:51
Všechny lumpy co nás zatahují do spolku s nejzločinější zemí světa,tedy USA je třeba odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí a navíc znárodovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Jiří 46271 01.06. 18:29
81166! Již kritizujete vládu obviňujete ji ze všeho možného a ona ještě není ani ustavena a ještě ani nevládla! Není to úsměvn a 232;!

Edik 46137  53 let 01.06. 17:19
Auta jsou většinou určena pro řidiče bambulo závistivá!!

Anonym 81166 01.06. 16:59
Na hrad se kupují auta za 50 milionů, ale nikdo neví pro koho jsou určena.

Edik 46137  53 let 01.06. 16:16
Ať žije nejlepší prezident všech dob Miloš Zeman!

Anonym 81166 01.06. 15:33
Hra našich mocipánů o trůny vrcholí. Hrad se nehodlá vzdát svého vlivu vše ovládat, premiér v demisi se snaží přesvědčit zdecimované socialisty o čistotě svých úmyslů a extrémisté čekají na pamlsky, které jim od stolu za jejich poslušnost vrchnost pohodí. Kde je ale volič? Kde je občan? Sedí za sklem a přihlíží té absurdní grotesce plné nedůstojné špíny, falešných slibů a nehorázných lží.
Všichni jsme se tak nějak ocitli za sklem a koukáme na představení osob, kterým sedm měsíců po volbách už vůbec nejde o to, co svým voličům naslibovali, čím vyzdobili své volební programy. Ze všech těch sladkých řečiček o všeobecné prosperitě zbyla národu na odiv jen Zemanem posvěcená přetahovaná o koryta a trafiky.

Edik 46137  53 let 01.06. 13:48
Já bych ještě dodal,dnes je pátek blázni mají svátek, ať žije 5822 ale za svoje!!

 <<nové   starší>> 

1
50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550 1600 1650 1700 1750 1800 1850 1900 1950 2000 2050 2100 2150 2200 2250 2300 2350 2400 2450 2500 2550 2600 2650 2700 2750 2800 2850 2900 2950 3000 3050 3100 3150 3200 3250 3300 3350 3400 3450 3500 3550 3600 3650 3700 3750 3800 3850 3900 3950 4000 4050 4100 4150 4200 4250 4300 4350 4400 4450 4500 4550 4600 4650 4700 4750 4800 4850 4900 4950 5000 5050 5100 5150 5200 5250 5300 5350 5400 5450 5500 5550 5600 5650 5700 5750 5800 5850 5900 5950 6000 6050 6100 6150 6200 6250 6300 6350 6400 6450 6500 6550 6600 6650 6700 6750 6800 6850 6900 6950 7000 7050 7100 7150 7200 7250 7300 7350 7400 7450 7500 7550 7600 7650 7700 7750 7800 7850 7900 7950 8000 8050 8100 8150 8200 8250 8300 8350 8400 8450 8500 8550 8600 8650 8700 8750 8800 8850 8900 8950 9000 9050 9100 9150 9200 9250 9300 9350 9400 9450 9500 9550 9600 9650 9700 9750 9800 9850 9900 9950 10000 10050 10100 10150 10200 10250 10300 10350 10400 10450 10500 10550 10600 10650 10700 10750 10800 10850 10900 10950 11000 11050 11100 11150 11200 11250 11300 11350 11400 11450 11500 11550 11600 11650 11700 11750 11800 11850 11900 11950 12000 12050 12100 12150 12200 12250 12300 12350 12400 12450 12500 12550 12600 12650 12700 12750 12800 12850 12900 12950 13000 13050 13100 13150 13200 13250 13300 13350 13400 13450 13500 13550 13600 13650 13700 13750 13800 13850 13900 13950 14000 14050 14100 14150 14200 14250 14300 14350 14400 14450 14500 14550 14600 14650 14700 14750 14800 14850 14900 14950 15000 15050 15100 15150 15200 15250 15300 15350 15400 15450 15500 15550 15600 15650 15700 15750 15800 15850 15900 15950 16000 16050 16100 16150 16200 16250 16300 16350 16400 16450 16500 16550 16600 16650 16700 16750 16800 16850 16900 16950 17000 17050 17100 17150 17200 17250 17300 17350 17400 17450 17500 17550 17600 17650 17700 17750 17800 17850 17900 17950 18000 18050 18100 18150 18200 18250 18300 18350 18400 18450 18500 18550 18600 18650 18700 18750 18800 18850 18900 18950 19000 19050 19100 19150 19200 19250 19300 19350 19400 19450 19500 19550 19600 19650 19700 19750 19800 19850 19900 19950 20000 20050 20100 20150 20200 20250 20300 20350 20400 20450 20500 20550 20600 20650 20700 20750 20800 20850 20900 20950 21000 21050 21100 21150 21200 21250 21300 21350 21400 21450 21500 21550 21600 21650 21700 21750 21800 21850 21900 21950 22000 22050 22100 22150 22200 22250 22300 22350 22400 22450 22500 22550 22600 22650 22700 22750 22800 22850 22900 22950 23000 23050 23100 23150 23200 23250 23300 23350 23400 23450 23500 23550 23600 23650 23700 23750 23800 23850 23900 23950 24000 24050 24100 24150 24200 24250 24300 24350 24400 24450 24500 24550 24600 24650 24700 24750 24800 24850 24900 24950 25000 25050 25100 25150 25200 25250 25300 25350 25400 25450 25500 25550 25600 25650 25700 25750 25800 25850 25900 25950 26000 26050 26100 26150 26200 26250 26300 26350 26400 26450 26500 26550 26600 26650 26700 26750 26800 26850 26900 26950 27000 27050 27100 27150 27200 27250 27300 27350 27400 27450 27500 27550 27600 27650 27700 27750 27800 27850 27900 27950 28000 28050 28100 28150 28200 28250 28300 28350 28400 28450 28500 28550 28600 28650 28700 28750 28800 28850 28900 28950 29000 29050 29100 29150 29200 29250 29300 29350 29400 29450 29500 29550 29600 29650 29700 29750 29800 29850 29900 29950 30000 30050 30100 30150 30200 30250 30300 30350 30400 30450 30500 30550 30600 30650 30700 30750 30800 30850 30900 30950 31000 31050 31100 31150 31200 31250 31300 31350 31400 31450 31500 31550 31600 31650 31700 31750 31800 31850 31900 31950 32000 32050 32100 32150 32200 32250 32300 32350 32400 32450 32500 32550 32600 32650 32700 32750 32800 32850 32900 32950 33000 33050 33100 33150 33200 33250 33300 33350 33400 33450 33500 33550 33600 33650 33700 33750 33800 33850 33900 33950 34000 34050 34100 34150 34200 34250 34300 34350 34400 34450 34500 34550 34600 34650 34700 34750 34800 34850 34900 34950 35000 35050 35100 35150 35200 35250 35300 35350 35400 35450 35500 35550 35600 35650 35700 35750 35800 35850 35900 35950 36000 36050 36100 36150 36200 36250 36300 36350 36400 36450 36500 36550 36600 36650 36700 36750 36800 36850 36900 36950 37000 37050 37100 37150 37200 37250 37300 37350 37400 37450 37500 37550 37600 37650 37700 37750 37800 37850 37900 37950 38000 38050 38100 38150 38200 38250 38300 38360

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti