Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Tereza Mašková (vítěz Superstar 2018) (Mašková, Tereza) Love (deluxe) (Buble, Michael) Soucast (Callta, Pavel) Effet Miroir (limited) (Zaz) Extended (Ultravox)

Andrej Babiš diskuse strana 18750

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Jiří 46271 08.06. 16:03
Hotel Grand je v Brně naproti vlakovému i autobusovému nádraží! Již jsem psal,že kolem nádraží se vyskytuje ta největší pakáž! Proto by Policie měla tomuto území věnovat zvýšenou pozornost ve večerních a zejm.nočních hodinách!

Anonym 81166 08.06. 16:02
Soucasny ministr zdravotnictvi je maximalni komik a neumetel. Ale neni divu. Hlavnim ukolem vsech ministru je prihrat finance Agrofertu.

Anonym 81166 08.06. 16:02
Včera to u Jílkové bylo řečeno jasně. Budou nás léčit šamani z východu a dráha pro staré zadarmo. Opravdu výborná politika Bureše. Asi nějaká vlaková ozdravná kůra pro stařečky

Anonym 81166 08.06. 16:00
Češi jsou zpovykaní.. proč jim vadí, že čekají měsíce na endoprotézy, chemoterapie, o mikroozařování raději nemluvě?! ?
Vždyť je to všechno "zadarmo" a aspirin bez doplatku je stále na počkání..

Jiří 46271 08.06. 15:57
Milice do ulic,zbraně a obušky a bít agresory hlava nehlava!

Jiří 46271 08.06. 15:56
Zda agresoři byli Romové nelze ze záznamu poznat,neboť obličeje pachatelů jsou záměrně zakryty!

Anonym 81166 08.06. 15:55
Se začínající normalizací se vše bude postupně vracet ke hnusu před rokem 1989.

Anonym 81166 08.06. 15:54
Logický výsledek sosankého sociálního inženýrství. Žádné poplatky, všem podle jejich potřeb (i více) a "zadarmo". Takže každý dostane zadarmo všechno, co si vymyslí. Každé vyšetření si nechá zopakovat 3x, obejde několik specialistů se stejným problémem, vyzvedne si sedmery léky (užívá nakonec jen dvoje) a výsledkem je přetížený systém. Máme, co nám sosani zařídili

Jiří 46271 08.06. 15:54
V ulicích stále není bezpečno! V Brně skupina agresorů u hotelu Grand ve 4 hod ráno,naprosto bezdůvodně napadla 20ti letého mladíka do kterého kopali a bili pěstmi! Hlídka policie dojela na místo za 4 min.po zahájení útoku! Útok byl viděn na policejní kameře! Hlídka asi 2 pachatele zadržela! 2 ženy se chtěli napadeného zastat dostali také kopance!

Anonym 81166 08.06. 15:53
Projevuje se pozitivni vliv negativni zpetne vazby ve zdravotnictvi. Bude hure zejmena pro pacienty, kteri si neumi obstarat poradnou peci nebo ani nechapou ze pece se zhorsuje. Tech je vice mezi voli-ci nez mezi normalnim obyvatelstvem. Pocet voli-cu bude diky tomu ubyvat.
Jo abych nezapomnel:
Kalousek tuna kradne a reformu zdravotnictvi Necasovy vlady jste si kvuli 30 Kc u doktora nechali od socialistu zrusit. Tak budte zdravi, mili voli-ci

Anonym 81166 08.06. 15:52
Kdo by to řekl. Naházeli se do nich peníze a žádná změna. Jo vlastně jo. Přilákalo to další.
Ale pořád se budou pokoušet o kouzlo že když se do lempla naházejí peníze stane se z něho špička oboru.

Anonym 81166 08.06. 15:51
Jen bych připomněl, že se to děje za vlády aňáků (5 let) a nový kinderminstr to asi taky nevytrhne.

Anonym 81166 08.06. 15:51
Podrobnější výklad, proč systém kulhá, nabízí i studie profesora Björnberga. Index EHCI z roku 2017 ukázal, že na škále od tří set do tisíce bodů se dostalo přes osmsetbodovou hranici dvanáct zemí, od kterých by se to ostatně dalo čekat. Do špičky patří všechny státy Skandinávie, Beneluxu, německy mluvící země a Francie, suverénně nejlepší jsou Nizozemci se Švýcary. Po dvanácti nejlepších se otevírá šedesátibodová propast a na druhém břehu jsou kromě Velké Británie a Irska země jižní a východní Evropy. Po pádu při posledním šetření sem patří i Česko, které je spolu se Slovinskem na šestnáctém místě. Proč se relativně úspěšní Chorvati nebo Estonci a zvláště Češi nemohou dostat do elitní společnosti, vysvětluje Björnberg jedinou větou. Přechod z politicky plánované ekonomiky na ekonomiku založenou na spotřebiteli potřebuje čas, odsunuje expert jakékoli zlepšení do nedohledna. Ukazuje však cestu, po které se postkomunistické státy musejí vydat.

Anonym 81166 08.06. 15:50
Na rozdíl od předchozích let tentokrát zástupci bílého sektoru výsledky prestižního výzkumu sami od sebe nekomentovali. Oslovení lékaři a experti však potvrzují, že odpovídá skutečnosti. Jde o dlouhodobý trend a je možné, že se to už opravdu zlomilo, uvedl chirurg Fakultní nemocnice Královské Vinohrady Miloš Voleman, který považuje za hlavní důvod skutečnost, že ubývá nemocnic, klinik i personálu, který by byl schopen léčit. Ano, jsme v krizi, souhlasí místopředseda Asociace českých a moravských nemocnic Petr Fiala, který upozorňuje, že vláda nedokázala ani během hospodářského oživení zvýšit příjmy zdravotnictví stejným tempem, jakým roste ekonomika. V samých základech systému hledá chybu manažer Nemocnic Plzeňského kraje Pavel Vepřek. Lidé jsou pohodlní a nechtějí investovat žádnou energii, aby se péče zlepšila. Mnozí politici i část doktorů navíc nedokonalostí využívají k vlastnímu profitu, dodává.

Anonym 81166 08.06. 15:49
Dnes už ví každý, kdo to chce vědět, že ani ve zdravotnictví nic netrvá věčně. Index EHCI se v roce 2017 poprvé příkře propadl a důvodem má být podle týmu stockholmského profesora Arneho Björnberga především zhoršená dostupnost péče. Nedostupné se stávají velké operace typu by-pasu nebo výměny kolenního kloubu, na které na rozdíl od roku 2016 musela víc než desetina českých pacientů čekat přes 90 dnů. Stejně se zvýšil počet těch, u kterých byla odhalena rakovina a museli déle než tři týdny čekat na chemoterapii. Ve srovnání s Evropou se zhoršila bilance při léčení mrtvice, na kterou loni umíralo přes osm procent případů.

Anonym 81166 08.06. 15:48
Naše země nevzkvétá, řekl Václav Havel ve svém prvním prezidentském projevu a doporučil zásadní změny ve společnosti. Dnes se dá stejnými slovy popsat situace ve zdravotnictví. Po listopadu 1989 proběhla reforma, kterou mezinárodní organizace zpětně hodnotily jako nejlepší ve východním bloku. Také z toho důvodu, že se v Česku nejrychleji z celé Evropy začala prodlužovat prognóza dožití, o tři a půl roku v období 1990200. Pochybnosti o tom, kam směřuje bílý resort, se objevovaly v časech krizí, vždycky se však našlo dost argumentů, proč nevěřit prvním dojmům a okamžitému roztrpčení. Jedním z těch důležitých byl evropský spotřebitelský index EHCI, který hodnotí kvalitu zdravotnictví ve třiceti zemích. České zdravotnictví se v něm průběžně zlepšovalo a jeho úroveň se dala srovnávat se Švédskem, Rakouskem i Francií, i když mělo k dispozici jen polovinu nebo třetinu peněz. Ještě v deseti letech po roce 200 se česká bilance dožití zlepšila o necelé tři roky, což byl sedmý nejlepší výsledek v Evropě, ovšem v následujících letech se růst téměř zastavil pod hranicí osmdesáti let, dva roky od evropského průměru. Přirozeně vznikla otázka, jak dlouho je možné zlepšovat kvalitu zdravotní péče jen z podstaty a díky dovozu moderních technologií.

Anonym 81166 08.06. 15:47
Bod zdravotnického zlomu. Péče se po třiceti letech vzestupu zhoršila

Anonym 81166 08.06. 15:44
Jiří Ovčáček má velké téma. Jedno z největších své pěkné kariéry mluvčího Zemana. Twitter zakázal šíření lživých článků z webů využívaných k šíření ruské propagandy. A to se logicky dotklo právě zdrojů Jiřího Ovčáčka. Novinku nese velmi těžce už od včerejšího dne. Dokonce už používá i jméno Václav Havel.
Ovčáček si myslí, že svým bojem za šíření ruských lží bojuje za svobodu v České republice. Typická hradní logika posledních let. Při svém urputném tweetování a boji za svobodu Ovčáček přišel s jednou nečekanou informací. V roce 1918 u nás prý došlo na zavádění totalitních praktik.Rok 1918 Ovčáček přirovnal k letům 1938, 1948, 1968. Je to zvláštní. Dosud byl rok 1918 oslavován jako konec desivého válečného konfliktu, takzvané velké války, a současně vznik demokratického Československa. Ale Ovčáček to vidí asi jinak.
Jiří Ovčáček by měl požádat ředitele některé základní školy, zda by si mohl jít vyslechnout pár hodin dějepisu. Potřebuje to.
Kuriozitou potom je Ovčáčkova výhružka, že Twitteru pošle oficiální protest. Na to ústředí této sociální sítě vskutku čeká a obává se ho. Dopisu úředníka Jiřího Ovčáčka.

Michal 81254 08.06. 13:50
Anonyme 89154, tak pokud všichni, kdo podporují Babiše jsou hlupáci a zloději, vyjdi, ty jediný rozumný člověče na světlo boží, ukaž se světu, napiš jsem ten a ten, je mi tolik a tolik, napiš přesně svoje bydliště, napiš chci vést krutou revoluci proti důchodcům, chci ordinovat dietu jakou neměli ani vězňové za Hitlera v koncentráku, chci zavést katovské mučírny, nejsem blázen ani zbavený svéprávnosti, jsem jediný spravedlný a normální na světě. Nech si to vytisknout a zarámovat a každý den když se probudíš si to přečti abys viděl, jaký jsi nebetyčný vůůl. Když nás někteří ty dobyytku nazývají náckama, to nám nevadí, protože chceme jen čistou republiku, ale takové názory jako máš ty deebiilee, tak takové naše hnutí určitě nemá. Takové názory o důchodcích jako ty, má jenom lidský odpad. Ti staří lidé nemohou za to, že vyrostli za socialismu, ale to ten tvůj mozeček nechápe. Odvahu k tomu aby ses ukázal nemáš. Chtěl bych tě ty šmejde potkat a za tvoje názory ti zpřerážet obě hnáty. Ne za Babiše, na to máš právo si myslet o něm co chceš, ale za ty žvásty o důchodcích. Vsem dobrým a rozumným lidem přeji hezký zbytek dne. Zdravím Mirku a Edu. A Pokud zas někdo bude mít problém s nějakou chybou , pak chci jenom konstatovat,že chytrý se dovtípí a hlupák se bude stejně hrabat ve svém lejně, že 66?

Anonym 89154 08.06. 13:15
Babiše mohou podporovat jedině hlupáci a zloději.Rozumný člověk se k takové troubovitosti jako je podpora Babiše nesníží.

Anonym 89154 08.06. 13:12
Chce to krutou revoluci vedenou mladou generací.Ta bude muset být na lumpy co se po komunistech prolhali k moci tak krutá,že důchodci co pomohli lumpům k moci začnou masově velebit nebožtíka Hitlera,jaký že to byl na lumpy veliký humanista.Mladá generace u moci ta se nadále na debužírování důchodců dlužít nebude.Když důchodci pomohli svojí troubovitostí a leností přemýšlet lumpům k moci tak jim mladá generace naordinuje takovou dietu jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.Pak důchodcům roupy jásat pro nebožtíka Havla a podobné lumpy přejdou.

Anonym 89154 08.06. 13:05
Slovák Babiš je národu Čechů nebezpečný nejen tím co na národu Čechů nahrabal a i tím kam národ Čechů zatahuje,též,že ze svých finančních prostředků si může platit lumpy co za něho oblbují národ.Například kniha jak Češi Hitlera milovali.Chce to krutou revoluci a všechen lidský dobytek co Česko zbídačuje odporážet co nejkrutěji na katovských mučírnách a znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Xy 37246 08.06. 11:29
Pak že není censura. Jen se dotknou Kraďouse, že.

Jiří 46271 08.06. 09:10
Nadbytek peněz kromě různých boháčů mají také kasína a loterijní společnosti! Ty vyberou peníze od občanů,tak je bude třeba občanům zase vrátit formou vyšší daně a získané peníze mohou jít na zdravotnictví,školství apod! Nevím jak Vy ,ale já vidím pod novou vládou vzkvétající republiku!

Jiří 46271 08.06. 08:57
Co se týká premiéra Babiše má velkou podporu občanů protože se osvědčil jako výborný politik,podnikatel a hospodář! Co se týká toho zda pan premiér byl v registru STB nás vůbec nezajímá,protože tam byli stovky lidí zapsáni,přitom s STB neměli nic společného! Pan premiér Babiš je nadějí ČS občanů že to půjde v ČR k lepšímu a proto ho občané podporují a volí jeho stranu ANO!

Jiří 46271 08.06. 08:48
Kdo má nadbytek peněz ,Zahlen bitte! Marta Kubišová zpívá: Časy se měení! Pořádnou daň bohatým! Myslím,že by to mohlo jít,když budeme mít levicovou vládu s podporou KSČM!

Mašín 89819 08.06. 08:42
Babiš je definitivně STBák. Neuspěl s dovoláním.

Jiří 46271 08.06. 08:37
Bude třeba jestřábům přistřihnout křidýlka! Heslo pro novou vládu: Ať platí bohatí!

Jiří 46271 08.06. 08:34
81166! Republika nebude v žádné dluhové pasti,ale v naprosté pohodě!

Xy 37246 08.06. 08:23
Oprava výdobytek

Xy 37246 08.06. 08:17
Jedině AB myslí na důchodce. Jiní mysleli jen na svoje kšeftíky a platy. Úroveň vzdělanosti je nižší než z a komunistů. Odešli lékaři,s estry, nemá kdo učit. To je v_dobitek dnešní doby.

Anonym 81166 07.06. 20:24
Pod kotel přitápějí i odbory, žádající plošný desetiprocentní růst platů pro státní zaměstnance. Podporu jim v tomto nátlakovém boji avizují sociální demokraté i komunisté, podle kterých se odbory bouří právem.
Stáváme se tak svědky soutěže koaličních partnerů, kdo rozdá svým cílovým voličským skupinám víc. O rozumnou rozpočtovou politiku jde až v poslední řadě. Babišova populistická vláda opřená o komunisty nebere varovné signály zpomalování ekonomiky vážně. Naopak může být řeckým akcelerátorem vážných problémů, pokud bude naše ekonomika padat do recese.

Anonym 81166 07.06. 20:23
Premiér Andrej Babiš našel 22 miliard korun na jednorázové pokrytí rekordního zvýšení penzí ve Fondu privatizace. Tyto poslední peníze ušetřené z privatizace státních podniků však budou chybět jinde. Původně byly určeny na likvidaci ekologických škod, což může v budoucnu vyvolat arbitráže. Nikdo se už nezabývá tím, z čeho budou rekordně zvýšené penze nad rámec platné valorizace financovány v následujících letech.

Anonym 81166 07.06. 20:23
Vláda schválila návrh státního rozpočtu na příští rok s padesátimiliardovým schodkem, zvyšujícího výdaje i příjmy o monumentálních 103 miliard korun. Ruší reformní kroky pravicových vlád, žádné skutečné reformy (důchodová, sociální, zdravotnictví) nechystá. Dramaticky zvyšuje mandatorní, tedy povinné výdaje státu. Další miliardy slibuje na různé projekty při svých předvolebně laděných výjezdech do krajů. Může je splnit jen stěží, pokud nechce zdecimovat navržený schodek.

Anonym 81166 07.06. 20:22
Předseda hnutí ANO ještě v roli ministra financí částečně tlumil zvyšování výdajů požadovaných ministry ČSSD. Kvůli vylepšení image odpovědného hospodáře čaroval s čísly a rozpouštěl rezervy ušetřené předchozími vládami na horší časy. To už dnes neplatí. Příliš mnoho rezerv nezbývá a v roli premiéra se Andrej Babiš chová ještě rozmařileji, než jeho předchůdce Bohuslav Sobotka.

Anonym 81166 07.06. 20:22
Pokud nepříznivé trendy potvrdí následující měsíce a hospodářský růst bude nižší, než plánuje vláda, může se Česká republika navzdory proklamacím premiéra Babiše snadno octnout v dluhové pasti. Jak je to možné?

Anonym 81166 07.06. 20:21
Skepse je patrná i z komentářů dalších ekonomů. Na průmyslu je vidět, že mu dochází dech a prostor pro jeho další expanzi je již docela omezený v důsledku naplněnosti kapacit i nedostatku lidí, uvedla analytička ČSOB Irena Procházková.
Podle analytika Generali Investments Radomíra Jáče je zklamáním vývoj nových průmyslových objednávek. Meziročně vykázaly jen nepatrný růst, když zakázky ze zahraničí dokonce poklesly o 0,4 procenta.

Anonym 81166 07.06. 20:21
Vláda podle ní nezvládla odhadnout zhoršení podmínek a staví státní rozpočet na příští rok příliš optimisticky pro vysoký hospodářský růst. Zatímco chování České národní banky bylo příčinou současného stavu, u vlády budeme důsledky pozorovat možná už za rok ve zhoršení bilance veřejných financí, prognózuje Šichtařová.

Anonym 81166 07.06. 20:20
Příčiny jsou vnější i vnitřní. Na jedné straně je patrný začínající pokles růstu v eurozóně. Celkový trend zvýraznily intervence České národní banky. Tím naši ekonomiku přehřála ještě víc, než by se dokázala natlakovat sama. Teď tlačí na silnější korunu, čímž dodala ekonomice ránu z milosti. Recese bude hlubší, než by byla sama od sebe. uvedla Šichtařová

Anonym 81166 07.06. 20:20
Tak tedy potvrzeno: v dubnu už český průmysl rostl jen papírově díky většímu počtu pracovních dnů. Po očištění o počet pracovních dnů průmyslová produkce už v dubnu meziročně klesala o 0,2 procenta, reagovala Markéta Šichtařová z poradenské společnosti Next Finance. Jinými slovy, předvídaví již vědí, že ekonomika prudce brzdí Tvůrci státního rozpočtu, centrální banka a mnozí neprozíraví zaměstnanci se však stále chovají, jako kdyby nás to nejlepší z mejdanu teprve čekalo.

Anonym 81166 07.06. 20:19
Varovné signály vysílají čerstvá čísla o dubnovém vývoji průmyslové výroby. Meziročně sice stoupla o 5,5 procenta, jenže po přepočtu na srovnatelnou základnu po dlouhé době mírně poklesla. Nezávislí ekonomové nejsou překvapeni, jde o dlouhodobější trend.

Anonym 81166 07.06. 20:18
Průmyslová výroba začíná brzdit, což je varovný signál, že to nejlepší má naše ekonomika za sebou. Vláda hnutí ANO opřená o komunisty však tento vývoj nebere na vědomí. Navrhuje marnotratný státní rozpočet a v regionech slibuje další miliardy navíc. Její chování do budoucna ohrožuje veřejné finance.

Anonym 81166 07.06. 20:17
Babiš investuje do domu na Slovensku. Ale je tam strašne veľa potkanov

Xy 37246 07.06. 19:41
To jak poškodily demokr. STRANY nás všechny obrovskými dluhy se již nesmí opakovat, že p. Kalousek

Anonym 81166 07.06. 19:35
Evropské komisi se ale nelíbí ani průběh schvalování. Bývá totiž zvykem, že jsou takové návrhy transparentní. Proto žádá naši vládu v demisi, aby alespoň dodatečně poslala podrobné zdůvodnění tak radikálních navrhovaných změn.
České republice kvůli Babišově neodůvodněné snaze mít možnost ovládnout státní správu hrozí, že přijde o stovky miliard korun z fondů EU. Evropská komise sice oficiálně vyjádřila znepokojení nad postupem Babišovy garnitury, naše ministerstvo vnitra se však takového scénáře u čerpání fondů EU neobává, možná proto, že věří, že se vládě její postup ještě podaří obhájit (nebo si vláda svůj záměr rozmyslí). Jinak bychom totiž o peníze z fondů nutně přišli.
Opozici i Evropské komisi rovněž vadí, že vláda v demisi už stihla zrušit desítky služebních míst (možná nepohodlných lidí, protože jinak počty úředníků v posledních letech vzrostly o desítky tisíc) včetně míst některých náměstků. Organizace Transparency International navíc tvrdí, že bylo propuštěno ještě více vysokých úředníků a zrušeno ještě více jejich míst, než vláda v demisi uvádí.

Anonym 81166 07.06. 19:33
Evropská komise se podivuje na příklad nad tím, že chce Babišova vláda výrazně snížit požadavky při výběrových řízeních na manažerské pozice. V jiných evropských státech je totiž trendem dosazovat na vysoké úřednické pozice spíše kvalifikované odborníky.
Dále se Evropské komisi nelíbí také Babišův návrh, aby byli vysoce postavení úředníci snadno odvolatelní. Stačilo by, aby manažerům dali jejich nadřízení hodnocení, že jejich výsledky jsou pouze dostačující.
Úředníky by navíc Babišovi lidé mohli odvolat na základě pouhých dvou hodnocení provedených během 40 dnů.
Vedoucí pracovníci by nově nesměli podat proti hodnocení ani námitku.
Státní správa by se tak mohla dostat prakticky zcela do rukou premiéra Andreje Babiše a jeho lidí. Aspoň to tak schválila jeho vláda v demisi. Nyní záleží na poslancích.

Anonym 81166 07.06. 19:33
Vláda Andreje Babiše v demisi se evidentně rozhodla obsadit svými lidmi (nebo lidmi blízkými následující Babišově vládě) klíčové posty ve státní správě. Přišla proto se zákonem, který by jí to umožňoval. Jenže si toho všimla Evropská komise, takže můžeme přijít o stovky miliard korun z fondů EU. Informoval o tom server Radiožurnálu.
Babišův plán se nelíbí ani české opozici a odborům. Obávají se, že by Babiš mohl svého postavení zneužít a dosazovat na pozice vedoucích úředníků své kamarády, nebo se přinejmenším zbavovat nepohodlných lidí.

Anonym 81166 07.06. 18:40
Komunisti udělali z dospělých lidí nesvéprávná děcka, která někdo pořád musí vodit za ručičku.

Anonym 81166 07.06. 18:36
Ano chtěl bezpracný zisk a pohořel. To je riziko investice. Viděl pouze úrok. Nezjistil si nic okolo. Je to úplně stejné, jako hýkající důchodci na předváděčkách.

Jiří 46271 07.06. 18:29
81166! Známý neuvažoval nad spáleným Německem,ale chtěl zisk! Ze socialismu nebyl zvyklý na podvod! Paní Mirko! Možná bych i k VB šel,ale nemohl jsem pro své příbuzné v USA! Tenkrát jsem dost sportoval,(amatérsky)box,zápas,cvičení s činkami,maturitu jsem měl,tak bych určitě jako příslušník VB vyhovoval! Jenže ti příbuzní a ještě k tomu v době normalizace v USA! Dnes k Policii zase nemůžu,protože jsem starý! Víc by mě ale bavila kriminalistika,takže bych měl zájem studovat policejní VŠ!

 <<nové   starší>> 

1
50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550 1600 1650 1700 1750 1800 1850 1900 1950 2000 2050 2100 2150 2200 2250 2300 2350 2400 2450 2500 2550 2600 2650 2700 2750 2800 2850 2900 2950 3000 3050 3100 3150 3200 3250 3300 3350 3400 3450 3500 3550 3600 3650 3700 3750 3800 3850 3900 3950 4000 4050 4100 4150 4200 4250 4300 4350 4400 4450 4500 4550 4600 4650 4700 4750 4800 4850 4900 4950 5000 5050 5100 5150 5200 5250 5300 5350 5400 5450 5500 5550 5600 5650 5700 5750 5800 5850 5900 5950 6000 6050 6100 6150 6200 6250 6300 6350 6400 6450 6500 6550 6600 6650 6700 6750 6800 6850 6900 6950 7000 7050 7100 7150 7200 7250 7300 7350 7400 7450 7500 7550 7600 7650 7700 7750 7800 7850 7900 7950 8000 8050 8100 8150 8200 8250 8300 8350 8400 8450 8500 8550 8600 8650 8700 8750 8800 8850 8900 8950 9000 9050 9100 9150 9200 9250 9300 9350 9400 9450 9500 9550 9600 9650 9700 9750 9800 9850 9900 9950 10000 10050 10100 10150 10200 10250 10300 10350 10400 10450 10500 10550 10600 10650 10700 10750 10800 10850 10900 10950 11000 11050 11100 11150 11200 11250 11300 11350 11400 11450 11500 11550 11600 11650 11700 11750 11800 11850 11900 11950 12000 12050 12100 12150 12200 12250 12300 12350 12400 12450 12500 12550 12600 12650 12700 12750 12800 12850 12900 12950 13000 13050 13100 13150 13200 13250 13300 13350 13400 13450 13500 13550 13600 13650 13700 13750 13800 13850 13900 13950 14000 14050 14100 14150 14200 14250 14300 14350 14400 14450 14500 14550 14600 14650 14700 14750 14800 14850 14900 14950 15000 15050 15100 15150 15200 15250 15300 15350 15400 15450 15500 15550 15600 15650 15700 15750 15800 15850 15900 15950 16000 16050 16100 16150 16200 16250 16300 16350 16400 16450 16500 16550 16600 16650 16700 16750 16800 16850 16900 16950 17000 17050 17100 17150 17200 17250 17300 17350 17400 17450 17500 17550 17600 17650 17700 17750 17800 17850 17900 17950 18000 18050 18100 18150 18200 18250 18300 18350 18400 18450 18500 18550 18600 18650 18700 18750 18800 18850 18900 18950 19000 19050 19100 19150 19200 19250 19300 19350 19400 19450 19500 19550 19600 19650 19700 19750 19800 19850 19900 19950 20000 20050 20100 20150 20200 20250 20300 20350 20400 20450 20500 20550 20600 20650 20700 20750 20800 20850 20900 20950 21000 21050 21100 21150 21200 21250 21300 21350 21400 21450 21500 21550 21600 21650 21700 21750 21800 21850 21900 21950 22000 22050 22100 22150 22200 22250 22300 22350 22400 22450 22500 22550 22600 22650 22700 22750 22800 22850 22900 22950 23000 23050 23100 23150 23200 23250 23300 23350 23400 23450 23500 23550 23600 23650 23700 23750 23800 23850 23900 23950 24000 24050 24100 24150 24200 24250 24300 24350 24400 24450 24500 24550 24600 24650 24700 24750 24800 24850 24900 24950 25000 25050 25100 25150 25200 25250 25300 25350 25400 25450 25500 25550 25600 25650 25700 25750 25800 25850 25900 25950 26000 26050 26100 26150 26200 26250 26300 26350 26400 26450 26500 26550 26600 26650 26700 26750 26800 26850 26900 26950 27000 27050 27100 27150 27200 27250 27300 27350 27400 27450 27500 27550 27600 27650 27700 27750 27800 27850 27900 27950 28000 28050 28100 28150 28200 28250 28300 28350 28400 28450 28500 28550 28600 28650 28700 28750 28800 28850 28900 28950 29000 29050 29100 29150 29200 29250 29300 29350 29400 29450 29500 29550 29600 29650 29700 29750 29800 29850 29900 29950 30000 30050 30100 30150 30200 30250 30300 30350 30400 30450 30500 30550 30600 30650 30700 30750 30800 30850 30900 30950 31000 31050 31100 31150 31200 31250 31300 31350 31400 31450 31500 31550 31600 31650 31700 31750 31800 31850 31900 31950 32000 32050 32100 32150 32200 32250 32300 32350 32400 32450 32500 32550 32600 32650 32700 32750 32800 32850 32900 32950 33000 33050 33100 33150 33200 33250 33300 33350 33400 33450 33500 33550 33600 33650 33700 33750 33800 33850 33900 33950 34000 34050 34100 34150 34200 34250 34300 34350 34400 34450 34500 34550 34600 34650 34700 34750 34800 34850 34900 34950 35000 35050 35100 35150 35200 35250 35300 35350 35400 35450 35500 35550 35600 35650 35700 35750 35800 35850 35900 35950 36000 36050 36100 36150 36200 36250 36300 36350 36400 36450 36500 36550 36600 36650 36700 36750 36800 36850 36900 36950 37000 37050 37100 37150 37200 37250 37300 37350 37400 37450 37500 37550 37600 37650 37700 37750 37800 37850 37900 37950 38000 38050 38100 38150 38200 38250 38300 38360

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti