Oficiální stránky Andrej Babiš
Oficiální stránky
  přidat osobnost
Mes Classiques -digi- (Mathieu, Mireille) ´si´ (Bocelli, Andrea) Nadechnuti Jinak (Cechomor) Glow (Support Lesbiens) Intimity (Zelenková Jitka)

Andrej Babiš diskuse strana 17850

Jak na vás Andrej Babiš působí? Co pěkného byste řekli? Co se vám líbí?

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

JK 37246 11.03. 15:44
Němcová ,presidentka? Neupadl jste?

JK 37246 11.03. 15:43
P.Němcová a další neunesla pravdivá slova p.Zemana.ČT je zmanipulovaná.Lidé ji nevěří.Když jsem někam pozván ,tak se podle toho chovám.Věděla ,že když vyjde ven, hned se na ní vrhnou novináři a ona mele pořád dokola ty svoje křivdy.Já bych ji poradil ,měla by odejít.

Anonym 81166 11.03. 15:39
Paní Miroslava Němcová má pěkně našlápnuto stát se první prezidentkou ČR.

Severova 85023 11.03. 15:35
A mimochodem by mě zajímalo, jestli někde vůbec çte tyto komentáře

Severova 85023 11.03. 15:34
Proboha za co bych méla děkovat Němcové, zapšklé ženské, která Zemanovi nikdy neodpustila, že se nestala na chvíli premiérkou. Vždyť z té ženské čiší jenom nenávist a jestli se Babiš rychle nevzpamatuje a ne že se bude prosit ODS , tak už mu ani předčasné volby nepomohou.

Anonym 81166 11.03. 15:21
Co o akci píše její tvůrce:
Vážení. Podobně jako mnoho z vás cítím obdiv ke gestu Miroslavy Němcové, kterým dala najevo své stanovisko k (ne)prezidentskému projevu 8. 3. A za toto její gesto odvahy bych ji rád poděkoval jako občan a volič, který je rád, že v české politice pomohla zachovat nejen statečnost, ale i důstojnost.
Snad se sejde víc než jedna kytice. a 128521;
Plán je: předběžně na úterý 20. 3. (začátek schůze sněmovny) bychom nechali doručit paní poslankyni Němcové květiny jako poděkování za její odvahu a postoj k inauguračnímu projevu prezidenta. V ideálním případě se zkusíme domluvit na možnosti osobního předání pro ty, kteří se nemohou dostavit, je možnost na květiny přispět.
Budu velmi nakloněn nápadům na květiny. Zatím jsou v plánu následující:
bílé lilie
modré|fialové tulipány
červené růže
(vedle toho, že se jedná o barvy trikolóry, symbolizují prý lilie poctivost a přímost, tulipány pak otevřenost a dobrotu, růže jsou obecně pak pro dámu vhodné).

Anonym 81166 11.03. 15:20
Bývalá předsedkyně poslanecké sněmovny a výrazná tvář ODS Miroslava Němcová předvedla při inauguračním projevu Miloše Zemana, že jí není lhostejné, když se hlava státu chová nepřijatelně. Svým odchodem z Vladislavského sálu získala velké sympatie i u lidí, kteří normálně politiku moc nesledují.
Svou odvahou se jako první zvednout a dát najevo postoj vůči prezidentovi, který uráží a napadá politické oponenty i novináře a rozděluje společnost, ukázala Němcová, že existují demokratičtí politici, kterým není osud národa lhostejný. To se rozhodl ocenit Tomáš Konečný, který na Facebooku vytvořil událost Květiny díků pro Miroslavu Němcovou, jejíž pomocí chce poslankyni ODS dokázat, jak si jí mnozí občané váží.

JK 37246 11.03. 15:18
Za co by děkovali p.Němcové? Že přišla v černém a připravena odejít? .Je jako zhrzená milenka když ji Zeman nejmenoval premierem? Tak kdo je tady mstivý? BYli trapní.A ti umělci jsou placeni námi .Když nepřijdeme, tak se můžou klouzat.

Anonym 81166 11.03. 15:17
Edíku, ten tvůj "pěšák" bezdůvodně mlátil těhotnou ženskou a kdyby dnes dostal rozkaz, tak by jí zmlátil znova. Jedině vlastizrádce bezdůvodně mlátí vlastní občany.
Na rozdíl od něj chrabrý generál Pavel nikoho za minulého režimu nemlátil a při první příležitosti se dal na naší stranu. Pak už jenom zachránil tento akční hrdina 2 divize francouzských a keňských vojáků ze sevření srbských kleští, tím že prorazil závory na deseti srbských kontrolních stanovištích a tím vyvedl tyto jednotky do bezpečí. Už se těším, až někdo o této akci natočí film.

JK 37246 11.03. 15:12
A.Babiš je jediný kterému jde o obyčejné lidi.Všichni ostatní jsou v politice jen kvůli sobě.Nahrabat a nazdar.On se zajímá o všechny ,aby jim zlepšil život.Odstavil od korýtek ostatní a proto je obžalován .Hned akcie ,odposlechy,Č .hnízdo ,co bude dál?

Anonym 81166 11.03. 15:07
Petici za odstoupení Babiše již podepsalo 167 tisíc lidí

Anonym 81166 11.03. 15:06
Tisíce lidí chtějí květinami poděkovat Miroslavě Němcové za její postoj

Anonym 81254 11.03. 14:45
Paní Ivano, souhlasím s vámi,že AB je neuvěřitelně schopný pracant a že mu jde o naší zemičku, bohužel politici a lidé mu hází klacky pod nohy, politiky chce odstavit od koryta, to se dá chápat, ale lidi proto, že nevědí co chtějí. Nejdříve ho volili, byli by se kvůli němu i porvali a dnes ti samí lidé zase řvou pro staré struktury. Osobně být na místě Babiše, užíval bych zbytek života někde v ráji. On nepotřebuje žádné dotace z EU, on je schopen si rozjet svůj byznys třeba na Kamčatce, on k tomu nepotřebuje žádné české lidičky. Kdyby ale skončil, budou ti, co žádají jeho odchod řvát, že je zbabělec že zbaběle utíká jako krysa, tak ať udělá co udělá, vždycky křiváci budou vyřvávat a otírat si o něho svoji špinavou hubu . Politika je žumpa a lidi nevědí co chtějí. Daří se jim dobře ( u 10-ti % to pravda není).

Jiří 46271 11.03. 13:54
Teď sledují TV Šlágr a zrovna tam zpívá kapela Veselá trojka melodickou písničku - Když místo srdce kámen máš!

Jiří 46271 11.03. 13:46
Stanice je Film plus!!

Jiří 46271 11.03. 13:45
Anonymko 5822! Jestli jste si již pořídili s taťkou barevnou televizi,tak se dnes dívej na stanici Film ve 14,25 vynikající film- USA|N muzikál Vlasy!

Jiří 46271 11.03. 13:05
Anonymko 5822! Cos dneska taťkovi udělala na nedělní oběd! Počítám,že má chudák zase špagety! Taťka je už jí celý týden,tak bys mu anonymko měla udělat něco jiného,třeba svíčkovou! Umiš vůbec omáčku,nebo ji děláš ze sáčku? Já mám dneska zeleninovou polevku,kuřecí kytky s bramborem k tomu okurek!

Jiří 46271 11.03. 12:53
Anonymka 5822 se nazvala Janou z Arku! Te opravdu už jebe! Pokud je tady někdo zralý na psychiatrii,tak to je Anonymka!

Ivana 9103 11.03. 12:41
Mám ho ráda. Neuvěřitelně schopný pracant.Jde mu o naši zemi.Bohužel musí čelit obrovské české závisti. Přeji mu jen to nejlepší..

Anonym 5822 11.03. 10:38
Edo, ty pitomečku, kdo je Rambousek? Mašín to zcela jistě ví, ale ty jsi nevědomý kapounek z Horní Dolní.

Anonym 5822 11.03. 09:54
:-)) Tak páčko Edo, pozdravuj v LDN. Jeden z ošetřovatelů se zmínil, že máš každý den na několik hodin svěrací kazajku. Prý pořád voláš, zachraň mě můj Velký vůdce.. No, tvůj Velký vůdce na tom už je podobně. Co víc dodat.

JanaZArku 5822 11.03. 09:52
Anonym 5822 11.03. 09:51
Včera jsem měla tu čest být přítomna v Rudolfínu při udílení ceny Českého lva. Nádherná atmosféra, nejen kulturně, ale také politicky. Koukám, že ostravská LDN, kde je hospitalizovaný Eda a Jiří, nezavírá na noc místnost, kde jsou PC. Je to od nich hezké, alespoň se senilní hňupové vyřádí. Eda byl prý o víkendu na Slovensku, a to s celou rodinou, no pouze jeho zbožné přání. Eda nemá rodinu ani přátele, ani kamarády, má jenom suchý z nosu a svojí soudružskou až patologickou nenávist ke všemu a ke všem, tady už nejde jenom o politiku, ten člověk má zřejmý defekt. Podobný jako Blekota, když s ním někdo nesouhlasí. Eda by i vraždil. Posílá na smrt modráky, no tak to je další komentář do spisu. Ale každý soud ho osvobodí, jelikož je nepříčetný. Zavřít do blázince do klece a nepouštět.

Anonym 5822 11.03. 09:44
Zuzana Kronerová svou děkovnou řeč využila k tomu, aby se vyjádřila k současné situaci na Slovensku. Jsem smutná, znepokojená i rozzuřená. Nedopusťte, aby arogance moci bránila svobodě a demokracii. Držme palce všem slušným lidem, prohlásila. Chvíli po ní už přebíral cenu za nejlepší režii Bohdan Sláma.
Zmínky o politice zaznívaly od samého začátku. Tento slavnostní večer vysílá Česká televize, která nepatří žádnému oligarchovi, ale nám občanům. V případě, že by někdo chtěl zničit svrchovanost televize veřejné služby, vyzývám občany a přátelé demokracie, abychom se proti tomu společně postavili, řekla Olga Sommerová. Lva získala za dokument Červená.
Obdobně se podle ČTK vyjádřil i režisér Jan Svěrák, který označil kritiku České televize ze strany Miloše Zemana za největší útok na její nezávislost od roku 200. Na Českých lvech byly k podpisu archy na obranu ČT.
Oldřich Kaiser dostal Českého lva za nejlepší mužský herecký výkon ve vedlejší..
Českého lva za dokument Červená získala režisérka Olga Sommerová. (10. března..
Petra Špalková dostala Českého lva za nejlepší ženský herecký výkon ve vedlejší..
Oldřich Kaiser dostal Českého lva za nejlepší mužský herecký výkon ve vedlejší..
Zobrazit fotogalerii
Ve vedlejších hereckých kategoriích uspěla Petra Špalková za film Bába z ledu a Oldřich Kaiser za snímek Po strništi bos.
Vestoje celé Rudolfinum tleskalo střihači Aloisi Fišárkovi. Ten získal cenu za celoživotní přínos české kinematografii. Známý je mimo jiné svou dlouholetou spoluprací s Janem Svěrákem. Strašně si toho vážím, děkuju, pronesl.
V kategorii nejlepší dramatický televizní seriál uspěl Svět pod hlavou režisérů Marka Najbrta a Radima Špačka. Nevolte Miloše Zemana, vyzval Najbrt diváky ve svém projevu. Za nejlepší televizní film nebo minisérii akademici považují minisérii Spravedlnost. Přála bych si, aby lidé, kteří dávají prostor umělcům tvořit v České televizi, mohli ve své práci pokračovat navzdory těm, kteří by je chtěli zastavit, prohlásila producentka Kateřina Ondřejková.
Za scénář k Bábě z ledu si Českého lva odnesl režisér Bohdan Sláma. Cena patří všem otužilcům, vzkázal. O nejlepší hudbu se v loňském ro... (zkráceno)<|i>

Anonym 5822 11.03. 09:51
Včera jsem měla tu čest být přítomna v Rudolfínu při udílení ceny Českého lva. Nádherná atmosféra, nejen kulturně, ale také politicky. Koukám, že ostravská LDN, kde je hospitalizovaný Eda a Jiří, nezavírá na noc místnost, kde jsou PC. Je to od nich hezké, alespoň se senilní hňupové vyřádí. Eda byl prý o víkendu na Slovensku, a to s celou rodinou, no pouze jeho zbožné přání. Eda nemá rodinu ani přátele, ani kamarády, má jenom suchý z nosu a svojí soudružskou až patologickou nenávist ke všemu a ke všem, tady už nejde jenom o politiku, ten člověk má zřejmý defekt. Podobný jako Blekota, když s ním někdo nesouhlasí. Eda by i vraždil. Posílá na smrt modráky, no tak to je další komentář do spisu. Ale každý soud ho osvobodí, jelikož je nepříčetný. Zavřít do blázince do klece a nepouštět.

Anonym 5822 11.03. 09:44
Zuzana Kronerová svou děkovnou řeč využila k tomu, aby se vyjádřila k současné situaci na Slovensku. Jsem smutná, znepokojená i rozzuřená. Nedopusťte, aby arogance moci bránila svobodě a demokracii. Držme palce všem slušným lidem, prohlásila. Chvíli po ní už přebíral cenu za nejlepší režii Bohdan Sláma.
Zmínky o politice zaznívaly od samého začátku. Tento slavnostní večer vysílá Česká televize, která nepatří žádnému oligarchovi, ale nám občanům. V případě, že by někdo chtěl zničit svrchovanost televize veřejné služby, vyzývám občany a přátelé demokracie, abychom se proti tomu společně postavili, řekla Olga Sommerová. Lva získala za dokument Červená.
Obdobně se podle ČTK vyjádřil i režisér Jan Svěrák, který označil kritiku České televize ze strany Miloše Zemana za největší útok na její nezávislost od roku 200. Na Českých lvech byly k podpisu archy na obranu ČT.
Oldřich Kaiser dostal Českého lva za nejlepší mužský herecký výkon ve vedlejší..
Českého lva za dokument Červená získala režisérka Olga Sommerová. (10. března..
Petra Špalková dostala Českého lva za nejlepší ženský herecký výkon ve vedlejší..
Oldřich Kaiser dostal Českého lva za nejlepší mužský herecký výkon ve vedlejší..
Zobrazit fotogalerii

Ve vedlejších hereckých kategoriích uspěla Petra Špalková za film Bába z ledu a Oldřich Kaiser za snímek Po strništi bos.
Vestoje celé Rudolfinum tleskalo střihači Aloisi Fišárkovi. Ten získal cenu za celoživotní přínos české kinematografii. Známý je mimo jiné svou dlouholetou spoluprací s Janem Svěrákem. Strašně si toho vážím, děkuju, pronesl.
V kategorii nejlepší dramatický televizní seriál uspěl Svět pod hlavou režisérů Marka Najbrta a Radima Špačka. Nevolte Miloše Zemana, vyzval Najbrt diváky ve svém projevu. Za nejlepší televizní film nebo minisérii akademici považují minisérii Spravedlnost. Přála bych si, aby lidé, kteří dávají prostor umělcům tvořit v České televizi, mohli ve své práci pokračovat navzdory těm, kteří by je chtěli zastavit, prohlásila producentka Kateřina Ondřejková.
Za scénář k Bábě z ledu si Českého lva odnesl režisér Bohdan Sláma. Cena patří všem otužilcům, vzkázal. O nejlepší hudbu se v loňském roce postaralo manželské duo Irena a Vojtěch Havlovi, které pracovalo na filmu Křižáček s Karlem Rodenem v hlavní roli.
Nejlepší kostýmy v loňském roce navrhla Simona Rybáková pro historické drama Milada. Nominovaná byla ještě za snímek Jana Svěráka Po strništi bos. Milada bodovala i v nejlepších maskách. Českého lva za nejlepší scénografii si odnesli Aurel Klimt, Martin Velíšek a František Lipták za film Lajka.

Anonym 5822 11.03. 09:43
Zuzana Kronerová svou děkovnou řeč využila k tomu, aby se vyjádřila k současné situaci na Slovensku. Jsem smutná, znepokojená i rozzuřená. Nedopusťte, aby arogance moci bránila svobodě a demokracii. Držme palce všem slušným lidem, prohlásila. Chvíli po ní už přebíral cenu za nejlepší režii Bohdan Sláma.
Zmínky o politice zaznívaly od samého začátku. Tento slavnostní večer vysílá Česká televize, která nepatří žádnému oligarchovi, ale nám občanům. V případě, že by někdo chtěl zničit svrchovanost televize veřejné služby, vyzývám občany a přátelé demokracie, abychom se proti tomu společně postavili, řekla Olga Sommerová. Lva získala za dokument Červená.
Obdobně se podle ČTK vyjádřil i režisér Jan Svěrák, který označil kritiku České televize ze strany Miloše Zemana za největší útok na její nezávislost od roku 200. Na Českých lvech byly k podpisu archy na obranu ČT.
Oldřich Kaiser dostal Českého lva za nejlepší mužský herecký výkon ve vedlejší..
Českého lva za dokument Červená získala režisérka Olga Sommerová. (10. března..
Petra Špalková dostala Českého lva za nejlepší ženský herecký výkon ve vedlejší..
Oldřich Kaiser dostal Českého lva za nejlepší mužský herecký výkon ve vedlejší..
Zobrazit fotogalerii

Ve vedlejších hereckých kategoriích uspěla Petra Špalková za film Bába z ledu a Oldřich Kaiser za snímek Po strništi bos.
Vestoje celé Rudolfinum tleskalo střihači Aloisi Fišárkovi. Ten získal cenu za celoživotní přínos české kinematografii. Známý je mimo jiné svou dlouholetou spoluprací s Janem Svěrákem. Strašně si toho vážím, děkuju, pronesl.
V kategorii nejlepší dramatický televizní seriál uspěl Svět pod hlavou režisérů Marka Najbrta a Radima Špačka. Nevolte Miloše Zemana, vyzval Najbrt diváky ve svém projevu. Za nejlepší televizní film nebo minisérii akademici považují minisérii Spravedlnost. Přála bych si, aby lidé, kteří dávají prostor umělcům tvořit v České televizi, mohli ve své práci pokračovat navzdory těm, kteří by je chtěli zastavit, prohlásila producentka Kateřina Ondřejková.
Za scénář k Bábě z ledu si Českého lva odnesl režisér Bohdan Sláma. Cena patří všem otužilcům, vzkázal. O nejlepší hudbu se v loňském roce postaralo manželské duo Irena a Vojtěch Havlovi, které pracovalo na filmu Křižáček s Karlem Rodenem v hlavní roli.
Nejlepší kostýmy v loňském roce navrhla Simona Rybáková pro historické drama Milada. Nominovaná byla ještě za snímek Jana Svěráka Po strništi bos. Milada bodovala i v nejlepších maskách. Českého lva za nejlepší scénografii si odnesli Aurel Klimt, Martin Velíšek a František Lipták za film Lajka.

Anonym 5822 11.03. 09:43
Zuzana Kronerová svou děkovnou řeč využila k tomu, aby se vyjádřila k současné situaci na Slovensku. Jsem smutná, znepokojená i rozzuřená. Nedopusťte, aby arogance moci bránila svobodě a demokracii. Držme palce všem slušným lidem, prohlásila. Chvíli po ní už přebíral cenu za nejlepší režii Bohdan Sláma.
Zmínky o politice zaznívaly od samého začátku. Tento slavnostní večer vysílá Česká televize, která nepatří žádnému oligarchovi, ale nám občanům. V případě, že by někdo chtěl zničit svrchovanost televize veřejné služby, vyzývám občany a přátelé demokracie, abychom se proti tomu společně postavili, řekla Olga Sommerová. Lva získala za dokument Červená.
Obdobně se podle ČTK vyjádřil i režisér Jan Svěrák, který označil kritiku České televize ze strany Miloše Zemana za největší útok na její nezávislost od roku 200. Na Českých lvech byly k podpisu archy na obranu ČT.
Oldřich Kaiser dostal Českého lva za nejlepší mužský herecký výkon ve vedlejší..
Českého lva za dokument Červená získala režisérka Olga Sommerová. (10. března..
Petra Špalková dostala Českého lva za nejlepší ženský herecký výkon ve vedlejší..
Oldřich Kaiser dostal Českého lva za nejlepší mužský herecký výkon ve vedlejší..
Zobrazit fotogalerii

Ve vedlejších hereckých kategoriích uspěla Petra Špalková za film Bába z ledu a Oldřich Kaiser za snímek Po strništi bos.
Vestoje celé Rudolfinum tleskalo střihači Aloisi Fišárkovi. Ten získal cenu za celoživotní přínos české kinematografii. Známý je mimo jiné svou dlouholetou spoluprací s Janem Svěrákem. Strašně si toho vážím, děkuju, pronesl.
V kategorii nejlepší dramatický televizní seriál uspěl Svět pod hlavou režisérů Marka Najbrta a Radima Špačka. Nevolte Miloše Zemana, vyzval Najbrt diváky ve svém projevu. Za nejlepší televizní film nebo minisérii akademici považují minisérii Spravedlnost. Přála bych si, aby lidé, kteří dávají prostor umělcům tvořit v České televizi, mohli ve své práci pokračovat navzdory těm, kteří by je chtěli zastavit, prohlásila producentka Kateřina Ondřejková.
Za scénář k Bábě z ledu si Českého lva odnesl režisér Bohdan Sláma. Cena patří všem otužilcům, vzkázal. O nejlepší hudbu se v loňském roce postaralo manželské duo Irena a Vojtěch Havlovi, které pracovalo na filmu Křižáček s Karlem Rodenem v hlavní roli.
Nejlepší kostýmy v loňském roce navrhla Simona Rybáková pro historické drama Milada. Nominovaná byla ještě za snímek Jana Svěráka Po strništi bos. Milada bodovala i v nejlepších maskách. Českého lva za nejlepší scénografii si odnesli Aurel Klimt, Martin Velíšek a František Lipták za film Lajka.

Eda 78323  55 let 11.03. 01:36
Děkuji Michale.
A ty Mašine 66 si přečti co si o tom vlastizradci myslí lidé,jestli ti to v té pitomé palicí myslí!!

Anonym 81254 10.03. 22:28
Edo,víme všichni,že na Slovensku je Sorosjugend v plné polní, ale když to tam lidi tak chtějí, nic se s tím nedá dělat. Jinak by tu verbeš vyhnali.Přeji vám pěknou dovolenou. Michal.

Eda 78323  55 let 10.03. 22:10
Vše v poho, Miloš Zeman prezident, Andrej Babiš premiér a příští týden má být hezký!!
Modráci do hrobu!!

Eda 78323  55 let 10.03. 22:08
A ty Mašine už nechlastej,to bylo naposled co jsem ti modrá lopato odpověděl!!

Eda 78323  55 let 10.03. 22:07
Jinak jak jsem řekl blbům co se stydí za své jméno neodpovídám!
A zprávy z Bratislavy, potvrzeny na území BRATISLAVY, cizí aktivisté a operují tam 3 skupiny pracovníků Open Society a koordinují DEMONSTRACE!!
Buďme rádi že naší lidé mají rozum a že je tady klid!
Všechny tyto neziskovky jsou placené Sorosem,je toho plný internet!
DOBROU a za 4 dny naschle!!

Eda 78323  55 let 10.03. 22:02
Generál Pavel do roků 1990 aktivní člen KSČ,po ruce 1990,vystoupil na celá řada dnešních komunostobijcu z KSČM!!
Generál Pavel,je na vysokém postu v NATO,to ale "demokratům" nevadí ale pěšák který plníl svou povinnost ze zákona v 19 letech ,ten vadí! Hnus!!

Anonym 81166 10.03. 20:37
Italská mafie obchoduje ve velkém s pražskými byty, pere skrz ně peníze, tvrdí italští detektivové.
A súdruh Bureš mezitím pronásleduje drobné živnostníky.

Anonym 81166 10.03. 20:14
Gratulaci, čest a úctu si zaslouží generál Petr Pavel. Především takoví lidé pomáhají naší zemi ve světě, nikoliv ti, kteří neustále o "národních zájmech" jenom žvaní.
Pane generále Pavle, děkuji Vám za reprezentaci naší země a přeji vše dobré.

Anonym 81166 10.03. 20:14
Gratulace, generále. To zas bude ruský xindl kvičet.

Anonym 81166 10.03. 20:09
Velká gratulace, pane generále Pavle!
Je radost vědět, že existují Češi, na které můžeme být hrdi a které oceňují ve světě!

Anonym 81166 10.03. 20:07
kdyby se v russku nedostali před 100 lety k moci bolsevici, bylo by russko minimalne na urovni USA
takhle 140 milionu rusu s revolverem KGBaka u hlavy, obrovskym nerostnym a prirodnim bohatstvím, mají HDP jako zaostavajici italie s ani ne polovicnim poctem lidi

Anonym 81166 10.03. 20:05
nase stesti bylo, ze jsme před 19 lety vstoupili do NATO
ted potrebujeme prezit emana a burese a snad bude zase dobre

Anonym 81166 10.03. 20:04
nebyt amiku, celou evropu by pohltili bolševici a tady bychom dnes hladoveli jako v KLDR nebo venezuele

Anonym 81166 10.03. 20:03
Generál Petr Pavel obdržel nejvyšší vojenské vyznamenání, které v Americe může získat cizinec. Zasloužil si ho svým počínáním ve vedení NATO, kde zastává nevyšší vojenskou funkci. Generál Pavel skvěle vedl Vojenský výbor NATO, během nejnáročnějšího období nedávné historii aliance, uvedlo americké ministerstvo obrany.
Petr Pavel začínal jako výsadkář, později instruktor výsadkářů. V mezinárodním měřítku se proslavil v 90. letech, kdy se svojí jednotkou osvobodil z komplikované situace jednotku francouzské armády. V Armádě České republiky vystoupal až do pozice Náčelníka generálního štábu. Před časem vznikla iniciativa vyzývající ho ke kandidatuře na prezidenta. Odmítl s tím, že musí dokončit svoji misi v NATO. Ta mu končí letos v létě. Petr Pavel vystupuje jako kritik Ruska. Upozornil také na hybridní válku, kterou Rusko vede i k České republice. O Miloši Zemanovi diplomaticky prohlásil, že vedení NATO jsou dobře známy názory našeho prezidenta.
Petr Pavel dosáhl nevyšší mety ve svém oboru. U našich západních spojenců je respektovaným a také oceňovaným generálem. Naproti tomu Miloše Zemana vítají spíše v Rusku a Číně. Rusko Petr Pavel označuje za hrozbu.

Anonym 81166 10.03. 19:37
Soudruh Edík za 14 dní zestárl o 3 roky.

Eda 78323  55 let 10.03. 19:26
Naprosto stejný názor pane81254,jen prosím dejte si nějaké jméno kdo má psát ty čísla!
Tato země je naše a musí být zachována pro naše děti, předevčírem zase běženec pobodal tři lidi ,a u výslechu řekl že vypadali spokojeně proto to udělal! Napsal jsem národnost která byla uvedena na Seznamu ,ale tady mi ji " demokratický" smazali!
Jak řekl Miloš Zeman,tato země je naše a nikdo je tady nezve!! Stalo se v Německu!

Anonym 18549 10.03. 19:11
Dividendové žně se už pomalu roztáčejí.
Aplle už část dividendy vyplatil.
Texas Roadhouse vyplácí na Velký pátek, Fortescue metals - 5.4., Toyota a Stock Spirit 25.5., Erste 1.6.
To zas bude mlasky, mlasky. A zdejší lokajové Babiše se budou radovat, že úředníkům roste plat ke 40 tisícům.

Anonym 81254 10.03. 18:23
Souhlasím s Edou o spojení už 6-ti států, ovšem největší chybou bylo zakázáni Dělnické strany, Tony ale začal ČSSD a ODS příliš vidět do karet,zakázali ho,ale nezničili, narodili jsme se v tomto státě jako bílí lidé, nejsme bílá špína ani bílý odpad který jde proti vlastním lidem, nejsme vlastizrádci. Chceme jen čistou Prahu a čistou celou republiku.

Pražák 79510  69 let 10.03. 18:19
Tak mám pocit ,že AB se na to za chvíly vyprdne.Asi už zjištuje,že to proti těm profesionálním gaunerům není vůbec jednoduchý.Řeknu vám jeden příklad.O kterém se zkorumpovaná média nikdy nezmínila.Dvě jména lidi o kterých by vás to ani nenapadlo.:Bohuslav Svoboda-Zuzana Roithová.
Oba lékaři.Jako milenci spolu působili ve Vinohradské nemocnici v Praze.To bylo v polovině devadesátých let minulého století.Zákony moc nefungovaly.Oba dva se střídali ve funkci ředitele nemocnice.A těžce jak se dnes říká,tunelovali.Museli je tedy vyhodit.Nějakou kačku do začátku měli tak co dál? Vstoupili každý do jedné strany.Bohouš do ODS.Zuzka do KDU.A jak to dopadlo? Bohuslav se dostal do vedení mezi ostatní tuneláře a stal se váženým primátorem Prahy.Zuzana si taky vedla dobře.Taky se dostala do vedení mezi lobisty za církev svatou.
Taky kandidovala za prezidentku.Příjemná šedivá dáma.Zvíraznila se a ejhle.Je eurokomisařka.No a takových je většina.At jsou to poslanci nebo senátoři či hejtmani.Lidi to jsme ale hlupáci,žejo.

Eda 78323  55 let 10.03. 18:07
Zítra má být hezký, konečně.

Anonym 81166 10.03. 17:56
Nesprávně se hlava státu vyjádřila kupříkladu i o serveru iHlas, když ho pojmenovala jako zpravodajský, když obsahuje pouze hlasovací ankety.

Anonym 81166 10.03. 17:56
Za nepravdivé web označil o prezidentovo tvrzení, že nikdy vyjma Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSS) neznámkoval žádné politické subjekty. Zeman totiž v minulosti kritizoval například TOP 09 při obstrukcích u projednávání zákona o EET, když prohlásil, že strana svým jednáním paralyzuje parlament a Miroslava Kalouska označil jako největšího škůdce parlamentní demokracie v České republice. Obdobně i o některých členech Strany zelených při intenzivních diskuzích ve Sněmovně prohlásil, že jde o zelené fanatiky.

Anonym 81166 10.03. 17:56
Jako výmysl vyhodnotil Zemanovo tvrzení o tom, že Zdeněk Bakala před krachem OKD, které zaměstnává 10 tisíc lidí, inkasoval na dividendách 16 milionů korun a měl okrást i nájemníky firmy o jejich byty. Výrok hodnotíme jako nepravdivý, neboť poslední dividenda dosáhla výše 6 miliard (poslední 2 v součtu 12 miliard), ovšem nebyla ani vyplacena výhradně ve prospěch Bakaly. Navíc co se týče bytů OKD, je problematické mluvit o krádeži, když byty nájemníkům nepatřily a rozhodčí soud rozhodl, že dle smlouvy ani nebyla povinnost nabídnout jim je ke koupi, upřesňuje Demagog.

Anonym 81166 10.03. 17:54
vono je jedno, jestli bude pod komunstickym StBakem falmerem, nebo trestne stihanym miliardarem StBakem buresem
StBak jako StBak, kdyz maj spolecnyho ridiciho dustojnika

 <<nové   starší>> 

1
50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600 650 700 750 800 850 900 950 1000 1050 1100 1150 1200 1250 1300 1350 1400 1450 1500 1550 1600 1650 1700 1750 1800 1850 1900 1950 2000 2050 2100 2150 2200 2250 2300 2350 2400 2450 2500 2550 2600 2650 2700 2750 2800 2850 2900 2950 3000 3050 3100 3150 3200 3250 3300 3350 3400 3450 3500 3550 3600 3650 3700 3750 3800 3850 3900 3950 4000 4050 4100 4150 4200 4250 4300 4350 4400 4450 4500 4550 4600 4650 4700 4750 4800 4850 4900 4950 5000 5050 5100 5150 5200 5250 5300 5350 5400 5450 5500 5550 5600 5650 5700 5750 5800 5850 5900 5950 6000 6050 6100 6150 6200 6250 6300 6350 6400 6450 6500 6550 6600 6650 6700 6750 6800 6850 6900 6950 7000 7050 7100 7150 7200 7250 7300 7350 7400 7450 7500 7550 7600 7650 7700 7750 7800 7850 7900 7950 8000 8050 8100 8150 8200 8250 8300 8350 8400 8450 8500 8550 8600 8650 8700 8750 8800 8850 8900 8950 9000 9050 9100 9150 9200 9250 9300 9350 9400 9450 9500 9550 9600 9650 9700 9750 9800 9850 9900 9950 10000 10050 10100 10150 10200 10250 10300 10350 10400 10450 10500 10550 10600 10650 10700 10750 10800 10850 10900 10950 11000 11050 11100 11150 11200 11250 11300 11350 11400 11450 11500 11550 11600 11650 11700 11750 11800 11850 11900 11950 12000 12050 12100 12150 12200 12250 12300 12350 12400 12450 12500 12550 12600 12650 12700 12750 12800 12850 12900 12950 13000 13050 13100 13150 13200 13250 13300 13350 13400 13450 13500 13550 13600 13650 13700 13750 13800 13850 13900 13950 14000 14050 14100 14150 14200 14250 14300 14350 14400 14450 14500 14550 14600 14650 14700 14750 14800 14850 14900 14950 15000 15050 15100 15150 15200 15250 15300 15350 15400 15450 15500 15550 15600 15650 15700 15750 15800 15850 15900 15950 16000 16050 16100 16150 16200 16250 16300 16350 16400 16450 16500 16550 16600 16650 16700 16750 16800 16850 16900 16950 17000 17050 17100 17150 17200 17250 17300 17350 17400 17450 17500 17550 17600 17650 17700 17750 17800 17850 17900 17950 18000 18050 18100 18150 18200 18250 18300 18350 18400 18450 18500 18550 18600 18650 18700 18750 18800 18850 18900 18950 19000 19050 19100 19150 19200 19250 19300 19350 19400 19450 19500 19550 19600 19650 19700 19750 19800 19850 19900 19950 20000 20050 20100 20150 20200 20250 20300 20350 20400 20450 20500 20550 20600 20650 20700 20750 20800 20850 20900 20950 21000 21050 21100 21150 21200 21250 21300 21350 21400 21450 21500 21550 21600 21650 21700 21750 21800 21850 21900 21950 22000 22050 22100 22150 22200 22250 22300 22350 22400 22450 22500 22550 22600 22650 22700 22750 22800 22850 22900 22950 23000 23050 23100 23150 23200 23250 23300 23350 23400 23450 23500 23550 23600 23650 23700 23750 23800 23850 23900 23950 24000 24050 24100 24150 24200 24250 24300 24350 24400 24450 24500 24550 24600 24650 24700 24750 24800 24850 24900 24950 25000 25050 25100 25150 25200 25250 25300 25350 25400 25450 25500 25550 25600 25650 25700 25750 25800 25850 25900 25950 26000 26050 26100 26150 26200 26250 26300 26350 26400 26450 26500 26550 26600 26650 26700 26750 26800 26850 26900 26950 27000 27050 27100 27150 27200 27250 27300 27350 27400 27450 27500 27550 27600 27650 27700 27750 27800 27850 27900 27950 28000 28050 28100 28150 28200 28250 28300 28350 28400 28450 28500 28550 28600 28650 28700 28750 28800 28850 28900 28950 29000 29050 29100 29150 29200 29250 29300 29350 29400 29450 29500 29550 29600 29650 29700 29750 29800 29850 29900 29950 30000 30050 30100 30150 30200 30250 30300 30350 30400 30450 30500 30550 30600 30650 30700 30750 30800 30850 30900 30950 31000 31050 31100 31150 31200 31250 31300 31350 31400 31450 31500 31550 31600 31650 31700 31750 31800 31850 31900 31950 32000 32050 32120

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

Seznamka

Oficiální stránky dalších známých osobností

oficiální stránky Miroslav Šimůnek oficiální stránky Kateřina Šildová oficiální stránky Dominika Richterová oficiální stránky František Brikcius oficiální stránky Zuzana Maxa oficiální stránky Dalibor Janda oficiální stránky Zdeněk Klumpar

Další osobnosti | Miroslav Šimůnek | Kateřina Šildová | Dominika Richterová | František Brikcius | Zuzana Maxa | Dalibor Janda | Zdeněk Klumpar |

Popisy českých osobností pocházejí z oficiálních stránek osobnosti, nebo ze stránek wikipedia, nebo jsou vlastní tvorbou.

Vložit osobnost / Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / opravit údaj
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti