Oficiální stránky
Oficiální stránky
  přidat osobnost

Diskuse na téma známé osobnosti

Komentář  
Jméno     Věk (volitelně)

 

Následují komentáře návštěvníků. Kterýkoli komentář může být vymazán, zvláště urážlivé nebo vulgární, které nejsou povoleny. Nahlásit komentář »

Anonym 81166 22.07. 12:17
[Andrej Babiš] Šokující skutečností je, že s nárůstem odporu a nenávisti vůči odlišným rasám a kulturám se v české společnosti masivně přidává i antisemitismus. Zatímco v roce 19.9.9 odmítalo mít za sousedy Židy pouhá 4 procenta Čechů, tak nyní je to skoro dvacet procent! Takovou cestu ušla za dvacet let společnost, v níž byli Židé z větší části vyvražděni během nacistické okupace. Že se nestydíme.

Anonym 81166 22.07. 12:16
[Andrej Babiš] Nenávist k Romům je pro Česko již tradičním jevem. I zde je ale hodno zaznamenání, že za dvacet let narostl odpor vůči nim ze 40 procent na 64. Anebo možná odpadlo vědomí, že se k takové inklinaci člověk nemá ve slušné společnosti hlásit.

Anonym 81166 22.07. 12:16
[Andrej Babiš] To ale není všechno. Muslimy dnes odmítá celých 58 procent Čechů. Je zřejmé, že když se řekne slovo rasa, tak se ještě dost lidí ostýchá jít s kůží na trh. Jakmile se ale řekne muslim tak už zábrany civilizovaných lidí padají a nadpoloviční většina společnosti se hlásí k zcela odpornému náhledu na svět. Před deseti lety přitom muslimy odmítalo 29 procent a v roce 19.9.9 to bylo jen 15 procent.

Anonym 81166 22.07. 12:15
[Andrej Babiš] V roce 19.9.9 by příslušníky jiné rasy nechtělo mít za sousedy jen 10 procent Čechů. V roce 2008 to ale bylo už 21 procent a v roce 2017 to je už 33 procent! Třetina národa se tedy zcela otevřeně hlásí k rasismu.

Anonym 81166 22.07. 12:15
[Andrej Babiš] Je ověřenou realitou, že míra rasismu se v České republice za posledních dvacet let a zejména v době vlády Miloše Zemana nebezpečně zvýšila. Čísla z nedávno zveřejněného výzkumu sociologů z Masarykovy univerzity jsou děsivá. Jedná se o opakovaný rozsáhlý výzkum, který spadá do širšího výzkumného projektu European Values. Pojďme se podívat na čísla, jež dokumentují strmý nárůst rasismu v české společnosti:

Anonym 81166 22.07. 12:14
[Andrej Babiš] Jistě, na ulici běžence nebijeme. Mimo jiné proto, že je tu vůbec nemáme. O tom, že se u nás lidé jiné barvy pleti bojí více než v západních zemích, nelze ovšem vůbec pochybovat. Náš server publikoval před časem příběh arabského taxikáře z Tunisu, který běžně naráží na ostré projevy nenávisti a kvůli jeho původu mu nikdo nechce v Praze pronajmout byt.

Anonym 81166 22.07. 12:14
[Andrej Babiš] Postoje našich představitelů nejsou překvapením, neboť žijeme v době marketingové politiky, kdy se politická poselství řídí vášněmi davu. Jako komentátor si ale mohu dovolit říci Janu Hamáčkovi, že naši zemi známe a víme, jaké tendence má v posledních letech česká společnost. Nizozemský ministr zahraničí situaci sice zveličil, aby v diskuzi politiků z evropských zemí upoutal pozornost, ale jeho výrok má bohužel částečnou oporu v exaktních datech.

Anonym 81166 22.07. 12:13
[Andrej Babiš] Následovala hrdinská obrana našeho národa pány Babišem a Hamáčkem. Babiš prohlásil, že Češi jsou solidární a tolerantní a Stef Blok by se měl spíše zamyslet nad tím, že nizozemští opilí turisté zmlátili nedávno českého číšníka. Jan Hamáček zase řekl, že nizozemský politik naši zemi nezná.

Anonym 81166 22.07. 12:13
[Andrej Babiš] Rozběhla se nám tu nová diskuze. Spustil ji nizozemský ministr zahraničí Stef Blok, který prohlásil, že ve východních zemích Evropy nemají imigranti příliš dobré vyhlídky na kvalitní život. Na uzavřeném jednání v Bruselu také dodal, kdyby migranti jiné barvy pleti přišli do Prahy či Varšavy, tak by je tam asi zbili.

Anonym 89154 22.07. 12:01
[Andrej Babiš] Pokud zde vládnoucí banda nadělá miliardové dluhy této zemi tak je třeba všem straníkům zde vládnoucích stran znárodnit veškerý majetek těchto rodů.Rovněž je třba znárodnit majetky všech lumpů z KSČM,že těmto lumpům pomáhali k moci.Chce to revolucí dostat k moci na staré lumpy pořádně krutou ruku mladé generace.

Anonym 81166 22.07. 10:47
[Andrej Babiš] Audit ve firmě Skanska: Švédští interní auditoři zjistili, že v době, kdy byl současný ministr dopravy Dan Ťok ředitelem české pobočky stavební společnosti Skanska, vyvedla 100 milionů korun do firmy, se kterou spolupracovala na dostavbě silnice . Peníze měly jít na úplatky, což sdělily švédskému a českému rozhlasu dva vysoce postavené zdroje ze Skansky, ochotné svědčit u soudu. Toto obvinění začala prošetřovat švédská i česká policie, případ však velmi rychle utichl.

Anonym 81166 22.07. 10:46
[Andrej Babiš] Výhodné nákupy pozemků: Jméno Babišova švagra Martina Herodese se skloňuje v souvislosti s obviněním v kauze Čapí hnízdo, ale figuruje i v jiných podezřelých obchodech. V letech 2008 až 2012 nakoupil 62 zemědělských pozemků ve vlastnictví Pozemkového fondu ČR, který tehdy začal rozprodávat tisíce hektarů státní půdy. Pozemky měl v nájmu Agrofert, který je nesměl jako právnická osoba koupit přímo. Jako bílý kůň posloužila fyzická osoba Martin Herodes. Ten je následně všechny prodal divizi Imoba za více než 30 milionů korun. Podle zemědělských expertů šlo o ukázkové a promyšlené obcházení zákona.

Anonym 81166 22.07. 10:45
[Andrej Babiš] Výhodný prodej pozemků: Babišova firma Imoba, momentálně převedená do svěřenského fondu, vydělala na změně zákona zvyšující výkupní ceny pozemků pro veřejné stavby. Prosadil ji exministr dopravy Antonín Prachař (ANO). Krátce poté, co vstoupila v platnost, Imoba prodala pozemky pro silniční obchvat za osminásobek ceny stanovené znalcem. Předtím šest let jejich prodej blokovala a žádala vyšší cenu. Prodejci, kteří výkupy neobstruovali, prodělali.

Anonym 81166 22.07. 10:45
[Andrej Babiš] Střet zájmů v Čepru: Exministr financí Andrej Babiš dosadil do vedení státního podniku Čepro, spadajícího pod jeho resort, své lidi z okruhu Agrofertu. Během dvou let se mu podařilo monopolizovat a zdvojnásobit podíl dodávek bionafty Čepru z jeho firem Preol a Primagra až na 87 procent a i dnes je výrazně většinový. Ještě nedávno bylo olomouckými vrchními žalobci podobné chování při obsazování významných míst ve státní správě kvůli zajištění vlastních výhod kvalifikováno jako organizované spolčení a sabotáž.

Anonym 81166 22.07. 10:44
[Andrej Babiš] Klientelistické sítě na obraně: Bývalá ministryně obrany Karla Šlechtová končila ve vypjaté situaci. Svůj odchod označila za vítězství zbrojařské lobby. Rozplétala jsem na ministerstvu obrany spoustu klientelistických sítí, uvedla na závěr svého působení. Mimo jiné pozastavila dodávku mobilních radarů za 3,2 miliardy korun. Na ní se podílí společnost Retia největšího tuzemského zbrojaře Strnada, který je současně největším sponzorem prezidenta Zemana. Šlechtová už dříve prohlásila, že její inspekce v souvislosti s touto zakázkou zjistila extrémně závažné nálezy, a poslala na ni policii.

Anonym 81166 22.07. 10:43
[Andrej Babiš] Monitorovací systém: Policie vyšetřuje tendr na monitorovací systém pro čerpání evropských fondů ministerstva pro místní rozvoj. Audit bývalého náměstka ministra financí Lukáše Wagenknechta v něm objevil řadu závažných chyb, což může vyústit ve vrácení stovek milionů korun Evropské komisi. Babiš zakázku přikryl, zatímco Wagenknecht musel odejít. Pokud by se porušení zákona prokázalo, odpovědnost by nesla tehdejší výběrová komise v čele s jejím předsedou Janem Sixtou, kterého si vzal Babiš k sobě jako státního tajemníka.

Anonym 81166 22.07. 10:43
[Andrej Babiš] Manipulace se zakázkami pro Agrotec: K soudu dospěla kauza spojená s firmou Agrotec spadající do holdingu Agrofert. Její manažeři jsou obžalováni z manipulací s veřejnými zakázkami České pošty. V té době působil jako předseda představenstva firmy Jaroslav Faltýnek, který se z ní krátce po vypuknutí skandálu tiše stáhl. Jednání manažerů dnes označuje za neúmyslné pochybení.

Anonym 81166 22.07. 10:42
[Andrej Babiš] Podezření z bankovních manipulací: Na exministra financí bylo podáno trestní oznámení vinící ho z bankovních manipulací, kterých se měl dopouštět ve prospěch Agrofertu. Jeho podstatou je podezření ze zvýhodňování některých bank obchodujících se státem a současně s jeho firmami. Důvody se nabízejí, Agrofert dnes dluží bankám astronomických 30 miliard korun.

Anonym 81166 22.07. 10:42
[Andrej Babiš] Výhodný prodej pfirmy Profrost: Policisté zkoumají i další Babišovy finanční operace v souvislosti s nákupem korunových dluhopisů. Jedná se o podezřele výhodný prodej tří firem Profrost, Afeed Slovakia a Afeed holdingu Agrofert. Největší transakce v objemu 527 milionů korun proběhla s Profrostem. Police zjišťuje, zda přitom nešlo o úmyslné snižování daňového základu v rozporu se zákonem.

Anonym 81166 22.07. 10:41
[Andrej Babiš] Korunové dluhopisy: Stále probíhá vyšetřování emise 1,5 miliardy korunových dluhopisů Agrofertu s vysokým úrokem, které Babiš koupil s cílem ušetřit stovky milionů korun na daních za podmínek na hraně legality. Část z nich dokonce pořídil již ve funkci ministra financí. Finanční správa začala po delším váhání prověřovat všechny firmy, které korunové dluhopisy využily, a podala už desítky trestních oznámení.

Anonym 81166 22.07. 10:41
[Andrej Babiš] Reklama přes Čapí hnízdo: Farma Čapí hnízdo je vyšetřována i z jiných důvodů, zmíněných ve zprávě OLAF. V letech 2009 až 2013 inkasovala za produkci reklamy přes 280 milionů korun. To obnášelo 83 procent jejích tržeb, ačkoli předmětem jejího podnikání je pohostinství a stravování, nikoli reklamní služby. Reklamu si u ní zadávaly firmy z holdingu Agrofert, který odmítá sdělit jakou a za jakých podmínek. Vzniká tak podezření, že přes fiktivní výdaje na reklamu byly uměle zvyšovány náklady těchto firem, což ve výsledku znamená úsporu desítek milionů korun na daních.

Anonym 81166 22.07. 10:40
[Andrej Babiš] Dotace pro Čapí hnízdo: O vyšetřování dotačního podvodu v kauze Čapí hnízdo toho už bylo popsáno dost. Přichází její kritická fáze, kdy Andrej Babiš a jeho aparát udělá vše pro to, aby nedospěla k soudu. Společnost farma Čapí hnízdo byla účelově vyvedena z Agrofertu, aby dosáhla na maximální výši dotace ve výši 50 milionů korun, a po předepsaných pěti letech se vrátila zpět. V té době mělo Čapí hnízdo dlouhodobá aktiva ve výši 650 milionů korun, což jistě nesplňuje parametry malého a středního podniku. Dotace byla jen vítaným přilepšením pro luxusní oligarchův projekt, který sám vymyslel.

Anonym 81166 22.07. 10:39
[Andrej Babiš] Fraška
Andrej Babiš se stal předsedou Rady vlády pro koordinaci boje s korupcí.

Fanda 46426  72 let 21.07. 22:38
[Andrej Babiš] Pane Edo stopro souhlas , já jenom za mně , pivko a tvargle , krkna už ani nemusí být , jedině jako jednohubka ale opatrně , potom už jenom zdraví pro pana prezidenta Miloše Zemana jak jinak , on si to za svoji práci zaslouží , zítra přeji hezký den všem přátelům pana Zemana a Babiše , zmar všem jejich nepřátelům a pomlouvačům , žumpě 66ce obzvlášť - slizounovi

Edik 46241  53 let 21.07. 20:17
[Andrej Babiš] Fando je to chudák, sedí sedí a jen do PC hledí!!
A my?? Přátelé pivečko nakládaná krkovička ,tvarusky a skvělý život, smutný konec příznivce opilce Kalouska!
Ať žije nejlepší prezident všech dob Miloš Zeman!

Fanda 46426  72 let 21.07. 19:55
[Andrej Babiš] je film , prci , prci , prcičky a kdosi tady kydy ,kydy , kydačky , asi nějaká smrdutá žumpa

Anonym 81166 21.07. 19:06
[Andrej Babiš] Pravá Milošova standarta je jako mytický Fénix. Rudé trenky zrozené z popela.

Anonym 81166 21.07. 18:37
[Andrej Babiš] Miloš konečně dosáhl světovosti.

Edik 31164  53 let 21.07. 18:35
[Andrej Babiš] Příští týden mají být opět velká vedra,to už magor 66 nevydrží,to bude jeho konec stejně jako opilce Kalouska!!

Edik 31164  53 let 21.07. 18:33
[Andrej Babiš] Přátelé velikána Kinga Miloše Zemana,všimli jste si tady jeden magor pořád něco píše do kola a odezva žádná??
Je to chudák, který jen sedí u PC a píše a píše,a náš nejoblíbenější prezidenta si užívá zaslouženě dovolené,a proto ať žije nejlepší prezident všech dob Miloš Zeman, kterého nám celá Evropa závidí!!

Anonym 81166 21.07. 18:27
[Andrej Babiš] Zemanův mezigalaktický umělecký věhlas nabývá vogonské dokonalosti.
Např. nedávný spící zhroucený Zeman ve skupině fotografujících se evropských papalášů je téměř již dokonalý výstup akčního umění.

Anonym 81166 21.07. 18:26
[Andrej Babiš] Mylošek zruší veškeré styky s GB a zachová ty s KGB.

Anonym 81166 21.07. 18:26
[Andrej Babiš] Když už celá Evropa Zemana nikam nezve a ignoruje, díky aspoň za takovouhle propagaci našeho lidového prezidenta. Londýn už Miloš tedy dobyl a stejně by mohl dobýt i Ameriku, když ho ten nevychovaný Trump stále nechce pozvat.

Anonym 81166 21.07. 18:17
[Andrej Babiš] Marně. O buranství a náklonnosti k východním režimům Miloše Zemana už vědí po celém světě. Symbol jeho vlády se dostal až do Londýna. Zeman, Ovčáček, Mynář a celá hradní parta s tím nic neudělá. Ovčáček může na Twitteru nadávat, jak chce, Zeman může tvůrce Ztohoven urážet ve svých pořadech u Soukupa až do nekonečna. Nic s tím neudělají. Červené trenýrky budou už navždy praporem Miloše Zemana.

Anonym 81166 21.07. 18:17
[Andrej Babiš] Podle Ovčáčka jsou trenýrky symbolem nesvobody. Červené trenky nejsou symbolem populismu. Jsou vlajkou nenávistných liberálů, jejich novodobým rudým praporem ideologie totalitarismu a nesvobody! reagoval na akci v Londýně mluvčí prezidenta.

Anonym 81166 21.07. 18:16
[Andrej Babiš] Galerie uvedla, že symbol vyvěsila s potěšením a kritizuje Zemana, který má prý kladný vztah k Rusku, Číně a nenávidí novináře. Trenky pražské guerillové skupiny Ztohoven reprezentují politický populismus v post-demokratické éře, ale také fundamentální pochybnosti o roli hlavy státu v současném politickém systému, stojí na webu galerie.

Anonym 81166 21.07. 18:15
[Andrej Babiš] Šaškárna Miloše Zemana s obřadním pálením rudých trenýrek před zraky novinářů, zůstane jen šaškárnou. Zeman chtěl ukázat, že doba trenýrek prý skončila. Jenže ona neskončila. Mnohonásobně větší teď visí v Londýně. Každý, kdo jde okolo Red Gallery ve čtvrti Shoreditch, může si vzpomenout na ostudného prezidenta České republiky.

Anonym 81166 21.07. 18:15
[Andrej Babiš] Zeman prohrál. Obří rudé trenýrky vlají v Londýně. Ty nikdy nespálí

Avyboje 89154 21.07. 16:17
[Miloš Zeman] Babiš je vlastizrádný lump co umí jen pro sebe hrabat a oblbovat národ Čechů když tvrdí,že další zadlužení Česka o dalších padesát miliard nic neznamená.Uvedené plánované zadlužení znamená,že budou mít Češi ještě lépe našlápnuto do státního bankrotu.Proto je třeba Babiše na katovské mučírně za zbídačování národa Čechů co nejkrutěji odporazit na katovské mučírně a znárodnit vešerý majetek jeho vlastizrádného rodu.Rovněž lumpům z KSČM je třeba provést léčbu z lumpáren a troubovitosti na katovské mučírně,že takovému lumpovi jako je Babiš pomáhají Česko zbídačit.

Anonym 81166 21.07. 16:17
[Andrej Babiš] Babiš se Zemanem odmítli návrh růstu platů o deset procent pro hasiče a policisty

Avyboje 89154 21.07. 14:43
[Miloš Zeman] Pokud se důchodcům co se podíleli na instalaci stávajícího kapitalistického svinčíku začne vyplácet zasloužený a spravedlivý důchod převážně na holý zadek bejkovcem,tak bude mít Česko dobře našlápnuto jak se státnímu bankrotu vyhnout.

Anonym 81166 21.07. 14:26
[Andrej Babiš] Eurostat dnes informoval, že veřejný dluh Česka vyjádřený poměrem k HDP stoupl v prvním čtvrtletí o 1,1 procentního bodu na 35,8 procenta. To je páté nejrychlejší tempo růstu zadlužení v celé EU, upozornil Pavel.

Anonym 81166 21.07. 14:26
[Andrej Babiš] Plánované schodky státního rozpočtu na následující tři roky ukazují, že vláda rezignovala na snahu absolutně redukovat dluh a spoléhá se pouze na silný ekonomický růst. V reakci na dnes zveřejněné údaje Eurostatu to řekl člen Národní rozpočtové rady Jan Pavel.

Anonym 81166 21.07. 14:20
[Andrej Babiš] Už i Zeman uznal, že Kalousek byl nejlepší ministr financí a Babiš a jeho následovníci jsou obyčejní hochštapleři. Zeman totiž prohlásil, že schodky se mají dělat pouze v době recese a v době růstu se mají sekat přebytky.

Anonym 81166 21.07. 13:49
[Andrej Babiš] ČSA se nedostali ani mezi 100 nejlepších leteckých dopravců na světě. Smutné. V první desítce vévodí společnosti z muslimských zemí, poté hongkongské společnosti. Zajímavostí je třeba 40. místo Ethiopian Airlines.

Anonym 89154 21.07. 13:34
[Andrej Babiš] Pokud tato vládní banda bude zadlužovat Česko tak to chce krutou revoluci a všem lumpům zde vládnoucích stran a lumpům z KSČM vyplatit za každou miliardu nového dluhu jednu ránu naholý zadek bejkovcem a znárodnit veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.

Anonym 89154 21.07. 13:27
[Andrej Babiš] Lumpy z KSČM je třeba likvidovat jako první.Od údajné revoluce pro sebe jen hrabou a jsou namočeni v každé větší lumpárně co se po údajné revoluci objevila.

Anonym 89154 21.07. 13:24
[Andrej Babiš] Už devětadvacet roků zde vládnoucí lumpové mají za cíl dostat Česko do státního bankrotu a pak k úplné likvidaci národa Čechů.Dodnes se jim toto dílo díky troubovitosti obyčejného českého blba daří.Proto to chce krutou revoluci vedenou mladou generací a pak českým blbům důchodového věku za podíl na instalaci stávajícího kapitalistického svinčíku naordinovat takovou dietu jakou neměli ani vězňové za nebožtíka Hitlera v koncentráku.To je cesta k záchraně národa Čechů a ne nějaký Babiš držený u moci lumpy z KSČM.

Avyboje 89154 21.07. 12:55
[Miloš Zeman] Pro Česko by bylo nejlépe mít zase zadrátované hranice a každého narušitele hranic zastřelit.Hraní si na demogracii a humanitu tlačí Česko do státního bankrotu s následnou likvidací národa Čechů.

Anonym 81166 21.07. 12:54
[Andrej Babiš] Statní dluh vzrostl k polovině roku o téměř 89 mld. Kč ve srovnání s koncem 2017. Zadlužujeme se tak jedním z nejrychlejších temp v EU. Je to cena za opticky lepší čísla v předvolebním roce. Vláda by se měla probrat, zapomenout na deficit a připravit vyrovnaný rozpočet.

 <<nové   starší>> 

1
500 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 5000 5500 6000 6500 7000 7500 8000 8500 9000 9500 10000 10500 11000 11500 12000 12500 13000 13500 14000 14500 15000 15500 16000 16500 17000 17500 18000 18500 19000 19500 20000 20500 21000 21500 22000 22500 23000 23500 24000 24500 25000 25500 26000 26500 27000 27500 28000 28500 29000 29500 30000 30500 31000 31500 32000 32500 33000 33500 34000 34500 35000 35500 36000 36500 37000 37500 38000 38500 39000 39500 40000 40500 41000 41500 42000 42500 43000 43500 44000 44500 45000 45500 46000 46500 47000 47500 48000 48500 49000 49500 50000 50500 51000 51500 52000 52500 53000 53500 54000 54500 55000 55500 56000 56500 57000 57500 58000 58500 59000 59500 60000 60500 61000 61500 62000 62500 63000 63500 64000 64500 65000 65500 66000 66500 67000 67500 68000 68500 69000 69500 70000 70500 71000 71500 72000 72500 73000 73500 74000 74500 75000 75500 76000 76500 77000 77500 78000 78500 79000 79500 80000 80500 81000 81500 82000 82500 83000 83500 84000 84500 85000 85500 86000 86500 87000 87500 88000 88500 89000 89500 90000 90500 91000 91500 92000 92500 93000 93500 94000 94500 95050

filmy v kinechdvd filmyrubrikysvětlometysynonyma

SeznamkaJste známá osobnost?

Máte vlastní oficiální stránky, ale není zde na ně uveden odkaz? Vložit odkaz «


Oficiální Stránky © OficialniStranky.cz / kontakt
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti